صفحه 25 از 252 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی: دولتی زاهدانمعدل کارشناسی: ۱۵.۳۵
    رشته تحصیلی کارشناسی: مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستمها
    دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه الزهرا تهران
    معدل کارشناسی ارشد:۱۸.۲۰
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد: مدیریت-فناوری اطلاعات
    تعداد مقالات: درحال آماده کردن یک مقاله ISI
    سابقه کار: یک ترم تدریس دردانشگاه
    سابقه دریافت بورس: ندارم
    تالیف یا ترجمه کتاب: ندارم
    نمره زبان انگلیسی: دارم برای ایلس میخونم
    دانشگاه و رشته هاییکه مدنظر هستند:دانشگاه برام مهم نیست، رشته هم مدیریت فناوری اطلاعات یا مرتبط با اون باشه
    اسکلارشیپ مدنظرتون: فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Mandoli نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی: دولتی زاهدانمعدل کارشناسی: ۱۵.۳۵
    رشته تحصیلی کارشناسی: مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستمها
    دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه الزهرا تهران
    معدل کارشناسی ارشد:۱۸.۲۰
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد: مدیریت-فناوری اطلاعات
    تعداد مقالات: درحال آماده کردن یک مقاله ISI
    سابقه کار: یک ترم تدریس دردانشگاه
    سابقه دریافت بورس: ندارم
    تالیف یا ترجمه کتاب: ندارم
    نمره زبان انگلیسی: دارم برای ایلس میخونم
    دانشگاه و رشته هاییکه مدنظر هستند:دانشگاه برام مهم نیست، رشته هم مدیریت فناوری اطلاعات یا مرتبط با اون باشه
    اسکلارشیپ مدنظرتون: فول فاند
    اگر رشتتون مهندسی باشه و 2 ا ISI خوب بدید جای خوب مثل الزویر، ... شانستون بالاست بیشتر جاها، اما اگر مدیریتی باشه، خودمم نمیدونم چرا اما مدیریت به این راحتی نمیگیرن، حالا این نظر من بود

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryapzm نمایش پست ها
    مرسی از اطلاعات مفیدت
    از الان نمی تونم اپلای کنم؟ (حقیقتا خیلی گیج شدم توی سایت های استرالیا و نفهمیدم ددلاین ها چه جوریه) برای ترم fall همین امسال می خوام وگرنه می رم اروپا (اگه پذیرش بشم البته :دی)
    به یه استاد تو سیدنی ایمیل زدم و جوابش این بود:
    Dear Poorya,

Thanks for sending the papers. Given your past research experience, I believe you have good chances to get a scholarship from the University.

Before you send a formal application, can you please send me a 1-2 page proposal on what you would like to do. This is mostly used by the committee to assess your capability to propose a research project and might change once you start the program. You can base the proposal on a topic in machine learning or robotics.

We will instruct you with the application after reviewing the proposal.

یه استاد تو موناش هم گفت باید با هم مصاحبه کنیم اما قبلش علایقت رو بگو٬ از وقتی گفتم دیگه خبری ازشون نشد (البته از لیست علایق خودشون گفته بودم اما به ترتیب دلخواه خودم) !!!!!
    بعضیاشون بازن، اما تعداد فاندشون کمه، شما برای June/July شروع کنی مکاتبه، به همشوم میرسی، ولی فال 2015 نمیشه، یکمی اونورتر، میشه Jan/Feb 2016، حالا تصمیم با خودته، اون استاد سیدنی و موناش هم منظورشون برای ترم پیش رو بوده، یعنی همون Jan/Feb 2016 از الان خواستن حفظت کنند چون دیدن میبری احتمالا فاند رو چون این رو حداقل میدوم که سیدنی ددلاین ترم Julyاش 15 دسامبر 2014 بود

