صفحه 51 از 252 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : شهيد باهنر كرمان
    معدل کارشناسی : 13.60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: كامپيوتر- سخت افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير - مجازي
    معدل کارشناسی ارشد : 16.03
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : IT
    تعداد مقالات :1
    سابقه کار: 7سال
    سابقه دریافت بورس : --
    تالیف و یا ترجمه کتاب : --
    نمره زبان انگلیسی: آيلتس 5.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: هر دانشگاه استراليا ترجيحا كرتن وRMIT
    اسکلارشیپ مد نظرتون : ترجيحا فول فاند

با توجه به اينكه مقاله من از تحقيق كارشناسي ارشدم نيست و دررابطه با موضوع كاريم هست فكر مي كنيد بتونم براي مستر مرتبط با موضوعي كه كار مي كنم و مقاله دارم،‌اسكلارشيپ بگيرم؟؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadehR نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : شهيد باهنر كرمان
    معدل کارشناسی : 13.60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: كامپيوتر- سخت افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير - مجازي
    معدل کارشناسی ارشد : 16.03
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : IT
    تعداد مقالات :1
    سابقه کار: 7سال
    سابقه دریافت بورس : --
    تالیف و یا ترجمه کتاب : --
    نمره زبان انگلیسی: آيلتس 5.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: هر دانشگاه استراليا ترجيحا كرتن وRMIT
    اسکلارشیپ مد نظرتون : ترجيحا فول فاند

با توجه به اينكه مقاله من از تحقيق كارشناسي ارشدم نيست و دررابطه با موضوع كاريم هست فكر مي كنيد بتونم براي مستر مرتبط با موضوعي كه كار مي كنم و مقاله دارم،‌اسكلارشيپ بگيرم؟؟
    سلام
    دوست عزیز نه متاسفانه معدلهای شما خیلی کم هست و برای بورس مستر هم شانسی ندارید و متاسفانه نمره زبان شما هم حتی برای پذیرش کافی نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

