صفحه 65 از 252 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه فوق دیپلم و کارشناسی ناپیوسته:علوم پزشکی کاشان
    معدل فوق دیپلم:14.76
    معدل کارشناسی :15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:بهداشت حرفه ای OHSAS
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد مرکزی تهران
    معدل کارشناسی ارشد :19
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :HSE
    تعداد مقالات ISI :1
    سابقه کار: 5 سال
    سابقه دریافت بورس :خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :خیر
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند.

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه شاهد
    17.84
    روانشناسی بالینی
    آزاد تنکابن
    16.60
    روانشناسی بالینی
    4 مقاله داخلی. 1مقاله بین المللی.1 مقاله چاپ شده در زورنال بین المللی
    2 ترم مدرس دانشگاه علوم پزشکی
    5 سال سابقه کار در دانشگاه علوم پزشکی (در حال خدمت)
    3 سال مشاوره در مرکز نگهداری بیماران روانی بهزیستی
    2 سال مشاوره در کلینیک مشاوره
    112iBT
    استرالیا
    اسکولارشیپ یا فاوند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوست عزیرم در مقالات شما نویسنده دوم هستید و اگه یه coversheet برای هر مقاله درست کنید و در اون توضیح بدید که نویسنده اول مثلا استاد راهنمای شماست و طبق مقررات اسم اون اوله شاید بتونید بیشترین درصد contribution هر مقاله رو بگیرید که مساری است با بیشترین امتیاز در هر مقاله. در مورد دکتری باید از دکتری انصراف بدید و در صورتی که اینکار رو نکنید بورس یا ویزا ممکنه به شما تعلق نگیره. بورس ممکنه تعلق بگیره ولی ویزا شما رو صد در صد ریجکت میکنند. بهرچهت با وضعیت ممکن شما شانس برای همه دانشگاه های استرالیا دارید. ج8 به شرط پیداکردن استاد و غیر جی 8 هم احتمال زیاد بورس میشید. توصیه من به شما گریفیث هست. دوست خودم اونحا در حال خوندن شیمی هست . ضمنا گریفیث طبق یه ادعا از طرف خود دانشگاه، در سال حدود 385 تا بورس میده!

سلام دوست عزیز،
    من با شرایط زیر تقریبا از هیچ کدام از دانشگاههای ج8 و غیره فعلا نتونستم فاند بگیرم،
    کارشناسی عمران دانشگاه دولتی اردبیل معدل 16.75
    ارشد سازه عمران دانشگاه دولتی اردبیل معدل 16.97
    شاگرد ممتاز دوره کارشناسی
    پژوهشگر نمونه دوره اارشد
    1 کنفرانس بین المللی و 3 تا ملی و چند تا داخلی و یه مقاله چاپ شده ایندکس شده و یه مقاله پذیرفته شده ISC و یه مقاله سابمیت شده ISI
    طرح پژوهسی در دوره ارشد داشتم
    سابقه کاری عالی
    توصیه نامه های عالی
    آیلتس 7
    پایان نامه و سمینار با تاپیک های داغ روز و نمره 20 ....
    دانشگاه های سیدنی و گریفیت و کرتین که اپلای کرده بودم پذیرش دادن اما فاند ندادن و از سمت یکی از استادان بنام سیدنی خیلی هم حمایت شده بودم!!!! الان منتظر جواب از دانشگاه تاسمانی هستم !!! که خیلی پایین تر از دانشگاه های دولتی ما هست

