صفحه 238 از 252 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

دوستان شاغل به تحصیل در استرالیا لطفا جواب بدن ایا با یه رزومه متوسط و بدون مقاله میشه از بهترین و تاپ ترن دانشگاه استرالیا فوا فاند دکترا رو گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان شاغل به تحصیل در استرالیا لطفا جواب بدن ایا با یه رزومه متوسط و بدون مقاله میشه از بهترین و تاپ ترن دانشگاه استرالیا فوا فاند دکترا رو گرفت؟
    شدنش که میشه. اگر کسی بگه نمیشه انقدر مثال نقض هست که فرض نشدن رو رد می کنه. سیستم فاند دادن تو همه ی دانشگاه های استرالیا شبیه به هم هست و ضمنا اگر بعد از این مدرک بخواید کار بگیرید برای کسی فرق آنچنانی نداره که از QUT مدرک گرفتید یا ANU. یکی دو تا دانشگاه هستن که خیلی پایینن تو ذهن همه مثل SCU که اونم داره عوض میشه. کلا خیلی درگیر این رتبه ها نشین چون چیزایی توش دخیل هستن که شاید خیلی برای شما مهم نباشه. مهم یه سوپروایزر کاربلد با سواد و با عرضه هست که دست شما رو بگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-آزاد کرج

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی عمران - آزاد کرج - 18.17،
    Cumulative GPA: 3.82 و Major GPA:3.83
    Last two-year GPA:3.89

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

Ilets:Overal 8
    ,L:9,R:8.55,W6.5,S7.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندادم ولی میخوام بدم مطمئن نیستم که چقدر تاثیر داره تو روند گرفتن فاند اگر به نظرتون میتونم کانادا بدون GRE فاند بگیرم صرفا با نمره Ilets ترجیح میدم که ندمش چون واقعا" وقت چندانیم برای خواندن و گرفتن نتیجه ایده آل برای امتحانش ندرام

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد مهندسی محیط زیست

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    هدف اصلیم کانادا
    نشد به ترتیب این کشورها:آمریکا،استرالیا،ژا ن،آلمان،ایتالیا،نروژ،

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    نفر اول دانشکده عمران در ورودی خودم
    با 6 نفر از اساتیدم در دروس تخصصی و مدیر گروه صحبت کردم و Recommend letter قبول کردن که بهم بدن

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

Full Fund/Partial Fund
    ببخشید سوالم رو اینجا طرح کردم دوباره، چون من اطلاعتم در مورد آمریکا و کاناداس و کلن درباره استرالیا هیچ اطلاعاتی ندارم، چون وقتی رفته بودم با مشاور صحبت کردم گفت اصلا" سمت استرالیا نرو ، فاند نمیدن برای ارشد ، میخواستم ببینم این موضوع صحت داره؟ یا اینکه در کنار مکاتبه برای کانادا روی استرالیا هم وقت بزارم و با اساتیدشون مکاتبه کنم؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_IM نمایش پست ها
    مهندسی عمران - آزاد کرج - 18.17،
    Cumulative GPA: 3.82 و Major GPA:3.83
    Last two-year GPA:3.89

Ilets:Overal 8
    ,L:9,R:8.55,W6.5,S7.5

ندادم ولی میخوام بدم مطمئن نیستم که چقدر تاثیر داره تو روند گرفتن فاند اگر به نظرتون میتونم کانادا بدون GRE فاند بگیرم صرفا با نمره Ilets ترجیح میدم که ندمش چون واقعا" وقت چندانیم برای خواندن و گرفتن نتیجه ایده آل برای امتحانش ندرام

ندارم

ندارم

ارشد مهندسی محیط زیست

هدف اصلیم کانادا
    نشد به ترتیب این کشورها:آمریکا،استرالیا،ژا ن،آلمان،ایتالیا،نروژ،

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    نفر اول دانشکده عمران در ورودی خودم
    با 6 نفر از اساتیدم در دروس تخصصی و مدیر گروه صحبت کردم و Recommend letter قبول کردن که بهم بدن