بسیاربسیار ممنون از راهنمایی شما، اما مشاهده شده که خیلیا با دانشگاه های پایین تر و همین تعداد مقالات پذیرش بهمراه فاند گرفتن. بنظر شما نظر و حمایت استاد میتونه دانشگاه رو واسه فاند قانع کنه؟ آیا واقعا هیچ شانسی واسه g8 ندارم؟ فرصت زیادی برای اضافه کردن مقاله ندارم اما در هرصورت مرداد امتحان مجدد تافل میدم که حداقل اگه بالای ۹۸ شد بتونم واسه مهاجرت اقدام کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه هایی که ازشون فارغ التحصیل شده اید
    دانشگاه های خوبی هستند اما مناسفانه معدل لیسانس شما کم و معدل ارشد شما هم متوسط هست. مقالاتی هم که دارید خیلی کمه. با توجه به رقالتی که هست و خصوصا در رشته شما که معمولا توی IEEE و ساینس دایرکت مقاله چاپ میکنند، بنابراین در صورتی که بخواهید واسه استرالیا اقدام کنید نیاز مبرم به مقالات بیشتر دارید تا ضعف رو پوشش بده (معدل). همچنین نمره زبان شما باید حدود 95 و ترجیحا 100 باشه تا معادل ایلتس 6.5- تا 7 باشه. کنفرانس هم یدونه کمه. کلا به نظرم اگه شانسی هم باشه برای غیر جی 8 هاست. البته دوستان نظر قطعی تر و بهتری خواهند داد. اما با توجه به سی وی هایی که من دیدم، عیرغم دانشگاه های خوب شما، به دلیل معدل پایین بحث فاند از نظر من خیلی ضعیف میشه.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیزم همیشه شانس وجود داره و مطمین باشید شما هم انشالله پذیرش می گیرید. ببینید در زمینه معدل ، در راند بورس معمولا H1 equivalent که طبق نظر بعضی دوستان بالای 16 و بعضی ها بالای 17 هستش. البته ببینید شما اگه حداقل ها رو هم داشته باشید، مسئله رقبای شما هستند که با معدلهای خیلی بالا در راند بورس شرکت داده میشن نمونه اش هم دوستان چینی ما . معدل خودش امتیاز خاصی داره و تعداد مقالات، ایمپکت مقالات، دانشگاه فارغ التحصیلی و... هم موثره. اما ضریب تاثیر معدل برای بیشتر دانشگاه ها خیلی بیشتره تاجایی که ما توی استرالیا اصطلاحا دانشگاه معدل محور داریم مثل سیدنی و ملبورن. من هم خدایی نکرده نگفتم شانسی ندارید، اما شانستون رو بیشتر توی غیر جی 8 دنبال کنید یا به موازاتش برای اروپا اقدام کنید. یه نکته هم بگم و اون اینه که اگه شما بتونی اقامت بگیری بعدش میتونی شهریه ات رو waive کنی که در این صورت تقریبا پذیرشت اسونتر میشه. دوست عزیزم من معدل لیسانسم 15.9 بود ولی ارشد 19 و از دانشگاه بارنک بسیار پایین مثل ازاد اسلامی شهرستان ها، اما ضعف رو با مقاله پوشوندم و از ملبورن پذیرش گرفتم. ملبورن واقعا تو دادن پذیرش سختگیره و حتی سر نمره اسپکینگ من داشت منو ریجکت میکرد. اما رزومه این ضعف رو پوشوند. من فکر میکنم شما هم یکم رزومه رو تقویت کنی شانستو خیلی میبری بالا. ضمنا استاد نقشی تو بورس دادن نداره مگر اینکه عضو کمیته بورس دانشکده باشه. البته نقش حمایتی استاد و پیگیری های آن رو نمیشه منکر شد. یه مثال هم من برات بزنم که قضیه یکم واضح تر بشه. تو ANU من یه استاد پیدا کردم که گفت اگه بتونی بورس شهریه بگیری بهت فاند میدم چون پروژه صنعتی داشت. از این استادا خیلی کم و شانسی پیدا میشه . کلا صحبت های من در حد راهنمایی و تجربه شخصی شش ماهه است. یادت باشه تلاشتو بکنی و روی رزومت کار کن. تقویت رزومت شانستو زیر و رو میکنع. از نظر من رزومه یعنی همه چیز . تقویت خطی رزومه=تقویت لگاریتمی شانس ...Practice makes perfect .

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad821 نمایش پست ها
    بسیاربسیار ممنون از راهنمایی شما، اما مشاهده شده که خیلیا با دانشگاه های پایین تر و همین تعداد مقالات پذیرش بهمراه فاند گرفتن. بنظر شما نظر و حمایت استاد میتونه دانشگاه رو واسه فاند قانع کنه؟ آیا واقعا هیچ شانسی واسه g8 ندارم؟ فرصت زیادی برای اضافه کردن مقاله ندارم اما در هرصورت مرداد امتحان مجدد تافل میدم که حداقل اگه بالای ۹۸ شد بتونم واسه مهاجرت اقدام کنم

