صفحه 55 از 252 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

در صورت چاپ چندین مقاله آی اس آی به شرطی که اسم اول باشید،و مدرک ایلتس 7 یا 6.5 برای غیر ج 8 شانس معمولی و رو به بالا دارید. چون دانشگاهاتون معمولی هستند به نظرم بیشتر به غیر جی 8 فکر کن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaalinejad نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 13.47
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: اکتشاف معدن
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه دولتی بیرجند
    معدل کارشناسی ارشد :16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :اکتشاف معدن
    تعداد مقالات : 2 تا داخلی البته با تموم شدن پایان نامه هم می تونم چندتا isi ازش دربیارم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: هنوز امتحان ندادم ولی سطح زبانم خیلی خوب نیست
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری اکتشاف معدن دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دوست عزیز رزومه شما نسبتا رزومه متوسط و رو به بالاست. اگه مقالاتت اکسپت بشن و مدرک زبانت معتبر باقی بمونه و اسکیل ها کمتر از 6 نباشن از غیر جی 8 حتما پذیرش میگیرید. چون جی 8 ها روی دانشگاه خیلی اهمیت قائل میشن مگر اینکه رزومتون خیلی بالاباشه. با توجه به اینکه متاهل هستید برای استرالیای جنوبی و دانشگاه های موجود در این منطقه اپلای کنید که هزینه زندگی واقعا مناسبه. دو نفره حتی ممکنه بتونید سیوینگ هم داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط memi65 نمایش پست ها
    با سلام:
    من کاردانی برق-قدرت با معدل:13/19 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی برق-قدرت با معدل: 16/54 از دانشگاه غیر انتفاعی
    کارشناسی برق قدرت با معدل: 17/27 از دانشگاه آزاد
    آیتلتس:6/5
    1 مقاله آی اس آی با ایمپکت 2/7 ، 4 مقاله آی اس آس در حال بررسی با ایمپکت 0.6 یک مقاله آی اس آی بدون ایمپکت، 1 مقاله ژورنال بین المللی، 3 مقاله کنفرانس ieeeو 2 کنفرانس بین المللی و 4کنفرانس داخلی دارم.
    یک کتاب فارسی تالیف شده هم دارم
    سابقه کار حدود 6 سال
    مدرس آموزشگاه فنی 1 سال
    شانسم برای گرفتن فول فاند در مقطع دکترا چقدر هستش؟؟؟متاهل هستم.
    خواهشاً کمکم کنید
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-تربیت مدرس

با سلام
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه سراسری سمنان
    معدل کارشناسی : 13.38
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی مواد-متالورژِی صنعتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد :16.54
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی مکانیک ساخت و تولید
    تعداد مقالات :ندارم
    سابقه کار: 10
    نمره زبان انگلیسی: 7.5 آیلتس جنرال اورال
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاههای ایالت نیوسات ولز و رشته های مهندسی مواد و engineering management
    اسکلارشیپ مد نظرتون :ترجیحا فول فناد اما پارشیال هم باشه مشکلی نیست
    سابقه کار من در پوزیشن procurement engineer و در نفت و گاز بوده و مجرد هستم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sh13582002 نمایش پست ها
    با سلام
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه سراسری سمنان
    معدل کارشناسی : 13.38
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی مواد-متالورژِی صنعتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد :16.54
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی مکانیک ساخت و تولید
    تعداد مقالات :ندارم
    سابقه کار: 10
    نمره زبان انگلیسی: 7.5 آیلتس جنرال اورال
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاههای ایالت نیوسات ولز و رشته های مهندسی مواد و engineering management
    اسکلارشیپ مد نظرتون :ترجیحا فول فناد اما پارشیال هم باشه مشکلی نیست
    سابقه کار من در پوزیشن procurement engineer و در نفت و گاز بوده و مجرد هستم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام بر شما
    دوست عزیز معدل لیسانست برای دانشگاه های گروه 8 خصوصا نیو ساوت ولز خیلی کم هست صادقانه بگم اگه دو سه تا مقاله درست حسابی نداشته باشی امکان بورس شدن در استرالیا را نداری
    بنظرم اول چند مقاله کار کن بعد بفکر اپلای بیفت
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-تربیت مدرس

