صفحه 23 از 252 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    معدلاش که اتفاقا خوبن!، دانشگاه ها خوب نیستن، خیلیارو دیدم که با رزومه خیلی بهتر هم چون دانشگاهشون آزاد بوده نتونستن فاند بگیرن، شما خودت یه نگاه به نتایج این سایت بندازی میبینی تعداد افرادی که با فوق آزاد بورس شدن به تعداد افرادی که با فوق دولتی یا یه دانشگاه خوب از خارج از کشور قابل قیاس نیست، اصلا خیلی هم بی معنیه که تاثیر نداشته باشد، بنظرم که تاثیر مستقیم داره و بجا هم هست، باز به هر حال هرکی یه نظری داره، من با توجه به نتایج و تجریه های خودم میگم شما هم تجارب خودتون، این دوستمون خودش بعد از 1 سال تلاش برای بورس میتونه بهترین نتیجه گیری رو بکنه، ایشالله که بورس بشن
    دوست عزیز نمیدونم چرا شما هر وقت کسی یه نظر مخالف شما میده ناراحت میشین. و سعی میکنین ثابت کنین نظر شما درست ترین هستش. هیچ کس اینجا مالک سایت نیست لطفا فقط نظرت رو بنویس. دانشگاههای کاردانی و لیسانس هر دو خوب هستن و همه میدونن که علوم و تحقیقات از خیلی از دانشگاههای شهرستان سطح علمی بالاتری دارد و صرف ازاد یا دولتی بودن تاثیری در پذیرش نداره. من این مطلب رو بر اساس چند سال تحصیل در اروپا عرض میکنم.
    من مطمئن هستم ایشون پذیرش خوبی میگیرند و انشااله نتایجش رو اینجا اعلام میکنه و همگی به ایشون تبریک میگیم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

در مورد پروپوزال از بچه های کامپیوتر سوال بفرمایید... این بحث موضوع پروپوزال مهمترین فاکتور هست حواستون باشه پس...
    حقیقتش را بگم معدل لیسانس شما متوسط هست
    ارشد خوب هست معدلتون
    کم بودن معدل لیسانس را باید با مقاله های بیشتر پوشش بدید ... مثلا اگر بالای 4 ISI داشته باشی من شانس بورس برای غیر G8 برات میبینم...
    این بحث دانشگاه دولتی در مقطع ارشد هم من تا حدودی باهاش موافق هستم بخصوص برای دانشگاه هایG8 خیلی این پر رنگ تر هستش و خود استاد ها دیگه بعد از چند سال کار با ایرانی ها میشناسن دانشگاه هارو...
    ولی استثنا همیشه هست و بعضی ها از دانشگاه ازاد بورس شدن و مشکلی هم نبوده... ولیکن کار شما سخت تر از بچه های سراسری هست و باید با مقاله نشون بدید دانشجوی خوب دانشگاه ازاد بودید...
    من یکی از دوستانم همین امسال از دانشگاه ازاد بورس شد و معدلش بالا بود ولی و مقالات هم داشت اما نه خیلی زیاد!
    شما این را بدونید که رقابت بین بهترین ها هست و مثلا یک دانشگاه کلا 10 تا بورس داره فکر کن بین 400 تا 700 درخواست کننده (شایدم بیشتر) برای یک دانشگاه غیر G8 درخواست میدن و همه هم حداقل یکی دوتا ISI را دارند... حالا یکی معدلش بالاتره یکی مقاله زیاد داره... همه فاکتورهارو باید باهم داشته باشید و امیدوار باشید و اپلای کنید نه فقط استرالیا بلکه چند کشور... خلاصه بگم اگر بالای 4 ISI داشته باشی و 5 یا 6 دانشگاه غیر G8 اپلای کنید رو یکیش میتونی حساب باز کنی... متاسفانه دانشگاه های ایرانی علی رقم داشتن سطح علمی بالا خیلی با وسواس انتخاب میشن از طرف کمیته داوران بورس... فکر کن ایران بین 100 دانشگاه برتر اسیا فقط 3 تا دانشگاه داره! سایت QS که معتبرترین سایت برای رنکینگ هست را نگاه کنید... پس هنوز امید هست که بورس شد حتی با دانشگاه ازاد
    دانشگاه فلیندرز و دیکین را حتما اپلای کنید چون کاملا مقاله براشون مهم هست و خیلی شانس بالا میره اینطوری ... برای کامپیوتر RMIT من تعریفش را شنیدم و سر تحریم ها حداقل توی کامپیوتر راه امده با بجه ها و کسی را به خاطر تحریم رد نکردن از ایران (در رشته کامپیوتر و در صورت تایید شدن پروپوزال)
    دانشگاه های مبلورن و سیدنی و دانشگاه ملی استرالیا را اصلا روش فکر نکن و سر دانشگاه ازاد راه نمیان اینا ... این را براساس نتایج سال های قبل میگم
    خودتونم چک کنید نتایج را: http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?52944
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    رزومه اینجانب
    کاردانی نرم افزار دانشگاه منتظری مشهد معدل 15.34
    کارشناسی مهندسی نرم افزار جهاد دانشگاهی مشهد معدل 16.43 با پایان نامه 20 مرتبط با شبکه
    کارشناسی ارشد علوم وتحقیقات شبکه های کامپیوتری معدل 18.27 با پایان نامه 20
    مقاله ISI در دو تا از معتبرترین ژورنال های Elsevier و 5 مقاله سابمیت ژورنال
    IF :2.0 , IF :1.7
    4 سال سابقه تدریس دانشگاه
    مدیر عامل شرکت در پارک علم و فناوری با موضوع مرتبط با رشته و4 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    مدرک زبان IELTS 6.5
    این که رزومم بود اما سوال هم داشتم و اون هم این بود که می می خوام برای شبکه های بیسیم اقدام کنم .آیا این رشته تحریم هست یا نه
    ممنون

