صفحه 37 از 62 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    معذرت میخواهم میشه راجع به آینده کاری مارکتینگ یا MBA بیشتر توضیح بدید چون من خودم دکترای مهندسی دارم و متاسفانه خیلی از اینده کاریش مطمین نیستم میخواهم ارشد MBA بگیرم
    تو چه زمینه ای کار بهتر وراحتر میشه پیدا کرد؟
    شما می تونین با مدرک دکتری مهندسی دوباره MBA بخونین و اتفاقا خیلی هم خوب هست که می خواین این کار رو بکنین. به نظرم اولویتتون رو بزارین برای گرایش مالی اگر پایه ریاضیاتتون خیلی قوی هست. حتی اگر بتونین دکتری مالی بگیرین هم می تونین کار آکادمیک انجام بدین هم توی صنعت باشین. حقوقش هم خیلی بیشتر از بقیه گرایش هاست. بازارکارش هم بهتره. ولی در کل پذیرش از فاینانس خیلی سخته. به طور کلی رشته های بیزینس مخصوصا مارکتینگ و مالی تا اونجایی که من میدونم بازار کار بهتری دارن. البته این هم خیلی مهمه که از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل میشین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    راستش من MBA نمیدونم. راجب بازار کار کل گرایشها، افراد با تجربه تر بهتره نظر بدن. شما با دکترای مهندسی میخاین MBA بخونین؟
    بله دقیقا اینجوریه اتفاقا رشته هم بد نیست دهن پر کنه!!! و چون احتمالا بعضی دوستان به حق االبته جبهه بگیرن اسم رشته ام نمیارم
    مقاله هم دارم دانشگاه هم رنک داره
    ولی متاسفانه اینده کاری انچنانی نمی بینم حتی تدریس
    میدونید زمانی که گذاشتم حس میکنم نسبی که پول در نمیاد راحت بگم وقتی تو 3-4 سال بتونی اندازه 10 سال یا بیشتر از راه تحقیق و تدریس دربیاری خب من راه اول با تمام سختی مشقت انتخاب میکنم
    ببخشید از بحث تاپیک دور شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    شما می تونین با مدرک دکتری مهندسی دوباره MBA بخونین و اتفاقا خیلی هم خوب هست که می خواین این کار رو بکنین. به نظرم اولویتتون رو بزارین برای گرایش مالی اگر پایه ریاضیاتتون خیلی قوی هست. حتی اگر بتونین دکتری مالی بگیرین هم می تونین کار آکادمیک انجام بدین هم توی صنعت باشین. حقوقش هم خیلی بیشتر از بقیه گرایش هاست. بازارکارش هم بهتره. ولی در کل پذیرش از فاینانس خیلی سخته. به طور کلی رشته های بیزینس مخصوصا مارکتینگ و مالی تا اونجایی که من میدونم بازار کار بهتری دارن. البته این هم خیلی مهمه که از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل میشین.

دوست عزیز دقت کنید من هم همین فکر رو قبلا میکردم اما خب با دکترای مارکتینگ سخت میشه کار بجز آکادمیک پیدا کرد.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    دوست عزیز دقت کنید من هم همین فکر رو قبلا میکردم اما خب با دکترای مارکتینگ سخت میشه کار بجز آکادمیک پیدا کرد.
    توی کانادا و امریکا که دکتری مارکتینگ کلا اورکوآلیفای میشه واسه صنعت و باید برین سمت آکادمیک که من تاحالا ندیدم که کسی بیکار بمونه. ولی توی استرالیا و به خصوص اروپا هم میشه توی صنعت کار کرد هم دانشگاه. اینو اساتید اروپایی که باهاشون حرف میزدم بهم گفتن که نصف فارغ التحصیلان دکتری بازاریابی دانشگاهاشون رفتن توی صنعت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران- ارشد مدیریت مالی IMPS

