صفحه 73 از 252 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان. میدونم شاید یکم بی ربط باشه به این تاپیک ولی چون بحث پذیرش و فاند برای تمام دوستان اهل تحصیل ایرانی مهمه گفتم شاید بتونه کمکی باشه.

UTS PhD Scholarships 2015 Round (UTS Deadline is 20th of August)

We are seeking highly motivated PhD candidates with excellent academic records to apply for PhD and work in the Centre for Real Time Information Networks (CRIN). CRIN is a major research centre in the Faculty of Engineering and Information Technology based in the University of Technology, Sydney, Australia and is among the largest research centres in Australia in telecommunication area.
    www.crin.uts.edu.au
    www.uts.edu.au

The scholarships are as follows:

• IRS - International Research Scholarship. This will pay your fees and is worth about $20K.
    • IPRS - International Postgraduate Research Scholarship. This will provide an additional $25K living allowance
    • APA - Australian Postgraduate Award. The same as the IPRS, but is primarily intended for Australian citizens and permanent residents.
    • RTS - Research Training Scheme. Same as IRS, but for Australian citizens and permanent residents.
    In addition to the above, the candidates will have an opportunity to work as a Teaching Intern at the school of computing and communication. These are worth $10K per year and paid to qualified candidates who are selected as part of this program.

To be competitive in winning a scholarship, you will need the following:

• A first class equivalent or Master by research or coursework in Telecommunications, Computer Science or Mathematics.
    • Previously published papers in reputable international conferences or journals (Preference is given to ERA ranked conferences and journals).
    • Can communicate effectively in English language and is capable of technical writing in English (see http://www.uts.edu.au/future-student...glish-language for English requirement).
    • Strong mathematical background

To apply, please forward the following details to Associate Prof. Mehran Abolhasan (Mehran.abolhasan@uts.edu.au)

• A research proposal. The areas of research interests includes (but not limited to):
    • 5G Networks, WSN, SDN, WBAN, IoT, Distributed Wireless Network, Cloud-based Networks, Wireless Security.

• A Detailed CV
    • List of previously published papers (if any)
    • Academic transcripts

Applicants who are selected will be contacted as to apply for the scholarships with support supervisory support.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

معدل لیسانست چنده؟ زیر 14 باشه ... بدون ISI شانست کمه عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    دوستان نظری نمی دین؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    دوستان نظری نمی دین؟
    تا این لحظه حتی یک نفر هم ندیدم دکتری مالی بتونه از استرالیا بورس بشه بنظر من بفکر اقدام برای کار باشید شاید کاری راحت تر بتونید برید
    حتی فنلاند هم رشته مالی مستر هم کسی نتونسته پذیرش بشه از اون رشته هایی هست که باید از لیسانس اینور اب تحصیل کرد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

انشاالله گه این رشته هم بگیرن.. اقا حامد
    البته منم به این نتیجه رسیدم که الویت اینا با رشته های مهندسی هست تا علوم انسانی... به هر صورت اپلای کنید غیر جی هشت ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    تا این لحظه حتی یک نفر هم ندیدم دکتری مالی بتونه از استرالیا بورس بشه بنظر من بفکر اقدام برای کار باشید شاید کاری راحت تر بتونید برید
    حتی فنلاند هم رشته مالی مستر هم کسی نتونسته پذیرش بشه از اون رشته هایی هست که باید از لیسانس اینور اب تحصیل کرد

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    معدل لیسانست چنده؟ زیر 14 باشه ... بدون ISI شانست کمه عزیز
    ممنون دوست عزیز...
    معدل لیسانسم حدود 12 است... ولی 15 سال پیش بوده...
    معدلم فوق 3.92 از 4.00 است که مال امساله
    یه مقاله ISI توی ژورنال با IF 2,6 سابیمت کردم... و دو سه تا دیگه هم تو راهه...
    دکترای Fınance , Economics , ... می خوام...
    قوق لیسانسم هم اقتصاد مالی توی ترکیه خوندم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering-University of Tehran