ویرایش توسط hamed_golden7 : February 13th, 2015 در ساعت 09:48 PM

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان)
    معدل کارشناسی : 16.24
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: معماری پیوسته
    سابقه کار: 4 سال حین تحصیل و 1 سال بعد از اتمام تحصیل
    مقاله : 4 تا داخلی
    نمره زبان انگلیسی: 7 اما میخواهم 7.5 بگیرم تاثیری داره؟
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: از گروه هشت و ترجیحا University of Adelaide کارشناسی ارشد معماری Course work
    اسکلارشیپ مد نظرتون : بورس یا فاند خیلی برام مهم نیست.

لطفا شانس دریافت پذیرش هم با بورس و هم بدون اون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

با تشکر از همه دوستانی که لطف کردن و به من جواب دادن راستش من خودمم انتظار اینهمه جواب رو نداشتم
    من شرایط استرالیا رو نمی دونستم وگرنه من الان توی shortlist یکی از استادای دانشگاه leuven هستم مال بلژیک که 62 دانشگاه توی رنکینگ جهانی هست و منتظر که مدارکم رو براش بفرستم برای بررسی با حقوق و مزایا.حداقل توی اروپا بحث دانشگاه مطرح نیست و بیشتر پایه کار علمیت رو می بینن. حداقل 15 جای دیگه هم اپلای کردم که بعضی هاش تازه deadline تموم شده و جواباش نیومده. من استرالیا رو به عنوان یکی از انتخابای بعد از اروپام گذاشتم.در هر صورت ممنون.امیدوارم که بتونم یک جا پذیرش بگیرم.
    پی نوشت: باور کن که این 3 تا یوزر دیگه ساختم که اجازه نمی داد باهاش پاسخ بنویسم تا بالاخره این یکی اجازه داد.تقریا همون جریان مشتی که می گی بود
    ویرایش توسط fxthfxghxndfg : February 13th, 2015 در ساعت 11:57 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_A نمایش پست ها
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: از گروه هشت و ترجیحا University of Adelaide کارشناسی ارشد معماری Course work

بورس که نه، پذیرش هم جی 8 ها نمیدن احتمالا بهت، الیته امتحان کن، اما غیر جی 8 ها چرا برای پذیرش شانس داری

