صفحه 54 از 252 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه گیلان
    معدل کارشناسی : 16.47
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: فیزیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : سایو پالو / برزیل
    معدل کارشناسی ارشد :17.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : فیزیک گرایش حالت جامد
    تعداد مقالات : 1 مقاله isi
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس : از آمریکا/ ویرجینیا
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5 دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه سیدنی و فیزیک
    اسکلارشیپ مد نظرتون : از طریق مکاتبه با استاد دیگه حالا فرقی نمیکنه

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دوست گرامی دانشگاه کارشناسی ارشد شما با رنکینک 132 جهانی و رنکینک 2 لوکال (امریکای لاتین) ، شانس و موقعیت شما رو برای درخواست بورس بسیار بالا میبره. هردو معدل شما از نوع H1 هستند و در صورتی که کارشناسی ارشد شما بر مبنای تز باشه ، شانس شما بالاتر می ره. نکته اینجاست که برای سیدنی وملبورن اصلا روش حساب نکنید، سیدنی به شدت معدل محوره (یعنی رقبا همه تو رنج 18 و اکثرا 19 هستند) و واقعا معدل اونجا حرف اول رو میزنه. اما دانشگاه های دیگه رو خیلی شانستون بالاست. اسکولارشیپی که قبلا بردید هم خودش کمک میکنه که نشون بدید top ranked بودید در میان دانشجوهای دیگه. نمره زبان شما حداقل هستش که بهتره به 7 ارتقاش بدید. مقالتون هم اگه ایمپکت خوبی داشته باشه و شما توش نفر اول یا نهایتا دوم باشید باز هم شانستون رو افزایش میده. من جای شما باشم واسه همه دانشگاه ها اپلای میکنم. من به شما قول میدم که از یکی از دانشگاه های با رنگ زیر 500 حتما بورس میشید. البته همونطور که عرض کردم رزومتون کاملا معمولیه اما دانشگاهتون باعث میشه که penalize نشید در مقابل دانشگاه های استرالیا.
    از نظر من شما با توجه به رشتتون، UQ-WA-Newcastle-Macquarie و Griffith شانس بالایی دارید. Queensland micro and nano-center یه خانمی هست که امریکاییه و دانشجوی postdoc فیزیک هست. من که اپلای کردم با ایشون پروپوزال نوشتم و ایشون کار اصلیش تغییر فاز بود و بیشتر روی fusion کار میکرد. میگفت ما برای 2016 بیشتر دنبال فیزیک هستیم تا engineering و بیشتر تاکید روی فیزیک پروپوزالم داشت تا مهندسی قضیه. کلا گریفیت بورسهای GUPRS زیادی به بچه های فیزیک میده، ولی فکر کنم فقط living allowance باشه. دقیق نمیدونم. از سایت griffith چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه گیلان
    معدل کارشناسی : 16.47
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: فیزیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : سایو پالو / برزیل
    معدل کارشناسی ارشد :17.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : فیزیک گرایش حالت جامد
    تعداد مقالات : 1 مقاله isi
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس : از آمریکا/ ویرجینیا
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5 دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه سیدنی و فیزیک
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

رشته و دانشگاه

سلام. شما هم مثل بقیه دوستان شانس دارید. اما رزومه شما معمولی هستش. دانشگاه ارشدتون خوبه . به نظرم اگه فرصت کار روی مقالات بیشتر دارید، ازش استفاده کنید و مقالات بیشتری خصوصا آی اس آی بنویسید. یه سر به دانشگاه گریفیث بزنید و در قسمت current student و لینک current phD students رو ببینید. اونجا دانشجوهایی هستند که با شرایط شما در رشته هایی مثل Urban planning Urban engineering, Social behavior , ... تنها با مقالات کنفرانس peer reviewed بورس برنده شده اند. دانشگاه مک کواری هم ظاهرا پارسال و ورودی امسال هوای ایرانی ها رو داشته. همکلاسی بنده در رشته مهندسی شیمی با مقالات متعدد کنفرانسی و تنها یه مقاله ای اس ای بورس partially برنده شد. شهریه رو دانشگاه و هزینه زندگی رو خودش پرداخت میکنه. من توصیه میکنم لیست قبول شده ها رو هم ببین تا ببینی اوضاع در رشته شما چجور بوده. در کل از نظر من شما غیر جی 8 شانس دارید. جی 8 شانس شما متوسط به پایین هست. لطفا توجه کنید که این نظرات شخصی بر حسب تجربیاتی که توی سایت خونده و یا دوستانی که اپلای کرده اند هستش. اول توکل به خدا، دوم تلاش باعث میشه که انشالله شما در سال 2016 در استرالیا باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirafsharvt نمایش پست ها
    سلام
    ، اقدام برای phd در رشته شهرسازی (برنامه ریزی)

