صفحه 50 از 252 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    دوستان اگه میشه شانس من رو برای دریافت اسکالرشیپ IPRS ارزیابی کنید.

مهندسی عمران
    کارشناسی: دانشگاه شریف 17/68
    ارشد: دانشگاه تهران 18:04
    دو مقاله چاپ شده در ژورنالهای معتبر آی اس آی (انشارات الزویر) با ایمپکت فکتورهای بالای 1 (نویسنده اول)
    یک مقاله در یک کنفرانس ملی
    سلام دوست عزیز
    شما نیازی به دانستن شانس خود ندارید چون شانس شما با توجه به معدل و دانشگاه بسیار بالاست فقط استاد لازم دارید و یک پرپوزال که بنظر من برای شما نباید سخت باشه و مطمین هستم بزودی اسم شما را در بخش نتایج پذیرش خواهم دید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

1- رشته لیسانس :مهندسی شیمی- دانشگاه شیراز (معدل: 14)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی-انرژی و محیط زیست- (معدل 16.5)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : دارم آماده می شم واسه تافل و تقریبا بالای 95 حساب کردم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر - 2 تا ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده -2 تا کنفرانس بین المللی ETEC

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PHD-مهندسی شیمی
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) 2 ترم TA در دانشگاه تهران
    9- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) Fund برام بسیار مهمه
    ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaasd نمایش پست ها
    1- رشته لیسانس :مهندسی شیمی- دانشگاه شیراز (معدل: 14)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی-انرژی و محیط زیست- (معدل 16.5)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : دارم آماده می شم واسه تافل و تقریبا بالای 95 حساب کردم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر - 2 تا ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده -2 تا کنفرانس بین المللی ETEC

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PHD-مهندسی شیمی
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) 2 ترم TA در دانشگاه تهران
    9- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) Fund برام بسیار مهمه
    ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند.
    سلام. دوست عزیز من همرشته شما هستم و براساس تجربه خودم و تجربه دوستان مینویسم. به نظر من دانشگاه سیدنی و ملبورن واقعا سخت میشه کارت چون اولا معدل لیسانست کمه. دوما معدلت واسه این دانشگاه ها خیلی معمولیه. بخصوص معدل ارشد. دانشگاه ارشدت رو هم که نگفتی البته من فکر کنم دانشگاه تهران باشه . من گاها دیدم که اساتید با زدن نامه گاها ضعف معدل رو پوشش میدن مثل یکی از دوستانم که تو دانشگاه ولونگونگ استادش نامه زد و ایشون الان ترم دومه تحصیلشه . (معدل لیسانس ایشون 15.4 بود) . ببین به نظر من تعداد مقالاتت خیلی خوبه ولی معمولیه و ایمپکت ها هم اگه حول و حوش 1 باشه ، در رشته مهندسی شیمی خیلی بالا نیست. شما از غیر G8 به راحتی از Griffith یا Macquarie UTS و یا Flinders و QUT وحتی Curtin پذیرش میگیری. البته توجه کن که دانشگاه کرتین الان یکم سخت در رشته مهندسی شیمی به ایرانی ها روی خوش نشون میده (رنک 51-100) . در مورد G8 اگه مقالاتت بیشتر بود موناش و کوییزلند رو بهت پیشنهاد میکردم. دوست عزیز در مورد فاند شرایط خیلی خیلی خیلی رقابتی شده و به نظر من حتما روی تعداد مقالاتت بیشتر کار کن و اگه بتونی مثلا 5 تاش کنی اوضاعت بسیار خوب میشه. مدرک زبانتم زودتر مهیا کن. سابقه TA فراموش نشه و ترجمه کن حتما. کلا شانس خیلی خوبی برای non-G8 ها داری (البته از نظر من ). دوستان قطعا نظرات کامل تر و بهتری خواهند داشت. ولی شما حتما جی 8 ها رو اپلای کن چون هیچگونه هزینه ای نداره ولی به موازاتش، غیر g8 ها با رنک زیر 500 رو هم باپلای که من مطمینم بورس میشی یکی از اونارو.

