صفحه 28 از 62 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

دوستان به نظرتون با این رزومه میتونم جایی پذیرش بگیرم؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مدیریت بیمه،علامه طباطبایی تهران،15.29
    - رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مدیریت بازرگانی،گرایش بیمه،علوم و تحقیقات تهران، 16.50
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6،5 (w:6,5 s:6 r:6.5 l:6)
    - نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال آماده سازی برای جی آر ای،تابستان امسال امتحان میدم میتونم تا معادل 650 تا 670 جیمت بگیرم،ریاضیم خوبه،وربالم که دارم روش کار میکنم خیلی زیاد
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    1 مقاله که در کنفرانس پذیرفته شده بود در یه مجله انگلیسی چاپ شد،مقاله از پایان نامم در حال ترجمه هست برای ژورنال معتبر در ارتباط با ریسک میخوام بفرستمش،آی اس آی هست،2 مقاله کنفرانسی دیگه هم دارم بین المللی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ، همون یکی که بالا گفتم
    - رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا،ترجیحا ریسک و بیمه،اگر نشد مدیریت
    - کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا،کانادا،آلمان بعد دانشگاههای اروپایی
    - نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    TA دروس تخصصی بودم حدود 1 سال و 4 درس تخصصی بیمه ای
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Fullfund
    ممنون میشم راهنمایی کنید،در ضمن شوهرم همراهم هست،قصد ادامه تحصیل نداره،اینجا هم شغل آزاد داره

Junior Member sooroorsooroor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام دوستان عزیز. نظراتتون رو در فروم خوندم و ممنون میشم من رو راهنمایی کنین. اول اینکه من لیسانس مهندسی صنایع معدل 14 وفوق مدیریت صنعتی معدل 18 دارم . و علاقه مندم دکتری رو در رشته مدیریت ادامه بدم 1. در مورد اینکه کدوم گرایش بازار کار بهتری داره و 2. کدوم کشور آمریکا یا کانادا راحت تر میتونم اقامت بگیرم؟ (تا اونجایی که خبر دارم اگر بلافاصله بعد از اتمام تحصیل کار پیدا نشه باید امریکا رو ترک کرد اما کانادا سال سوم تحصیلی اقامت میگیرن) اولویت های من رنکینگ، اقامت راحت، بازار کار هستش .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Harvard Business School

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroorsooroor نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. نظراتتون رو در فروم خوندم و ممنون میشم من رو راهنمایی کنین. اول اینکه من لیسانس مهندسی صنایع معدل 14 وفوق مدیریت صنعتی معدل 18 دارم . و علاقه مندم دکتری رو در رشته مدیریت ادامه بدم 1. در مورد اینکه کدوم گرایش بازار کار بهتری داره و 2. کدوم کشور آمریکا یا کانادا راحت تر میتونم اقامت بگیرم؟ (تا اونجایی که خبر دارم اگر بلافاصله بعد از اتمام تحصیل کار پیدا نشه باید امریکا رو ترک کرد اما کانادا سال سوم تحصیلی اقامت میگیرن) اولویت های من رنکینگ، اقامت راحت، بازار کار هستش .
    PhD job market in the US and north america is ridiculous . With a PhD you will automatically destine to academia and teaching. Top schools only have openings for 1 or 2 positions every 5 years or so and thats just because either they got rid a faculty who couldnt get tenured or someone got retired. Also academic jobs suck monetary wise.
    I ONLY answer questions related to MIT Sloan, Harvard HBS or Chicago Booth. Any other questions should be directed to appropriate topics.
    من فقط و فقط سوالهاي مربوط به اون ٣ دانشگاه كه بالا نوشتم رو جواب مي دم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Harvard Business School

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز این یه دانشکده جدیده که دوسه ساله تو دانشگاه نیویورک ایجاد شده. اصلا رو فاند حساب نکنید چون کاملا با هزینه خودتون باید برید. تماسی هم که گرفتن بخاطر اینه که احتمالا خودتون یه pre-application برای اونجا پر کردید و شماره گذاشتین بهتون زنگ زدن. معمولا تو فصل اپلای مخصوصا برای دوره هایی که شهریه سنگین دارن و کمتر کسی اپلای میکنه دانشگاههای آمریکا به افراد زیادی زنگ میزنن و یه جورایی بازاریابی میکنن که بتونن افراد رو جذب کنن. نمونه دیگه ش Hult Business School ویا دانشگاه USC هست که به من سالهای قبل زنگ زدن و گفتن خبری از فاتد نیست با نهایتا 20-30 درصد شهریه رو برات ویو کنیم نکته جالب تو همه اینا ویو شدن اپلیکیشن فی هست.
    Unlike Engineering Schools, Business Schools main source of funding is the kids tuition. All they care about is that money that you will bring in. Except M7 which arereally though to get into where they have a ton of endowment. For example, my school HBS, has about $ 1B endowment. Also good schools never call anyone to apply. These schools (M7) have enough high quality applicants and they dont need to ask someone to apply.
    I ONLY answer questions related to MIT Sloan, Harvard HBS or Chicago Booth. Any other questions should be directed to appropriate topics.
    من فقط و فقط سوالهاي مربوط به اون ٣ دانشگاه كه بالا نوشتم رو جواب مي دم.

