صفحه 83 از 252 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    1-دانشگاه علوم اقتصادی/ مدیریت مالی 17.15
    2-دانشگاه علامه طباطبایی / مدیریت مالی 16(اموزش محور بدون پایان نامه، رتبه 120 مدیریت مالی ارشد)
    3- یه مقاله سابمیتی
    4- سابقه کار: هفت ماه سابقه کار تو مرکز تحقیقات یه بانک معتبر، به همراه 3 سال مشاور خصوصی سرمایه گذاری در بورس بودم(اثباتش بر مبنای سرمایه گذارایی که باهاشون کار کردم).
    5-تافل 85( R22/ L20/ S23/ W20) امتحانمو خراب کردم، دوباره امتحان تافل یا ایلتس مجدد میدم.
    6-درحال اماده شدن gre(نمیدونم لازمه یا نه، چون میخام شانس امریکای شمالی رو هم داشته باشم)
    رشته مالی دکتری، فاند مهمه و اینکه شهر بزرگ باشه، رنک دانشگاه آنچنان مهم نیست.
    اسکلارشیپ مد نظرتون: با فاند ( TA OR/WITH RA)
    مچکرم از پاسخ دهی تون.
    سلام دوست هم دانشگاهی قدیم
    معدل لیسانس شما عالی هست ولی فوقت متاسفانه گند زده به رزومت چرا اموزش محور رفتی اینور اب پایانامه و مقاله از نون شب واجب تر هست
    بنظر من برای مستر فایننس اقدام کنی بهتر هست با توجه به معدل لیسانست شانس بورس هست
    100 البته جی ار ای هم باید داشته باشی
    در استرالیا خیلی بعیده بورس بشی پیشنهادم تمرکز به امریکا و کانادا هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

۱- دانشگاه لیسانس: آزاد اردبیل، مهندسی کامپیوتر سخت افزار، معدل ۱۵.۰۱
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: آزاد قزوین، معماری کامپیوتر، معدل ۱۵.۶۲
    ۳- TOEFL IBT : Reading:28, Listening:30, Speaking:23,Writing:22, TOTAL:103
    ۴- GRE ندادم هنوز و هیچ ایده ای ندارم چه نمره ای می گیریم. فقط می دونم که با وجود این که همه می گن ریاضی هاش خیلی آسونه ولی من توی برخورد اول برام سخت بود سوالها.
    ۵- یک مقاله کنفرانس انگلیسی داخلی ایندکس شده در IEEE Xplore و یک مقاله کنفرانس انگلیسی داخلی تنها با لوگوی IEEE.
    ۶- سابقه کار مرتبط به مدت طولانی دارم، در واقع سه ساله که خودم گروهی را راه انداختم از دوستان که کار شبکه بیش از ۱۰۰ تا شرکت را انجام می دیم ولی متاسفانه مدرک آنچنان معتبری برای کارم ندارم.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : به هیچ عنوان رنک دانشگاه برای مهم نیست فقط این که فاند خوبی داشته باشه و اعتبار حداقلی را داشته باشه.
    ۸- شبکه های کامپیوتری خصوصا بحث های کنترل ازدحام و اینترنت اشیا.
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: من حدودا اسفند ۹۴ اعزام به سربازی هستم پس هرچه زودتر بهتر.
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): موضوع پایان نامه لیسانس و ارشدم هر دو در یک راستا یعنی کنترل ازدحام بودند. سابقه کارم هم در همین زمینه شبکه بوده.

سلام دوستان.
    من تا امروز به هیچ عنوان به استرالیا فکر نکرده بودم و فقط تلاشم را گذاشته بودم روی اروپا. به نظر شما با این مشخصات بنده می شه به PhD فول فاند فکر کرد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