دانشگاه کارشناسی : آزاد اسلامی

معدل کارشناسی : 16.97

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شهرسازی

دانشگاه کارشناسی ارشد :
    شهید بهشتی تهران
    معدل کارشناسی ارشد :
    17.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    طراحی شهری
    تعداد مقالات :2 مقاله کنفرانس بین المللی

سابقه کار: 1سال
    سابقه تدریس 1ترم
    نمرات زبان انگلیسی:
    ایلتس 7
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول اسکولارشیپ

خیلی ممنون.

If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه مازندران, 2009
    معدل کارشناسی : 15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : UTM ,2011
    معدل کارشناسی ارشد : 3.88/4
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد مکانیک، کنترل
    تعداد مقالات : 7 مقاله ISI
    (Google Scholar Citation: 49, h-index: 4, i10-index: 1)
    سابقه کار: نظام مهندسی و یکسال تدریس
    سابقه دریافت بورس : از کیونگ پوک کره جنوبی و ویکتوریا ملبورن
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5 دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: کرتین، گریفیت، تکنولوژی سیدنی، ...

رشته و دانشگاه

دوست عزیزفاصله تحصیل شما از سال 2011 تا 2015 برای ویزا کمی مشکل ایجاد میکنه. باید این خلا رو با فعالیت مرتبط و منطقی و باید سند ارائه کنید. اما در مورد رزومه شما، در صورتی که مقالات دارای ایمپکت فاکتور مناسب رشته مکانیک (بین 1.5 تا 3) و خودتون نفر اول باشید شک نکن بورس رو میبرید. برای جی 8 هم شانستون خیلی بالاست. حداقل موناش و کوییزلندرو که میدونم میگیری بورس رو. سیدنی و ملبورن معدل لیسانست اذیت میکنه. فقط اون خلا زمانی رو بپوشون با تحقیق و کار مرتبط. افر بورسهاتم موقع اپلای اتچ کن، نگرش مثبت میاره. حتما اپلای کن همه جی 8 ها رو یکی دوتا هم غیر جی 8 . من پیشنهادم مک کواری و گریفیثه. چون حودمم از هردو به راحتی پذیرش گرفتم و در جزییاتش هستم. مطمئنم شما هم میگیرید. منتها اگه نمره یکی دوتا از اسکیلهای زبانت 6 باشه یکم ایراد میگیرند که البته مینور هست. نگرانی شما فقط واسه ویزا باشه و اون چهار سال رو باید با سابقه کار غیر حساس و کار علمی کاور کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه مازندران, 2009
    معدل کارشناسی : 15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : UTM ,2011
    معدل کارشناسی ارشد : 3.88/4
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد مکانیک، کنترل
    تعداد مقالات : 7 مقاله ISI
    (Google Scholar Citation: 49, h-index: 4, i10-index: 1)
    سابقه کار: نظام مهندسی و یکسال تدریس
    سابقه دریافت بورس : از کیونگ پوک کره جنوبی و ویکتوریا ملبورن
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5 دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: کرتین، گریفیت، تکنولوژی سیدنی، ...

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه ازاد شیراز
    معدل کارشناسی : 18,10
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: تدریس زبان انگلیسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه سراسری باهنر کرمان
    معدل کارشناسی ارشد :17,86
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :تدریس زبان انگلیسی
    تعداد مقالات : سه مقاله و یه کنفرانس در مالزی
    سابقه کار: 7 سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 7 ایلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: monash
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول اسکالرشیپ

