صفحه 26 از 252 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    خواهش Bitanem، نگفتم شانستون بالاست اما تازه سروع میکنید به شانس پیدا کردن، بزارید مثلا برای ملبورن رو بگم چیجوریه، شما معدل فوقتون بود 16.5 فکر کنم، ضربدر 5 کنید میشه چقدر 82.5، خوب شما معدل فوقتون باید H1 باشه یعنی بالای 80 درصد که هست، پس پذیرش میگیرید، بشرطی که سوپروایزر پیدا کرده باشید، بدون سوپروایزر که هیچی، بعد به ازای هر ISI تا 3 نمره بهتون میدن، دقت کنید که مقالات فقط باید جای خوب اکسپت بشن، جای بد اصلا نمره نداره، نفر اول با دوم و سومم و به بعد هم فرق داره نمرش، خلاصه خودشون که میگن بعیده کسی بتونه بالاتر از 6 بگیره از این بخش، خوب فکر کنیم شما دو تا ISI بدید و جفتشو نفر اول باشید، 6، که بازم نمیدن همینو، یه نمره مقایسه دانشگاه شما تو رشتتون با ملبورن داره، که شریف رو با ملبورن مقایسه میکنن و یه نمره ای برات درنظر میگیرن که صد در صد منفی میشه، برا همینه کسی جز شریف و تهران و امیرکبیر و ... این خوبای ایران نتونسته ازین دانشگاه پذیرش بگیره، پس شاید خیلی خوش شانس باشی بشی 4 نمره پلاس که تقسیم بر دو میکنند میشه 2 بعلاوه اون نمره معدلت میکنند که 82.5 بود میشه جقدر 84.5، شما واجد شرایط تنها بورس MIFRS که فقط شهریه رو میده میشید، که تازه واجد شرایط میشید نه اینکه برنده بشید، اما بورس MIRS و IPRS که هیچی، چراکه برای واجد شرایط شدن باید بالای 85 و 91 بیارید به ترتیب، اما اینم تازه واجد شرایط شدنه، پس باید یجورایی قید ملبورن رو بزنید، اما بنظرم هیچجارو دور نندازید و برای همه جا تلاش کنید، دانشگاه های دیگه جی 8 هم شرایط مشابه دارند، واسه همینه که مثلا طرف با فوق دانشگاه شریف و معدل 18.7 و مثلا 2 تا ISI میره ملبورن چراکه 18.7 ضربدر 5 میشه 93.5 بعلاوه دو نمره از مقاله میشه 95.5 که بورس IPRS میشه، بنظرم شما با شرایط الانتون شانستون برای جی 8 تا پایینه، من خودم با معدل فوق 17.25 و 7 تا ISI اسم اول همشونم تو Elsevier, T&F, IEEE، تازه رفتم تو لیست انتظار ملبورن چراکه نمرم میشد حدود 89.3، کافی بود برای بورس های MFIRS, MIRS که همه چیو پوشش هم میده اما خوب رقیبا خفن ترن، و بیشترشون به معدل بها میدن تا مقاله، من یه پیشنهادی دارم براتون، شما نتایج بورس این سایت رو برای استرالیا رو جدا کنید و بگردید توشون ببینید که با شرایط شما بیشتر کجا بورس شدن، همونجاها اپلای کنید، شانستون بالاتره، خودتون رو محدود به جی 8 نکنید چراکه رقابت بسیار بالاست، آمریکا برای شما بسیار آسانتر است تا اینجا، البته برای هرجایی که استاد پیدا میکنید اپلای کنید، چون شانسی هم هست، شاید استادی خودش پول داشته باشه، هرچیزی امکانش هست، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، در مورد تافل هم به سایت دانشگاه ها رجوع کنید و مینیمم هارو ببینید، فقط لازمه اونها رعایت بشن و هیچ تاثیری در فرآیند بورس ندارند، اگر میتونید آیلتس بدید راحتتره و 6.5 میخوان ازتون به زیربندهای بالای 6 البته تقریبا 90 درصدشون
    amirali ممنون از راهنماییت دوست خوبم، من تلاشم رو میکنم ISI رو برسونم تا اون موقع
    البته معدل ارشدم 17.18 بودااا، البته خیلی فرقی نمی کنه دیگه با این وضعی که شما گفتی
    نمره هام زیر مینیموم دانشگاها نیس خوشبختانه، گفتم شاید استرالیا هم مثه آمریکا مثلا بیشتر تاثیر بذاره نمره ی بیشتر تافل تو پذیرش

