صفحه 52 از 252 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با سلام
    ممنون میشم نظر بدین.

دانشگاه کارشناسی : غیرانتفاعی

معدل کارشناسی : 14.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد
    معدل کارشناسی ارشد : 17.8
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : کامپیوتر
    تعداد مقالات : 4 تا ISI معتبر + 6 تا کنفرانس (IEEE) و بوک چپتر
    سابقه کار: 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه
    سابقه دریافت بورس : --
    تالیف و یا ترجمه کتاب : --
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

ضمنا من از اتاگو (نیوزیلند) آفر با فاند دارم، ولی چون شرایط کار و زندگی در استرالیا بهتر هست، میخوام برای استرالیا اقدام کنم. بنظر شما با دکترا از نیوزیلند چقدر شانس کار در استرالیا وجود دارد؟

با سپاس

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم نظر بدین.

دانشگاه کارشناسی : غیرانتفاعی

معدل کارشناسی : 14.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد
    معدل کارشناسی ارشد : 17.8
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : کامپیوتر
    تعداد مقالات : 4 تا ISI معتبر + 6 تا کنفرانس (IEEE) و بوک چپتر
    سابقه کار: 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه
    سابقه دریافت بورس : --
    تالیف و یا ترجمه کتاب : --
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

ضمنا من از اتاگو (نیوزیلند) آفر با فاند دارم، ولی چون شرایط کار و زندگی در استرالیا بهتر هست، میخوام برای استرالیا اقدام کنم. بنظر شما با دکترا از نیوزیلند چقدر شانس کار در استرالیا وجود دارد؟