رشته و دانشگاه

دوست عزیز به نظر بنده حقیر ؛ حکایت شما تا حدودی شبیه حکایت دانشجوهایی که از ایران در مقطع دکتری برای دکتری مجدد اقدام می کنند. من فکر میکنم شما علاوه بر ارائه دلیل منطقی جهت انصراف از دکتری نیوزلند، باید بتونید افیسر ویزا رو هم قانع کنید که چرا انصراف میدید. ایا دلیلش PR استرالیاست؟ (permanent residency) !!! خیلی شک برانگیزه که شما با داشتن فاند کامل در کشوری مثل نیوزلند باز هم اقدام مجدد کنید برای گرفتن یک بورس دولتی . ضمنا نیوزلند همچنان حیات خلوت استرالیا محسوب میشه و فکر میکنم انصراف شما کار شما رو برای دکتری مجدد سخت میکنه. همچنین ممکنه استادا فکر کنند که شما ریسرج اسکیل ضعیفی دارید یا ایندیپندنت نیستید یا motivation کافی ندارید و .... چرا به Joint PhD یا دکتری های مشترک که بین NWZ و AU مرسومه فکر نمیکنید؟ کافیه تز شما تصویب بشه (بعد از سمینار سالانه) و استادی در زمینه کاری شما با H-index بالا پیدابشه که موضوع کار مشترک بین دو استاد منطقی به نظر بیاد. اونموقع میتونید از فاند های صنعتی هم استفاده کنید که البته خیلی کم پیدا میشه. از Linkedin میتونید یه چنین فرصتهایی رو پیدا کنید.
    راهکار اخر هم به نظر من اینه که روزمتونو قوی کنید و برای Postdoc بیاید اینجا و دو سال تمدید کنید و بعدشم PR بگیرید. یا همون سال اول با یه خانم استرالیایی مهربان که اعتقادی به مهریه نداره ازدواج کنید و PR رو به چنگ بیارید (در صورت علاقه به PR

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان. من درحال حاضر در نیوزیلند هستم و 1 سال هست که دوره phdرو میگذرونم .فول فاند رشته اقتصاد محیط زیست. لیسانس دانشگاه تهران و فوق علوم تحقیقات. دارم به ادامه تحصیل در استرالیا و رها کردن تحصیلم در نیوزیلند فکر میکنم. میخواستم بدونم این که من الان دانشجو دکترا هستم باعث میشه که راحتتر پذیرش بگیرم همراه با فاند؟ ممنون

Junior Member

/سلام، من فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم با معدل 13، و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- مالی از دانشگاه آزاد با معدل 718.2شاگرد اول دانشگاه شدم ، و سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور را هم دارم.دو تا مقاله ISC دارم و آیلتس ام هم 7 شده. و سابقه تدریس زبان در آموزشگاه زبان هم دارم. کلا می خواستم ببینم شانسی واسه گرفتم بورسیه در PHD دارم یا نه؟ چون دانشگاه Macquarie بهم پذیرش کاندیشنال داده که دو سال Master of research بخونم اگه معدلم خوب باشه واسه دکترای اقتصاد بهم بورسه میده. اما فقط هزینه دانشگاه برای دو سال 54000 دلار میشه و من متاهل هستم. می خواستم دوستان راهنماییم کنن که اگه شانسمو دوباره واسه جاهای دیگه امتحان کنم بهتره یا رو این پیشنهاد فکر کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanrn نمایش پست ها
    /سلام، من فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم با معدل 13، و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- مالی از دانشگاه آزاد با معدل 718.2شاگرد اول دانشگاه شدم ، و سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور را هم دارم.دو تا مقاله ISC دارم و آیلتس ام هم 7 شده. و سابقه تدریس زبان در آموزشگاه زبان هم دارم. کلا می خواستم ببینم شانسی واسه گرفتم بورسیه در PHD دارم یا نه؟ چون دانشگاه Macquarie بهم پذیرش کاندیشنال داده که دو سال Master of research بخونم اگه معدلم خوب باشه واسه دکترای اقتصاد بهم بورسه میده. اما فقط هزینه دانشگاه برای دو سال 54000 دلار میشه و من متاهل هستم. می خواستم دوستان راهنماییم کنن که اگه شانسمو دوباره واسه جاهای دیگه امتحان کنم بهتره یا رو این پیشنهاد فکر کنم؟
    سلام
    من هم شرایط مشابه شما ر ا داشتم برای من و شما بهترین کار تحصیل در مستر دوم در اروپا هست خصوصا فنلاند استونی و یا المان و فرانسه بعد اپلای برای دکتری
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخم بدید و در صورت امکان راهنمایی کنید. این دومین باره که این کامنت رو میزارم ولی هیچکس هنوز جواب نداده
    30 ساله
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی : 14.98
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد : 16.68
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق-مخابرات
    تعداد مقالات : یک مقاله isi و 1 کنفرانس خارجی متوسط (هنوز قطعی نیست )
    سابقه کار: سه سال و نیم هیات علمی دانشگاه آزاد و مدیر دپارتمان رباتیک دانشگاه ( یک سال ) - دو سال مدیرگروه برق
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 85 ibt
    رتبه 46 کنکور کارشناسی - زمان دانشجویی مربی چهار آزمایشگاه و TA سه درس بودم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند - اگه لطف کنید و دانشگاه هایی که شانس دریافت پذیرش از اونجا برای من بیشتره معرفی کنید ممنون می شم