راستشو بخوام بت بگم... معدلت متوسط رو به پایین هست
    مقاله ISI هم نداری
    به فکر GRE و دانشگاه های امریکا باش.... مطمن باش استرالیا شانست خیلی کمه...
    به هیچ عنوان با این شرایط به استرالیا دیگه فکر نکن... امریکا زودتر جواب میگیری... یا اینکه استرالیا مستر دوم بخون که پولش زیاد میشه یا برو اروپا مستر دوم و بعد بیا دکتری بورسیه استرالیا اپلای کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس: آزاد اردبیل، مهندسی کامپیوتر سخت افزار، معدل ۱۵.۰۱
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: آزاد قزوین، معماری کامپیوتر، معدل ۱۵.۶۲
    ۳- TOEFL IBT : Reading:28, Listening:30, Speaking:23,Writing:22, TOTAL:103
    ۴- GRE ندادم هنوز و هیچ ایده ای ندارم چه نمره ای می گیریم. فقط می دونم که با وجود این که همه می گن ریاضی هاش خیلی آسونه ولی من توی برخورد اول برام سخت بود سوالها.
    ۵- یک مقاله کنفرانس انگلیسی داخلی ایندکس شده در IEEE Xplore و یک مقاله کنفرانس انگلیسی داخلی تنها با لوگوی IEEE.
    ۶- سابقه کار مرتبط به مدت طولانی دارم، در واقع سه ساله که خودم گروهی را راه انداختم از دوستان که کار شبکه بیش از ۱۰۰ تا شرکت را انجام می دیم ولی متاسفانه مدرک آنچنان معتبری برای کارم ندارم.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : به هیچ عنوان رنک دانشگاه برای مهم نیست فقط این که فاند خوبی داشته باشه و اعتبار حداقلی را داشته باشه.
    ۸- شبکه های کامپیوتری خصوصا بحث های کنترل ازدحام و اینترنت اشیا.
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: من حدودا اسفند ۹۴ اعزام به سربازی هستم پس هرچه زودتر بهتر.
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): موضوع پایان نامه لیسانس و ارشدم هر دو در یک راستا یعنی کنترل ازدحام بودند. سابقه کارم هم در همین زمینه شبکه بوده.

سلام دوستان.
    من تا امروز به هیچ عنوان به استرالیا فکر نکرده بودم و فقط تلاشم را گذاشته بودم روی اروپا. به نظر شما با این مشخصات بنده می شه به PhD فول فاند فکر کرد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

معدل لیسانس اگر زیر 15 باشه شانس کمتر میشه... و بایستی با مقاله پوشش بدید... مقالات اگر خیلی خوب باشن و شما نفر اول باشی همین الان شانس متوسطی دارید و باید زیادتر کنید مقالات را.. معدل ارشد اوکی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeideh2017 نمایش پست ها

دانشگاه کارشناسی :پیام نور
    معدل کارشناسی : 14/60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد
    معدل کارشناسی ارشد :17.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی کامپیوتر(هوش مصنوعی)
    تعداد مقالات :2تا کنفرانس داخلی،2 تا ISI
    سابقه کار: 7ترم تدریس در دانشگاه علمی-کاربردی و غیرانتفاعی
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: سیدنی یا ملبورن
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    من 30 سالم هست و یک ترم هست که ارشدم را تمام کردم. با این شرایط می تونم فاند بگیرم. قابل ذکر است که استاد راهنمای بنده خیلی معروف و به نام هستند.
    ممنون میشم بنده را راهنم
    سلام دوستان، میشه لطفا منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شانس بورس ندارید برای دکتری و ارشد... چون رقابت سرسام اور هست ... حتی دیگه غیر G8 هم باید مقاله خوب داشته باشید حداقل دوتا چه برسه جی 8
    و معدل ارشد بالای 16 و لیسانس 16 به بالا میخواد همراه با مقاله چاپ شده معتبر
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    1-دانشگاه علوم اقتصادی/ مدیریت مالی 17.15 معدل خوب
    2-دانشگاه علامه طباطبایی / مدیریت مالی 16(اموزش محور بدون پایان نامه، رتبه 120 مدیریت مالی ارشد) معدل متوسط/خوب
    3- یه مقاله سابمیتی بدون امتیاز
    4- سابقه کار: هفت ماه سابقه کار تو مرکز تحقیقات یه بانک معتبر، به همراه 3 سال مشاور خصوصی سرمایه گذاری در بورس بودم(اثباتش بر مبنای سرمایه گذارایی که باهاشون کار کردم). بدون امتیاز
    5-تافل 85( R22/ L20/ S23/ W20) امتحانمو خراب کردم، دوباره امتحان تافل یا ایلتس مجدد میدم. بدون امتیاز هست زبان و فقط مثل ف ی ل ت ر میمونه
    6-درحال اماده شدن gre(نمیدونم لازمه یا نه، چون میخام شانس امریکای شمالی رو هم داشته باشم) بدون امتیاز
    رشته مالی دکتری، فاند مهمه و اینکه شهر بزرگ باشه، رنک دانشگاه آنچنان مهم نیست.
    اسکلارشیپ مد نظرتون: با فاند ( TA OR/WITH RA)
    مچکرم از پاسخ دهی تون.

دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 16/05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : پلی تکنیک میلان، ایتالیا
    معدل کارشناسی ارشد :106 از 110
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی معماری
    تعداد مقالات : ندارم
    سابقه کار: 5 سال سابقه کار مرتبط در دفاتر معماری در ایران
    سابقه دریافت بورس : دوره فوق لیسانس از دانشگاه ایتالیا اسکالرشیپ گرفتم.
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس قراره امتحان بدم تا 1 ماه اینده
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: معماری و رشته های مرتبط با اون - استرالیا (هر دانشگاهیش)
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsharifloo نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : استهبان
    معدل کارشناسی : 13.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: تکنولوژی عمرا-عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه شیراز
    معدل کارشناسی ارشد : 15 (expected, so far 14)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : سازه هیدرولیکی
    تعداد مقالات : 2تا کنفرانس؛ 1 ASCE و 1 ISI
    سابقه کار: از زمان ورود به دانشگاه در شرکت پدرم مشغول به کار بودم
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: TOEFL 90 برا آبان ماه هم ثبت نام کردم که ایشالا بیشتر بشه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: در اول مستر مجدد در یک گرایش دیگه؛ و بعدا دکترای منابع آب
    اسکلارشیپ مد نظرتون : نیازمندم!

آقا کسی یه جواب نداره برای ما دانشچو های زیر خط فقر علمی؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsharifloo نمایش پست ها
    آقا کسی یه جواب نداره برای ما دانشچو های زیر خط فقر علمی؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز شما شانسی معادل صفر درصد برای فاند چه مستر چه دکتری برای استرالیا دارید
    با توجه به نمره تافل فرضا 92 پیشنهاد می کنم مستر دوم اپلای کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

۱- آزاد نجف آباد+مهندسی مکانیک ساخت و تولید+ ۱۴/۹۱
    ۲- آزاد نجف آباد+مهندسی مکانیک ساخت و تولید+ ۱۸/۶۱ (دفاع نکردم هنوز می خوام بچسبم به زبان!)
    ۳- آیلتس ۷
    ۴- جی آر ای ۳۰۰
    ۵- یه ISI اکسپت شده دارم دو تا سابمیت. همه ایمپکتا بین ۱ تا ۲ در زمینه بایومکانیک هست و قصد دارم تو همین زمینه هم اپلای کنم. دو تا کتاب ترجمه کردم که هیچکدوم هنوز چاپ نشده. در ضمن فقطم فول فاند می خوام.
    یه سؤال دیگه هم دارم. من تو نتایج پذیرش دیدم همه ۲۶۰۰۰ دلار فاند گرفتن . این مقدار فول فانده؟
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    ۱- آزاد نجف آباد+مهندسی مکانیک ساخت و تولید+ ۱۴/۹۱
    ۲- آزاد نجف آباد+مهندسی مکانیک ساخت و تولید+ ۱۸/۶۱ (دفاع نکردم هنوز می خوام بچسبم به زبان!)
    ۳- آیلتس ۷
    ۴- جی آر ای ۳۰۰
    ۵- یه ISI اکسپت شده دارم دو تا سابمیت. همه ایمپکتا بین ۱ تا ۲ در زمینه بایومکانیک هست و قصد دارم تو همین زمینه هم اپلای کنم. دو تا کتاب ترجمه کردم که هیچکدوم هنوز چاپ نشده. در ضمن فقطم فول فاند می خوام.
    یه سؤال دیگه هم دارم. من تو نتایج پذیرش دیدم همه ۲۶۰۰۰ دلار فاند گرفتن . این مقدار فول فانده؟
    1-معدل لیسانست پاییینه
    2-معدل ارشدت خوبه
    3-نمره زبانت خوبه
    4- استرالیا جی ار ای نمی خواد تاثیر خاصی هم نداره روی رزومت
    5-مقاله هات هم خوبه به شرط این که نفر اول باشی. کتاب ترجمه شده تاثیری روی رزومت نداره !! (حالا می خواد چاپ بشه می خواد نشه)
    نتیجه گیری کلی: دنبال استاد بگرد و در طول این مدت سعی کن اکسپت مقاله هاتو بگیری و اپلای کنی اگه مقاله ها نفر اول باشی شانس پذیرش از دانشگاه های سری دوم را داری
    آره فول فاند 26 هزارتاست به سال
    با احترام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)