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitanem نمایش پست ها
    amirali ممنون از راهنماییت دوست خوبم، من تلاشم رو میکنم ISI رو برسونم تا اون موقع
    البته معدل ارشدم 17.18 بودااا، البته خیلی فرقی نمی کنه دیگه با این وضعی که شما گفتی
    نمره هام زیر مینیموم دانشگاها نیس خوشبختانه، گفتم شاید استرالیا هم مثه آمریکا مثلا بیشتر تاثیر بذاره نمره ی بیشتر فاند تو پذیرش
    خوب الان بهتر شد، باز در کل اگر 2 تا ISI خوب بدی من بهت قول میدم از یکی از دانشگاه های استرالیا فاند میشی، باز بنظرم آمریکا تلاش کنید اونجل بدون isi هم میتونید

Junior Member

با سلام دوستان
    نشگاه کارشناسی :علم و صنعت

معدل کارشناسی : 14.5
    .رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برنامه ریزی شهری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : پلی تکنیک میلان
    معدل کارشناسی ارشد :109/110
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :معماری پایدار
    تعداد مقالات : 2مقاله در ژورنال معتبر اکسپت شده(کامان گراند) / یک مقاله در کنفراس که در ژورنال کنفرانس هم چاپ شده/دو کتاب پژوهشی مرتبط
    سابقه کار: یک سال در دفتر معماری
    سابقه دریافت بورس :فول فاند از دانشگاه پلی تکنیک میلان
    تالیف و یا ترجمه کتاب :دو کتاب پژوهشی مرتبط
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 و تحصیل در مقطع قبلی
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: unsw , Griffith , melbourne, Canberra,Deakin سوپروایزر ها با پروپوزالم موافقت کردن
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    نشگاه کارشناسی :علم و صنعت

معدل کارشناسی : 14.5
    .رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برنامه ریزی شهری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : پلی تکنیک میلان
    معدل کارشناسی ارشد :109/110
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :معماری پایدار
    تعداد مقالات : 2مقاله در ژورنال معتبر اکسپت شده(کامان گراند) / یک مقاله در کنفراس که در ژورنال کنفرانس هم چاپ شده/دو کتاب پژوهشی مرتبط
    سابقه کار: یک سال در دفتر معماری
    سابقه دریافت بورس :فول فاند از دانشگاه پلی تکنیک میلان
    تالیف و یا ترجمه کتاب :دو کتاب پژوهشی مرتبط
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 و تحصیل در مقطع قبلی
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: unsw , Griffith , melbourne, Canberra,Deakin سوپروایزر ها با پروپوزالم موافقت کردن
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

سلام شما برای تمامی این دانشگاه ها شانس خوبی دارید، اما چرا همون دانشگاه ایتالیا ادامه نمیدهید یا اروپا، بنظرم بهتر از استرالیایت، مخصوصا ایتالیا که مهد معماری است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    سلام شما برای تمامی این دانشگاه ها شانس خوبی دارید، اما چرا همون دانشگاه ایتالیا ادامه نمیدهید یا اروپا، بنظرم بهتر از استرالیایت، مخصوصا ایتالیا که مهد معماری است
    من خانواده ام در حال مهاجرت به استرالیا هستند، راستش من نگران نمره لیسانس خودم هستم که پایین است. البته سوپروایزرم در unsw گفت اصلا اهمیتی نداره و مهم معدل ارشد است. گفت به هیچ وجه محاسبه نمیشه نمره لیسانس اگه هم بشه تاثیرش کمه.یه نکته ی دیگه هم که هست اینه که مثلا من رشته ارشدم و لیسانسم در همون دیسیپلین هست و در همون دانشکده قراره ادامه بدم. اما موضوعش تیوری و نظریه معماری در صورتی که عنوان مسترم معماری پایدار و انرژی هست. این تاثیری در نتیجه بورس نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    من خانواده ام در حال مهاجرت به استرالیا هستند، راستش من نگران نمره لیسانس خودم هستم که پایین است. البته سوپروایزرم در unsw گفت اصلا اهمیتی نداره و مهم معدل ارشد است. گفت به هیچ وجه محاسبه نمیشه نمره لیسانس اگه هم بشه تاثیرش کمه.یه نکته ی دیگه هم که هست اینه که مثلا من رشته ارشدم و لیسانسم در همون دیسیپلین هست و در همون دانشکده قراره ادامه بدم. اما موضوعش تیوری و نظریه معماری در صورتی که عنوان مسترم معماری پایدار و انرژی هست. این تاثیری در نتیجه بورس نداره؟
    معدل لیسانس شما درسته خیلی تاپ نیست، اما اصلا بد نیست، ضمنا دانشگاهتون علم و صنعت بوده، نه هیچ مشکلی نداره، شما دانشگاه فوقتون از تمامی دانشگاه های استرالیا بهتر است، همین یه پوینت مثبت هست، معدل فوقتون هم که تقریبا 20 هست، دو تا ژورنال رنک بالا هم دارید، شما شک نکنید از بهترین ها بورس میشید، خیالت تخت، راستی ورودی لیسانس کی علم و صنعت بودید، اگر 82 یا 83 بودید بهم یه پیام خصوصی بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AmirKabir University Mining Engineering

