صفحه 46 از 62 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliahmadi96 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون
    برای بالا بردن شانسم تا حد خیلی خوبی جهت اپلای گرفتن از دانشگاهی مثل کنکوردیا یا مک گیل چه چیزهایی نیاز دارم(باید بهبود بدم)؟
    مکگیل به دانشگاه درجه یک هست کنکوردیا در حد متوسطِ
    نمیشه این دوتا رو تو یه کفه ترازو گذاشت.
    مکگیل خیلی سخته و بستگی به گرایش داره. یه جیمت ۷۰۰ به بالا کمک میکنه لای پرونده اتون رو باز کنن نگاه کنن. از اونجا که احتمالا خیلی ریکام های معروفی هم نخواهید داشت (اساتید مدیریت ایران چندان نام آشنا نیستن) احتمالا کانکشن سنگینی نخواهید داشت. دانشگاه تهران mba رو با تز بودین وتحقیق داشتین یا نه؟ اگه نه، کلا شانس برای مکگیل خیلی کمه (عملا من میگم بیخیال بشین ارزش نداره آدم خودش رو معطل ۵ درصد شانس کنه)
    کنکوردیا احتمالا با یه جیمت بالاس ۶۵۰ پرونده رو جدی بررسی کنه.
    یه آمار از ایرانی های دانشکده بگیرین ببینین چه رزومه هایی اونجان.
    حدسم میگه رزومه شما با جیمت مثلا ۶۷۰ خیلی شانس داره از کنکوردیا پذیرش بگیره
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

برای پذیرش دکترای مدیریت (بازرایابی) تو امریکا و کانادا در کنار معدل و نمره تافل و جی آر ای؛ آیا حتما لزوم هستش که مقاله داشته باشی؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    برای پذیرش دکترای مدیریت (بازرایابی) تو امریکا و کانادا در کنار معدل و نمره تافل و جی آر ای؛ آیا حتما لزوم هستش که مقاله داشته باشی؟
    اینجا یه مشکلی که عمومی هست اینه که بچه ها متوجه این مسئله نیستن که رقابته آقا جان رقابت !
    مینیممی وجود نداره.
    وقتی شما یه دانشگاه تاپ اپلای میکنی و اونا میخوان 3 تا دانشجو دکتری بگیرن و 300 تا رزومه گرفتن ، دیگه همه چیز میشه رقابت!

معدل کی از همه بیشتره و دانشگاهش مطرح تره و نمره زبانش عالیه و جیمتش فوق العاده اس و ریکامندیشن هاش عالین و نویسنده توصیه نامه رو هم ما میشناسیم و مقاله مرتبط خوب هم داره و....
    شما نمیتونی تصور کنی چقدر رزومه خوب دست اینا میاد و کسی براش مهم نیست آیا شما یک مقاله دادی یا نه ، چون یه رزومه دیگه رو میز هست که 3 تا مقاله چاپ شده داره و استادی که توصیه نامه براش نوشته رو کل دپارتمان میشناسه! اصلا طرف حاضره زنگ بزنه دپارتمان و بگه دانشجو من خداس !!

پذیرش تو مدیریت اون هم از دانشگاه های خوب شدیدا رقابتی هست و تا میتونین باید دستتون رو پر کنین. فکر نکنین : آآآآآخیش دیگه همه چیز تکمیل شد و پس من پذیرشم قطعیه! همچین چیزی تو بیزنس اسکول ها وجود نداره.