رشته و دانشگاه

این دانشگاه ها رو یه بررسی بکن :
    Flinders( cares more about publication records), Macquarie ( seems to have feelings about Iranians! and has admitted Iranian post graduates recently), Griffith (has numerous and variety types of scholarships)
    ضمنا دانشگاه های استرالیا اکثرا اپلیکیشن فی ندارند. پس سنگ مفت و گنجیشک مفت. احتمالا از یکیشون ایشالا پذیرش رو بگیری.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوست عزیزم همیشه شانس وجود داره و مطمین باشید شما هم انشالله پذیرش می گیرید. ببینید در زمینه معدل ، در راند بورس معمولا H1 equivalent که طبق نظر بعضی دوستان بالای 16 و بعضی ها بالای 17 هستش. البته ببینید شما اگه حداقل ها رو هم داشته باشید، مسئله رقبای شما هستند که با معدلهای خیلی بالا در راند بورس شرکت داده میشن نمونه اش هم دوستان چینی ما . معدل خودش امتیاز خاصی داره و تعداد مقالات، ایمپکت مقالات، دانشگاه فارغ التحصیلی و... هم موثره. اما ضریب تاثیر معدل برای بیشتر دانشگاه ها خیلی بیشتره تاجایی که ما توی استرالیا اصطلاحا دانشگاه معدل محور داریم مثل سیدنی و ملبورن. من هم خدایی نکرده نگفتم شانسی ندارید، اما شانستون رو بیشتر توی غیر جی 8 دنبال کنید یا به موازاتش برای اروپا اقدام کنید. یه نکته هم بگم و اون اینه که اگه شما بتونی اقامت بگیری بعدش میتونی شهریه ات رو waive کنی که در این صورت تقریبا پذیرشت اسونتر میشه. دوست عزیزم من معدل لیسانسم 15.9 بود ولی ارشد 19 و از دانشگاه بارنک بسیار پایین مثل ازاد اسلامی شهرستان ها، اما ضعف رو با مقاله پوشوندم و از ملبورن پذیرش گرفتم. ملبورن واقعا تو دادن پذیرش سختگیره و حتی سر نمره اسپکینگ من داشت منو ریجکت میکرد. اما رزومه این ضعف رو پوشوند. من فکر میکنم شما هم یکم رزومه رو تقویت کنی شانستو خیلی میبری بالا. ضمنا استاد نقشی تو بورس دادن نداره مگر اینکه عضو کمیته بورس دانشکده باشه. البته نقش حمایتی استاد و پیگیری های آن رو نمیشه منکر شد. یه مثال هم من برات بزنم که قضیه یکم واضح تر بشه. تو ANU من یه استاد پیدا کردم که گفت اگه بتونی بورس شهریه بگیری بهت فاند میدم چون پروژه صنعتی داشت. از این استادا خیلی کم و شانسی پیدا میشه . کلا صحبت های من در حد راهنمایی و تجربه شخصی شش ماهه است. یادت باشه تلاشتو بکنی و روی رزومت کار کن. تقویت رزومت شانستو زیر و رو میکنع. از نظر من رزومه یعنی همه چیز . تقویت خطی رزومه=تقویت لگاریتمی شانس ...Practice makes perfect .

Junior Member

دوستان اگه لطف کنید نظرتون رو بگید واسه کدوم دانشگاه های استرالیا شانس بورس دارم؟
    دانشگاه کارشناسی : آزاد مشهد

معدل کارشناسی : 15.33

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مکانیک سیالات

دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير

معدل کارشناسی ارشد : 16.55

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : هوافضا

تعداد مقالات :1 آی اس آی، 1 مجله علمی پژوهشی، 2 کنفرانس داخلی

سابقه کار: 5سال

سابقه دریافت بورس : -

تالیف و یا ترجمه کتاب : -

نمره زبان انگلیسی: آيلتس 7

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: هر دانشگاه استراليا

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    سال 2012 هم از دانشگاه آدلاید پذیرش گرفتم ولی بدون بورس

