صفحه 96 از 252 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh63413 نمایش پست ها
    سلام. من با یه استاد در دانشگاه سیدنی مکاتبه کردم واسه دکتری. از مقالاتم خوشش اومد و گفت i am willing to supervise you ولی گفت ساپورد واسم سخته. ضمنا یه پروپزال 500 کلمه ای کامل هم واسم نوشت و بهم گفت اپلای کن. گفت واسه اسکولارشیپ هم با مسئولش که ایمیلشو بهم داد تماس بگیر.
    سوالی که دارم اینه که من معدل لیسانسم بشدت خرابه. زیر 13 است. ولی ارشدم با معدل 17.5 گرفتم و دو مقاله ای اس ای چاپ شده تو اشرینگر و وایلی دارم و 4 مقاله سابمیت شده و تحت ریواز تو الزویر دارم. زمینه کاریم هم به استاده نزدیکه. خودشم گفت که سوپروایزرم میشه و پروفی دال بر ارتباطم با او رو بهم میده واسه اپلای.
    ایا پذیرش و اسکولارشیپم با این معدل کم لیسانسم بهم میخوره؟ اگه تااستثیرش زیاده چیکار کنم باعث خرابی کارم نشه تو اپلای؟ تافل 92 هم دارم و حتی جی ار ای هم کوانتم 163 ، وربال 141 و رایتینگم 3 است.
    شنیدم که معمولا استادا پروپزال کامل رو نمیدن درسته؟ چقدر امید داشته باشم به پذیرش؟
    سلام
    برای S1 یکم دیر نیست؟ یا برای S2 می خواین اپلای کنین؟
    دوستان در زمان اپلای می پرسند شما متاهل هستید یا مجرد؟ اگه یکی در زمان اپلای مجرد باشه و بعد متاهل بشه توی درخواست که تاثیری نداره احیانا؟

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام
    شما شرایطتون خوبه. ببینید تو استرالیا معدل تاثیر زیادی نداره مگر در حالت شرلیط رقابتی. شما بچسبید به مقالاتتون که سریع بره بالای پنج تا. در ضمن تو رزومتون هرچی Award و درجه و جایزه گرفتید بنویسید که تاثیر داره. چون معدل ارشدتون بالاست توی SOP بنویسید که به دلیل برخی مشکلات مالی مجبور بودم کار کنم و از قصه ها. هرگز ننویسید مسائل شخصی یا سخت بودن دانشگاه و غیره چون میگن طرف تنبله یا مشکل زیاد داره بدرد درس نمیخوره. یه SOP خوب بنویسید حله. فقط بازم میگم مقاله مقاله مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh63413 نمایش پست ها
    سلام. من با یه استاد در دانشگاه سیدنی مکاتبه کردم واسه دکتری. از مقالاتم خوشش اومد و گفت i am willing to supervise you ولی گفت ساپورد واسم سخته. ضمنا یه پروپزال 500 کلمه ای کامل هم واسم نوشت و بهم گفت اپلای کن. گفت واسه اسکولارشیپ هم با مسئولش که ایمیلشو بهم داد تماس بگیر.
    سوالی که دارم اینه که من معدل لیسانسم بشدت خرابه. زیر 13 است. ولی ارشدم با معدل 17.5 گرفتم و دو مقاله ای اس ای چاپ شده تو اشرینگر و وایلی دارم و 4 مقاله سابمیت شده و تحت ریواز تو الزویر دارم. زمینه کاریم هم به استاده نزدیکه. خودشم گفت که سوپروایزرم میشه و پروفی دال بر ارتباطم با او رو بهم میده واسه اپلای.
    ایا پذیرش و اسکولارشیپم با این معدل کم لیسانسم بهم میخوره؟ اگه تااستثیرش زیاده چیکار کنم باعث خرابی کارم نشه تو اپلای؟ تافل 92 هم دارم و حتی جی ار ای هم کوانتم 163 ، وربال 141 و رایتینگم 3 است.
    شنیدم که معمولا استادا پروپزال کامل رو نمیدن درسته؟ چقدر امید داشته باشم به پذیرش؟

دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی
    :14.46
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی
    :مهندسی پلیمر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران/معدل 17.80/ مهندسی پلیمر(بایو)
    تعداد مقالات
    :3تا کنفرانس بین المللی/فعلا 1 مقاله ISI ولی 3تا دیگه دارم پابلیش میکنم)
    تعداد توصیه نامه
    :3-4
    سابقه کار
    :ندارم
    سابقه دریافت بورس
    :بورس برای دوره کاراموزی 2ماهه از آلمان داشتم از موسسه DAAD
    تالیف و یا ترجمه کتاب
    : 2تا بوک چپتر توی مجله تیلور دارم
    نمره زبان انگلیسی
    :فعلا ندارم ولی 6.5 رو میگیرم حتما
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : دانشگاه های تاپ و رشته مربوط به مهندسی پلیمر و بایو
    اسکلارشیپ مد نظرتون
    :فول فاند
    نکته دیگه ای اگه هست
    : ممنون میشم راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم
    ویرایش توسط mahtabijoon : November 29th, 2015 در ساعت 11:28 PM

