صفحه 5 از 252 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط peymann71 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :خواجه نصیر
    معدل کارشناسی : 15
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:برق-مخابرات
    دانشگاه کارشناسی ارشد :امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد :16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برق-مخابرات میدان
    تعداد مقالات :1 مقاله ISI
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 88
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: زیر 150
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    your CV is good but your M.Sc GPA is not enough for some universities in AUS, So u can try some average universities and find supervisors. Your admission is possible without funding
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی :صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی : 15.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی ارشد :16.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مکانیک
    تعداد مقالات :1
    سابقه کار: مدیر گروه
    سابقه دریافت بورس : در 2تا از دانشگاه های آمریکا اما ویزا ندادن
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: 106 تافل
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ملبورن و سیدنی
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند ترجیحا

Junior Member

اینم شرایط خانوممه
    نشگاه کارشناسی :آزاد نجف آباد

معدل کارشناسی : 17.57
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:_
    دانشگاه کارشناسی ارشد :_
    معدل کارشناسی ارشد :
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    تعداد مقالات :-
    سابقه کار: تدریس زبان -
    نمره زبان انگلیسی: هنوز امتحان نداده اما احتمالا بالا میشه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: طراحی شهری و یا معماری منظر و یا برنامه ریزی شهری
    اسکلارشیپ مد نظرتون : -

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

برای کورس میتونن تو خیلی از دانشگاه ها اقدام کنن ولی از بورسیه و این جوری چیزا خبری نیست برای ریسرچ اگر سابقه اجرایی ندارن من بعید میدونم به راحتی استاد پیدا کنن البته شما رشتتشون رو ننوشتید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza321 نمایش پست ها
    اینم شرایط خانوممه
    نشگاه کارشناسی :آزاد نجف آباد

معدل کارشناسی : 17.57
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:_
    دانشگاه کارشناسی ارشد :_
    معدل کارشناسی ارشد :
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    تعداد مقالات :-
    سابقه کار: تدریس زبان -
    نمره زبان انگلیسی: هنوز امتحان نداده اما احتمالا بالا میشه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: طراحی شهری و یا معماری منظر و یا برنامه ریزی شهری
    اسکلارشیپ مد نظرتون : -

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

استرالیا با این شرایط به سختی میتونید بورس بگیرید و شانستون نسبتا پایین هست ولی پذیرش برای دو داشنگاهی که گفتید شانس دارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza321 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی : 15.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی ارشد :16.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مکانیک
    تعداد مقالات :1
    سابقه کار: مدیر گروه
    سابقه دریافت بورس : در 2تا از دانشگاه های آمریکا اما ویزا ندادن
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: 106 تافل
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ملبورن و سیدنی
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند ترجیحا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

دوستان با سلام
    بنده برای دانشگاه UNSW اقدام کردم برای مقطع دکترا (مکانیک) میخواستم ببینم شانسم واسه گرفتن اسکالرشیپ چجوریه؟؟ (با استاد این دانشگاه در ارتباط هستم و موضوعی رو که پیشنهاد کار داد را داریم بررسی میکنیم و اینا....)
    ارشد: پلی تکنیک، معدل 16.67 ، 11 مقاله ISI چاپ شده،
    لیسانس: صنعتی شاهرود، معدل 15.62،
    IELTS: 6.5
    چندتا چیز دیگه هم هست مثل: پایان نامه فوقا ام ، بعنوان پایان نامه برتر دانشگاه انتخاب شده، یکی از مقاله هام Top hottest article شده و...

میخواستم ببینم شرایط برای گرفتن Scholarship چجوریه
    ممنون

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    بنده برای دانشگاه UNSW اقدام کردم برای مقطع دکترا (مکانیک) میخواستم ببینم شانسم واسه گرفتن اسکالرشیپ چجوریه؟؟ (با استاد این دانشگاه در ارتباط هستم و موضوعی رو که پیشنهاد کار داد را داریم بررسی میکنیم و اینا....)
    چندتا چیز دیگه هم هست مثل: پایان نامه فوقا ام ، بعنوان پایان نامه برتر دانشگاه انتخاب شده، یکی از مقاله هام Top hottest article شده و...

