صفحه 57 از 62 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

سلام دوست عزیز

نکته من دقیقا پاسخ سوالهای شما نیست ولی چون احساس میکنم که سخت کوش و توانا هستید به نظرم رسید همفکری کنم.

از دید من پذیرش برای دکتری در بیزنس را باید یک پروسه طولانی و پر فراز و نشیب و از این جهت مستلزم برنامه ریزی دقیق ببینید. نداشتن مقاله یا سابقه پژوهش عملی بزرگ مثل یک پایان نامه مساله ای است که حتما باید جبران شود و فقدانشان احتمال دریافت پذیرش و به خصوص فاند را حتی برای دانشکده های متوسط خیلی کم میکند. بنابراین پیشنهاد میکنم روی این مساله برنامه ریزی بفرمایید و این کاستی را برطرف بفرمایید. دلیل هم این است که دکتری در واقع یعنی تعیین مسیر شغلی برای کارهای دانشگاهی. اساتید و دانشگاهها میخواهند کسانی را بگیرند که علاوه بر توانایی تحلیل و کار علمی توان انتشار بالا داشته باشد و داشتن مقاله و کار منتظر شده میتواندیکی از نشانه های این توانایی تلقی شود.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin_Banoo نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 19.33 دارم
    و ارشد MBA شریف گرایش سیستم های اطلاعاتی با معدل 17.94

علاقه دارم برای دکتری اپلای کنم منتها بزرگترین مشکلی که دارم اینه که من دوره ارشد پایان نامه نداشتم و اموزش محور بودم. ایا این مورد خیلی تاثیر داره روی پذیرش گرفتن یا نگرفتن؟ چون مقاله هم چیزی ندارم

اگر بتونم نمره تافل بالای 100 و حی آر ای خوبی بگیرم، نمیتونه نبود پایان نامه رو جبران کنه؟

و اینکه روی چه گرایش هایی از مدیریت تمرکز کنم شانس فاند گرفتنم بالاتر میره با این شرایط؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin_Banoo نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 19.33 دارم
    و ارشد MBA شریف گرایش سیستم های اطلاعاتی با معدل 17.94

علاقه دارم برای دکتری اپلای کنم منتها بزرگترین مشکلی که دارم اینه که من دوره ارشد پایان نامه نداشتم و اموزش محور بودم. ایا این مورد خیلی تاثیر داره روی پذیرش گرفتن یا نگرفتن؟ چون مقاله هم چیزی ندارم

اگر بتونم نمره تافل بالای 100 و حی آر ای خوبی بگیرم، نمیتونه نبود پایان نامه رو جبران کنه؟

و اینکه روی چه گرایش هایی از مدیریت تمرکز کنم شانس فاند گرفتنم بالاتر میره با این شرایط؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    دکتری یعنی علاقه به ریسرچ
    اگه پروفایل شما نشون نمیده که تو دوران تحصیل ریسرچ کردین یکم قضاوت پروفایل شما رو برای دپارتمان سخت میکنه.
    اگه وقت آزاد دارین یه مقاله برای یه کنفرانس بنویسین و بفرستین. اینجوری نشون میدین که به تحقیق علاقه دارین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام و وقت بخیر
    بنده فارغ التحصیل مدیریت بیمه با معدل 15.33 و ارشد مدیریت بازاریابی با معدل 14.33 از دانشگاه علامه طباطبایی هستم. نمره 57 در آزمون pte رو هم گرفتم و با یکی از اساتید هم مشغول نوشتن مقاله هستم. میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن فاند برای دکترا دارم؟ با توجه بهاینکه اموزش محور بودم و پایان نامه ای هم ندارم؟ سوال بعدی اینکه آیا حتما باید gmat امتحان بدم و نمیشه بجاش gre که در ایران برگزار میشه رو بدم؟ چقدر این مساله تاثیرگذار هست. ممنونم

Junior Member itmmit آواتار ها

دوستان با توجه به شرایطی که کرونا ایجاد کرده و اکثر دانشگاه ها نمرات GRE/GMAT رو waive کردن، چه فاکتورهایی رو به منظور تقویت رزومه پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

سلام
    روزتون بخیر

شرمنده اگر دوستان بزرگواری کنید و شرایط بنده رو نگاه کنید و نظرتون رو بگید واقعن سپاسگزار میشم

کاردانی حسابداری معدل نزدیک 18
    لیسانس حسابداری

Junior Member

سلام دوستان. متوجه ام که این تاپیک برای دکتراست اما ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری گیلان دارم/ معدل: 16.38/ آیلتس 7.5/ جی آر ای هنوز ندادم.
    برای مستر مدیریت پروژه که بیشتر مرتبطه به رشته معماری اقدام میکنم. اما دو تا مسئله هست:

