صفحه 89 از 252 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsa نمایش پست ها
    دکترا تو استرالیا سه ساله هست و بورسیه هم که میدن سه ساله هست می خواستم بدونم واقعا دانشجوها می تونند سه ساله تموم کنند واگر بیشتر از سه سال طول بکشه راهی واسه گرفتن کمک هزینه گرفتن هست؟
    واحد درسی پاس نمیکنید همش پروژه است و ریسرچ بیس است

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : بیرجند
    معدل کارشناسی : 18.72
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد : 18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : کامپیوتر- هوش مصنوعی
    تعداد مقالات : 2 تا ژورنال 2 تا کنفرانسی
    سابقه کار: تدریس
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 1 کتاب ترجمه (هنوز چاپ نشده)
    نمره زبان انگلیسی: 80 تافال
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترای کامپیوتر
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    فول فاند

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : صنعتی شریف
    معدل کارشناسی : 17.49
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق - گرایش قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 112 تافل
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Melbourne - Sydny
    اسکلارشیپ مد نظرتون : هر چقدر بشه

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل :15.29
    ارشد: علم و صنعت
    معدل :17.47
    رشته تحصیلی :مهندسی شیمی
    مقالات: 1 دونه چاپ ایمپکت 1.6 یه دونه سابمیت ایمپکت 1.8
    زبان :تافل 104(R=23/L=29/S=W=26)

دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم. من به UNSW ایمیل دادم یکی از اساتید گفت impossible که بتونی با این رزومه اسکالرشیپ بگیری یکی دیگه گفت خیلی رزومت خوبه من support میکنم تو هم واسه اسکالرشیپ اقدام کن. به نظرتون کدومش راست میگه؟ (من از لحاظ توصیه نامه در تنگنام و بیخودی نمی خوام اپلای کنم)
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اولی درست گفته
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل :15.29
    ارشد: علم و صنعت
    معدل :17.47
    رشته تحصیلی :مهندسی شیمی
    مقالات: 1 دونه چاپ ایمپکت 1.6 یه دونه سابمیت ایمپکت 1.8
    زبان :تافل 104(R=23/L=29/S=W=26)

دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم. من به UNSW ایمیل دادم یکی از اساتید گفت impossible که بتونی با این رزومه اسکالرشیپ بگیری یکی دیگه گفت خیلی رزومت خوبه من support میکنم تو هم واسه اسکالرشیپ اقدام کن. به نظرتون کدومش راست میگه؟ (من از لحاظ توصیه نامه در تنگنام و بیخودی نمی خوام اپلای کنم)
    ممنون
    ویرایش توسط hamed_golden7 : October 25th, 2015 در ساعت 12:41 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    اولی راست گفته
    سلام
    چرا فکر میکنید که یکی دروغ میگه!؟
    دانشگاه ها سطح ها و معیارهای متفاوت دارند و استاتید هم معیارهای خودشون رو دارند
    شاید استاد اولی به معدل نگاه کردته و دومی به سایر معیارها که خوبند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من منظورم دروغ گفتن نبود (درست گفتن بود)..... شما تجربه امسال درخواست هارو اگر میدید متوجه میشدید.... ایشون حداقل باید دوتا ISI اسم اول خوب داشته باشن برای این دانشگاه... تا حایز شرایط باشن.... وگرنه میتونم بگم حتی برای بورس بررسی هم نمیشن... تو فرم بورسیه این دانشگاه هم دقیقا خواسته دوتا از مقالات خیلی خوبتون را بگذارید و بقیش را ضمیمه کنید.... بصورت ضمنی گفته دیگه!
    یه کم سرچ کنید متوجه میشید... این که چه استادی به چی نگاه کرده هم مهم نیست!
    مهم در نظر گرفتن کلیه پارامتر ها هست... معدل بالا.... حداقل دو مقاله خیلی خوب... دانشگاهی که بودن.... موضوع پروژه... خیلی موارد هست که من چند بار توضیح دادم و تکرار مکررات هست... ساپورت استاد در استرالیا تعیین کننده نیست چون همه دارن دانشجو ها رو ساپورت میکنند...
    ضمنا این دانشگاه رقابت خیلی سنگینه..... رزومه بچه هایی که بورس شدن را یه نگاهی بندازید متوجه میشید...
    ایشونم اشاره کردن من نمیتونم بیخودی توصیه نامه بگیرم... من دوستم 6 مقاله ISI خیلی قوی داشت... امیرکبیر معدل 17.5 و علم و صنعت 12.5
    پانزده تا دانشگاه درخواست داده بود از یک جا هم بورس نشد! شما خودت تصور کن! فقط به علت معدل لیسانسش!
    ایمپکت ژورنال 3.5 هم داشت چند تا... رشته برق

