صفحه 40 از 252 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

خوب هست که مرتبط باشه اما اگر نبود هم تاثیر منفی نداره ... نشون میده شما به جند زمینه علاقه داشتید... یک استاد از دیکین این را به من گفت ..... تعداد و کیفیت را ببرید بالا تا وقت دارید حالا
    نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    اقای گلدن یه سوال میخواستم بپرسم
    من مقالاتم مختلفه پنجتا ای اس ای دوتا اسم اول از این دوتا یکی قسمت نورولوژی یکی ابزیانه ایا خیلی تاثیر داره؟باید مقالات مرتبط باشه؟
    من واقعا نا امید شدم از بورس گرفتن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Genetics

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه عاوم پزشکی ایران
    معدل کارشناسی : 17.84
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:علوم آزمایشگاهی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه عاوم پزشکی هرمزگان
    معدل کارشناسی ارشد :17.34
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک پزشکی
    تعداد مقالات :2 مقاله اکسپت شده فارسی 1 ابسترکت که به طور حضوری در کنفرانس بین المللی ارائه دادم و یک حضور در کنگره بین المللی ژنتیک, 2 مقاله سابمیت شده برای ISI
    سابقه کار: 5سال
    سابقه دریافت بورس :نه
    تالیف و یا ترجمه کتاب :نه
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:من ایمل های زیادی زدم که در نهایت از دانشگاه UNISA استاد پیدا کردم من برای Apply برای بورس و دانشگاه یک ماه وقت دارم ایا صبر کنم تا تکلیف مقاله هام معلوم بشه یا نه؟با این شرایط من اگر مقاله هام ok نشه به وقتش, چقدر احتمال بورس گرفتن دارم استادم که میگه شرایطت خوبه؟و در کل مقالهISI چقدر میتونه شرایط منو تغییر بده و تاثیرش چقدره؟
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند یا سمی فاند

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معدن
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7
    همین!
    دوستان میخواستم بدونم با این رزومه امکانش هست بتونم یکی از دانشگاه های متوسط استرالیا یا نیوزلند پذیرش (حتی بدون فاند) بگیرم؟
    شرایط کار برای دانشجوهای خارجی طوری هست که بتونه بخشی از هزینه تحصیلشون رو ساپورت کنه؟
    یا اینکه بهتره ارشد ایران بخونم بعد با معدل بالاتر و چاپ مقاله واسه دکترا اقدام کنم؟
    ممنون از جوابتون

Junior Member

باسلام خدمت دوستانم در خارج و داخل کشور,من به تازگی قصد اپلای و تحصیل در خارج از کشور را دارم,خواهش میکنم بدون هیییچگونه امیدواری و با واقع بینی کامل منو کمک کنید تا تکلیفمو بدونم

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:12/5+رشته ی فیزیک+دانشگاه دولتی شهرستان
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:17+پلاسما+پژوهشکده ی لیزر و پلاسمای دانشگاه شهیدبهشتی تهران
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل):بی شک بالای 95
    ۴-
    نمره (GRE (V : 158/Q : 167/W : 5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله):3مقاله با ایمپکت خوب
    ۶- سابقه کار مرتبط:ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر
    :فرقی نمیکنه برام فقط فاند مهمه
    8-سه عدد توصیه نامه که یکی از آنها توسط استاد خودم که برجسته ترین استاد در کشور و خاورمیانه(در دنیا هم شناخت خوبی روی ایشون هست)در زمینه ی پلاسما است
    خواهشا فقط واقغبینانه
    مرررررررررررسی

Junior Member

سلام. میشه شانس پذیرش و من و بگین بهم
    کارشناسی:‌ مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران

معدل:‌ حدود 15
    ارشد: مدیریت کارآفرینی-MBA دانشگاه تهران
    معدل: 17:70
    مقاله: یک مقاله ISI‌و پذیرش از یک کنفرانس در آمریکا
    نمره زبان:آیلتس 7
    اسکالرشیپ: فول فاند

Junior Member

معدل کارشناسی : 16/87
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مدیریت بازرگانی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 18.34
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت بازاریابی بین الملل
    تعداد مقالات : 3 مقاله ISI ( پنج مقاله داخلی دارم)
    سابقه کار: 5 سال سابقه مرتبط با رشته (بازاریابی)
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 1 ترجمه کتاب
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس آکادمیک 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته مدیریت بازاریابی یا استراتژیک (ترجیحا مقطع دکتری) دانشگاه خاصی را هنوز مد نظر ندارم.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

شایان ذکر است که من هم اکنون دانشجوی دکتری مدیریت بازاریابی در دانشگاه تهران هستم و حدود 2 ماه دیکر پایان نامه ام را دفاع می کنم.

