صفحه 27 از 62 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

آیا داشتن مدرک CFA سطح 1 یا 2 در گرفتن پذیرش دکترای finance اثری داره؟ و اگر بله تا چه حد؟
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز این یه دانشکده جدیده که دوسه ساله تو دانشگاه نیویورک ایجاد شده. اصلا رو فاند حساب نکنید چون کاملا با هزینه خودتون باید برید. تماسی هم که گرفتن بخاطر اینه که احتمالا خودتون یه pre-application برای اونجا پر کردید و شماره گذاشتین بهتون زنگ زدن. معمولا تو فصل اپلای مخصوصا برای دوره هایی که شهریه سنگین دارن و کمتر کسی اپلای میکنه دانشگاههای آمریکا به افراد زیادی زنگ میزنن و یه جورایی بازاریابی میکنن که بتونن افراد رو جذب کنن. نمونه دیگه ش Hult Business School ویا دانشگاه USC هست که به من سالهای قبل زنگ زدن و گفتن خبری از فاتد نیست با نهایتا 20-30 درصد شهریه رو برات ویو کنیم نکته جالب تو همه اینا ویو شدن اپلیکیشن فی هست.
    نه بزرگوار من هیچی بهشون ندادم! مخصوصا جایی مثل نیویورک!
    هالت با این دانشگاه فرق داره!

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    من بعید میدونم بهتون بورس بدن ! این تیپ رشته ها هزینه اش سالانه 30-40 هزار دلاره و اتفاقا دنبال دانشجو هم میگردن که بیاد پول بده. این رو مد نظر داشته باشین و ازشون سوال کنین که کمک هزینه تحصیلی بهتون میدن یا نه
    بله حق با شماست! احتمال فاند بشدت پایننه!
    روی PDF که برام فرستاده میگه، نوشته بود یه کارافرین 100 میلیون دلار بهشون هدیه داده!
    ولی احتمالش کمه من اپلای کنم! چون پول ندارم و ددلاینم دو روز دیگس
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

من دارم دکتری مهندسی نرم افزار(شروع سال سوم) توی یکی از دانشگاهای انتاریو می خونم. اخیرا یکی از McMaster به من پیشنهاد داده که برم انجا و تزم رو با اون کار کنم و دکتری MBA توی گرایش Information Systems بگیرم. به نظر تون بازار کار کدوم بهتره؟با توجه به اینکه این انتقال ممکنه یک یا 2 سال به زمان تحصیل من اضافه کنه. کسی پیشنهادی داره.

Degroote Business School از نظر اعتبار چطوره و سوال مهمتره اینکه چرا بهش می گن School بر خلاف بقیه دپارتمانها؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

با سلام

به نظرتون موضوع پایان نامه برا گرفتن پذیرش دکترای marketing یا international business دانشگاههای امریکا و کانادا تو چه حوزه هایی روی بورس هستش الان ؟؟؟
    من فوق مدیریت بازرگانی با گرایش بازرگانی بین الملل هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    من دارم دکتری مهندسی نرم افزار(شروع سال سوم) توی یکی از دانشگاهای انتاریو می خونم. اخیرا یکی از McMaster به من پیشنهاد داده که برم انجا و تزم رو با اون کار کنم و دکتری MBA توی گرایش Information Systems بگیرم. به نظر تون بازار کار کدوم بهتره؟با توجه به اینکه این انتقال ممکنه یک یا 2 سال به زمان تحصیل من اضافه کنه. کسی پیشنهادی داره.

Degroote Business School از نظر اعتبار چطوره و سوال مهمتره اینکه چرا بهش می گن School بر خلاف بقیه دپارتمانها؟

ممنون
    کلا برای professional degree ها مثل mba یا پزشکی یا وکالت از کلمه school استفاده میشه. مثلا harvard law school .
    رفتن یا نرفتن شما تا حدی بستگی به دانشگاهی که الان هستید داره. اگر از نظر پرستیژ ضعیفتر از mcmaster نیست کار خودتون را سخت نکنید و بمونید. مخصوصا که business school mcmaster در کانادا با تخفیف درجه 2 حساب میشه.
    به سابقه کارتون هم بستگی دارد. اگر سابقه به درد بخور نداشته باشید mba خیلی کمک نمیکنه. به نظر من پرستیژ دکترا بیشتر از Mba هست. فقط دانشگاه تورنتو که اعتبارش در بیزینس خیلی بیشتر از مک مستر هست هر سال 300 تا mba تمام وقت میده بیرون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    با سلام