Junior Member

سلام دوستان

دانشگاه کاردانی : آزاد تهران
    معدل کارشناسی : 15
    دانشگاه کارشناسی : آزاد شهرستان
    معدل کارشناسی : 14.27
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق-الکترونیک

تعداد مقالات : یک ISI با ایمپکت 1.56 (springer) جایگاه سوم
    کنفرانس: یک کنفرانس IEEE
    سابقه کار: 5 سال

نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی مرتبط، ترجیحا ایالت های Victoria و New South Wales
    اسکلارشیپ مد نظرتون : نمیدونم چه شانسی دارم، لطفا شما بگید

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی سجاد در مشهد (غیرانتفاعی)
    معدل کارشناسی : 14.05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه دولتی بجنورد
    معدل کارشناسی ارشد : 16.65
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی صنایع-صنایع
    تعداد مقالات : 5 مقاله کنفرانسی (بین المللی) به همراه یک مقاله ی برگزیده (در یکی از همین کنفرانسها و مربوط به پایان نامه) و رسال برای ژورنال معتبر ISI برای داوری مقاله - یک مقاله در ژورنال خارجی کره ای
    سابقه کار: 6 ماه تا یکسال سابقه کار در محیط صنعتی بدون پرداخت بیمه
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: نمره ی 6.5 در آیلتس (اما نمره ی لیستنینگم 5.5 شده بود- اسپسکینگ 7.5 - رایتینگ 6 و درک مطلب 7)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاهی که هم خوب باشه و هم بتونم فاند بگیرم
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فاند کامل (یا حداقل بالای 80 درصد)

با سلام
    آیا اگر پروژه ای که روش کار کردم در یک کتاب چاپ شده باشه، میشه اون کتابو تحت عنوان پابلیکیشن ذکر کرد؟

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : علوم پزشکی مشهد
    معدل کارشناسی : 14.37
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی بهداشت محیط
    دانشگاه کارشناسی ارشد : علوم پزشکی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد :18.79
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی بهداشت محیط
    تعداد مقالات :4 تا isi که دو تا نویسنده اولم و یک اسکوپوس، دو تا مقاله داخلی، 4 تا کنفرانس داخلی
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 8ielts
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاهای خوب رتبه سوم کنکور ارشد هم بودم.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    دوستان عزیز ممنون میشم جواب بدید در مورد پذیرش مشکلی ندارم فکر کنم اما شانس
    اسکلارشیپ رو میخواستم ببینم چقدر هست؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe69 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : علوم پزشکی مشهد
    معدل کارشناسی : 14.37
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی بهداشت محیط
    دانشگاه کارشناسی ارشد : علوم پزشکی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد :18.79
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی بهداشت محیط
    تعداد مقالات :4 تا isi که دو تا نویسنده اولم و یک اسکوپوس، دو تا مقاله داخلی، 4 تا کنفرانس داخلی
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 8ielts
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاهای خوب رتبه سوم کنکور ارشد هم بودم.
    دوستان عزیز ممنون میشم جواب بدید در مورد پذیرش مشکلی ندارم فکر کنم اما شانس
    اسکلارشیپ رو میخواستم ببینم چقدر هست؟
    سلام
    شانستون برای فاند کامل بسیار بالاست از دانشگاه های تاپ استرالیا.
    یکی از آشنایان که رشتش نزدیک به شما بود با رزومه ی به مراتب پائین تر از موناش فاند کامل گرفت.
    ان شالله که می گیرید.

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی ارومیه
    معدل کارشناسی : 13.91
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک- حرارت و سیالات
    تعداد مقالات : 3 مقاله کنفرانس بین المللی داخلی، 1 مقاله اکسپت شده علمی-پژوهشی، 1 مقاله در مرحله داوری
    سابقه کار: دو سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 95 toefl ibt
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: همه دانشگاهها
    به نظرتون شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :ازاد
    معدل کارشناسی : 14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:
    دانشگاه کارشناسی ارشد : ازاد
    معدل کارشناسی ارشد : 16/48
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :زمین شناسی
    تعداد مقالات :حدود 9 ژورنالهای معتبر ( دوتا الزویر که یکی اسم اول ). کل ایمپکتم حدود 7 تا الان / البته تعداد مقالات رو به افزایش . کنفرانس خارجی 3 و مقالات داخلی که دیگه نیازی نیست.
    سابقه کار: ...
    سابقه دریافت بورس :....
    تالیف و یا ترجمه کتاب :....
    نمره زبان انگلیسی: 6/5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ادلاید / ولونگونگ / تاسمانیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)