سلام .حداکثر تا ۲ سال دیگه میخوام اقدام به پذیرش دکتری مالی کنم .دانشجو ارشد مالی م .کارمند بانک .."البته متوجه شدم متاسفانه تجربه کاریم تاثیری بر پذیرش نداره "نمره تافلم ۸۰ .دارم تقویتش میکنم.میخواستم بدونم بهتره چه موضوعی برا پایان نامه انتخار کنم ؟!ایا تاثیری رو پذیرش داره ؟!یا بیشتر تمرکزم بزارم رو زبان ..

سلام.من وقتم برا اپلای یه مقدار کم شده.بخاطر همین میخوام آیلتس بگیرم بجای تافل. الان MBA میخونم.برای فاند گرفتن ایا تافل بهتر از آیلتس هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidzarei نمایش پست ها
    سلام.من وقتم برا اپلای یه مقدار کم شده.بخاطر همین میخوام آیلتس بگیرم بجای تافل. الان MBA میخونم.برای فاند گرفتن ایا تافل بهتر از آیلتس هست؟
    با سلام اولا برای فاند تفاوتی بین تافل و آیلتس نیست.
    اما فاکتورهای زیادی برای انتخاب بین تافل و آیلتس دخیله و بهتره برا تصمیم بهتر به تاپیک مربوطه ش مراجعه کنین. هرچند تو دانشگاههای امریکایی و کانادایی که من بررسی کردم معمولا معادل تافل در دسترس تر بوده (بالاتر از 100 ندیدم ) اما برای آیلتس تا اونجایی که یادم میاد معادل 8 هم به عنوان مینیمم مطرح بود تو بعضی دانشگاهها. در نهایت هم ممکنه جایی آیلتس رو قبول نداشته باشه به عنوان certificate اما تقریبا همه دانشگاههای امریکای شمالی جزء لازم و لاینفکشون تافل بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط starfish70 نمایش پست ها
    سلام .حداکثر تا ۲ سال دیگه میخوام اقدام به پذیرش دکتری مالی کنم .دانشجو ارشد مالی م .کارمند بانک .."البته متوجه شدم متاسفانه تجربه کاریم تاثیری بر پذیرش نداره "نمره تافلم ۸۰ .دارم تقویتش میکنم.میخواستم بدونم بهتره چه موضوعی برا پایان نامه انتخار کنم ؟!ایا تاثیری رو پذیرش داره ؟!یا بیشتر تمرکزم بزارم رو زبان ..
    بچه ها کسی نبود کمکم کنه؟!سوال نا مربوطی پرسیدم ایا ؟!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starfish70 نمایش پست ها
    بچه ها کسی نبود کمکم کنه؟!سوال نا مربوطی پرسیدم ایا ؟!������������
    سلام
    بله متاسفانه سوال خیلی مربوطی نپرسیدن، موضوع مناسب برای پایان نامه، موضوعی که جز یکی از strand های مطرح رشته تون در حال حاضر هست، چیزی هست که شما بهش علاقه دارین، چیزی هست که شما توانایی انجامش رو برای دوره مستر دارین، امکاناتش هست، دیتا براش فراهم هست، و شما پیش زمینه های لازم به لحاظ تئوری و ریاضی و... دارین. این چیزی نیست که کسی بتونه برای شما تعیین بکنه، خود شما باید موضوع مناسب رو پیدا بکنید.
    موضوع مناسب که منتهی به یک کار تحقیقاتی خوب بشه، تاثیر خودش رو داره، که میزان تاثیر هم در همه جای دنیا یکسان نیست. ولی بالاخره تاثیر داره. بالاخره میخواین وارد یک دوره پژوهشی دیگه (یعنی دکتری) بشین، واضحه که بی تاثیر نیست.
    زبانتون رو هم که خودتون میدونید باید تقویت کنید.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام. اگر کسی در زمینه حسابداری و مالی مشغول نوشتن مقاله هست خوشحال میشم همکاری کنم ترجیحا انگلیسی و isi

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)