به نظرتون موضوع پایان نامه برا گرفتن پذیرش دکترای marketing یا international business دانشگاههای امریکا و کانادا تو چه حوزه هایی روی بورس هستش الان ؟؟؟
    من فوق مدیریت بازرگانی با گرایش بازرگانی بین الملل هستم
    مطمئناً موضوعاتی تو این حوزه درجه اول اهمیت رو دارن. مثلا تو این زمینه بحث supply chain مهم میشه. بحث outlet ها مهم میشه و استقرار مغازه ها. بحث فرهنگی پیش میاد که نرید سمتش بهتره، واسه اپلای کردنتون مناسب نخوهد بود. واسه راهنمایی بیشتر می تونید فیلدهای کاری استادها رو دنبال کنید و ببینید چه مقالاتی کار کردن. می تونید از مقالات مجلات این حوزه هم کمک بگیرید. مثلا مجلات زیر رو در گوگل اسکالر سرچ کنید:
    Journal of World Business
    Journal of International Marketing
    International Business Review
    International Marketing Review
    یکی از دانشگاه هایی که استادهاش تو این حوزه زیاد کار می کنن فکر می کنم Northwestern University (Kellogg School of Business) باشه. خود کاتلر فیلدش International Marketing هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    کلا برای professional degree ها مثل mba یا پزشکی یا وکالت از کلمه school استفاده میشه. مثلا harvard law school .
    رفتن یا نرفتن شما تا حدی بستگی به دانشگاهی که الان هستید داره. اگر از نظر پرستیژ ضعیفتر از mcmaster نیست کار خودتون را سخت نکنید و بمونید. مخصوصا که business school mcmaster در کانادا با تخفیف درجه 2 حساب میشه.
    به سابقه کارتون هم بستگی دارد. اگر سابقه به درد بخور نداشته باشید mba خیلی کمک نمیکنه. به نظر من پرستیژ دکترا بیشتر از Mba هست. فقط دانشگاه تورنتو که اعتبارش در بیزینس خیلی بیشتر از مک مستر هست هر سال 300 تا mba تمام وقت میده بیرون.
    ممنون از پاسختون. من اشتباه تایپی کردم. منظورم phd در Business Administration و گرایش Information system بود نه MBA.
    فکر می کنم بین این دو تا تفاوت باشه. درسته؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها

ممنون
    چون شما کامپیوتر خوندید Information Systems گرایش خیلی خیلی مناسبی بود براتون. ولی تا فبل از اینکه PhD را شروع کنید. جالا که دارید PhD میخونید به نظر من تغییر ندید. شما بدون اینکه در حوزه Information Systems دکتری بگیرید میتونید در این حوزه فعالیت خوب و عمیقی داشته باشید. برای فعالیت در حوزه Information Systems، نیاز واجبی به داشتن PhD ندارید.

موفق باشید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

سلام
    من ليسانس مديريت بيمه دارم با معدل 18.55 و فوق ليسانس مديريت بازرگاني با معدل 16.94 ( هر دو از دانشگاه علامه طباطبايي)
    آيلتسم 7 شده (L:7.5 / S:7.5/ R:7/ W:6.5)
    9 سال سابقه كاري در يك شركت بيمه را دارم كه 5 سالش رييس واحد تحقيق و توسعه آن بوده ام.
    يك مقاله فارسي كنفرانسي دارم و يك مقاله انگليسي در حال نوشتن دارم.
    براي گرفتن فاند كامل در بيزنس اسكول در رشته مديريت يا بازاريابي :

سوال :
    1- GRE چند بگيرم خوب است ؟ (و چند ماه بايد وقت گذاشت)
    2- آيا لازم است دوباره آيلتس امتحان بدهم كه نمره بالاتر بگيرم يا همين خوب است ؟
    3- من 29 سالم است. آيا به سن ايراد مي گيرند يا نه ؟
    4- چقدر شانس گرفتن فاند براي من است (با اين پيش فرض كه نمره GRE خوب باشد) ؟
    ممنون

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zdf نمایش پست ها
    سلام
    من ليسانس مديريت بيمه دارم با معدل 18.55 و فوق ليسانس مديريت بازرگاني با معدل 16.94 ( هر دو از دانشگاه علامه طباطبايي)
    آيلتسم 7 شده (L:7.5 / S:7.5/ R:7/ W:6.5)
    9 سال سابقه كاري در يك شركت بيمه را دارم كه 5 سالش رييس واحد تحقيق و توسعه آن بوده ام.
    يك مقاله فارسي كنفرانسي دارم و يك مقاله انگليسي در حال نوشتن دارم.
    براي گرفتن فاند كامل در بيزنس اسكول در رشته مديريت يا بازاريابي :

سوال :
    1- GRE چند بگيرم خوب است ؟ (و چند ماه بايد وقت گذاشت)
    2- آيا لازم است دوباره آيلتس امتحان بدهم كه نمره بالاتر بگيرم يا همين خوب است ؟
    3- من 29 سالم است. آيا به سن ايراد مي گيرند يا نه ؟
    4- چقدر شانس گرفتن فاند براي من است (با اين پيش فرض كه نمره GRE خوب باشد) ؟
    ممنون
    1- جی آر ای 315 به بالا خوبه در مجموع. برای وقت گذاشتنش به تاپیک GRE مراجغه کنید.
    2- همین نمره به نظرم خوبه، تمرکز روی GRE بذارید
    3- خیر
    4- هر کس شانس خودش رو داره و نمیشه به طور دقیق گفت چقد شانس دارید. ولی به نظرم در مجموع شانس خوبی داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)