Banned

سلام دوستان وقتتون بخير
    بنده اين فروم از ساليان قبل دنبال ميكنم و در حال حاضر در يك سرگردمي عجيبي به سر ميبرم، ابتدا اگه اجازه بديد وضعيت درسي خودمو بگم
    ليسانس مهندسي عمران دانشگاه آزاد تهران مركز با معدل ١٥.٢٦
    فوق ليسانس مهندسي عمران- آب از دانشگاه آزاد تهران مركز با معدل ١٧.٣٠
    نمره آيلتس همه اسكيل ها ٦ در مجموع ٦ (دارم براي ٦.٥-٧ ميخونم)
    مقاله كنفرانس داخلي دارم ( ميتونم isi هم بدم)
    ٢ سال سابقه كار بدون بيمه
    دوستان خواهشا بنده رو راهنمايي كنيد كه با اين شرايط كجا ميتونم اقدام كنم كانادا، اروپا و استراليا و نيوزيلند و يا حتي آسيا؟
    كل پس انداز هم چيزي حدود ٣٠ هزار دلار بيشتر نيست و چون متأهل هم هستم خيلي نمي تونم ريسك كنم
    لطفا راهنمايي كنيد با اين شرايط كدوم كشور ميتونم برم؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 13.47
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: اکتشاف معدن
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه دولتی بیرجند
    معدل کارشناسی ارشد :16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :اکتشاف معدن
    تعداد مقالات : 2 تا داخلی البته با تموم شدن پایان نامه هم می تونم چندتا isi ازش دربیارم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: هنوز امتحان ندادم ولی سطح زبانم خیلی خوب نیست
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری اکتشاف معدن دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member

با سلام:
    من کاردانی برق-قدرت با معدل:13/19 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی برق-قدرت با معدل: 16/54 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی برق قدرت با معدل: 17/27 از دانشگاه آزاد
    آیتلتس:6/5
    1 مقاله آی اس آی با ایمپکت 2/7 ، 4 مقاله آی اس آس در حال بررسی با ایمپکت 0.6 یک مقاله آی اس آی بدون ایمپکت، 1 مقاله ژورنال بین المللی، 3 مقاله کنفرانس ieeeو 2 کنفرانس بین المللی و 4کنفرانس داخلی دارم.
    یک کتاب فارسی تالیف شده هم دارم
    سابقه کار حدود 6 سال
    مدرس آموزشگاه فنی 1 سال
    شانسم برای گرفتن فول فاند در مقطع دکترا چقدر هستش؟؟؟متاهل هستم.
    خواهشاً کمکم کنید

رشته و دانشگاه

دوست عزیز پس انداز شما برای شروع کافی ولی برای اتمام کم هستش. البته من فکر میکنم حدودا یک سال و نیم برای زندگی متاهلی بهت جواب بده. معدل و دانشگاه ت معمولیه که شانس شما رو برای غیر جی 8 متوسط و برای جی 8 پایین میاره. البته مقاله آی اس آی هم حتما باید چاپ کنید. بدون آی اس آی شانسی ندارید. نمره زبان شما کمه و با این نمره وارد راند بورس نمیشید. حداقل 6.5 و 7 باید بیارید، طریکه هیچ کدوم از اسکیل ها کمتر از 6 نباشه یا 6.5. پبسنهاد من اینه که برید سمت اروپا یا کانادا. استرالیا با این شرایط به شما فاند نمیده. حتما باید رزومه رو تقویت کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخير
    بنده اين فروم از ساليان قبل دنبال ميكنم و در حال حاضر در يك سرگردمي عجيبي به سر ميبرم، ابتدا اگه اجازه بديد وضعيت درسي خودمو بگم
    ليسانس مهندسي عمران دانشگاه آزاد تهران مركز با معدل ١٥.٢٦
    فوق ليسانس مهندسي عمران- آب از دانشگاه آزاد تهران مركز با معدل ١٧.٣٠
    نمره آيلتس همه اسكيل ها ٦ در مجموع ٦ (دارم براي ٦.٥-٧ ميخونم)
    مقاله كنفرانس داخلي دارم ( ميتونم isi هم بدم)
    ٢ سال سابقه كار بدون بيمه
    دوستان خواهشا بنده رو راهنمايي كنيد كه با اين شرايط كجا ميتونم اقدام كنم كانادا، اروپا و استراليا و نيوزيلند و يا حتي آسيا؟
    كل پس انداز هم چيزي حدود ٣٠ هزار دلار بيشتر نيست و چون متأهل هم هستم خيلي نمي تونم ريسك كنم
    لطفا راهنمايي كنيد با اين شرايط كدوم كشور ميتونم برم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)