ممنون
    شانس خیلی بالایی دارین و احتمال خیلی زیاد بورس رو گرفتین، مگر اینکه بدشانسی بیارین. یکی دوتا دانشگاه دیگه هم اپلای کنید درکنارش برای اینکه خیالتون راحت تر باشه. مثل یونی ملبورن و مناش که واسه می ددلاین دارن.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

دوستان با سلام

ممنون
    شما خیلی راحت میتونید شانس بورستون رو ارزیابی کنید با خوندن شرایط بورس، برای هر دانشگاه و برای بورس های مختلف متفاوت هست، شما تعداد مقاله هات خوبه اما معدل ارشدتون زیر معیارهای این دانشگاست، اینا بالای 18 میخوان، ببینید هر چیزی برا خودش نمره داره و اینا برا هرچیزی نمره میدن، مثلا اگر تا 3 تا مقاله ISI داشته باشه هرکی کل نمره مقالشو میاره، پس شما این مرحله رو نمرشو میاری کامل، اما میمونه معدل و بعد دانشگاهی که درس خوندی، دانشگاه هایی که درس خوندی خوبن، معدل لیسانستم خوبه، اما معدل فوقت کمه برای این دانشگاه، من شانستو برای گرفتن بورس یالای 40 درصد میبینم اینجا، شما برای سیدنی و ANU هم شانس نداری، اما برای اینجاها داری، کوئینزلند، مناش، و یسری دانشگاه های دیگشون، معدل تو استرالیا خیلی مهمه، من اینایی که دارم میگم رو از استاد دانشگاه UWA دارم میگم که ریز ریز شرایط پذیرش رو گفت بهم، درسته که شما مقاله ریاد داری اما این بخشی از نمره رو تشکیل میده و شما تو بخش های دیگه متاسفانه کم میارید، مثلا یکی دیگه میاد با یه مقاله ISI نچندان خوب و 2 یا 3 تا کنفرانس، و دانشگاه های نچندان جالب اما با معدل های لیسانس و فوق بالا جای شمارو تو این دانشگاه میگیره، شما بنظرم یه جی آر ای بده برو برا آمریکا، دانشگاه های خوبش اقدام کن، اونجا استاد فاند رو میده و فقط لازم هست برا ادمیشن مینیمم هارو داشته باشید که بیشترشون برا فوق معدل بالا 15 براشون کافیه، با مقاله هایی که داری و دانشگاهی که درس خوندی به راحتی میتونی فاند شی، استرالیا هیچی جز معدل حالیش نمیشه، نه دانشگاه میفهمه نه مقاله، برای بورس شدن حتما باید معدلات خصوصا معدل فوق بالا باشه ترجیحا بالا 18، دیگه اینجا اینجوریاست دیگه، اما میتونی برا اروپا هم برا تک پوزیشناش اقدام کنی، اونجا هم معدل زیاد مهم نیس و ایار آدم رو واقعی میسنجن، با زحمتی که کشیدی، مثل همین مقاله های خوبی که شما دادی، اما اگر میخوای ختما بری استرالیا، وقتتو با این دانشگاه تلف نکن و برای UQ یا Monash اپلای کن این دوجا شک نکن بورس میشی، یا علی