رشته و دانشگاه

دوست عزیز، از امسال دانشگاه ادلاید به دلیل بار بدهی مالی دانشجوهای غیر بورسیه ، دیگه پذیرش بدون بورس به ایرانی ها و برخی کشورها نمیده. به محض تکمیل فرایند اپلای یک ایمیل در این زمینه برای شما ارسال میشه. سال 2012اوضاع همچنان بهتر بود.
    اما در زمینه شانس شما، معدل ها هر دو معمولی هستند، البته در راند بورس احتمالا شرکت داده میشید اما اگر در مقالاتتون نفر اول باشید، ایمپکت مقالات هم بالا باشه و کنفرانس ها هم peer reviewed باشن شانس متوسطی دارید. برای غیر جی 8 ها اگر بتونید استاد پیدا کنید شانس دارید. اگه دو یا سه تا مقاله اضافه تر داشتید که نویسنده اصلی و نفر اول خودتون بودید شرایططتون بسیار عالی تر بود و جی 8 هم شانس داشتید. در حال حاضر بیشتر به non- G8 ها فکر کنید البته همه رو اپلای کنید. جهت اطلاع شما ، امسال کسی با معدل لیسانس 15.2 و ارشد 16.8 و داشتن دو مقاله ای اس ای با ایمپکت 1.2 و 1.9 و دو کنفرانس در شورت لیست نهایی متاسفانه اسمش حذف شد بنابراین میتونید عمق رقابت را بهتر حس کنید. البته من یه جورایی حس میکنم به شانس هم بستگی داره. شما همه رو اپلای کن. هزینه که نمی خواید بدید. اکثرا رایگانن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    دوستان اگه لطف کنید نظرتون رو بگید واسه کدوم دانشگاه های استرالیا شانس بورس دارم؟
    دانشگاه کارشناسی : آزاد مشهد

معدل کارشناسی : 15.33

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مکانیک سیالات

دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير

معدل کارشناسی ارشد : 16.55

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : هوافضا

تعداد مقالات :1 آی اس آی، 1 مجله علمی پژوهشی، 2 کنفرانس داخلی

سابقه کار: 5سال

سابقه دریافت بورس : -

تالیف و یا ترجمه کتاب : -

نمره زبان انگلیسی: آيلتس 7

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: هر دانشگاه استراليا

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    سال 2012 هم از دانشگاه آدلاید پذیرش گرفتم ولی بدون بورس

Junior Member

سلام
    شرایطم رو اینجا نوشتن به نظر دوستان آیا میتونم فول فاند بگیرم از دانشگاه های خوب استرالیا
    کارشناسی: فردوسی مشهد
    معدل :16.98
    رشته کارشناسی : برق -قدرت
    کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل : 18.13
    رشته ارشد: برق - الکترونیک قدرت
    مقالات: یک عدد کنفرانس خارجی
    نمره تافل : 95

رشته و دانشگاه

دوست عزیز معدلت شما خوبه و دانشگاههای مقاطع تحصیلی قبلی شما هم خیلی خوب هستند. بنابراینن شما penalize نمی شید یا اگر بشید مقدارش نسبت به رقیباتون کمتره. ولی یک مقاله واقعا کمه اونهم از نوع کنفرانس. در صورتی که کنفرانس شما peer reviewed باشه و مثلا در IEEE نمایه شده باشه هنوز به نظر من به دو سه یا حتی بیشتر (بنظرم چهار تا پنج تا ISI) با ایمپکت مناسب به شرط اینکه اینکه شما نفر اول باشید لازم دارید. این مقالات بابت گرفتن امتیاز لازم جهت گرفتن بورسیه است. در دانشگاهی مثل سیدنی که معدل محوره فکر میکنم دو سه تا هم کافی باشه ولی بازم رقابت فشرده است. بنابراین شما شانس خوبی دارید به شرطی که مقاله آی اس آی هم چاپ کنید. نمره زبان شما هم کافیه. البته برخی دانشگاه ها به نمره رایتینگ یا اسکیل اسپیکینگ هم اهمیت میدهند مثل ملبورن. الان هم که مد شده حتما یه مصاحبه از نوع اسکایپ برگزار میکنند و کاندید مورد نظر رو توی مصاحبه محک میزنند. پس روی تعداد مقالاتتون کار کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jokeman نمایش پست ها
    سلام
    شرایطم رو اینجا نوشتن به نظر دوستان آیا میتونم فول فاند بگیرم از دانشگاه های خوب استرالیا
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jokeman نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    دوست خوب بنظر من از نظر معدل و دانشگاه شانس خیلی خوبی داری من جای شما باشم هر دانشگاه که استاد پیدا کردم اپلای می کنم پیشنهاد من گروه ۸ هست و دانشگاه اکلند و مسی نیوزلند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)