صفحه 90 از 252 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

مفاله تحت بررسی نمره نداره... مقاله اکسپت یا انلاین فقط...
    IPRSرا مطمن باش به شما نمیدن.... نمیخوام نا امیدت کنم... اما واقعیت همینه..... نتایج بورسیه پارسال را ببین...
    مرتبط بودن با اون زمینه کاری هم خوبه اما اینقدر تاثیر گذار نیست که بخواد شمارو در اولویت بگذاره... GRE هم خوبه اما امتیاز نداره چون ربطی به استرالیا نداره... به نظرم فقط انرژی بزار روی GRE و راحت بورس میشی امریکا...
    اره بپرس ازش.... معدل لیسانس توی استرالیا مهمه... مگر اینکه ارشد خیلی بالا باشه و کاور کنش.... مثلا معدل 15 و ارشد 19 به بالا این حالت قابل توجیه هست... به شرط داشتن مقاله حداقل دوتا..... تعداد درخواست بالاست برای این دانشگاه
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    ببینین در ایمیل دوم استاد اینجوری گفته :
    Thank you for your interest. Your CV is very good and I would like to support you. However, I do not have extra funding , but I think you should apply for a scholarship via GRS at UNSW. You could apply for an IPRS or TFS
    تا اونجایی که من رفتم دیدم TFS باید یه استادی که فاند داره ازت حمایت کنه و مشمول همه نمیشه (که این این رو اشاره کرده)
    از طرفی من نزدیک 6 تا کورس 3 واحدی که مستقیم و غیر مستقیم به زمینه کاری این استاد مربوطه پاس کردم (توی ارشد که
    معدلم بالا بوده) و یه چیز دیگه هم اینکه توی 2 تا مقاله ای که ذکر کردم اسم اولم.
    حالا با این تفاسیر من آخرین این ماه GRE هم میدم آیا این میتونه کمک کنه؟
    من می خوام به استاد بگم تا deadline زمان می خوام که documentam رو آماده کنم ددلاینم 15 ژانویس هنوز خیلی مونده
    تا اون موقع عم با جوابایی که از بقیه دانشگاهها و یا کاندا میگیرم دید واضح تری پیدا میکنم, به نظرتون فکر خوبیه؟

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    مفاله تحت بررسی نمره نداره... مقاله اکسپت یا انلاین فقط...
    IPRSرا مطمن باش به شما نمیدن.... نمیخوام نا امیدت کنم... اما واقعیت همینه..... نتایج بورسیه پارسال را ببین...
    مرتبط بودن با اون زمینه کاری هم خوبه اما اینقدر تاثیر گذار نیست که بخواد شمارو در اولویت بگذاره... GRE هم خوبه اما امتیاز نداره چون ربطی به استرالیا نداره... به نظرم فقط انرژی بزار روی GRE و راحت بورس میشی امریکا...
    اره بپرس ازش.... معدل لیسانس توی استرالیا مهمه... مگر اینکه ارشد خیلی بالا باشه و کاور کنش.... مثلا معدل 15 و ارشد 19 به بالا این حالت قابل توجیه هست... به شرط داشتن مقاله حداقل دوتا..... تعداد درخواست بالاست برای این دانشگاه
    متشکرم, در خصوص اینکه به استاد بگم تا deadline زمان می خوام که مدارکمو آماده کنم (تا اون موقع هم فکرامو بکنم) موردی نداره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله مورد نداره.... خواهشا فبل از پرسش سوالات... جوابهارو بخونید .... اکثر سوالات تکراری هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    متشکرم, در خصوص اینکه به استاد بگم تا deadline زمان می خوام که مدارکمو آماده کنم (تا اون موقع هم فکرامو بکنم) موردی نداره؟

Junior Member

دانشگاهی در استرلیا هست که برا دکترا مدیریت ایلتس ۶ ، ۶.۵ بخاد برا پذیرش؟؟، البته بدون بورسیه

دانشگاه کارشناسی : صنعتی بابل
    معدل کارشناسی : 16.55
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مکانیک-ساخت و تولید
    دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد :16.40 بدون پایان نامه
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مکانیک-ساخت و تولید
    تعداد مقالات :3 مقاله کنفرانسی داخلی و یک مقاله آی اس آی در حال داوری
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی:در حال آماده شدن ولی 90 فرض کنین
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: در همین رشته خودم. ضمن این که از دانشگاه ,Unsw استاد به من گفت اپلای کن ولی با توجه به نظر دوستان فهمیدم شانسی ندارم. حالا برای چه دانشگاهی شانس دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    اسکلارشیپ مد نظرتون :هر نوعی که باشه بیشتر بدن بهتر است.

Junior Member

سلام دوستان این شرایط یکی از دوستام هست میشه نظر بدید واسه اپلای استرالیا
    معدل لیسانس 13.5
    دانشگاه دولتی اراک
    فوق 17 دانشگاه آزاد تهران مرکز
    لیسانس مکانیک
    ارشد صنایع
    دو مقاله الزیویر if 0.5
    ایلتس 7
    بدون سابقه کار

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : آزاداسلامی واحد تهران شمال
    معدل کارشناسی : 16.96
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مدیریت بازرگانی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : علوم و تحقیقات
    معدل کارشناسی ارشد : 19.54
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی
    تعداد مقالات : 4
    سابقه کار: 8 سال سابقه کاری در مدیریت و بازاریابی، 5 ماه تدریس
    سابقه دریافت بورس :نه
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ویراستار علمی یک کتاب. در حال حاضر ترجمه کتاب را انجام می دهم
    نمره زبان انگلیسی: 7 IELTS
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه ملبورن و موناش، رشته بازاریابی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فان
    سایر مدارک: در حال خواندن GRE هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

با سلام
    من از دانشگاه UNSW و CURTIN تونستم پذیرش بگیرم. حالا میخواستم بدونم برای بورس شدن باید چیکار کنم منظورم اینه که از کجا باید شروع کنم؟

Junior Member AMIR_TRADER آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - Investment Management

دوستان عزیز .من رزومه کلی همسرم رو اینجا مینویسم .ایشون فقط میخاد در "هر رشته ای" اعم از مرتبط یا غیر مرتبط برای دکتری اسکالرشیپ بگیره .با توجه به معدل بالای ایشون در مقطه لیسانس و ارشد نظرتون رو درباره شانس پذیرش و فاند لطفا بنویسید .

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کارشناسی حقوق - آزاد تهران - 18.15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    حقوق بین الملل - آزاد تهران - 17.50
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام یک مقاله
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترای حقوق بشر -مطالعات زنان-حقوق کودکان - آینده پژوهی - ژورنالیسم و ...
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت هر دانشگاهی در کانادا و یا امریکا و در مراحل بعد استرالیا - نیوزلند و سوییس
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) داشتن چندین گواهی نامه شرکت در کنوانسیون های بین المللی حقوق بشر
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Fu به حد کفایت

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    شانس گرفتن فاند توی دانشگاه های استرالیا توی ترم های پاییز و بهار چقدر فرق میکنه؟ اگر همه چی اماده باشه برای اپلای ترم بهار .. اپلای کنیم یا صبر کنیم برای ترم پاییز بهتره؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)