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر ازدانشگاه شهرستان سراسری با معدل 13.5 ارشد اقتصاد پیام نورمشهد 16.5
    نمره تافل 98
    میخوام gmat هم امتحان بدم البته میخوام تو این مدت سربازیم رو رزومه ام کار کنم بتونم مقاله isi بدم توی دوران لیسانس نمرات ریاضیم خیلی خوب بوده
    ریاضی 1و2 16
    معادلات دیفرانسیل 20
    ریاضی مهندسی 16.5
    امار 19.5
    سیگنال وسیستم 15 توارشد اقتصاد نمراتم ریاضی 17.5 اقتصاد سنجی 16.5 میخوام2017 واسه ارشد اقتصاد انگلستان و استرالیا بورس کامل بشم میشه راهنمایی کنید لطفا اوضاعم چه جوریه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تنها مشکل رزومه شما داشتن مقاله ISI هستش... چون رقبای شما همه مقاله داشتن که به شما بورس تعلق نگرفته... برای دانشگاه UNSW هم درخواست بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من با شرایط زیر تقریبا از هیچ کدام از دانشگاههای ج8 و غیره فعلا نتونستم فاند بگیرم،
    کارشناسی عمران دانشگاه دولتی اردبیل معدل 16.75
    ارشد سازه عمران دانشگاه دولتی اردبیل معدل 16.97
    شاگرد ممتاز دوره کارشناسی
    پژوهشگر نمونه دوره اارشد
    1 کنفرانس بین المللی و 3 تا ملی و چند تا داخلی و یه مقاله چاپ شده ایندکس شده و یه مقاله پذیرفته شده ISC و یه مقاله سابمیت شده ISI
    طرح پژوهسی در دوره ارشد داشتم
    سابقه کاری عالی
    توصیه نامه های عالی
    آیلتس 7
    پایان نامه و سمینار با تاپیک های داغ روز و نمره 20 ....
    دانشگاه های سیدنی و گریفیت و کرتین که اپلای کرده بودم پذیرش دادن اما فاند ندادن و از سمت یکی از استادان بنام سیدنی خیلی هم حمایت شده بودم!!!! الان منتظر جواب از دانشگاه تاسمانی هستم !!! که خیلی پایین تر از دانشگاه های دولتی ما هست