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

دوستان با سلام

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    شما خیلی راحت میتونید شانس بورستون رو ارزیابی کنید با خوندن شرایط بورس، برای هر دانشگاه و برای بورس های مختلف متفاوت هست، شما تعداد مقاله هات خوبه اما معدل ارشدتون زیر معیارهای این دانشگاست، اینا بالای 18 میخوان، ببینید هر چیزی برا خودش نمره داره و اینا برا هرچیزی نمره میدن، مثلا اگر تا 3 تا مقاله ISI داشته باشه هرکی کل نمره مقالشو میاره، پس شما این مرحله رو نمرشو میاری کامل، اما میمونه معدل و بعد دانشگاهی که درس خوندی، دانشگاه هایی که درس خوندی خوبن، معدل لیسانستم خوبه، اما معدل فوقت کمه برای این دانشگاه، من شانستو برای گرفتن بورس یالای 40 درصد میبینم اینجا، شما برای سیدنی و ANU هم شانس نداری، اما برای اینجاها داری، کوئینزلند، مناش، و یسری دانشگاه های دیگشون، معدل تو استرالیا خیلی مهمه، من اینایی که دارم میگم رو از استاد دانشگاه UWA دارم میگم که ریز ریز شرایط پذیرش رو گفت بهم، درسته که شما مقاله ریاد داری اما این بخشی از نمره رو تشکیل میده و شما تو بخش های دیگه متاسفانه کم میارید، مثلا یکی دیگه میاد با یه مقاله ISI نچندان خوب و 2 یا 3 تا کنفرانس، و دانشگاه های نچندان جالب اما با معدل های لیسانس و فوق بالا جای شمارو تو این دانشگاه میگیره، شما بنظرم یه جی آر ای بده برو برا آمریکا، دانشگاه های خوبش اقدام کن، اونجا استاد فاند رو میده و فقط لازم هست برا ادمیشن مینیمم هارو داشته باشید که بیشترشون برا فوق معدل بالا 15 براشون کافیه، با مقاله هایی که داری و دانشگاهی که درس خوندی به راحتی میتونی فاند شی، استرالیا هیچی جز معدل حالیش نمیشه، نه دانشگاه میفهمه نه مقاله، برای بورس شدن حتما باید معدلات خصوصا معدل فوق بالا باشه ترجیحا بالا 18، دیگه اینجا اینجوریاست دیگه، اما میتونی برا اروپا هم برا تک پوزیشناش اقدام کنی، اونجا هم معدل زیاد مهم نیس و ایار آدم رو واقعی میسنجن، با زحمتی که کشیدی، مثل همین مقاله های خوبی که شما دادی، اما اگر میخوای ختما بری استرالیا، وقتتو با این دانشگاه تلف نکن و برای UQ یا Monash اپلای کن این دوجا شک نکن بورس میشی، یا علی
    درسته که ایشون معدل فوقشون خیلی بالا نیست اما 11 مقاله واقعا چشم گیره، و به نظرم شانس بالایی دارن،
    امیر علی جان؛ این قانون ها که شما میگی مدون نیست، و چند گزینه رو استاد شما برا شما رو نکردن، 2تا از این ها شرایط مالی استاد و حمایت استاد هستش، که بسیار بسیار مهم تر از فاکتورهاییه که ذکر کردی، معدل معیار برا ملبورن 88% بود که شد 85% یعنی از 17.60 به 17 رسید، تازه تو همینم من کلی مورد خاص و ناقض دیدم
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    درسته که ایشون معدل فوقشون خیلی بالا نیست اما 11 مقاله واقعا چشم گیره، و به نظرم شانس بالایی دارن،
    امیر علی جان؛ این قانون ها که شما میگی مدون نیست، و چند گزینه رو استاد شما برا شما رو نکردن، 2تا از این ها شرایط مالی استاد و حمایت استاد هستش، که بسیار بسیار مهم تر از فاکتورهاییه که ذکر کردی، معدل معیار برا ملبورن 88% بود که شد 85% یعنی از 17.60 به 17 رسید، تازه تو همینم من کلی مورد خاص و ناقض دیدم
