صفحه 99 از 252 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

انشگاه کارشناسی : دانشگاه سمنان
    معدل کارشناسی : 15.19
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد و متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مواد-خوردگی و حفاظت از مواد
    تعداد مقالات : 8 مقاله کنفرانسی (ملی و بین المللب)- 2 مقاله ISI )Under review)
    نمره زبان انگلیسی: toefl 104
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: شهر های سیدنی و ملبورن
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

شما فقط معدل لیسانس دوستتون را اشاره کردید... لطفا معدل ارشدم بگید! و اینکه چه سالی بورس را گرفتن... و کدوم دانشگاه بورس IPRS گرفتن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaripour نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون از توجه شما
    والا استادایی که پیدا کردم تو 5 تا دانشگاه همشون خیلی خیلی پیگیر هستند حتی یکیشون تو دانشگاه نیوکاسل اصرار داره که من برات اسکالرشیپ می گیریم ( می دونم که استاد تاثیر زیادی نداره ) . پروپوزال خوبی نوشتم اما این معدل لیسانس با اینکه دانشگاهم خوبه خیلی چیزارو خراب کرده. در جهت نظر شما و خلاف نظر دوست قبلیمون که فرمودن شانست صفره ( بر اساس دیده ها و شنیده ها) دوستان زیادی از همون دانشگاه خودم - امیر کبیر - با همین معدل و یکیشون بدون مقاله تونستند توی استرالیا یک یا دو نوع اسکالرشیپ بگیرن مثل IPRS یا APA به همراه هزینه زندگی. دو تا مقاله هم با همین استادا نوشتم که سابمیت کردم منتظر نتیجه ایم. به نظر شما سه تا مقاله ممکنه ضعف معدل رو جبران کنه؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : December 15th, 2015 در ساعت 11:12 AM

بچه ها ار دانشگاه مک کواری افر زیر رو گرفتم:
    Provisional Offer for PhD Candidature with Master of Research as research training pathway
    ولی اسکالرشیپ ریجکت شدم...افر مشروط به گرفتن نمره زبان تا تاریخ 31 ژانویه هست... حالا من اگه واسه راند بعدی اقدام بکنم ایا اسکالرشیپش هزینه این دوره یکساله مستر رو کاور میکنه؟ ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

بالاخره یک استاد حاضر شد سوپروایزر من بشه.
    حالا سوال اینه...
    من آیلتسم 5.5!! دارم می خونم برای 6.5.امتحان بعدی را هم بهمن گذاشتم.بهشون فقط تاریخ دادم. با این شرایط که استاد راهنما هم پیدا کردم , آیا پرونده من و برای بورس بررسی می کنن؟
    آیا بدون آیلتس ممکنه پذیرش با بورس بدن؟
    وجود سوپروایزر چقدر در پذیرش دکترا و بورس در استرالیا مهمه؟
    آخه تو استرالیا معمولا خود دانشکده سوپروایزر انتخاب می کنه ولی این به من گفت من دوست دارم سوپروایزرت بشم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیر....
    دوستان ددلاین دانشگاه های استرالیا کی هستش؟
    من برنامه ریزی کردم شهریور سال دیگه تافل بگیرم واس همین میخواستم ببینم میرسم اپلای کنم واس دانشگاه های استرالیا..؟؟؟؟

راستی در مورد شرایطم هم نظر بدین ممنون میشم.

1- کارشناسی ناپیوسته الکترونیک - دانشگاه تربیت معلم سبزوار (معدل 14.75)
    2- کارشناسی ارشد الکترونیک - دانشگاه آزاد اهر (معدل 18.01)

1 مقاله ISI چاپ شده
    2 مقاله کنفرانس بین المللی
    تافل ----- در حال مطالعه

تقریبا دو سال سابقه کار در عسلویه در پارس جنوبی.