سلام خدمت اساتید گرامی
    من مدت طولانیی هست که به دنبال اپلای کردن هستم ولی الان که شرایطم اماده برای اقدامه بصورت جدی تری پیگیر این موضوع هستم.
    از اونجایی که داداشم 5 سال پیش برای رشته مکانیک اپلای کرد اون به من پیشنهاد کرده که از ایمیل زدن به استادا شروع کنم. اما به دو سه تا دانشگاه که فرستادم تقریبا همشون بهم گفتن ما ارتباطی با ادمیژن نداریم و پیشنهاد دادن که اگر از طریق دانشگاه اقدام کنم نتیجه بهتر و خدمات با کیفیت تری میتونم دریافت کنم. تو این فروم هم گشتم تقریبا همین برداشت رو گرفتم.
    اگه میشه راهنماییم بفرمایید که ایا واقعا ایمیل زدن به استاید برا بیزینس اسکولا وقت تلف کردنه و بهتره تمرکزم رو فراهم کردن رکوایرمنت های دانشگاه ها بکنم؟؟؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mir_hadi نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید گرامی
    من مدت طولانیی هست که به دنبال اپلای کردن هستم ولی الان که شرایطم اماده برای اقدامه بصورت جدی تری پیگیر این موضوع هستم.
    از اونجایی که داداشم 5 سال پیش برای رشته مکانیک اپلای کرد اون به من پیشنهاد کرده که از ایمیل زدن به استادا شروع کنم. اما به دو سه تا دانشگاه که فرستادم تقریبا همشون بهم گفتن ما ارتباطی با ادمیژن نداریم و پیشنهاد دادن که اگر از طریق دانشگاه اقدام کنم نتیجه بهتر و خدمات با کیفیت تری میتونم دریافت کنم. تو این فروم هم گشتم تقریبا همین برداشت رو گرفتم.
    اگه میشه راهنماییم بفرمایید که ایا واقعا ایمیل زدن به استاید برا بیزینس اسکولا وقت تلف کردنه و بهتره تمرکزم رو فراهم کردن رکوایرمنت های دانشگاه ها بکنم؟؟؟
    سلام،

سیستم هر دانشگاهی و هر کشوری برای پذیرش توی رشته های بیزینس فرق می کنه. امریکا و کانادا حتما باید اپلای کنین و استادها بهتون جواب نمیدن. اروپا به جز انگلیس، فرانسه و اسپانیا پوزیشن دارن که باید اپلای کنین براش. فرانسه و اسپانیا هم شبیه امریکا هستن. استرالیا و انگلیس هر دانشگاهی سیستم خاص خودش رو داره که باید توی سایتشون در مورد نحوه اپلای بخونین و طبق اون فرآیندها اقدام کنین.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه تهران- ارشد مدیریت مالی IMPS

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام،

سیستم هر دانشگاهی و هر کشوری برای پذیرش توی رشته های بیزینس فرق می کنه. امریکا و کانادا حتما باید اپلای کنین و استادها بهتون جواب نمیدن. اروپا به جز انگلیس، فرانسه و اسپانیا پوزیشن دارن که باید اپلای کنین براش. فرانسه و اسپانیا هم شبیه امریکا هستن. استرالیا و انگلیس هر دانشگاهی سیستم خاص خودش رو داره که باید توی سایتشون در مورد نحوه اپلای بخونین و طبق اون فرآیندها اقدام کنین.

موفق باشید.
    خیلی ممنونم که وقت گذاشتید
    پس بهتره رویه کارمو تغییر بدم.
    با ارزوی موفقیت براتون

Junior Member shooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AZAD

نقل قول نوشته اصلی توسط mir_hadi نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید گرامی
    پذیرش بیزنس اسکول با مهندسی تفاوت داره و کمیته تصمیم میگیره و نمره جی مت بالا باشه و تعداد پذیرش خیلی محدود حدود ۲ تا یا سه تا !برای هر رشته یا شایدم هیچی باید سایتا شون دقیق مطالعه کنی حسابداری و مارکت و...خیلی رقابتی هست یکهو جو گیر هم نشید دلخوش باشید مثل یکی از بچه ها مدرکش از جمهوری اسلامی بود اومده بود برا سایمون فیشر اپلای زده بود بعد پست گذاشته بود چرا منو ریجکت کرد!
    خلاصه ب معنی نشدن نیست باید انتخابات خیلی حساب شده بود و نهایت امیدواری ....

سلام...من خیلی از پست هارو خوندم و یه سوال برام پیش اومده که تا الان جوابش رو نگرفتم...من معدل لیسانس 13.24 در رشته برق قدرت دانشگه فردوسیه و به رشته های مدیریت مخصوصا مالی خیلی علاقه دارم و الان هم قصد خوندن ارشد در ایران رو دارم...میشه من رو راهنمایی کنید که:
    1-آیا ارشد برق بخونم یا MBA تا پذیرش از اروپا یا آمریکا برای دکترای مدیریت راحت تر بشه؟
    2-آیا احتمالش هست بتونم برای مستر از یه دانشگاه تو اروپا پذیرش بگیرم و بعد برای دکترا اقدام کنم؟
    3-من چون معدل لیسانسم پایینه آیا امکان اینکه کار آکادمیک پیدا کنم هست تو خارج از کشور؟علاقه خودم چه برای کار آکادمیک چه صنعت مساعده و خیلی فرق ندارخه برام.
    4-آیا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات یه دانشگاه معتبر برای اونور محسوب میشه؟
    5-ایا سابقه کار حایز اهمیت براشون یا نه فقط کار آکادمیک حین تحصیل مهمه؟
    منونم

سلام.دوستان براي پذيرش دكتراي مالي بهتره ارشد mba خونده بشه يا مهندسي؟من رشتم مهندسيه برقه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)