    منم نگفتم ملبورن، گفتم UNSW، من خودم 7 تا ISI اسم اول دارم که میانگین ایمپکت فکتورای مقاله هام 2 به بالاست، همشونم یا تو الزویر هستند یا T&F یا AIP، که جزو 5 تا انتشارات اول دنیا هستند، خلاصه کلام اصلا عادت ندارم مقاله الکی چاپ کنم وگرنه که 50 تا داشتم، معدل فوق بنده هم 17.25 هست، دانشگاهمم امیرکبیر هست، درسته هنوز 4 جا بهم جواب ندادند، اما جایی بورس نشدم از استرالیا فعلا، من فکر نمیکنم دوستمون همه مقاله هاشو اسم اول باشه و همشو هم تو بهترین جاها چاپ کرده باشه، من به تمامی دانشگاه های استرالیا تقریبا ایمیل زدم، البته یه سری جی 8 تارو نرسیدم بکنم، جایی نبود ایمیل نزنم که 2 تا استاد نگه اپلای کن، اما تهش اینجوری شد، من دانشگاه لیسانسم هم علم و صنعت بود اما معدل لیسانسم پایین، حالا احتمال زیاد بخاطر معدل لیسانسم هست، باز من معدل فوقم بالا 17 بود، در کل میخوام بگم من بخاطر کمبود معدل تو یه مقطع نتونستم بورس شم فعلا جایی حتی تو دانشگاه هایی که واقعا اگر پدیرش با بورسم میشدم نمیرفتم، به این دلیل میگم اینجا رو معدل حساس هستند که اینارو تجربه کردم، اروپارو مثال زدم چون تک پوزیشناش رو استاد انتخاب میکنه یا نهایا با یه نفر دیگه میشینن تصمیم میگیرن، که من الان تو خیلیاشون شانس بالایی دارم اونم بخاطر مقاله هامه، آمریکا هم همینطوره یا کانادا، اما اینجا چی، اگر استاد پول داشته باشه که حرفتون درسته، اما اگر استاد پول نداشته باشه که اکثرا هم همینطوره من ندیدم کاری برام بتونن بکنن، حتی رئیس گروهاشون، چون اکثر استادام رئیس گروه بودن، من همین دانشگاه UNSW، هم ایمیل زدم به 2 یا 3 تا از استاداش که هم فیلدم بودن، بعد دو روز رئیس گروه برق که من اصلا بهش ایمیل نزده بودم بهم ایمیل زد و گفت شما به علت معدل لیسانس پایین شانس برنده شدن تو بورس رو ندارید، با وجود اینکه کار تحقیقاتیتون بسیار چشمگیره، من نمیگم ایشون شانس نداره اینجا، گفتم که 40 درصد، اون معیاری هم که برا نمره دادن گفتم معیاری بود که خود استاد دانشگاه UWA برام بیچاره تو یه صفحه توضیح داد، بچه ها اگر خواستن اصل ایمیلشون میزارم، بنده چون دیدم شرایط ایشون مثل بنده هست، خواستم بهش یه کوچولو هشدار بدم که هر چیزی برای خودش نمره داره، ایشون نمرمه مقالشو کامل میاره و شکی توش نیس همونطوری که من میوردم، اما تو معدل کم میاره، تهشم گفتم که شانسیه، یعنی به تعداد بورس، میزانن قوی بودن رقیبا بستگی داره، بنظرم من سعی کردم دوستمونو راهنمایی کنم، دوتا دانشگاه هم مثال زدم عضو جی 8 که کمتر رو معدل حساس هستند، پس حرفایی که زدم همش رو منطق بوده و پشتش تجربه هام بوده از اپلای و خصوصا به این دوستون گفتم که چون شرایطمون شبیهه هم بوده، قصد گمراه کردنشو نداشتم، فقط زاهنمایی، بیشتر دوستانی که من دیدم اینجا شاید به اندازه دوستون قوی نیستن اینجا، اونایی که بورس شدن هم انقد شاید تو تحقیق قوی نبودن، اما یه نکته بارز تو بیشترشون معدل فوق بالا بوده، میتونید برید نگاه کنید کیا بورس شدن رو ببینید، تازه من شانسشون رو اینجا گفتم 40 درصد و بنظرم تو UQ بالای 80 درصد هست، ما اینجا نمیام گمراه کنیم، و سعی میکنیم الکی امید ندیم مثل بعضیا که بله شما حتما میگیری!!، نه آقا جون حتمانی در کار نیس، به این چیزایی که گفتم مربوط میشه، میخوای هم باور نکن، اما بد نیس یه نگاهی به اونایی که بورس شدن بندازی و خودت به خرفم میرسی، یا علی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)