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بلژیک من بورس شدم ویزا ندادن! ماهی 1890 یورو خالص ... شهریه هم نداشت... بلژیک دانشگاه های قدیمی و خوبی داره و استاداش هم چون در قلب اروپا هست لینکشون قوی هست با المان و فرانسه...
    زبانشون هلندی و فرانسوی هست که فکر میکنم این دانشگاه در قسمت شمالی باشه و هلندی هست زبانشون...دانشگاه هم که اینترنشنال هست دیگه..
    از نظر اقامت بلژیک کشور خوبی نیست و اگر هدفت مدرک تحصیلی هست برو اونجا... رنکینگ خوب هست اما همه چیز نیستش!
    این قضیه شورت لیست هم من 3 بار تجربشو داشتم برای اروپا... اینا میان مثلا از بین 50 اپلیکنت چند نفر را انتخاب میکنند و بعد بین اونا یک نفر را از طریق اسکایپ انتخاب میکنند... حقوقش حوب هست و شاید دو برابر استرالیا باشه حتی... که معمولا همه همین 1890 تا هست
    سعی کن محکم صحبت کنی چون پوزیشن هست و باید پروژه انجام بدی و طرف را مطمن کن کارشو خوب تحویل میدی... من که بعد از کلی مصاحبه و حل تمرین و داستان ویزام سر تایید نشدن موضوع پروژه رفت رو هوا...
    انشاالله درست بشه و بری بلژیک...
    فقط حواست باشه موضوع چی هست اگر موضوع بو دار هست خودتو الاف نکن چون راحت رد میکنند ... یک نفر دیکه هم 2 سال پیش رد شداز بلژیک و الان اونم با من داره برای استرالیا درخواست میده... دانشگاه های زیادی درخواست بده و پروپوزال را با استاد به دقت ادیت کنید که گیر نکنه
    اگرم اینجا ما کامنتی میزارم فقط حقایق را میگیم و خدایی نکرده هدف زیر سوال بردن سوابق درخشان علمی افراد نیست....
    اما کلا من شندیم استرالیا موقعیت کاری برای کامپیوتر خوب هست و برای همین همواره جزو رشته های مورد تقاضا بوده
    کسی که استاد دانشگاه هست مطمنن دانشجوی خوبی بوده و توانایی تحصیل در هرجایی در دنیارو داره...
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    با تشکر از همه دوستانی که لطف کردن و به من جواب دادن راستش من خودمم انتظار اینهمه جواب رو نداشتم
    من شرایط استرالیا رو نمی دونستم وگرنه من الان توی shortlist یکی از استادای دانشگاه leuven هستم مال بلژیک که 62 دانشگاه توی رنکینگ جهانی هست و منتظر که مدارکم رو براش بفرستم برای بررسی با حقوق و مزایا.حداقل توی اروپا بحث دانشگاه مطرح نیست و بیشتر پایه کار علمیت رو می بینن. حداقل 15 جای دیگه هم اپلای کردم که بعضی هاش تازه deadline تموم شده و جواباش نیومده. من استرالیا رو به عنوان یکی از انتخابای بعد از اروپام گذاشتم.در هر صورت ممنون.امیدوارم که بتونم یک جا پذیرش بگیرم.
    پی نوشت: باور کن که این 3 تا یوزر دیگه ساختم که اجازه نمی داد باهاش پاسخ بنویسم تا بالاخره این یکی اجازه داد.تقریا همون جریان مشتی که می گی بود
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 14th, 2015 در ساعت 01:26 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

زبان اوکی هست اگر No band 6 داشته باشی... و امتیاز نداره زبان همون اورال 6.5 و نوبند 6 فقط مهم هست...
    پذیرش میتونی بگیری... من مورد مشابه شما دیدیم ملبورن هم پذیرش گرفته برای ارشد بدون بورس همین امسال در رشته معماری اگر اشتباه نکنم رشتش را...
    بورس را کلا فکرشو نکن برای ارشد.. انشاالله دکتری راحت بورس میشی رفتی و رزومه را تقویت کردی...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_A نمایش پست ها

Junior Member

سلام

در مورد دانشگاه New England ايا كسي اطلاعاتي داره شرايطش چطوره، معدل محوره يا مقاله محور؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تا حالا ندیدم کسی بورس بشه از اونجا.. برو تو سایتش بررسی کن خودت یا ایمیل بزن از استادها بپرس در مورد روند بورسیه و ددلاین ها و موارد تعیین کننده برای بورس دانشجوهای International

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام

در مورد دانشگاه New England ايا كسي اطلاعاتي داره شرايطش چطوره، معدل محوره يا مقاله محور؟

سلام خدمت دوستان
    آقا من لیسانس صنایع دارم با معدل 12و خورده ای.2 سال سابقه کارم دارم.می خوام برای ارشد با هزینه ی خودم تو یکی از دانشگاههای استرالیا مدیریت پروژه بخونم.حتی الامکان دانشگاه ویکتوریا یا rmit.
    به نظرتون با این معدل میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)