صفحه 34 از 252 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با سلام دوستان،کسی می دونه دانشگاه سیدنی بیشتر معدل محوره یا مقاله؟ و معدل ارشد یا لیسانس؟ من کسی را نتونستم پیدا کنم تو این فروم از دانشگاه سیدنی پذیرش گرفته باشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    با سلام دوستان،کسی می دونه دانشگاه سیدنی بیشتر معدل محوره یا مقاله؟ و معدل ارشد یا لیسانس؟ من کسی را نتونستم پیدا کنم تو این فروم از دانشگاه سیدنی پذیرش گرفته باشه!
    پذیرش که گرفتند، اما معدل محوره اونم شدیدا، هم لیسانس باید خوب باشه هم فوق! ترجیحا لیسانس بالا 16 فوق بالا 18

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما هردوش را داری که! اپلای کن حتما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شما هردوش را داری که! اپلای کن حتما
    هر دو تای چی حامد جان ، من معدل لیسانیم خوب نیست!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

متوسط هست معدل لیسانست اما ارشد 109 از 110 هستی دیگه به سیستم ایتالیایی!!! لیسانس هم علم وصنعت بودی دیگه
    مقاله هم 2 تا داری تا الان... معدل لیسانس مهمه اما ارشد شما کاور میکنش
    دانشگاه کامبرا هم از لیستت حذف کن... به درد نمیخوره
    هر دو تای چی حامد جان ، من معدل لیسانیم خوب نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    متوسط هست معدل لیسانست اما ارشد 109 از 110 هستی دیگه به سیستم ایتالیایی!!! لیسانس هم علم وصنعت بودی دیگه
    مقاله هم 2 تا داری تا الان... معدل لیسانس مهمه اما ارشد شما کاور میکنش
    دانشگاه کامبرا هم از لیستت حذف کن... به درد نمیخوره
    کانبرا رو حذف کردم ، الان واسه UTS, UNSW,Deakin,Grifith,Melbourne و احتمالا همین سیدنی می خوام اپلای کنم.موناش هم دنبالشم اما هنوز سوپروایزر ی بهم اوکی نداده!

Junior Member

سلام ممنونم هستم از پاسخ، یک سوال، تعداد مقالات آی اس آس بنظرم اونقدر نباید مهم باشه، اینا که اینقدر کاراشون دقیق هست پس به If ژورنال هم نگاه می کنند. مقاله من در ژورنال الزویر با:
    Impact Factor: 1.965 و 5Year Impact Factor: 2.254
    فکر میکنم که مثل اینه که از 2 یا 3 تا ژورنال با ایمپکت مثلا 0.6 باشه.
    اینطور نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    سلام ممنونم هستم از پاسخ، یک سوال، تعداد مقالات آی اس آس بنظرم اونقدر نباید مهم باشه، اینا که اینقدر کاراشون دقیق هست پس به If ژورنال هم نگاه می کنند. مقاله من در ژورنال الزویر با:
    اینطور نیست؟

تعداد مقالاتتون بالای 3 باشه خوبه، بهتر هم هست از ژورنال های معتبر و ایمپکت های بالاتر باشه، همه جوانب رو در نظر میگیرند، لیست مقالتون باید تو لیست ERA باشه، هر ژورنالی رو نمره نمیدند یا هر کنفرانسی، باید ختما تو این لیست باشه، اگر تو این لیس نیست، باید سوپروایزرتون متقاعد کنه کمیته رو که مقالتون ارزش نمره دهی داره، احتمالا الزویر ISI هست تو لیست، اما صد در صد هر ISI ای نیست و یا هر ژورنالی یا هر کنفرانسی، باید به این مسئله هم دوستان دقت کنند که دادن ژورنال یا کنفرانس در هر جایی براشون امتیازی شاید در بر نداشته باشه و با یکم دقت شاید بتونند در پول و وقتشون صرفه جویی کنند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه... مقاله شما امتیاز کامل را میگیره فکر میکنم (لینک ژورنال های معتبر را خود استادها دارند ازشون بگیرید)... اون ژورنال هایی هم که مورد تاییدشون نباشن ... نمره کامل را نمیگرین... مثلا این فرمت نمره دهی فلیندرز بوده برای سال 2015 : این لینک
    اون مقاله هایی که معتبر نباشن نمره خوبی نمیدن بهشون... نویسنده مسئول یا اول بودن هم خیلی مهم هست... مرتبط بودن مقاله هم همین طور برای برخی دانشگاه ها مهمه... همون طوری که میبینن توی فایل گفته اگر معدل از یک حدی کمتر باشه برای بورس ممکن هست در نظر نگیرند...! بعد اومده در مورد مقاله و تعدادش و امتیازات صحبت کرده...

Normally, applicants should not be short listed for further consideration if the
    Academic Merit score is less than 7/ (out of 10) points.

مثلا این دانشگاه برای ژورنال یا کنفرانس که خیلی معتبر نباشن... مثلا ژورنال غیر ISI حداکثر دو امتیاز از 5 امتیاز ممکن را میده... البته برخی ژورنال های غیر ISI هم هستند که معتبر به حساب میان.... لیستشون را ندارم... اما بهتر هست ISI بدید که همه کشورها قبول داشته باشند و سلیقه ای نشه
    البته خودشم گفنه حتی اگر مثلا 10 تا غیر ISI بدی بیشترین امتیازی که در مجموع میدن به این مثلا 10 مقاله نامعتبر 3 امتیاز هست و جلوی زرنگ بازی را گرفتن... که کسی نره کلی مقاله نامعتبر بده و امتیاز زیادی هم بگیره...

این دانشگاه یک فرم هم داره که برای مقالات باید دقیق توضیح بدی نقش چی بوده و دقیق چه کار کردی ... امتیاز الکی به کسی نمیدن اینا
    بعد میان همرو امتیاز دهی میکنند و 12 نفر را شورت لیست میکنند ... نگفته 12 تا بورس گفته 12 نفر را ما شورت لیست میکنیم! شاید حتی یکی دو نفر هم لیست انتظار باشند و بورس ندن بهشون...

نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    اینطور نیست؟

ویرایش توسط hamed_golden7 : March 14th, 2015 در ساعت 12:59 PM

سلام دوستان عزیز
    من پارسال با این شرایط از کانادا ریجکت شدم خیلی خیلی نا امیدم تور خدا ببینید شرایطم به استرالیا میخوره ممنون.
    کارشناسی: زبان و ادبیات انگلیسی، دانشگاه اراک با معدل 17.10
    ارشد:آموزش زبان انگلیسی، دانشگاه تهران با معدل 18.03
    نمره زبانم اکسپایر شده
    یک کتاب و سه تا مقاله و یک کنفرانس بین المللی هم دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)