با تشکر از راهنمایی شما.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط meys_08 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه عاوم پزشکی ایران
    معدل کارشناسی : 17.84
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:علوم آزمایشگاهی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه عاوم پزشکی هرمزگان
    معدل کارشناسی ارشد :17.34
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک پزشکی
    تعداد مقالات :2 مقاله اکسپت شده فارسی 1 ابسترکت که به طور حضوری در کنفرانس بین المللی ارائه دادم و یک حضور در کنگره بین المللی ژنتیک, 2 مقاله سابمیت شده برای ISI
    سابقه کار: 5سال
    سابقه دریافت بورس :نه
    تالیف و یا ترجمه کتاب :نه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:من ایمل های زیادی زدم که در نهایت از دانشگاه UNISA استاد پیدا کردم من برای Apply برای بورس و دانشگاه یک ماه وقت دارم ایا صبر کنم تا تکلیف مقاله هام معلوم بشه یا نه؟با این شرایط من اگر مقاله هام ok نشه به وقتش, چقدر احتمال بورس گرفتن دارم استادم که میگه شرایطت خوبه؟و در کل مقالهISI چقدر میتونه شرایط منو تغییر بده و تاثیرش چقدره؟
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند یا سمی فاند
    دوست عزیز شما تمام فاکتورهای مناسب برای دریافت بورس بجز مقاله ISI را دارید. برای سابقه کار آموزشی یا پژوهشی حتما یک نامه از مسئولتون با شرح وظایف بگذارید چون بسیاری از دانشگاه ها امتیازی برای سابقه کار مرتبط با رشته برای شما درنظر می گیرند. شما برای مقالات سابمیت شده نمی تونید امتیاز مقالات چاپ شده را دریافت کنید ولی در راستای پیدا کردن سوپروایزر مرتبط با فیلد کاریتون و همچنین برای نشان دادن فعالیت پژوهشی به شما کمک می کند. بطور کلی داوطلبان گروه پزشکی و پیراپزشکی برای دریافت بورس باید تعداد مقالات ISI بیشتری نسبت به سایر رشته ها داشته باشند. اگرچه برخی دانشگاه ها بسیار معدل گرا هستند و شما با داشتن معدل بالا از دانشگاه برتر ایران با تعداد کم مقاله هم می تونید بورس بگیرید.
    بطورکلی گرفتن پذیرش و بورس از دانشگاه های استرالیا و حتی در دانشکده های مختلف یک دانشگاه اصول و معیارهای متفاوتی دارد و حتی به رقبای شما و حمایت سوپروایزر شما هم می تونه بستگی داشته باشه. بنابراین شانس شرکت در رقابت بورس هیچ دانشگاهی را از دست ندهید.
    موفق باشید

ایکاش فیدبک میدادید که آیا اصلا این سوال رو خوندید یا نه و حتی اگه اطلاعاتتون کافی نبود میگفتید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام ... من خونده بودم کامنت شمارو اما چون اطلاعاتم شاید در این زمینه کافی نبود ترجیح دادم پاسخ ندم...
    معدل شما متوسط هست...نمره زبان کافی را دارید... البته برای رشته های علوم انسانی احتمال داره ایلتس 7 بخواد برید دقیق چک کنید....
    سابقه تدریس برای بورسیه امتیاز نداره .... مقاله هم اگر نفر اول یا دوم باشید و ISI باشه امتیاز خوبی میده بهتون اما سعی کنید اگر میخواید برای بورس درخواست بدید به 3 تا افزایش بدید... نمیخوام امیدبیخودی به شما بدم چون ثانیه به ثانیه عمر انسان ارزشمند هست.... به نظرم شما از طریق ویزای کاری اقدام بفرمایید و دکتری را موکول کنید برای سالهای اینده... این پروسه کوتاه تر و مطمن تر هست... البته بازم میگم در مورد رشته شما اطلاعی نداشتم وبرای همین نظری ندادم .... در مورد رشته خودتون شما ایمیل بزنید به استاد و مشاوره بگیرید.. خدا بزرگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط lightshadow نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی: پیام نور نجف آباد (اصفهان)
    معدل کارشناسی :15:30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مترجمی زبان انگلیسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد: آزاد اصفهان
    معدل کارشناسی ارشد: 16:45
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد: آموزش زبان انگلیسی
    تعداد مقالات : یک
    سابقه کار: تدریس(سه سال)
    سابقه دریافت بورس: -
    تالیف و یا ترجمه کتاب: -
    دانشگاه ها و رشته هایی موردنظر: تمام دانشگاههایی که شرایط مناسبی از نظر اعطای فاندبرای مقطع دکترا در رشته های مرتبط داشته باشند.
    اسکالرشیپ موردنظر: فول فاند
    نقل قول نوشته اصلی توسط lightshadow نمایش پست ها
    ایکاش فیدبک میدادید که آیا اصلا این سوال رو خوندید یا نه و حتی اگه اطلاعاتتون کافی نبود میگفتید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به نظر من بهتر هست ایران ارشد بگیری با معدل و مقاله و بعد برای استرالیا درخواست بدی... هزینش هم زیاد هست سالی حداقل 120 میلیون برای یک نفر برای کل هزینه ها... اگر هزینش را دارید واسه ارشد بیاید.... یا ارشد را برو اروپا و بعد دکتری استرالیا... رشته شما هم جزو رشته هایی هست که مشکل دار هست با این شرایط که انشا الله به زودی همه محدودیت ها برطرف میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    معدل کارشناسی : 14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معدن
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7
    همین!
    دوستان میخواستم بدونم با این رزومه امکانش هست بتونم یکی از دانشگاه های متوسط استرالیا یا نیوزلند پذیرش (حتی بدون فاند) بگیرم؟
    شرایط کار برای دانشجوهای خارجی طوری هست که بتونه بخشی از هزینه تحصیلشون رو ساپورت کنه؟
    یا اینکه بهتره ارشد ایران بخونم بعد با معدل بالاتر و چاپ مقاله واسه دکترا اقدام کنم؟
    ممنون از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)