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه علم و صنعت ایران- رتبه 351 کنکور سراسری
    معدل کارشناسی : 14.71
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران- رتبه 92 کنکور سراسری
    معدل کارشناسی ارشد : 39/14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی
    تعداد مقالات : 2
    سابقه کار: با بيمه دو سال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمام دانشگاه های استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : همه به خصوص فول فاند
    لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vashen351 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه علم و صنعت ایران- رتبه 351 کنکور سراسری
    معدل کارشناسی : 14.71
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران- رتبه 92 کنکور سراسری
    معدل کارشناسی ارشد : 39/14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک- طراحی کاربردی
    تعداد مقالات : 2
    سابقه کار: با بيمه دو سال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمام دانشگاه های استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : همه به خصوص فول فاند
    لطفا راهنماییم کنید
    دوست عزیز
    متاسفانه هر دو معدلت خیلی پایینه بنظر من اصلا شانس بورس دکتری در استرالیا نداری شما بهتره به مستر دوم در اروپا فکر کنی و یا ویزای مهاجرتی

رشته و دانشگاه

دوست عزیز دانشگاه هایی که ازشون فارغ التحصیل شده اید دانشگاه های خوبی هستند اما مناسفانه معدل لیسانس شما کم و معدل ارشد شما هم متوسط هست. مقالاتی هم که دارید خیلی کمه. با توجه به رقالتی که هست و خصوصا در رشته شما که معمولا توی IEEE و ساینس دایرکت مقاله چاپ میکنند، بنابراین در صورتی که بخواهید واسه استرالیا اقدام کنید نیاز مبرم به مقالات بیشتر دارید تا ضعف رو پوشش بده (معدل). همچنین نمره زبان شما باید حدود 95 و ترجیحا 100 باشه تا معادل ایلتس 6.5- تا 7 باشه. کنفرانس هم یدونه کمه. کلا به نظرم اگه شانسی هم باشه برای غیر جی 8 هاست. البته دوستان نظر قطعی تر و بهتری خواهند داد. اما با توجه به سی وی هایی که من دیدم، عیرغم دانشگاه های خوب شما، به دلیل معدل پایین بحث فاند از نظر من خیلی ضعیف میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad821 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخم بدید و در صورت امکان راهنمایی کنید. این دومین باره که این کامنت رو میزارم ولی هیچکس هنوز جواب نداده
    30 ساله
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی : 14.98
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد : 16.68
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق-مخابرات
    تعداد مقالات : یک مقاله isi و 1 کنفرانس خارجی متوسط (هنوز قطعی نیست )
    سابقه کار: سه سال و نیم هیات علمی دانشگاه آزاد و مدیر دپارتمان رباتیک دانشگاه ( یک سال ) - دو سال مدیرگروه برق
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 85 ibt
    رتبه 46 کنکور کارشناسی - زمان دانشجویی مربی چهار آزمایشگاه و TA سه درس بودم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند - اگه لطف کنید و دانشگاه هایی که شانس دریافت پذیرش از اونجا برای من بیشتره معرفی کنید ممنون می شم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)