Full Fund/Partial Fund
    ببخشید سوالم رو اینجا طرح کردم دوباره، چون من اطلاعتم در مورد آمریکا و کاناداس و کلن درباره استرالیا هیچ اطلاعاتی ندارم، چون وقتی رفته بودم با مشاور صحبت کردم گفت اصلا" سمت استرالیا نرو ، فاند نمیدن برای ارشد ، میخواستم ببینم این موضوع صحت داره؟ یا اینکه در کنار مکاتبه برای کانادا روی استرالیا هم وقت بزارم و با اساتیدشون مکاتبه کنم؟
    دوست عزیز تقریبا هیچ فاندی برای مقطع ارشد در استرالیا وجود نداره. در واقع اسکالرشیپهای بسیار محدودی است که فقط به رزومه های خاص مثلا المپیادیها اختصاص داده میشه. شما رو کانادا و آمریکا وقت بذاری بهتر جواب میگیری. اگرم بخوای سلف فاند بری که اروپا دانشگاههای اسکاندیناوی برای ارشد توصیه میشود.
    در ضمن شما از صفر تا صد اپلای رو خودتون میتونید انجام بدید. اینهمه بچه های باتجربه اینجا دارن وقت میذارن برای ماهای تازه وارد!
    موفق باشید

Junior Member

مهندسی برق -غیرانتفاعی مشهد- 18.17،

Ilets:Overal 7
    ,L:7,R:7,W6,S7

ندادم

یک مقاله در دست چاپ

دوتا کنفرانسی

ارشد مهندسی برق پردازش تصویر

استرالیا

نفر اول در ورودی خودم

حقیقت دنبال پوشش قسمتی از شهریه هستم که حتی اگر هم نشد بازم واسم امکان داره سلف فاند برم
    فقط حدود سه سال از فارغ التحصیلیم میگذره که کارهای پژوهشیم رو در سال اخر این سه سال انجام دادم
    و اینکه باید در ملبورن باشم
    به نظرتون شانسم چقدره
    جدا از بحث قبولی من شنیدم سلف فاند ارشد ریجکت میشه ویزاش درسته؟
    ممنون میشم لطف کنین و پاسخ بدین عزیزان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط alin1219 نمایش پست ها
    مهندسی برق -غیرانتفاعی مشهد- 18.17،

Ilets:Overal 7
    ,L:7,R:7,W6,S7

ندادم

یک مقاله در دست چاپ

دوتا کنفرانسی

ارشد مهندسی برق پردازش تصویر

استرالیا

نفر اول در ورودی خودم

حقیقت دنبال پوشش قسمتی از شهریه هستم که حتی اگر هم نشد بازم واسم امکان داره سلف فاند برم
    فقط حدود سه سال از فارغ التحصیلیم میگذره که کارهای پژوهشیم رو در سال اخر این سه سال انجام دادم
    و اینکه باید در ملبورن باشم
    به نظرتون شانسم چقدره
    جدا از بحث قبولی من شنیدم سلف فاند ارشد ریجکت میشه ویزاش درسته؟
    ممنون میشم لطف کنین و پاسخ بدین عزیزان
    من یکی دو تا راه به نظرم می رسه که شاید بتونه کمکت کنه.

1- بعضی دانشگاه ها به صورت دوره ای (مثلا سالگرد تاسیس، یا هر چی) یه تخفیف هایی روی شهریه مستر می دن. این اتفاق خیلی نادر نیست و ممکنه بتونی پیدا کنی. بخصوص وقتی یه مستر پروگرم رو تازه تاسیس کرده باشن. دنبالشون بگرد ممکنه پیدا کنی.
    2- اگر MPhil بخونی بخ جاش می تونی برای اسکالرشیپ ها هم اقدام کنی که بازم احتمال داره برنده بشی. شاید کن باشه ولی غیر ممکن نیست.

"
    جدا از بحث قبولی من شنیدم سلف فاند ارشد ریجکت میشه ویزاش درسته؟" نه هیچ قانونی برای این وحود نداره و اتفاقا ممکنه خیلی راحت تر و سریعتر هم ویزا ت بیاد.
    ایالت ویکتوریا دانشگاه زیاد داره اصلا بیشتر از هر ایالت دیگه ای. البته این انتخاب هات رو محدود می کنه. و اینکه لزوما خود ملبورن باشه و سابرب های نزدیک سیتی بازم محدود ترت می کنه.

