صفحه 24 از 252 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با هزینه شخصی خیلی پذیرش شدن راحت تر هست و این دانشگاه ها هم جزو G8 نیست و راحت تر میگیرند میتونید پذیرش بشید مشکل نداره... چند تای دیگه را هم امتحان کن... ایلتس هم باید داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2pack نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    آقا من لیسانس صنایع دارم با معدل 12و خورده ای.2 سال سابقه کارم دارم.می خوام برای ارشد با هزینه ی خودم تو یکی از دانشگاههای استرالیا مدیریت پروژه بخونم.حتی الامکان دانشگاه ویکتوریا یا rmit.
    به نظرتون با این معدل میشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

یک نگاهی بندازید اینجا
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?52944-
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    رزومه اینجانب
    کاردانی نرم افزار دانشگاه منتظری مشهد معدل 15.34
    کارشناسی مهندسی نرم افزار جهاد دانشگاهی مشهد معدل 16.43 با پایان نامه 20 مرتبط با شبکه
    کارشناسی ارشد علوم وتحقیقات شبکه های کامپیوتری معدل 18.27 با پایان نامه 20
    مقاله ISI در دو تا از معتبرترین ژورنال های Elsevier و 5 مقاله سابمیت ژورنال
    IF :2.0 , IF :1.7
    4 سال سابقه تدریس دانشگاه
    مدیر عامل شرکت در پارک علم و فناوری با موضوع مرتبط با رشته و4 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    مدرک زبان IELTS 6.5
    این که رزومم بود اما سوال هم داشتم و اون هم این بود که می می خوام برای شبکه های بیسیم اقدام کنم .آیا این رشته تحریم هست یا نه
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

سلام نه پروژه من روی Internet-of-Things هست که یک پروژه جهانی هست و تقریبا برای راحتی مردمه و موضوع اینه که همه چیز به اینترنت وصل بشه.تعجب کردم که گفتید بلژیک رد کرده شمارو.مگه بلژیک هم از این کارا می کنه؟من تو اروپا فقط نروژ رو شنیده بودم!!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله من و دو نفر دیگه را.... پروژه تایید نشه مثل اب خوردن رد میکنند..
    همین استرالیا هم رد میکرد ویزارو تا دو سال قبل طبق کامنت هایی که موجود هست توی تاپیک های قدیمی.... استرالیا روی حساب هست کارش... اول چک میکنه پروژه را .... و سعی میکنه کسی را سر نگردونه... حتی مدیکال برای ویزارو هم تقریبا وسط پروسه ویزا میخوان و مثل بلژیک همرو یک دفعه نمیگیرن ازت که کلی ضرر کنی سر رد شدن... خیلی دقیق چک کن بعد جلو برو... المان از بلژیک بدتر هست
    سلام نه پروژه من روی Internet-of-Things هست که یک پروژه جهانی هست و تقریبا برای راحتی مردمه و موضوع اینه که همه چیز به اینترنت وصل بشه.تعجب کردم که گفتید بلژیک رد کرده شمارو.مگه بلژیک هم از این کارا می کنه؟من تو اروپا فقط نروژ رو شنیده بودم!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    بله من و دو نفر دیگه را.... پروژه تایید نشه مثل اب خوردن رد میکنند..
    همین استرالیا هم رد میکرد ویزارو تا دو سال قبل طبق کامنت هایی که موجود هست توی تاپیک های قدیمی.... استرالیا روی حساب هست کارش... اول چک میکنه پروژه را .... و سعی میکنه کسی را سر نگردونه... حتی مدیکال برای ویزارو هم تقریبا وسط پروسه ویزا میخوان و مثل بلژیک همرو یک دفعه نمیگیرن ازت که کلی ضرر کنی سر رد شدن... خیلی دقیق چک کن بعد جلو برو... المان از بلژیک بدتر هست
    اینم جواب دانشگاه فیلندرز(به استادی زدم که مربوط به انستیتو رشته ما بود)
    Hello,

To avoid wasting any of your time, I must point out that we have no funds for students at this time. We can only explore further if you have Australian permanent residency, or if you have access to a scholarship sufficient to cover both tuition fees and living expenses in Australia.

Assuming that you can cover that hurdle, then we would need to make sure that your proposed studies would not fall foul of US sanctions against Iran, to which the University is in effect obligated.

If both of the above pose no problem, then on the face of it, your GPA looks good, and your area of interest is relevant, and we could explore identification of a potential project that would address both your interests and the needs of our laboratory.

Paul.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2pack نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    آقا من لیسانس صنایع دارم با معدل 12و خورده ای.2 سال سابقه کارم دارم.می خوام برای ارشد با هزینه ی خودم تو یکی از دانشگاههای استرالیا مدیریت پروژه بخونم.حتی الامکان دانشگاه ویکتوریا یا rmit.
    به نظرتون با این معدل میشه؟
    سلام هم رشته ای.
    RMIT اذیت می کنه به خاطر تحریم ها. من کم دیدم به کسی پذیرش بده از ایران.
    سابقه کار که به درد ادمیشن گرفتن نیم خوره اما چون هزینه شخصی میری شانس داری از دانشگاه های پایین پذیرش بگیری
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله جفت نکات درست هست و تنتافضی با حرف من نداره که!
    الان هم فلیندرز بورس نمیده... تو جولای به بعد .... رفتن ساختمون جدیدش امسال
    اینم جواب دانشگاه فیلندرز(به استادی زدم که مربوط به انستیتو رشته ما بود)
    Hello,

To avoid wasting any of your time, I must point out that we have no funds for students at this time. We can only explore further if you have Australian permanent residency, or if you have access to a scholarship sufficient to cover both tuition fees and living expenses in Australia.