Junior Member

سلام، آیا دانشگاه های استرالیا فقط پروپوزال اپلیکنت هایی رو که قراره بهشون بورس داده بشه و اپلیکیشنشون موفقیت آمیز بوده، میفرستن واسه بررسی توسط DFAT یا اول همه ی پروپوزال هارو می فرستن DFAT و بعد بین اپلیکنت هایی که پروپوزالشون تایید امنیتی شده، شروع میکنن به انتخاب و دادن ادمیشن همراه با بورس به اون ها ، خیلی ممنون از راهنماییتون، این قضیه رو در مورد کسایی میپرسم که زمان اپلای اعلام کردن به دانشگاه که بدون اسکولارشیپ، پذیرش معمولی نمی خوان و نمیتونن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin2015 نمایش پست ها
    سلام، آیا دانشگاه های استرالیا فقط پروپوزال اپلیکنت هایی رو که قراره بهشون بورس داده بشه و اپلیکیشنشون موفقیت آمیز بوده، میفرستن واسه بررسی توسط DFAT یا اول همه ی پروپوزال هارو می فرستن DFAT و بعد بین اپلیکنت هایی که پروپوزالشون تایید امنیتی شده، شروع میکنن به انتخاب و دادن ادمیشن همراه با بورس به اون ها ، خیلی ممنون از راهنماییتون، این قضیه رو در مورد کسایی میپرسم که زمان اپلای اعلام کردن به دانشگاه که بدون اسکولارشیپ، پذیرش معمولی نمی خوان و نمیتونن
    کسی دقیقا چنین چیزی رو نمیدونه، اما گزینه اول هم عقلانی تره و هم با توجه به جوابیه امسال و سال های قبل محتمل تر

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitanem نمایش پست ها
    دوستای عزیزم، ممنوم میشم شانس پذیرش با فاند من رو هم بررسی کنید
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی امیرکبیر(مهندسی شیمی)
    معدل کارشناسی : 14.8، دو سال آخر 16.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شیمی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی شریف
    معدل کارشناسی ارشد :17.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی شیمی گرایش مهندسی پزشکی
    تعداد مقالات : 1 کنفرانس بین المللی، ا داخلی ، یک مقاله برای ژورنال در دست تهیه دارم، اما سابمیت هم نشده
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: تافل 96(R24-L25-S24-W23)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: G8
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    فول فاند
    ممنون از راهنمایی
    شما دانشگاه های لیسانس و فوقتون خیلی خوبند، معدل لیسانس کافیه، اما فوقتون بالای 18 بود با همین تعداد مقاله هم یه جا از جی 8 تا اکی میشد، اما حالا که معدلتون 17.18 هست شما حداقل تو ISI با اسم اول در ژورنال های معتبر مثل الزویر باید داشته باشید تا شانستون همه جا بره بالا، الان با این شرایطتون، بازم شانس دارید، اما فول فاندشدنتون از جی 8 ها کمی به شانس بستگی پیدا میکنه، تو رشتتون بچه ها مقاله زیاد دارند، البته اگر تازه فارغ التحصیل شده باشید، شاید با یه ژورنال خوب هم بتونید فاند رو برنده شید، چون از کسی که تازه فارغ التحصیل شده انتظار تعداد ژورنال بالا ندارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    شما دانشگاه های لیسانس و فوقتون خیلی خوبند، معدل لیسانس کافیه، اما فوقتون بالای 18 بود با همین تعداد مقاله هم یه جا از جی 8 تا اکی میشد، اما حالا که معدلتون 17.18 هست شما حداقل تو ISI با اسم اول در ژورنال های معتبر مثل الزویر باید داشته باشید تا شانستون همه جا بره بالا، الان با این شرایطتون، بازم شانس دارید، اما فول فاندشدنتون از جی 8 ها کمی به شانس بستگی پیدا میکنه، تو رشتتون بچه ها مقاله زیاد دارند، البته اگر تازه فارغ التحصیل شده باشید، شاید با یه ژورنال خوب هم بتونید فاند رو برنده شید، چون از کسی که تازه فارغ التحصیل شده انتظار تعداد ژورنال بالا ندارند
    امیرعلی جان، هم دانشگاهی عزیز ممنون، یعنی به نظرتون من با یه ISI میتونم تو جی8 بورس بشم ؟ یکم استرس دارم، چون که بیشتر هدفم رو استرالیاس
    به نظرتون نمره تافلم کفایت میکنه ؟ یا دوباره بدم امتحان ؟ احتمال اینکه بتونم بالای 100 بشم خیلی هس، جون این سری زیاد نخوندم

Junior Member

به نظرتون حتی اگه مقاله ام اکی نشد من اقدام کنم واسه اپلای سال بعد ؟ شانسشو دارم با همین کنفرانسا ؟
    آخه شنیدم و فک میکنم که کنفرانس اصن به درد نمی خوره و ارزش نداره
    ویرایش توسط Bitanem : February 22nd, 2015 در ساعت 09:43 PM

