صفحه 87 از 252 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان برخی از دانشگاه های استرالیا تو ایران ایجنت داند و تو سایتشونم زده با ایجنت تماس بگیرید. حالا من قصد دارم شانسم و امتحان کنم. با اینکه می گن نمی تونی بورس بگیری من می خوام برای بورس هم اپلای کنم.حتما باید از طریق ایجنت اقدام کرد؟نمیشه آنلاین باشه؟
    دنبال یک دانشگاه سطح پایین تر هستم تا بتونم بورس بگیرم. رزومه پژوهشی ام بد نیست.
    ایجنت ها نقش پست چی دارند
    اما شرط لازم برای بورس شدن معدل بالا در مقطع لیسانس هست شاید سر این موضوع نظر مثبتی ندارند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sjsajjad نمایش پست ها
    اگر تعداد مقالاتو زیادکنم تا 5 یا 6 تا به نظر شما شانسم چند درصد برای بورس کامل دانشگاه های استرالیا میشود?(به درصد)
    دوست گرامي
    توي هر گروهي معمولا شخصي با سمت كوردينيتور دارند. بهترين كار اينه كه به اون شخص ايميل بزنيد و سي وي رو براش بفرستيد.
    اونم نكته به نكته ميخونه و بهترين جواب و راهنمايي رو بهتون ميده.

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه دولتی یزد
    معدل کارشناسی : 13.89
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندس معدن
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه دولتی شهید باهنر کرمان
    معدل کارشناسی ارشد :17.29
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندس معدن
    تعداد مقالات :2مقاله کنفرانسی داخلی
    سابقه کار: 4سال بیمه ای
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه نیوساوت ولووز مهندس معدن مقطع PHD
    اسکلارشیپ مد نظرتون :هزینه تحصیل و هزینه زندگی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما فقط معدل ارشدتون خوبه! بدون مقاله ISI و معدل نسبتا کم شانس میاد پایین...
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmoradi نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه دولتی یزد
    معدل کارشناسی : 13.89
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندس معدن
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه دولتی شهید باهنر کرمان
    معدل کارشناسی ارشد :17.29
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندس معدن
    تعداد مقالات :2مقاله کنفرانسی داخلی
    سابقه کار: 4سال بیمه ای
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه نیوساوت ولووز مهندس معدن مقطع PHD
    اسکلارشیپ مد نظرتون :هزینه تحصیل و هزینه زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها

سلام خدمت دوستان محترم،
    ممنون میشم شانس پذیرش بنده رو ارزیابی کنید، و همینطور اگر اطلاعی از وضعیت کار در رشته من دارید بفرمایید.
    در مورد ددلاین اپلای استرالیا برای دوره دکتری، آیا تاریخ خاصی وجود داره؟ ممنون میشم اگر حدوداً بگید که کی هست.
    مورد دیگه هم اینکه پیشنهاد میکنین واسه چه دانشگاههایی در استرالیا اقدام کنم؟

رزومه بنده:
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 16.31
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea)
    معدل کارشناسی ارشد : معدل ترم 1 (96 از 100) به عبارتی 4 از 4.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی الکترونیک
    تعداد مقالات : یک مقاله سابمیت شده(نویسنده دوم، بعد ازCorresponding Author)، یک مقاله هم (نویسنده اول بعد از Corresponding Author) این ترم میدم و هردو هم ایمپکت 2.5 به علاوه یک مقاله کنفرانسی. درکل سه تا.
    5تا هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت!
    سابقه کار: ندارم، اما در حال حاضر در یک لابراتوار در دانشگاه به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Fiber-Optic Sensors) کار می کنم که تز فوق لیسانس هم هست.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم که توش کار می کنم حقوق دریافت می کنم.
    تالیف و یا ترجمه کتاب : Nothing
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس، اما دوباره امتحان میدم و امیدوارم که 7 بیارم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: الکترونیک(زمینه ی سنسور) ، Image processing & Pattern recognition (بیشتر علاقه مندم که به این سمت بیام و چندتا واحد هم مرتبط با این زمینه برداشتم که توی کارنامه داشته باشمشون)
    اسکلارشیپ مد نظرتون : متاسفانه اطلاع کافی از بورسیه های استرالیا ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون !
    سلام
    با توجه به اطلاعاتی که من دارم از استرالیا و رزومه ای که الان شما دارید، شانس گرفتن بورس اگر صفر نباشه ولی پایین هست. در واقع شما مقاله ای الان ندارید. نمره زبانتون کارتون رو راه می اندازه ( البته اگر هیچ کدوم از اسکیل ها زیر 6 نباشه) ولی مقاله ISI چاپ شده با ایمپکت خوب شما ندارید و مشکل اینجاست.
    اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند دوستمون رو.