منتظر راهنماییتون هستم...
    ممنون

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان چاپ مقاله در استرالیا می تونه تاثیر خاصی یا امتیاز خاصی باشه برای اخذ پذیرش و بورس نسبت به چاپ همون مقاله جای دیگه؟ من یک مقالم تو همایشی در استرالیا پذیرش شده که هزینه نسبتا بالایی داره. نمی دونم می ارزه اینجا منتشر بشه یا تو یه ژورنال.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master-Iran univ of science and technology

سلام
    کارشناسی علم و صنعت مهندسی برق معدل 15
    کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت مهندسی برق-مخابرات معدل ۲\16
    دو مقاله ISI که اسم اول خودمم با ایمپکت بالا و دو مقاله ISI که اسم سوم هستم با ایمپکت بالا
    دو مقاله کنفرانس های داخلی
    ایلتس 7
    فول فاند

سلام دوستان من با معدل لیسانس زیر 13 (دولتی) و ارشد 17.5 (ازاد) و چاپ( 3 مقاله در وایلی (اسکوپوس) نفر اول یا دوم و 1 مقاله در اشپرینگر با ایمپکت 1نفر سومم) و 5 مقاله under review در مجلات با ایمپکت حداقل 1.2 و 4 مقاله تازه سابمیت شده که هنوز به مرحله داوری نرفتن با ایمپکت حداقل 1.7 همه در الزویر، وایلی، اشپرینگر و IEEE (همه نفر اول یا دوم)در رشته مکانیک و داشتن سوپروایزری که خودش متن پروپزال دکتری رو برام نوشت و ایمیل کرد در دانشگاه سیدنی روز 15 دسامبر که آخرین روز ددلاین جهت کانسیدر شدن برای اسکولارشیپ (IPRS) بود اپلای کردم. اول میخواستم بپرسم که این اپلایی که کردم جهت اسکولارشیپه؟ یا اینکه کلا دگه نیاز به اپلای نیست؟ دوم میخواستم بدونم که واقعا شانسم برای اسکولارشیپ با وجود این معدل کم لیسانس چقدره؟ اصلا دانشگاههای استرالیا معدلی اسکولارشیپ میدن یا مقاله ای؟ سوم میخواستم بدونم که پذیرش بدون اسکولارشیپ هم میدن؟ با وجود اینکه من تقاضای اسکولارشیپ دادم؟ اگه میدن، شانسم برای این چقدره؟ چهارم اینکه نتایج پذیرش ها رو بعد از اتمام ددلاین اصلی (30 آپریل) میزنن؟ تا اون موقع مقاله هام اکثرن اکسپت میشن، قابلیت آپدیت رزومم و اپلیکیشنم رو دارم؟

دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی
    :14.46
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی
    :مهندسی پلیمر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران/معدل 17.80/ مهندسی پلیمر(بایو)
    تعداد مقالات
    :3تا کنفرانس بین المللی/فعلا 1 مقاله ISI ولی 3تا دیگه دارم پابلیش میکنم
    تعداد توصیه نامه
    :3-4
    سابقه کار
    :ندارم
    سابقه دریافت بورس
    :بورس برای دوره کاراموزی 2ماهه از آلمان داشتم از موسسه DAAD
    تالیف و یا ترجمه کتاب
    : 2تا بوک چپتر توی مجله تیلور دارم
    نمره زبان انگلیسی
    :فعلا ندارم ولی7- 6.5 رو میگیرم حتما
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : دانشگاه های تاپ و رشته مربوط به مهندسی پلیمر و بایو
    اسکلارشیپ مد نظرتون
    :فول فاند
    نکته دیگه ای اگه هست
    : ممنون میشم راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم

بنام خدا.
    سلام.
    واقعیتش در قسمت تحصیل در امریکا هم پیام گذاشتم ولی چونکه هنوز دقیق نمیدونم ارزش رزومه من چقدر هست و اینکه نمیدونم کدوم کشور با توجه به رزومه من برای تحصیل بهترین هست دوباره پیامم رو در این قسمت هم گذاشتم.
    دانشجوی شیمی دانشگاه بو علی شاگرد اول معدل17/43
    معدل دیپلم 18/25
    سه مقاله ISI با lfهای خوب که در هر سه مقاله اسمم نفر چهارم اومده
    توصیه نامه از 10 استاد تمام که 3تا از اونها جز 1درصد دانشمند برتر جهان هستند و هر سه این مقالهها با یکی از این سه نفر هست.
    تافل90
    GRE هنوز امتحان ندادم ولی شما فکر کنید 315
    میخوام بدونم با این رزومه از کدام دانشگاهای استرالیا میتونم پذیرش بگیرم البته با فول فاند.لطف کنید رنکینگشون رو هم بگیدِ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)