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام
    چرا فکر میکنید که یکی دروغ میگه!؟
    دانشگاه ها سطح ها و معیارهای متفاوت دارند و استاتید هم معیارهای خودشون رو دارند
    شاید استاد اولی به معدل نگاه کردته و دومی به سایر معیارها که خوبند

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

من منظورم دروغ گفتن نبود... منظورم هماهنگی با واقعیت ها بود.... شما تجربه امسال درخواست هارو اگر میدید متوجه میشدید.... ایشون حداقل باید دوتا ISI اسم اول خوب داشته باشن برای این دانشگاه...
    مهم در نظر گرفتن کلیه پارامتر ها هست... معدل بالا.... حداقل دو مقاله خیلی خوب... دانشگاهی که بودن.... موضوع پروژه... خیلی موارد هست که من چند بار توضیح دادم و تکرار مکررات هست...
    ضمنا این دانشگاه رقابت خیلی سنگینه..... رزومه بچه هایی که بورس شدن را یه نگاهی بندازید متوجه میشید...
    ایشونم اشاره کردن من نمیتونم بیخودی توصیه نامه بگیرم... من دوستم 6 مقاله ISI خیلی قوی داشت... امیرکبیر معدل 17.5 و علم و صنعت 12.5
    پانزده تا دانشگاه درخواست داده بود از یک جا هم بورس نشد! شما خودت تصور کن! فقط به علت معدل لیسانسش!
    بله کاملا حق با شما هست و معدل لیسانس پایین شانس رو بسیار کم خواهد کرد. بنظر من ولی ایشون میتونه با استادی که جواب بهتری داده صحبت های بیشتری انجام بده

من منظورم دروغ گفتن نبود (درست گفتن بود)..... شما تجربه امسال درخواست هارو اگر میدید متوجه میشدید.... ایشون حداقل باید دوتا ISI اسم اول خوب داشته باشن برای این دانشگاه... تا حایز شرایط باشن.... وگرنه میتونم بگم حتی برای بورس بررسی هم نمیشن... تو فرم بورسیه این دانشگاه هم دقیقا خواسته دوتا از مقالات خیلی خوبتون را بگذارید و بقیش را ضمیمه کنید.... بصورت ضمنی گفته دیگه!
    مهم در نظر گرفتن کلیه پارامتر ها هست... معدل بالا.... حداقل دو مقاله خیلی خوب... دانشگاهی که بودن.... موضوع پروژه... خیلی موارد هست که من چند بار توضیح دادم و تکرار مکررات هست...
    ببینین در ایمیل دوم استاد اینجوری گفته :
    Thank you for your interest. Your CV is very good and I would like to support you. However, I do not have extra funding , but I think you should apply for a scholarship via GRS at UNSW. You could apply for an IPRS or TFS
    تا اونجایی که من رفتم دیدم TFS باید یه استادی که فاند داره ازت حمایت کنه و مشمول همه نمیشه (که این این رو اشاره کرده)
    از طرفی من نزدیک 6 تا کورس 3 واحدی که مستقیم و غیر مستقیم به زمینه کاری این استاد مربوطه پاس کردم (توی ارشد که
    معدلم بالا بوده) و یه چیز دیگه هم اینکه توی 2 تا مقاله ای که ذکر کردم اسم اولم.
    حالا با این تفاسیر من آخرین این ماه GRE هم میدم آیا این میتونه کمک کنه؟
    من می خوام به استاد بگم تا deadline زمان می خوام که documentam رو آماده کنم ددلاینم 15 ژانویس هنوز خیلی مونده
    تا اون موقع عم با جوابایی که از بقیه دانشگاهها و یا کاندا میگیرم دید واضح تری پیدا میکنم, به نظرتون فکر خوبیه؟

در ادامه پست قبلیم آیا میشه از استاد پرسید که با توجه به معدل کارشناسیم من رو competetive میبینه یا نه؟ یا سوال خوبی محسوب نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)