موفق باشید
    ویرایش توسط r_1159 : November 13th, 2015 در ساعت 07:16 AM دلیل: نقل قول تاکیدی

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    دانشگاه کارشناسی :سراسری شهرستان
    معدل کارشناسی: 16.52
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی (پتروشیمی)
    دانشگاه کارشناسی ارشد: امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد: 17.57
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی شیمی (جداسازی و طراحی فرایند)
    تعداد مقالات : 3 مقاله چاپ شده - 2 ژورنال و 1 کنفرانس بین المللی - بعلاوه 2 مقاله تحت داوری
    سابقه کار: 3 سال (آکادمیک)
    نمره زبان انگلیسی: 100 (تافل ibt)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه سیدنی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : کامل (شهریه و هزینه زندگی مثلا IPRS بعلاوه هزینه زندگی که از طرف دانشگاه داده میشه یا هر طریق دیگه ای که هزینه هام تامین بشه)
    لازم به ذکره که حدود دو ماه و ده روزه که اپلای کردم و هنوز جواب و آفری دریافت نکردم. 3-4 روز بعد از اپلایم هم ددلاین اسکالرشیپ تموم شد یعنی تقریبا به همون میزان هم از زمان ددلاین گذشته. اگه میشه علاوه بر بررسی شانس پذیرشم لطف بفرمایید مدت زمان تقریبی بین اپلای و جواب دانشگاه رو هم تو استرالیا توضیح بدید که حدودا چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rashidi26 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 16.10
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی شریف
    معدل کارشناسی ارشد : 16.09
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : سازه های هیدرولیکی
    تعداد مقالات : 2 تا مقاله ISI در حال چاپ (in review)و ،6 تا کنفرانس بین المللی
    سابقه کار: 5 سال، With Manegerial Skill and Certificate
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : تالیف کتاب برای مدرسان شریف
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: UTS, Western Sydney, Southern Queensland
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    HI
    your background is impressive , I guess you have change to win scholarships.
    be in contact with supervisores and write u r appropriate research proposal
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط areffk نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دانشگاه کارشناسی :سراسری شهرستان
    معدل کارشناسی: 16.52
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی (پتروشیمی)
    دانشگاه کارشناسی ارشد: امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد: 17.57
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی شیمی (جداسازی و طراحی فرایند)
    تعداد مقالات : 3 مقاله چاپ شده - 2 ژورنال و 1 کنفرانس بین المللی - بعلاوه 2 مقاله تحت داوری
    سابقه کار: 3 سال (آکادمیک)
    نمره زبان انگلیسی: 100 (تافل ibt)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه سیدنی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : کامل (شهریه و هزینه زندگی مثلا IPRS بعلاوه هزینه زندگی که از طرف دانشگاه داده میشه یا هر طریق دیگه ای که هزینه هام تامین بشه)
    لازم به ذکره که حدود دو ماه و ده روزه که اپلای کردم و هنوز جواب و آفری دریافت نکردم. 3-4 روز بعد از اپلایم هم ددلاین اسکالرشیپ تموم شد یعنی تقریبا به همون میزان هم از زمان ددلاین گذشته. اگه میشه علاوه بر بررسی شانس پذیرشم لطف بفرمایید مدت زمان تقریبی بین اپلای و جواب دانشگاه رو هم تو استرالیا توضیح بدید که حدودا چقدره؟

Hi
    your CV is full enough for admission.
    In AUS u should send email to faculty thelling them u r interested in their research area. and they will tell you how to apply through.
    you would write a research proposal regarding your background with your potential supervisor
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

سلام
    دانشگاه کارشناسی : قزوین
    معدل کارشناسی : 14.66
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد قزوین
    معدل کارشناسی ارشد : 16.51
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی صنایع
    تعداد مقالات : 4 مقاله در ژورنال های بین المللی غیر ISI یکی نفر دوم و 2 تانفر سوم و 1 چهارم
    1 مقاله ISI با ایمپکت زیر 1 نفر دوم 1 مقاله ISI سابمیت شده نفر اول و 1 مقاله ISI نفر سوم سابمیت شده و یک مقاله خوب دیگه هم دارم آماده می کنم که اونم نفر اول هستم.
    سابقه کار: 4 سال در صنعت که 3 سال با بیمه و 1 سال بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 1 کتاب ترجمه شده در زمینه بازاریابی
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 lelts
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری مهندسی صنایع و زنجیره تامین هر دانشکاهی که جزو خوب باشه از نظر وزارت علوم غیر از تاسمانیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : full scholarship

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : سیستان و بلوچستان

معدل کارشناسی : 15.06

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شیمی

دانشگاه کارشناسی ارشد : صنعتی امیرکبیر

معدل کارشناسی ارشد : 17.6

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی شیمی

تعداد مقالات : 4 مقاله ISI، دو تا اسم اول و دوتا اسم دوم- 4 مقاله کنفرانس بین المللی

سابقه کار: تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی

سابقه دریافت بورس : ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: ایلتس 6.5

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: جزو 150 تای برتر

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)