با سلام دوستان؛اطلاعات زیر مربوط به یکی از دوستانم هست از من خواست اینجا مطرح کنم
    دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر

معدل کارشناسی : 13.84

.رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع

تعداد مقالات :0 ... اما نهایتا میتونه مقاله داخلی داشته باشه توی شش ماه آینده!!!!

سابقه کار: یک سال بدون بیمه حین تحصیل

تالیف و یا ترجمه کتاب :----------------------

نمره زبان انگلیسی: 7 ....میتونه به 7.5 ارتقا بده

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: بدترین ش هم واسش آرزوئه!!!!!!!!!

اسکلارشیپ مد نظرتون :هرچی بیشتر بهتر!
    ممنون

Junior Member

با سلام
    1.کاردانی دانشگاه آزاد معدل 18.23 نرم افزار
    2.کارشناسی دانشگاه دولتی قوچان معدل 16.01 نرم افزار
    3.دانشجوی سال آخر ارشد ددانشگاه امیر کبیر معدل حدود 16 امنیت اطلاعات
    مقاله ندارم....
    زبان ندارم
    زبانم هم زیاد خوب نیست آیا مثلا میشه کاهای اپلای رو انجام بدم و بعد چند ماه واسه زبان وقت بزارم. یعنی واسه اقدام حتما ازت زبان میخوان؟؟
    در ضمن من حتما میخوام بعد تحصیل برگردم
    اگه ارشدم بتونم اپلای کنم خوبه.
    آیا میشه کاری کرد ؟؟؟
    دانشگاههای خوب استرالیاهدف است
    در ضمن اگه واسه ارشدم میشه گرفت به طوری که میزان فاند کل هزینمو بده خوبه
    ؟؟؟

Junior Member

کارشناسی :تهران
    معدل 18
    رشته: برق
    نمره زبان 6.5، دفه بعد قطعا 7 میشم
    ارشد میخوام برم، یا دکتری با شرط پایین
    فول فاند قطعا
    ***دوستان کسی اطلاع داره میخواستم بدونم بهم بگین بعد ارشد یا دکتری چند سال تا سیتیزن شدن و شرایط سیتیزن شدن طول میکشه، لطفا حذف نکنین پست رو ، لینک بدین،
    دانشگاه سراسری تهران، میدون انقلاب، نه آزاد دوستان، ببخشید گفتم شاید اشتباه بشه، زیاد اشتباه شده
    مرسی
    ویرایش توسط r_1159 : January 6th, 2016 در ساعت 05:23 PM دلیل: ادغام با پست بعدی

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shiviar نمایش پست ها
    با سلام دوستان؛اطلاعات زیر مربوط به یکی از دوستانم هست از من خواست اینجا مطرح کنم
    دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر

معدل کارشناسی : 13.84

.رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع

تعداد مقالات :0 ... اما نهایتا میتونه مقاله داخلی داشته باشه توی شش ماه آینده!!!!

سابقه کار: یک سال بدون بیمه حین تحصیل

تالیف و یا ترجمه کتاب :----------------------

نمره زبان انگلیسی: 7 ....میتونه به 7.5 ارتقا بده

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: بدترین ش هم واسش آرزوئه!!!!!!!!!

اسکلارشیپ مد نظرتون :هرچی بیشتر بهتر!
    ممنون
    پذیرش میتونه بشه حتی از جی 8 تا، شاید نه همشون، اما فاند جایی بهش نمیدن، یعنی امکانش اصلا نیستف اگر معدلش بالای 18 بود میگفتم شانس داره، چراکه شما با دانشجوی دکتری با معدل فوق 18 و دستکم 2 تا ISI و 4 تا کنفرانس دارید رقابت میکنید برای بورس، جدا شما رو با فوق ها مقایسه نمیکنند، برا همین برای برنده شدن تو بورس باید مثل دانشجوهای فوق معدل بالای 18 تو لیسانستون داشته باشید، برای پذیرش هم بررسی کنید ببینید که معدلتون زیر مینیمم هاشون نباشه، و یه سوپروایزر پیدا کنید، بدون هیچ مشکلی پذیرش میگیرید، اما بورس خیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)