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : سراسری خوارزمی تهران
    معدل کارشناسی :16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی صنایع
    تعداد مقالات : 0
    سابقه کار : ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    نمره ی زبان انگلیسی : آیلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی ک میخواهید ببینید شانستون چقدر است : اطلاعات خیلی زیاد راجب دانشگاه ها ندارم دانشگاه خاصی مد نظر ندارم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tina26 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : سراسری خوارزمی تهران
    معدل کارشناسی :16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی صنایع
    تعداد مقالات : 0
    سابقه کار : ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    نمره ی زبان انگلیسی : آیلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی ک میخواهید ببینید شانستون چقدر است : اطلاعات خیلی زیاد راجب دانشگاه ها ندارم دانشگاه خاصی مد نظر ندارم
    اسکلارشیپ مد نظر : فول فاند
    سلام برای ارشد فاندی به شما تعلق نمی گیرد بنظرم اروپا اقدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی دولتی شهرکرد 17:12 شاگرد اول بدون کنکور وارد مقطع فوق
    ارشد: دولتی 18:43
    دوتا مقاله اسم اول با ایمپکت 1.4 و 0.9
    دوتا مقاله اسم سوم بدون ایمپکت اشپرینگر واسم چهارم 0.9
    7 تا مقاله انگلیسی و فارسی داخلی (یکی اسم اول دو تا اسم دوم چهار تا اسم آخر )
    یکسال هم همکار طرح بودم
    ایلتس ندارم اما 6.5_7 میگیرم
    دانشگاه های کوینزلند و mrit
    با توجه به روزنه من کدوم دانشگاه درصد قبولیم زیاده؟ رشته فیزیولوژی جانوری ام اما میخوام نورولوژی ادامه بدم
    سلام دوستان لطفا دوباره وضعیف من رو بررسی بفرمائید
    من یک مقاله با اسم پنجم با ایمپکت 1 جدیداچاپ ککردم آیا میتونم از استرالیا رشته زیست بورس بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا دوباره وضعیف من رو بررسی بفرمائید
    من یک مقاله با اسم پنجم با ایمپکت 1 جدیداچاپ ککردم آیا میتونم از استرالیا رشته زیست بورس بگیرم
    شما استرس نداشته باش. استادت رو پیدا کن و اقدامت رو بکن. بچه ها در مورد وضعیت شما قبلا نظرشون رو دادن، و نظرشون هم تا حد خیلی زیادی از دید من منطقی بود و من فکر می کنم خیلی وضعیتتون تغییری نکرده. بالاخره هیچ کدوم از ما عضو کمیته تخصیص دهنده ی بورس نیستیم و فقط می تونیم نمای کلی رو بگیم که به نظرم نمای کلی وضعیت شما خوبه. البته اگه استاد پیدا نکردید هنوز که هچ! اول استاد پیدا کنید و کسی رو راضی کنید و بعدش هم فارغ از نظر ما اقدامتون رو بکنید. اگرم استاد پیدا کردید که باز اقدامتون رو بکنید.
    یه نکته که من توی اپلای ابرود متوجهش شدم حجم استرس ایرانی هاست. این استرس باعث می شه که دست به کارهای عجیب هم بزنید و حتی به جای استاد، کمیته تخصیص بورس و در مراحل بعدی ایشالله بعد از گرفتن بورس جای کیس آفیسر هم فکر کنید. تجربه شخصیم رو به شما می گم. من حتی بیش از حد ریلکس بودم نه در مورد بورس کار خاصی انجام دادم (به جز این که یک استاد فوق العاده و مناسب پیدا کردم و برای همینم تاکید می کنم روی استاد) و نه هیچ مدرک خاصی خارج از اون چیزی که فرم ها می خواستن برای سفارت فرستادم. نه بانک اسسمنتی، نه سندی نه هیچ چیز. همه چیز هم به خوبی پیش رفت و ویزام هم خوشبختانه زود اومد. اتفاقا امیدوارم با توجه به مذاکرات ویزای بچه های دیگه هم زود بیاد. ببین استرس باعث می شه ما به نقطه ضعف های کاملا بی اهمیت خودمون فکر کنیم و به خیال خودمون براش راه حل پیدا کنیم در حالی که طرف ممکن بود هیچ وقت این نقطه ضعف کوچولو و بی اهمیت رو نبینه اما با اقدامات پیشگیرانه ایی که انجام می دیم باعث می شیم متوجه این نقطه ضعف بشه و فکر کنه واقعا مشکل بزرگی پشت رفتارمون هست. در هر حال، ببین کافیه که یک شرایط کلی را بر آورده کنی که به نظر می رسه برآورده می کنی. البته اگه مقالاتت ISI باشه. اقدامت رو بکن و امیدوار باش. این که واقعا بورس می گیری یا نه به خیلی فاکتورهایی ممکنه ربط داشته باشه که از دست همه مون خارجه. الان تنها کاری که می تونی بکنی به جای این که از ما نظر مساعد رو بخوای که بورس رو بهت اختصاص بدیم اینه که بری و نظر مساعد یک استاد معتبر رو در زمینه ایی که علاقه داری توش کار کنی جلب کنی. موفق باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mining-UT

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    بنده تقریبایک سال پیش در این فروم رزومه خودم رو گذاشتم و با توجه به نظر دوستان به دلیل داشتن فقط مقاله کنفرانسی و نداشتن مقاله ISI از شانس کمی برخوردار بودم. حالا بعد از چندین به ماه به کمک اساتید و دانشجوهای دکترا تونستم رزومم رو تقویت کنم.
    لطفا نظرتونو در مورد شانس بنده با توجه به معدل کمی که دارم ، اعلام کنید (میدونم که بچه های رشته معدن کمتر در فروم هستند). با تشکر

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی استخراج معدن- دانشگاه ارومیه- 13.94
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی فرآوری مواد معدنی - دانشگاه تهران - 16.28

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آیلتس 6.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 2 مقاله isi با ایمپکت 1 و 1.2 (اسم اول)- یک مقاله isi بدون ایمپکت (اسم دوم)

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: 4 مقاله کنفرانس خارجی معتبر که در دو مورد اسم اول و 2 مورد اسم دوم - 2 مقاله کنفرانس فارسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای فرآوری مواد معدنی

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : رتبه 6 در کنکور ارشد

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : متاهل و متقاضی فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)