صفحه 33 از 62 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

با سلام من لیسانس حسابداری دانشگاه پیام نور با معدل 14.37 دارم .انگلیسی در حد عالی....شما فرض کنید نمره تافل و ٱیلتس و gmat و gre خوب هست(ازمون ندادم)
    ایا با این معدل میتونم برای مستر یا دکترای مستقیم فول فاند از کانادا یا امریکا بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot1618 نمایش پست ها
    با سلام من لیسانس حسابداری دانشگاه پیام نور با معدل 14.37 دارم .انگلیسی در حد عالی....شما فرض کنید نمره تافل و ٱیلتس و gmat و gre خوب هست(ازمون ندادم)
    ایا با این معدل میتونم برای مستر یا دکترای مستقیم فول فاند از کانادا یا امریکا بگیرم؟
    قطعا
    جيمت بالا ٧٠٠ شانستونو خيلي بالا ميبره

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot1618 نمایش پست ها
    شما جیمت 620 هم بگیری میتونی یه دانشگاه قابل قبول با فاند برای خودتون پیدا کنیدبرای مستر، اگر که درست و حسابی اپلای کنی. با این نمره جاهای دیگه هم میشه اپلای کرد!
    700 بیاری شاید مستقیم بهت پذیرش دکتری دادند.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, AmirKabir University of Tech

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمری

سلام

من سایت های دانشگاه های کانادا رو که بررسی میکردم تقریبا دانشگاه های مورد نظر من ۳۰هزار تارو فاند میدن. سوال من اینه که شهریه سالانه از این ۳۰هزار دلار کم میشه یا اینکه شهریه حذف میشه و ۳۰هزارتا کامل در احتیار دانشجو قرار میگیره برای مخارجش؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tohidgh نمایش پست ها
    سلام

من سایت های دانشگاه های کانادا رو که بررسی میکردم تقریبا دانشگاه های مورد نظر من ۳۰هزار تارو فاند میدن. سوال من اینه که شهریه سالانه از این ۳۰هزار دلار کم میشه یا اینکه شهریه حذف میشه و ۳۰هزارتا کامل در احتیار دانشجو قرار میگیره برای مخارجش؟

ممنون
    تا اونجایی که من میدونم شهریه از این مبلغ کم میشه غالبا.

نقل قول نوشته اصلی توسط humish نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم شهریه از این مبلغ کم میشه غالبا.
    اینو باید از خودشون بپرسین
    ولی اصولا اینجا خالصی ک دستتون میاد معمولا 15-20 تا هست
    سی تا خیلیه احتمالا شهریه کم میشه

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط tohidgh نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    صد در صد شهریه از این کم میشه. شما در حد بخور و نمیر دستتون میرسه. بی تعارف در حد یه اجاره جای خیلی معمولی با هزینه خوراک و... یه جورایی خیلی سر به سر هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام روز همگی بخیر
    من لیسانس حسابداری (رتبه 1 فارق التحصیلان معدل 18) و ارشد و دکتری مالی از دانشگاه تهران دارم با معدل بالای 17. حدود 14 سال سابقه کار دارم که 8 سالش مدیر بودم تو دو تا شرکت بانکی. تصمیم دارم برای دوره EMBA تو تاپ 20 آمریکا اقدام کنم. دیدم بیشتر این دوره های EMBA شرط GMAT Waiver دارند. برای دو تاشون رزومه فرستادم گفتند قوی هست روزمه ام. مشکل زبان ندارم. دوستانی که تجربه تحصیل و کار تو آمریکا دارند، به نظرشون شانس من چقدر هست برای پذیرش تو دانشگاه با رنک خوب؟ فاند میتونم بگیرم به نظر شما برای دوره فوق لیسانس؟ چون دوره های MBA این دانشگاه ها خیلی گرون هستند. برای دو سال بین 120 تا 200 هزار تا. کلا ارزش داره این کارو انجام بدم؟ کار خوب میشه پیدا کرد تو آمریکا که ارزش این هزینه و وقت رو داشته باشه؟ راستی من اقامت کانادا هم دارم. ولی دانشگاههای خوب آمریکا برام مهمتر هستند. به خاطر شرایط بازار کار و اقتصاد بزرگتر آمریکا.
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SARYAN نمایش پست ها
    سلام روز همگی بخیر
    من لیسانس حسابداری (رتبه 1 فارق التحصیلان معدل 18) و ارشد و دکتری مالی از دانشگاه تهران دارم با معدل بالای 17. حدود 14 سال سابقه کار دارم که 8 سالش مدیر بودم تو دو تا شرکت بانکی. تصمیم دارم برای دوره EMBA تو تاپ 20 آمریکا اقدام کنم. دیدم بیشتر این دوره های EMBA شرط GMAT Waiver دارند. برای دو تاشون رزومه فرستادم گفتند قوی هست روزمه ام. مشکل زبان ندارم. دوستانی که تجربه تحصیل و کار تو آمریکا دارند، به نظرشون شانس من چقدر هست برای پذیرش تو دانشگاه با رنک خوب؟ فاند میتونم بگیرم به نظر شما برای دوره فوق لیسانس؟ چون دوره های MBA این دانشگاه ها خیلی گرون هستند. برای دو سال بین 120 تا 200 هزار تا. کلا ارزش داره این کارو انجام بدم؟ کار خوب میشه پیدا کرد تو آمریکا که ارزش این هزینه و وقت رو داشته باشه؟ راستی من اقامت کانادا هم دارم. ولی دانشگاههای خوب آمریکا برام مهمتر هستند. به خاطر شرایط بازار کار و اقتصاد بزرگتر آمریکا.
    پیشاپیش ممنون
    من از اي ام بي اي اطلاع ندارم
    ولي مستر و ام بي اي با ي جيمت حدود ٦٠٠-٦٥٠ راحته
    هفصد ب بالا فاندم شايد بدن
    اوضاع كار ام بي اي عاليه با حقوق بالا
    ولي رقابتم زياده
    ،لا الان اوضاع كار امريكاي شمالي خيلي خوبه

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس صنایع دانشگاه شریف با معدل 15.5 خوندم، دو تا مقاله پابلیش کردم سابقه TA و RA دارم در دروس و پروژه های تحقیقاتی مربوط دارم و مسئول برگزاری همایش ها و دوره های تخصصی مربوط به فیلدی که میخوام اپلای کنم دارم. زبانم هم خوب هست و فکر میکنم نمرات قابل قبولی تو تافل و جی آر ای بگیرم.
    دو تا سوال دارم.
    1. شانسم برای پذیرش دکترای مستقیم تو کانادا چقدر هست؟
    2. من علاقه مند به فیلد سیستم های اطلاعاتی هستم. در این فیلد پوزیشن های ارشد تو دانشگاه های کانادا کمتر هست، میخواستم ببینم به نظرتون تلاشم رو بذارم برای پذیرش گرفتن برای دکترا که پوزشین ها بیشترن و یا سعی کنم ارشد یه رشته دیگه بخونم و بعد تغییر رشته بدم به سیستم های اطلاعاتی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)