سلام دوستان
    کارشناسی
    رشته تحصیلی: مهندسی برق
    دانشگاه: صنعتی اصفهان
    معدل: 16/33
    کارشناسی ارشد:
    رشته تحصیلی:مهندسی برق
    دانشگاه:کاشان
    معدل:18/78
    مقاله کنفرانس خارجی: 2 عدد
    نمره آیلتس: ندارم
    دوستان سه سال از مدرک ارشد من گذشته هنوز شانسی برای گرفتن پذیرش دارم و سوال دوم اینکه من ترجیحا جایی میخام برم که بیشتر کار عملیاتی و آزمایشگاهی باشه تا تءوری

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ali121 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کارشناسی
    رشته تحصیلی: مهندسی برق
    دانشگاه: صنعتی اصفهان
    معدل: 16/33
    کارشناسی ارشد:
    رشته تحصیلی:مهندسی برق
    دانشگاه:کاشان
    معدل:18/78
    مقاله کنفرانس خارجی: 2 عدد
    نمره آیلتس: ندارم
    دوستان سه سال از مدرک ارشد من گذشته هنوز شانسی برای گرفتن پذیرش دارم و سوال دوم اینکه من ترجیحا جایی میخام برم که بیشتر کار عملیاتی و آزمایشگاهی باشه تا تءوری
    دوست عزیز معدلهای شما و نیز دانشگاه محل تحصیل کارشناسیتون خوب هستند. هر چند که دانشگاههای استرالیا مقاله محور هستند ولی بنظرم شانس دارید. شانستون رو امتحان کنید.
    دانشگاههای کانادا رو هم شانس قابل قبولی دارید و حتما در نظر بگیرید. البته توصیه من به شما این است عمده انرژی خود را معطوف به گرفتن یک نمره زبان خیلی خوب کنید که در این صورت شانس خیلی بالایی دارید.
    در مورد گپ تحصیلی مشکل خاصی نیست و میتونید با یک انگیزه نامه قوی این مشکل را مرتفع سازید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-تبریز

سلام وقتتون به خیر باشه. من ایمیل زدم به یه استاد تو دانشگاه سیدنی که زمینه کاری ارشد من با فیلد این استاد خیلی مشترکه
    ایشون این جواب رو در ایمیل من دادن:
    Thank you for your email enquiring about the possibility of working with my group on a PhD project. The area you carried out your Masters on is one close to the sort of work we are carrying out at present, although we are using ß cells derived from human embryonic stem cells rather than adult mesenchymal stem cells.

I am in the process of moving the major experiments from one university to another, so sorry to say, but I am not in a position to take on another person. This may change in 3 months, but for now, I am afraid I cannot assist you.

You might like to write to a Dr Vijayaganapathy Vaithilingam, who is at the Merln Institute at Maastricht University in The Netherlands, and was first author of the manuscript you referred to. I am copying him on this email to make him aware of your situation.

Kind regards
    من در جوابش بگم که من عجله ای ندارم و منتظر میمونم به نظرتون جواب خوبیه؟ چون واقعا نمیخام این استاد رو از دست بدم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fibbikalfild نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خیر باشه. من ایمیل زدم به یه استاد تو دانشگاه سیدنی که زمینه کاری ارشد من با فیلد این استاد خیلی مشترکه
    ایشون این جواب رو در ایمیل من دادن:
    Thank you for your email enquiring about the possibility of working with my group on a PhD project. The area you carried out your Masters on is one close to the sort of work we are carrying out at present, although we are using ß cells derived from human embryonic stem cells rather than adult mesenchymal stem cells.

I am in the process of moving the major experiments from one university to another, so sorry to say, but I am not in a position to take on another person. This may change in 3 months, but for now, I am afraid I cannot assist you.

You might like to write to a Dr Vijayaganapathy Vaithilingam, who is at the Merln Institute at Maastricht University in The Netherlands, and was first author of the manuscript you referred to. I am copying him on this email to make him aware of your situation.

Kind regards
    من در جوابش بگم که من عجله ای ندارم و منتظر میمونم به نظرتون جواب خوبیه؟ چون واقعا نمیخام این استاد رو از دست بدم

سلام دوست عزیز

خوب این شروع خوبی هست امید که در ادامه هم تا دریافت پذیرش موفق باشید.

از دید من در اولین گام با همان استاد هلندی مکاتبه بفرمایید و این استاد را هم در لوپ نگه دارید.
    در مورد این استاد هم تشکر بفرمایید و درخواست کنید که اگر فرصت دیگری هم به نظرشان رسید شما را در نظر داشته باشند و مطلع کنند.یا نهایت اینکه اجازه بدهند شما در اینده هم مجدد با لیشان تماس بگیرید.
    به نظرم اصرار نفرمائید چون علیرغم ملایمت ان این متن میتواند به معنی نه آخر هم باشد و شایسته نیست استاد در فشار قرار داده شوند. یعنی ممکن است حتی اثر عکس هم داشته باشد.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)