مرسی از پاسختون.
    از فارغ التحصیلی من هشت سالی گذشته و از محیط آکادمیک دور افتادم.چطور میتونم مقاله داشته باشم با این اوصاف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام بر شما
    دوست عزیز معدل لیسانست برای دانشگاه های گروه 8 خصوصا نیو ساوت ولز خیلی کم هست صادقانه بگم اگه دو سه تا مقاله درست حسابی نداشته باشی امکان بورس شدن در استرالیا را نداری
    بنظرم اول چند مقاله کار کن بعد بفکر اپلای بیفت
    مرسی از پاسختون.
    از فارغ التحصیلی من هشت سالی گذشته و از محیط آکادمیک دور افتادم.چطور میتونم مقاله داشته باشم با این اوصاف

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sh13582002 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون.
    پس پیشنهاد من مستر دوم اقدام کردن در یک کشور رایگان هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

فکر کنم منظورتون کارشناسی ارشد آزاد بود.
    سابقه کارتون کمکی‌ نمی‌کنه به دکترا زیاد
    سابقه تدریس تاثیر مثبت داره ولی‌ زیاد مهم نیست
    معدلتون بالاست این خیلی‌ خوبه
    دانشگاهتون خیلی‌ معروف نیست این پوینتِ منفی‌ میده
    کار پژوهشی زیاد دارین، این از همه مهم تره. ولی‌ حواستون باشه اونا نمیدونن آی اس آی چیه. ولی‌ اگه تو مجلات معتبرِ رشته تون چاپ شده باشه تاثیر مثبت زیادی داره.

اگر اعتبار اون مجلات خیلی‌ بالا نیست، پیشنهاد می‌کنم دانشگاهی غیر از گروپ ایت رو در نظر بگیرین. شانس بورس بالاتر میره..
    موفق باشید

دانشگاه کارشناسی :صنعتی امیر کبیر
    معدل کارشناسی : 15.10
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هوافضا
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی امیر کبیر
    معدل کارشناسی ارشد :16.23
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی هوافضا
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: دارم ولی رسمی نیست( یعنی بیمه رد نشده). مدت 2 سال هم خودم یک کارگاه تولیدی داشتم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :0
    نمره زبان انگلیسی: امتحان رسمی ندادم ولی با توجه به نمونه هایی که تست گرفتم( بدون تمرین) بالای 6 آوردم . مطمئنم با کمی تمرین حتما 6.5 به بالا میارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اولویت با G8 ولی دانشگاهای معتبر دیگه رو هم می خوام بررسی کنم( حتی به کانادا و آمریکا هم فکر می کنم)
    برام کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم خیلی مهمه و میخوام تا حد امکان بیشتر هزینه ها رو پوشش بده.
    اضافه می کنم که از فارغ التحصیلی ارشدم سال 91 بوده - می خواستم بدونم که آیا این فاصله تاثیری تو روند پذیرش داره؟
    در ضمن دوست دارم در زی مجموعه های مهندسی مکانیک هم شانس خودم رو امتحان کنم و فقط منحصر به رشته خودم نباشه( البته هوا فضا هو زیر شاخه مکانیکه)
    --نکته ای که جا موند اینه که من تو آزمون کارشناسی ارشد رتبه 2 آوردم می خواستم بدونم مهم هست یا نه---
    ویرایش توسط mohsen_fazeli : June 7th, 2015 در ساعت 12:39 AM

دانشگاه کارشناسی : آزاد اردبیل
    معدل کارشناسی : 14.06
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد : غیراتنفاعی روزبهان
    معدل کارشناسی ارشد : 17.56
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق قدرت
    تعداد مقالات : 2 تا IEEE، دو تا ISI
    سابقه کار: 2 سال در زمینه برق قدرت و نیروگاه های برق آبی
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Queensland University of Technology
    اسکلارشیپ مد نظرتون : بله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)