صفحه 36 از 62 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

سلام به همه دوستان و سپاس از افرادی که وقت میزارن و جواب میدن
    بنده شرایطم شاید نا معقول باشه برای گرفتن فاند در رشته مدیریت کسب و کار یا مدیریت اجرایی ولی علاقه ام به شدت به چنین رشته هایی و کار در این زمینه هستش
    لذا احتیاج به راهنمایی و پیشنهاد دوستان برای ادامه راه دارم
    من فارغ التحصیل رشته دامپزشکی هستم و چندین سال سابقه کار دارم و اکثرا در مکان هایی که شاغل بودم علاوه بر دامپزشکی مدیریت هم بر عهده ام بوده تا حدودی
    در زمینه بازاریابی و فروش نیز کار کردم و توانمند هستم در این زمینه
    مقاله در رشته خودم 3 تا دارم
    معدلم 14
    و زبانم خوب هست ولی امتحان هنوز ندادم
    ایا با چنین شرایط نا مرتبطی امکان فاند در مقطع مستر یا دکترا در رشته مدیریت دارم و اگر جواب مثبت هست ، چه رهنمودهایی برای آسان تر شدن راه هست
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه خوارزمی دارم با معدل ۱۷.۰۶ (همین امسال فارغ التحصیل شدم).
    نمره تافلم ۹۹ شد. GRE هنوز ندادم.
    یک ترم سابقه TA دارم، مقاله ندارم.
    رزومه‌ کاریم قوی و مرتبط با مارکتینگه.
    می‌خوام مستقیم برای دکترای مدیریت گرایش مارکتینگ اپلای کنم.

۱- به نظرتون چه قدر شانس پذیرش دارم و در آمریکا و کانادا کجاها رو پیشنهاد می‌کنید؟
    ۲- به نظرتون دانشگاه‌هایی که حداقل تافل ۱۰۰ می‌خوان، تافل ۹۹ رو قبول می‌کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EmadS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه خوارزمی دارم با معدل ۱۷.۰۶ (همین امسال فارغ التحصیل شدم).
    نمره تافلم ۹۹ شد. GRE هنوز ندادم.
    یک ترم سابقه TA دارم، مقاله ندارم.
    رزومه‌ کاریم قوی و مرتبط با مارکتینگه.
    می‌خوام مستقیم برای دکترای مدیریت گرایش مارکتینگ اپلای کنم.

۱- به نظرتون چه قدر شانس پذیرش دارم و در آمریکا و کانادا کجاها رو پیشنهاد می‌کنید؟
    ۲- به نظرتون دانشگاه‌هایی که حداقل تافل ۱۰۰ می‌خوان، تافل ۹۹ رو قبول می‌کنن؟

سلام.
    هدف شما از دکترای مارکتینگ کار پیدا کردن هست یا استاد دانشگاه شدن ؟ بفرمایید چون، اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد.

سلام دوستان
    سوال من در مورد بازرا کار رشته دکترای مارکتینگ از دانشگاه های کانادا هست. آیا امکان کار غیر آکادمیک بعدش هست؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال من در مورد بازرا کار رشته دکترای مارکتینگ از دانشگاه های کانادا هست. آیا امکان کار غیر آکادمیک بعدش هست؟
    چرا نباشه؟ بحث Big Data خیلی مسئله مهمی هست خصوصا تو مارکتینگ. مطمئنا پوزیشن های کار حرفه ای خیلی خیلی کمتر از بقیه هستن ولی اگه با استاد خوب کار کنین ایشون مطمئنا کانکشن های خوبی تو مارکت باید داشته باشن و میتونن شما رو به شرکت های خوب معرفی کنن.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام.
    هدف شما از دکترای مارکتینگ کار پیدا کردن هست یا استاد دانشگاه شدن ؟ بفرمایید چون، اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد.
    هدف اصلیم از اپلای کردن مهاجرته و فاند کامل می‌خوام. برای بعد از تحصیل، علاقه خودم کار کردنه اما می‌دونم که در اکثر دانشگاه‌ها، دکترای مدیریت بعد از پایان درسش باید تدریس کنه و مشکلی باهاش ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    چرا نباشه؟ بحث Big Data خیلی مسئله مهمی هست خصوصا تو مارکتینگ. مطمئنا پوزیشن های کار حرفه ای خیلی خیلی کمتر از بقیه هستن ولی اگه با استاد خوب کار کنین ایشون مطمئنا کانکشن های خوبی تو مارکت باید داشته باشن و میتونن شما رو به شرکت های خوب معرفی کنن.
    سلام ممنون از پاسختون. راستش من الان دارم میبینم که در مارکتینگ روی بیگ دیتا کار نمیکنند و به فکر تغییربه دپارتمان دیگه هستم ! تاکید همه استاد‌ها هم فعلا روی پابلیکیشین هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط EmadS نمایش پست ها
    هدف اصلیم از اپلای کردن مهاجرته و فاند کامل می‌خوام. برای بعد از تحصیل، علاقه خودم کار کردنه اما می‌دونم که در اکثر دانشگاه‌ها، دکترای مدیریت بعد از پایان درسش باید تدریس کنه و مشکلی باهاش ندارم.
    خوب اگر علاقتون کار کردن هست کلا حواستون رو جمع کنید. چون من هم علاقم کار کردنه اما الان که وارد program شدم دارم میبینم مطابق هدفم نیست. راستش اینکه لیسانس مستقیم برای دکترا اقدام بخواید بکیند کارتون رو کمی‌ سخت می‌کنه مگر اینکه نمره جی‌آرای خیلی‌ بالاتری از اپلیکنت‌های دیگه بیارید. در کل غیر ممکن نیست اما در مقایسه با بقیه ، باید نقاط برجسته دیگه ای هم داشته باشید.
    موفق باشید و با چشک باز چیزی رو انتخاب کنید که حاضرید 10 سال آینده عمرتون درگیرش باشید.

Banned

خوب اگر علاقتون کار کردن هست کلا حواستون رو جمع کنید. چون من هم علاقم کار کردنه اما الان که وارد program شدم دارم میبینم مطابق هدفم نیست. راستش اینکه لیسانس مستقیم برای دکترا اقدام بخواید بکیند کارتون رو کمی‌ سخت می‌کنه مگر اینکه نمره جی‌آرای خیلی‌ بالاتری از اپلیکنت‌های دیگه بیارید. در کل غیر ممکن نیست اما در مقایسه با بقیه ، باید نقاط برجسته دیگه ای هم داشته باشید.
    موفق باشید و با چشک باز چیزی رو انتخاب کنید که حاضرید 10 سال آینده عمرتون درگیرش باشید.
    معذرت میخواهم میشه راجع به آینده کاری مارکتینگ یا MBA بیشتر توضیح بدید چون من خودم دکترای مهندسی دارم و متاسفانه خیلی از اینده کاریش مطمین نیستم میخواهم ارشد MBA بگیرم
    تو چه زمینه ای کار بهتر وراحتر میشه پیدا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    معذرت میخواهم میشه راجع به آینده کاری مارکتینگ یا MBA بیشتر توضیح بدید چون من خودم دکترای مهندسی دارم و متاسفانه خیلی از اینده کاریش مطمین نیستم میخواهم ارشد MBA بگیرم
    تو چه زمینه ای کار بهتر وراحتر میشه پیدا کرد؟
    راستش من MBA نمیدونم. راجب بازار کار کل گرایشها، افراد با تجربه تر بهتره نظر بدن. شما با دکترای مهندسی میخاین MBA بخونین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)