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : تا الان -16.7-23 واحد دیگه مونده
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معدن-مکانیک سنگ
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-----------
    معدل کارشناسی ارشد :--------------
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-------------
    تعداد مقالات :--------- ممکنه یه مقاله داخلی روی تحلیل یک سری دیتای واقعی که خودم تو فیلد ثبت کردم و یه مقاله isi روی پروژه لیسانسم بتونبدم
    سابقه کار: 2 سال سابقه توی یک شرکت خصوصی مرتبط با رشتم در زمینهی ابزار بندی سازه های ژئوتکنیکی.+ کارآموزی در کارگاه حفاری تونل مترو تهران + کارآموزی در معدن مس سرچشمه
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم اما میتونم نمره مناسبی بیارم به نظر خودم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: در رشته های مرتبط با رشتهی فعلیم مثل rock mechanics-geomechanics-mining engineering- و غیره
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند بودن برام مهمه

اینم بگم که من متولد سال 1363 هستم. قبلا مهندسی پزشکی خوندم و با الکترونیک و طراجی مدارات آشنام. کار الانم هم بین رشته ای هست و از دو رشته ای که خوندم استفاده میشه توش.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط akbarardestani نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : تا الان -16.7-23 واحد دیگه مونده
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معدن-مکانیک سنگ
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-----------
    معدل کارشناسی ارشد :--------------
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-------------
    تعداد مقالات :--------- ممکنه یه مقاله داخلی روی تحلیل یک سری دیتای واقعی که خودم تو فیلد ثبت کردم و یه مقاله isi روی پروژه لیسانسم بتونبدم
    سابقه کار: 2 سال سابقه توی یک شرکت خصوصی مرتبط با رشتم در زمینهی ابزار بندی سازه های ژئوتکنیکی.+ کارآموزی در کارگاه حفاری تونل مترو تهران + کارآموزی در معدن مس سرچشمه
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم اما میتونم نمره مناسبی بیارم به نظر خودم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: در رشته های مرتبط با رشتهی فعلیم مثل rock mechanics-geomechanics-mining engineering- و غیره
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند بودن برام مهمه

اینم بگم که من متولد سال 1363 هستم. قبلا مهندسی پزشکی خوندم و با الکترونیک و طراجی مدارات آشنام. کار الانم هم بین رشته ای هست و از دو رشته ای که خوندم استفاده میشه توش.
    دوست عزیز استرالیا بورس مستر امکانپذیر نیست
    پیشنهاد من اقدام برای اروپا هست مثلا فنلاند نروژ یا استونی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان عزیز کسی نمبخواد به من جواب بده؟ آیا شانسی برای پذیرشم وجود داره؟

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه یزد
    معدل کارشناسی : 15.49
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17.65
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت کارآفرینی
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: دو سال تدریس در دانشگاه یزد و دانشگاه علم و هنر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :همکاری در تالیف دایره المعارف کارافرینی
    نمره زبان انگلیسی: 7 ایلتز
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته کارافرینی یا مدیریت در تمام دانشگاه های استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون :نمیدونم. حدسم اینکه شرایط هر دانشگاهی فرق بکنه

دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ آیا شانسی برای پذیرش من هست؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط elinajoon نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه یزد
    معدل کارشناسی : 15.49
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17.65
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت کارآفرینی
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: دو سال تدریس در دانشگاه یزد و دانشگاه علم و هنر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :همکاری در تالیف دایره المعارف کارافرینی
    نمره زبان انگلیسی: 7 ایلتز
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته کارافرینی یا مدیریت در تمام دانشگاه های استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون :نمیدونم. حدسم اینکه شرایط هر دانشگاهی فرق بکنه

دوستان کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ آیا شانسی برای پذیرش من هست؟

دوست من این تفاوت رشتهٔ ارشد و کارشناسی مشکل ساز می‌شه واست تا حدودی، در ضمن شما باید مقاله هم داشته باشی‌ حتما تا شانسی داشته باشی‌!
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)