تا میتونی دستت رو پر کن. دنبال حداقل ها نباش با حداقل ها میری یه جایی که افسرده میشی
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, AmirKabir University of Tech

سلام دوستان
    من درمورد مینیمم زبان سوال داشتم
    آیلتس نمره ۷ گرفتم با این نمره ها:
    L:8.5
    R:7.5
    W:6.5
    S:6
    میخواستم بدونم باتوجه به نمره اسپیکینگم باید کلا بیزنس اسکول‌هایی که مینیمم ۶.۵ میخوان رو حذف کنم؟ یا اینکه قابل اغماض هست براشون؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tohidgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من درمورد مینیمم زبان سوال داشتم
    آیلتس نمره ۷ گرفتم با این نمره ها:
    L:8.5
    R:7.5
    W:6.5
    S:6
    میخواستم بدونم باتوجه به نمره اسپیکینگم باید کلا بیزنس اسکول‌هایی که مینیمم ۶.۵ میخوان رو حذف کنم؟ یا اینکه قابل اغماض هست براشون؟
    ممنون
    شما فکر کن تو دپارتمان بیزنس یه منشی هست کلی درخواست دریافت میکنه و وظیفه اش اینه که مطمئن بشه که تکمیل هستن و نمره هاشون درست هست.
    بهش گفتن هرکسی ریز نمرات و نمره زبان و ریکام داشت و بالای مینیمم ما بود رو بذار سمت راست میز. هرکی نداشت رو بذار سمت چپ میز.

اگه پرونده شما رو باز کنه طبق دستوری که بهش دادن میذاره پرونده رو سمت چپ! هیچ استثنایی هم نداره چون ایشون هیچ کاره اس!
    اگه قرار باشه سلیقه ای کار بکنه که اونوقت همه آدم ها درخواست استثنا میدن. ایشون وظیفه اش اینه که حجم درخواست ها رو کمتر کنه تا کمیته تصمیم گیری پرونده های تکمیل و بی نقص رو حالا بشینه از نظر کیفیت بررسی کنه.
    مثلا 500 تا درخواست گرفتن رو با این روش میکنن 350 تا (همچنان خیلی زیاده ولی باز 150 تا کمتر شد)
    تنها راه قضیه اینه که یه استادی شما رو بخواد و بره به اون منشی بگه اینو استثنا بذار سمت راست میز.
    1. این پست برای شروع

سلام
    ممکن هست رزومه پژوهشی و مقالات خوب بتونه نمره کم تو جی ار ای را پوشش بده؟ یا اینکه جی ار ای بالا اولویت داره قطعا؟
    من رزومه پژوهشی خوبی دارم ولی نمره جی ار ای چنان رقابتی ندارم (312). تمرکزم بیشتر استرالیا بود ولی بنا به دلایلی میخام امریکا اپلای کنم. (چون mba خوندم ارشدو استرالیا اونا مستر بای ریسرچ نمیدونه و برای دکتری بای ریسرچ گرفتن تو دانشگاه های هدفم مشکل برخوردم ... برای همین میخام برای امریکا هم چند مورد اپلای داشته باشم با توجه به اینکه اپلیکیشن فی داره امریکا برای همین تردید کردم که میتونم شانسی داشته باشم یا همون استرالیا را پیگیری کنم.)
    ممنونم از راهنمایی تون

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    سلام
    ممکن هست رزومه پژوهشی و مقالات خوب بتونه نمره کم تو جی ار ای را پوشش بده؟ یا اینکه جی ار ای بالا اولویت داره قطعا؟
    من رزومه پژوهشی خوبی دارم ولی نمره جی ار ای چنان رقابتی ندارم (312). تمرکزم بیشتر استرالیا بود ولی بنا به دلایلی میخام امریکا اپلای کنم. (چون mba خوندم ارشدو استرالیا اونا مستر بای ریسرچ نمیدونه و برای دکتری بای ریسرچ گرفتن تو دانشگاه های هدفم مشکل برخوردم ... برای همین میخام برای امریکا هم چند مورد اپلای داشته باشم با توجه به اینکه اپلیکیشن فی داره امریکا برای همین تردید کردم که میتونم شانسی داشته باشم یا همون استرالیا را پیگیری کنم.)
    ممنونم از راهنمایی تون
    رزومه پژوهشی خوب یعنی شما ریسرچر هستید دیگه! دانشجوهای دکتری خودشون، یه مقاله به زور چاپ میکنن! شما ک بحثت ...
    حالا مورد ک خیلی خیلی زیاده، ولی شما مثلا ایشون رو ببین
    https://www.monash.edu/business/mark...shahin-sharifi
    دانشگاه موناش، mba خونده ارشدشو تو ایران و الان تو موناش هستش. فک کنم با دوتا مقاله نه چندان تاپ رفت!