با سپاس
    سلام دوست خوب
    بنظر من شانس خودتون را از دست ندید چون رقابت برای بورس خیلی بالاست و هر سال هم بدتر میشه بنظر من برید نیوزلند انشاله برای پست داک می رید استرالیا
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام به همه !
    لیسانس مترجمی زبان دارم با معدل 15 از دانشگاه پیام نور. تصمیم به گرفتن پذیرش برای مستر از استرالیا و نیوزلند رو دارم البته به فکر دانشگاه های اروپا هم هستم ولی بیشتر تمرکز به استرالیا و نیوزلند دارم.
    با شرایط گفته شده شانس گرفتن پذیرش در رشته های زیر رو دارم :
    English language & literature
    Modern Languages
    Business & Management Studies
    البته در سایت Top universities دانشگاه های استرالیا و نیوزلند رو در رشته های گفته شده چک کردم و برای هر کدوم دانشگاه های مربوطه رو مشخص کرده.در آخر توصیه شما بیشتر برای استرالیا هست یا نیوزلند ؟
    ممنون.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پاسخ به fcdsgroup
    دوست عزیز شما مشخص نکردید که ایا توانایی پرداخت شهریه و هزینه زندگی رو دارید یا خیر . اولا امکان بورس شدن در مقطع مستر تقریبا غیر ممکنه چون در راند رقابت با دانشجوها و اپلیکنت های دکتری
    سنجیده میشید و پیروزی در برابر کسایی که مقاله های زیادی ممکنه داشته باشند و معدل بهتر کار سختیه. دوم اینکه معدل شما نسبتا پایین و در بهترین حالت معمولیه. سوم اینکه دانشگاهی که شما از اون فارغ التحصیل شدید از دیدگاه اونه خیی معتبر نیست. چهارم اینکه شما رزومه پژوهشی قابل توجهی ندارید که البته فکر میکنم خاص رشته شماست. چون کمتر تو این رشته ها میشه مقاله داد اما بهتره روش کار کنید. فکر کنم به دلیل رشتتون مدرک زبان احتیاج نباشه. البته دقیقش رو باید حتما از سایت ها چک کنید که شرایط زبان و proficiency هر دانشکده در سایت دانشگاه مشخص شده.
    به نظرم استرالیا به دلیل تنوع دانشگاه هاش و تعدد این دانشگاه ها شانستون بیشتر باشه. البته این فقط یه حدس و گمانه. در کل هر دو رو شما اپلای کن ببین از کدوم پذیرش میگیرید. در حالتی که پول شهریه و زندگی رو داشته باشید، تقریبا از همه دانشگاه ها میتونید پذیرش بگیرید. اگه با شرایط مالیش اوکی نیستید به نظرم اقدام نکن اگرچه در طول ترم اگه شاگرد درس خونی باشید و جز top3% کلاس ، گاها شهریه ها و کمک هزینه هایی هم وجود داره که برای domestic ها بیشتر ارائه میشه ولی خب گاهی به international هم میدن. یه کوچولو هم میتونید رو کار casual حساب کنید (ماهی 900-1000). IF you have tuition fees and stipends, YOU ARE MOST WELLCOME TO APPLY
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    پاسخ به fcdsgroup
    دوست عزیز شما مشخص نکردید که ایا توانایی پرداخت شهریه و هزینه زندگی رو دارید یا خیر . اولا امکان بورس شدن در مقطع مستر تقریبا غیر ممکنه چون در راند رقابت با دانشجوها و اپلیکنت های دکتری
    سنجیده میشید و پیروزی در برابر کسایی که مقاله های زیادی ممکنه داشته باشند و معدل بهتر کار سختیه. دوم اینکه معدل شما نسبتا پایین و در بهترین حالت معمولیه. سوم اینکه دانشگاهی که شما از اون فارغ التحصیل شدید از دیدگاه اونه خیی معتبر نیست. چهارم اینکه شما رزومه پژوهشی قابل توجهی ندارید که البته فکر میکنم خاص رشته شماست. چون کمتر تو این رشته ها میشه مقاله داد اما بهتره روش کار کنید. فکر کنم به دلیل رشتتون مدرک زبان احتیاج نباشه. البته دقیقش رو باید حتما از سایت ها چک کنید که شرایط زبان و proficiency هر دانشکده در سایت دانشگاه مشخص شده.
    به نظرم استرالیا به دلیل تنوع دانشگاه هاش و تعدد این دانشگاه ها شانستون بیشتر باشه. البته این فقط یه حدس و گمانه. در کل هر دو رو شما اپلای کن ببین از کدوم پذیرش میگیرید. در حالتی که پول شهریه و زندگی رو داشته باشید، تقریبا از همه دانشگاه ها میتونید پذیرش بگیرید. اگه با شرایط مالیش اوکی نیستید به نظرم اقدام نکن اگرچه در طول ترم اگه شاگرد درس خونی باشید و جز top3% کلاس ، گاها شهریه ها و کمک هزینه هایی هم وجود داره که برای domestic ها بیشتر ارائه میشه ولی خب گاهی به international هم میدن. یه کوچولو هم میتونید رو کار casual حساب کنید (ماهی 900-1000). IF you have tuition fees and stipends, YOU ARE MOST WELLCOME TO APPLY
    درسته فراموش کردم بگم. همونطور که میدونید معمولا برای دوره مستر خود دانشجو خرج میکنه. از لحاظ شهریه من این موضوع رو در نظر دارم و میخوام کلیه هزینه ها رو خودم پرداخت کنم. هدف من از این سوال این بود که با این شرایط که من دارم میتونم پذیرش بگیرم؟ به طور کلی با این وضعیت تحصیلی که گفتم و نحوه پرداخت هزینه ها کدوم یک از کشور هایی که میگم شانس پذیرش دارم.
    در اروپا ( بلژیک،فنلاند،سوئد،اسپانیا )
    در اقیانوسیه (استرالیا،نیوزلند)
    اگر در مورد اروپا هم اطلاعی دارید یا کشور خاصی رو توصیه میکنید ممنون میشم راهنمایی کنید.صرفا از بین کشور هایی که گفتم کدوم بهتر هستن.
    سوال آخر، هزینه تحصیل به شکل متوسط در استرالیا و نیوزلند چقدره ؟