یا مستر دو ساله اقدام کنم که باید دنبال فاند باشم و به نظر شما مکاتبه با استاد می تونه فایده ای داشته باشه؟
    یا اینکه مستر های یکساله یا کمتر از یک سال اقدام کنم به صورت سلف فاند برم.
    به نظر شما کدوم شانس بیشتری دارم؟ و نظرتونو راجع به مستر یکساله بفرمایید ممنون میشم.
    برای کانادا و آمریکا اقدام می کنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    سلام دوستان. متوجه ام که این تاپیک برای دکتراست اما ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری گیلان دارم/ معدل: 16.38/ آیلتس 7.5/ جی آر ای هنوز ندادم.
    برای مستر مدیریت پروژه که بیشتر مرتبطه به رشته معماری اقدام میکنم. اما دو تا مسئله هست:

یا مستر دو ساله اقدام کنم که باید دنبال فاند باشم و به نظر شما مکاتبه با استاد می تونه فایده ای داشته باشه؟
    یا اینکه مستر های یکساله یا کمتر از یک سال اقدام کنم به صورت سلف فاند برم.
    به نظر شما کدوم شانس بیشتری دارم؟ و نظرتونو راجع به مستر یکساله بفرمایید ممنون میشم.
    برای کانادا و آمریکا اقدام می کنم.
    من دوست دارم کمکتون کنم ولی اصلا نمیدونم اصلا رشته ای که میخواین تو کانادا هست یا نه...
    از لینک های تو امضا من استفاده کنین ببینین کدوم دانشگاه ها رشته شما رو دارن؟
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    من دوست دارم کمکتون کنم ولی اصلا نمیدونم اصلا رشته ای که میخواین تو کانادا هست یا نه...
    از لینک های تو امضا من استفاده کنین ببینین کدوم دانشگاه ها رشته شما رو دارن؟
    سلام جناب کاوه من پیام های شما رو خیلی وقته دنبال میکنم ممنوم میشم محبت کنید رزومه من رو بررسی کنید. این روزمه برای آمریکا یا کانادا برای TUITION WAIVER شانس داره؟ اگر بله برای چه رنکی؟
    مهندسی برق معدل 14.30 معادل 2.77 از 4 بر اساس WES
    یک مقاله حین دوره کارشناسی
    GRE 325 (معادل جیمت 680) - وربال 162 و کوانت 163
    7 سال سابقه کار مدرس زبان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MP9 نمایش پست ها
    سلام جناب کاوه من پیام های شما رو خیلی وقته دنبال میکنم ممنوم میشم محبت کنید رزومه من رو بررسی کنید. این روزمه برای آمریکا یا کانادا برای TUITION WAIVER شانس داره؟ اگر بله برای چه رنکی؟
    مهندسی برق معدل 14.30 معادل 2.77 از 4 بر اساس WES
    یک مقاله حین دوره کارشناسی
    GRE 325 (معادل جیمت 680) - وربال 162 و کوانت 163
    7 سال سابقه کار مدرس زبان
    چه شاخه ای؟
    فرض من اینه که برق نمیخواین بخونین وگرنه باید تو تاپیک مهندسی برق سوال میکردین.
    برای مدیریت چه شاخه ای میخواین برین؟
    معدلتون زیاد جالب نیست. نمره جیمت خوبه. احتمالا چون مدرس زبان بودین احتمالا نمره تافل شما بالای 100 باید باشه. نه؟
    1. این پست برای شروع

Junior Member

Post پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    چه شاخه ای؟
    فرض من اینه که برق نمیخواین بخونین وگرنه باید تو تاپیک مهندسی برق سوال میکردین.
    برای مدیریت چه شاخه ای میخواین برین؟
    معدلتون زیاد جالب نیست. نمره جیمت خوبه. احتمالا چون مدرس زبان بودین احتمالا نمره تافل شما بالای 100 باید باشه. نه؟
    بله ببخشید فراموش کردم. برای MBA میخوام اقدام کنم یا مستر finance هفت سال پیش آیلتس گرفتم 8 آکادمیک الان دوباره میتونم بدم. تافل هم بالای 110 حداقل. البته تافل ندارم و درگیر این هستم که این یکی دو هفته آینده امتحان رو بدم و اقدام کنم یا بزارم برای سال های بعد چون میزان رقابتی بودن رزومه رو نمیدونم و نمیتونم حدس بزنم حداقل tuition waiver برای MBA رو میتونم بگیرم یا خیر. سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)