Assuming that you can cover that hurdle, then we would need to make sure that your proposed studies would not fall foul of US sanctions against Iran, to which the University is in effect obligated.

If both of the above pose no problem, then on the face of it, your GPA looks good, and your area of interest is relevant, and we could explore identification of a potential project that would address both your interests and the needs of our laboratory.

Paul.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 15th, 2015 در ساعت 11:59 AM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    رزومه من به این صورته:

دانشگاه کارشناسی : فردوسی

معدل کارشناسی : ۱۷.۵
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کامپیوتر-نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد :شریف
    معدل کارشناسی ارشد :۱۹.۳
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :هوش مصنوعی
    تعداد مقالات : ۱ (آی اس آی در الزویر با ایمپکت ۲ ٬ کنفرانسی هیچی ندارم چون استادم اجازه ارسال نمی داد)
    سابقه کار: ۱ سال تمام وقت ( از سال قبل که درسم تمام شده و قبلش پاره وقت)
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: ۱۰۲ ( اسپیکنگ ۲۲ بقیه بالا ۲۵)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: G8
    اسکلارشیپ مد نظرتون : والا اطلاعی از انواع اسکالرشیپ ندارم. اگر توضیح هم بدید که ممنون می شم.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryapzm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    رزومه من به این صورته:

دانشگاه کارشناسی : فردوسی

معدل کارشناسی : ۱۷.۵
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کامپیوتر-نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد :شریف
    معدل کارشناسی ارشد :۱۹.۳
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :هوش مصنوعی
    تعداد مقالات : ۱ (آی اس آی در الزویر با ایمپکت ۲ ٬ کنفرانسی هیچی ندارم چون استادم اجازه ارسال نمی داد)
    سابقه کار: ۱ سال تمام وقت ( از سال قبل که درسم تمام شده و قبلش پاره وقت)
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: ۱۰۲ ( اسپیکنگ ۲۲ بقیه بالا ۲۵)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: G8
    اسکلارشیپ مد نظرتون : والا اطلاعی از انواع اسکالرشیپ ندارم. اگر توضیح هم بدید که ممنون می شم.

با تشکر
    کاشکی که یه مقاله بیشتر داشتی، اما عیبی هم نداره، وضعت خوبه آقا، معدل فوقت تعیین کنندست، اگر پروپوزالت گیر امنیتی نداشته باشه، تغییرا شانس داری برای همشون، میگم مشکلت مقالست، مسلا یکی دیگه بیاد از دانشگاه تهران با معدل فوق 18.5 اما 4 تا ISI داشته باشه، با اینکه معدلت بالاتره، اما اون ارجهیت داره، حالا بنظرم که تمامی جی 8تارو شانس بالایی داری، مگر اینکه بدشانس باشی و رقیبات خیلی خقن باشن که صد در صد تو همشون چنین اتفاقی نمیوفته، فقط چرا الان، الان همه جا بورس IPRS بسته شده، تو معدلت خوراک بورس IPRS هستش، با استادا در ارتباط باش، تو June/July بورس شروع میشه برای 2016، از هر دانشگاه یه خوبشو پیدا کن و باهاشون در ارتباط باش تا ایشالله برای ترم 1 2016 حتما بورس میشی، تا اون موقع هم یه Elsevier یا Springer اسم اول بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    کاشکی که یه مقاله بیشتر داشتی، اما عیبی هم نداره، وضعت خوبه آقا، معدل فوقت تعیین کنندست، اگر پروپوزالت گیر امنیتی نداشته باشه، تغییرا شانس داری برای همشون، میگم مشکلت مقالست، مسلا یکی دیگه بیاد از دانشگاه تهران با معدل فوق 18.5 اما 4 تا ISI داشته باشه، با اینکه معدلت بالاتره، اما اون ارجهیت داره، حالا بنظرم که تمامی جی 8تارو شانس بالایی داری، مگر اینکه بدشانس باشی و رقیبات خیلی خقن باشن که صد در صد تو همشون چنین اتفاقی نمیوفته، فقط چرا الان، الان همه جا بورس IPRS بسته شده، تو معدلت خوراک بورس IPRS هستش، با استادا در ارتباط باش، تو June/July بورس شروع میشه برای 2016، از هر دانشگاه یه خوبشو پیدا کن و باهاشون در ارتباط باش تا ایشالله برای ترم 1 2016 حتما بورس میشی، تا اون موقع هم یه Elsevier یا Springer اسم اول بده
    مرسی از اطلاعات مفیدت
    از الان نمی تونم اپلای کنم؟ (حقیقتا خیلی گیج شدم توی سایت های استرالیا و نفهمیدم ددلاین ها چه جوریه) برای ترم fall همین امسال می خوام وگرنه می رم اروپا (اگه پذیرش بشم البته :دی)
    به یه استاد تو سیدنی ایمیل زدم و جوابش این بود:
    Dear Poorya,

Thanks for sending the papers. Given your past research experience, I believe you have good chances to get a scholarship from the University.

Before you send a formal application, can you please send me a 1-2 page proposal on what you would like to do. This is mostly used by the committee to assess your capability to propose a research project and might change once you start the program. You can base the proposal on a topic in machine learning or robotics.

We will instruct you with the application after reviewing the proposal.

یه استاد تو موناش هم گفت باید با هم مصاحبه کنیم اما قبلش علایقت رو بگو٬ از وقتی گفتم دیگه خبری ازشون نشد (البته از لیست علایق خودشون گفته بودم اما به ترتیب دلخواه خودم) !!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)