Member
    رشته و دانشگاه

امیرعلی جان، هم دانشگاهی عزیز ممنون، یعنی به نظرتون من با یه ISI میتونم تو جی8 بورس بشم ؟ یکم استرس دارم، چون که بیشتر هدفم رو استرالیاس
    به نظرتون نمره تافلم کفایت میکنه ؟ یا دوباره بدم امتحان ؟ احتمال اینکه بتونم بالای 100 بشم خیلی هس، جون این سری زیاد نخوندم
    خواهش Bitanem، نگفتم شانستون بالاست اما تازه سروع میکنید به شانس پیدا کردن، بزارید مثلا برای ملبورن رو بگم چیجوریه، شما معدل فوقتون بود 16.5 فکر کنم، ضربدر 5 کنید میشه چقدر 82.5، خوب شما معدل فوقتون باید H1 باشه یعنی بالای 80 درصد که هست، پس پذیرش میگیرید، بشرطی که سوپروایزر پیدا کرده باشید، بدون سوپروایزر که هیچی، بعد به ازای هر ISI تا 3 نمره بهتون میدن، دقت کنید که مقالات فقط باید جای خوب اکسپت بشن، جای بد اصلا نمره نداره، نفر اول با دوم و سومم و به بعد هم فرق داره نمرش، خلاصه خودشون که میگن بعیده کسی بتونه بالاتر از 6 بگیره از این بخش، خوب فکر کنیم شما دو تا ISI بدید و جفتشو نفر اول باشید، 6، که بازم نمیدن همینو، یه نمره مقایسه دانشگاه شما تو رشتتون با ملبورن داره، که شریف رو با ملبورن مقایسه میکنن و یه نمره ای برات درنظر میگیرن که صد در صد منفی میشه، برا همینه کسی جز شریف و تهران و امیرکبیر و ... این خوبای ایران نتونسته ازین دانشگاه پذیرش بگیره، پس شاید خیلی خوش شانس باشی بشی 4 نمره پلاس که تقسیم بر دو میکنند میشه 2 بعلاوه اون نمره معدلت میکنند که 82.5 بود میشه جقدر 84.5، شما واجد شرایط تنها بورس MIFRS که فقط شهریه رو میده میشید، که تازه واجد شرایط میشید نه اینکه برنده بشید، اما بورس MIRS و IPRS که هیچی، چراکه برای واجد شرایط شدن باید بالای 85 و 91 بیارید به ترتیب، اما اینم تازه واجد شرایط شدنه، پس باید یجورایی قید ملبورن رو بزنید، اما بنظرم هیچجارو دور نندازید و برای همه جا تلاش کنید، دانشگاه های دیگه جی 8 هم شرایط مشابه دارند، واسه همینه که مثلا طرف با فوق دانشگاه شریف و معدل 18.7 و مثلا 2 تا ISI میره ملبورن چراکه 18.7 ضربدر 5 میشه 93.5 بعلاوه دو نمره از مقاله میشه 95.5 که بورس IPRS میشه، بنظرم شما با شرایط الانتون شانستون برای جی 8 تا پایینه، من خودم با معدل فوق 17.25 و 7 تا ISI اسم اول همشونم تو Elsevier, T&F, IEEE، تازه رفتم تو لیست انتظار ملبورن چراکه نمرم میشد حدود 89.3، کافی بود برای بورس های MFIRS, MIRS که همه چیو پوشش هم میده اما خوب رقیبا خفن ترن، و بیشترشون به معدل بها میدن تا مقاله، من یه پیشنهادی دارم براتون، شما نتایج بورس این سایت رو برای استرالیا رو جدا کنید و بگردید توشون ببینید که با شرایط شما بیشتر کجا بورس شدن، همونجاها اپلای کنید، شانستون بالاتره، خودتون رو محدود به جی 8 نکنید چراکه رقابت بسیار بالاست، آمریکا برای شما بسیار آسانتر است تا اینجا، البته برای هرجایی که استاد پیدا میکنید اپلای کنید، چون شانسی هم هست، شاید استادی خودش پول داشته باشه، هرچیزی امکانش هست، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، در مورد تافل هم به سایت دانشگاه ها رجوع کنید و مینیمم هارو ببینید، فقط لازمه اونها رعایت بشن و هیچ تاثیری در فرآیند بورس ندارند، اگر میتونید آیلتس بدید راحتتره و 6.5 میخوان ازتون به زیربندهای بالای 6 البته تقریبا 90 درصدشون

Member
    رشته و دانشگاه

به نظرتون حتی اگه مقاله ام اکی نشد من اقدام کنم واسه اپلای سال بعد ؟ شانسشو دارم با همین کنفرانسا ؟
    آخه شنیدم و فک میکنم که کنفرانس اصن به درد نمی خوره و ارزش نداره
    شما ختما اقدام کنید، چراکه براتون هزینه ای ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)