ببخشید اگه سوالا زیاد شد.
    ویرایش توسط fdcsgroup : May 24th, 2015 در ساعت 12:24 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fdcsgroup نمایش پست ها
    سلام به همه !
    لیسانس مترجمی زبان دارم با معدل 15 از دانشگاه پیام نور. تصمیم به گرفتن پذیرش برای مستر از استرالیا و نیوزلند رو دارم البته به فکر دانشگاه های اروپا هم هستم ولی بیشتر تمرکز به استرالیا و نیوزلند دارم.
    با شرایط گفته شده شانس گرفتن پذیرش در رشته های زیر رو دارم :
    English language & literature
    Modern Languages
    Business & Management Studies
    البته در سایت Top universities دانشگاه های استرالیا و نیوزلند رو در رشته های گفته شده چک کردم و برای هر کدوم دانشگاه های مربوطه رو مشخص کرده.در آخر توصیه شما بیشتر برای استرالیا هست یا نیوزلند ؟
    ممنون.
    سلام
    دوست خوب بنظر من دو رشته اول و دومی که فرمودی شانس پذیرش داری فقط نکته اصلی شهریه کتر نیوزلند نسبت به استرالیا هست و گرنه نیوزلند حکم ده را در مقایسه دارد اگر بحث مالی مطرح نیست حتما استرالیا برو و بنظر من دانشگاه گروه 8 هر کدام پذیرش شدی برو که ارزش بیشتری داشته باشد
    در مورد اروپا پیشنهاد می کنم در رده بعد فکر کنی چون اینده استرالیا خیلی بهتر از اروپا هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست خوب بنظر من دو رشته اول و دومی که فرمودی شانس پذیرش داری فقط نکته اصلی شهریه کتر نیوزلند نسبت به استرالیا هست و گرنه نیوزلند حکم ده را در مقایسه دارد اگر بحث مالی مطرح نیست حتما استرالیا برو و بنظر من دانشگاه گروه 8 هر کدام پذیرش شدی برو که ارزش بیشتری داشته باشد
    در مورد اروپا پیشنهاد می کنم در رده بعد فکر کنی چون اینده استرالیا خیلی بهتر از اروپا هست
    منظور از دانشگاه گروه 8 چیه ؟
    همچنین اگر اطلاعی در مورد دانشگاه های اروپا
    بلژیک
    فنلاند
    اسپانیا
    سوئد
    رو دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. از بین کشور هایی که گفتم کدوم بیشتر توصیه میشه.
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوست خوب
    بنظر من شانس خودتون را از دست ندید چون رقابت برای بورس خیلی بالاست و هر سال هم بدتر میشه بنظر من برید نیوزلند انشاله برای پست داک می رید استرالیا
    خیلی ممنون از جوابتون، ولی چون استرالیا امکانات بیشتره و امکان کار پیدا کردن هم بالاتره، ترجیحا میخوام برم استرالیا. ضمنا، این شنیدم هر کشوری که دکترا بگیری امکان کار پیدا کردن در همون کشور هم بیشتره.
    نمیدونم دوست عزیز mohammadmohsen که الان آدلاید تشریف دارن میتونن جواب من بدن؟

با سپاس

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیز I am still walking while breathing on my country soil اما دنبال کارهای ویزا هستم. اگر من جای شما بودم فرصت خوبی مثل نیوزلند رو ازدست نمی دادم. چون آینده نیوزلند بهتر از برخی کشورهای اروپایی هست. مطمئنا اینده بسار بسیار بسیار بسیار بسیار بهتری نسبت به دکتری داخل نیز خواهید داشت. انشالا برای پست داک بیاید استرالیا. اوضاع کار هم اونقدرا بد نیست توی نیوزلند :
    http://www.workingin-newzealand.com/jobs#.VWL1EOI6K2k

https://www.newzealandnow.govt.nz/wo...obs-industries

بهرحال به نظرم تو این شرایط و اوضاع نقد رو بچسبید بهتر از نسیه است. نیوزلند واقعا کشور خوب با اب و هوای مناسب و زیرساخت های اقتصادی، اجتماعی و صنعتی ایه. (منبع QS). درسته که استرالیا در وضعیت بهتریه ولی فکر نمی کنم اینقدر تفاوت چشمگیری با هم داشته باشند که باعث بشه شما نیوزلند رو بخواهید کنار بگذارید. باز هم بهتره این سوال رو در فروم مهاجرت یا چیزی تو این مایه ها مطرح کنید تا بچه هایی که تو این زمینه اطلاعات بهتری دارند راهنمایی کنند. راهنمایی های من میتونه یک بعدی و تنها از نظر اکادمیک باشه. بهتره از دوستانی که اطلاعات کاملی در این فروم ها دارند بپرسید. یه سر هم بزن به www.migranthelp.com اونجا اطلاعات خوبی دستت میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون، ولی چون استرالیا امکانات بیشتره و امکان کار پیدا کردن هم بالاتره، ترجیحا میخوام برم استرالیا. ضمنا، این شنیدم هر کشوری که دکترا بگیری امکان کار پیدا کردن در همون کشور هم بیشتره.
    نمیدونم دوست عزیز mohammadmohsen که الان آدلاید تشریف دارن میتونن جواب من بدن؟

با سپاس
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

سلام خدمت دوستان. ببخشید اگه سوالم تکراریه چون من وقت زیادی ندارم و باید سریعا اطلاعات خودمو بالا ببرم نیاز به کمک شما دارم.ممنون میشم اگه سریع جواب سوالامو بدید.
    قبلا هم در همین تاپیک گفتم. لیسانس مترجمی زبان دارم با معدل 15 از دانشگاه پیام نور.
    1-منظور از دانشگاه گروه 8 چیه که یکی از دوستامون بش اشاره کرد ؟
    2-در بین اروپا و اقیانوسیه کدوم کشور ها رو توصیه میکنید. ( میدونم که باید با توجه به شرایط فرد انتخاب بشه ولی یه بررسی کلی از نظر وضعیت کاری آینده و همچنین نحوه پذیرش اونا میخوام )
    اروپا : بلژیک - فنلاند - سوئد - اسپانیا
    اقیانوسیه : استرالیا - نیوزلند
    به طور کلی کدوم کشور ها در اولویت قرار دارند.

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)