شما ایمیل بزن و به استاد بگو شرایط رو، 95 ذرصد قبول میکنن!
    اصلا خیلی از دانشگاه میگن، برای ورود به دکتری، فلان و فلان و مستر بای ریسرچ و/یا شرایط پژوهشی برابر!

خودشون تو سیدنی و خیلی جاهای دیگه، دانشجوی لیسانس رو برای دکتری قبول میکنن!
    شما مقاله هاتون سطحش چیه؟ Q1, Q2 ,Q3 ؟
    شما حتما حتما برو جلو با استاد و براش دو خط بنویس من قلان مقاله ها رو دارم و ... صدرصد قبول میکنن! شما یه چندتا ایمیل بفرست و نظ استاد رو جلب کن اون موقع!
    پذیرش یعنی اکی دادن استاد 90 درصد!

شما به نظرم امریکا رو فعلا بیخیال شو (بحث ویزا)! گرچه بهت بگم 312 هم نمره بدی نیست و خیلی باهاش پذیرش گرفتن از دانشگاههای خوب غیر امریکایی و معمولی امریکایی. حتی بسته به شانس و شرایط از خوباشم پذیرش گرفتن. طرف با جی ار ای 304 و یه مقاله از دانشگاه درکسل به خاطر دوتا مقاله داشتن و نظر + استادش پذیرش گرفت! اونم برای فایننس!
    ولی میگم شما در حالت کلی و جنرال شرایط بدی نداری! و حتی خوبم هست!

به نظرم اگر ک دنبال استاد شدن و/یا کار هستی، الزامی نیست حتما بری استرالیا! یه بنده خدایی بود،
    لیسانس رو ازاد شهر قدس خوند
    فوق رو دانشگاه مانیپال هند
    دکتری رو دانشگاه فک کنم پیزا ایتالیا
    پست دکتری یه ساله رو دانشگاه درکسل
    الان امریکاست! مسیرشو ببین!

مثلا یه دانشجوی چینی بود، ایشون لیسانس رو چین مهندسی خوند، یه سر رفت دکتری دانشگاه هنک کنگ و بعدش رفت بهترین دانشگاهها برای تدریس
    اعم از روتردام هلند، تینبرگن و ... الان دانشیار تو دیکین استرالیاست!
    اسمش Mike Mao هستش ک اگر با deakin university سرچ کنی، میتونی رزومشو تو نت پیدا کنی!
    خیلیا از HEC PARIS فارغ تحصیل میشن نمیتونن برن اراسموس روتردام درس بدن ...

تو اروپا اینجاها پوزیشن میزنن،
    www.academictransfer.com
    https://academicpositions.eu/
    findaphd
    الان ددلاینا برای دورهای عادی دکتری ک پوزیشن نیستن تقریبا تموم شده، ولی پوزیشن بحثش جداست.
    به نظرم با چشمان باز و البته یه مقدار انعطاف میتونی همین امسال یکی از این پوزیشنها رو بری.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    رزومه پژوهشی خوب یعنی شما ریسرچر هستید دیگه! دانشجوهای دکتری خودشون، یه مقاله به زور چاپ میکنن! شما ک بحثت ...
    حالا مورد ک خیلی خیلی زیاده، ولی شما مثلا ایشون رو ببین
    https://www.monash.edu/business/mark...shahin-sharifi
    دانشگاه موناش، mba خونده ارشدشو تو ایران و الان تو موناش هستش. فک کنم با دوتا مقاله نه چندان تاپ رفت!

شما ایمیل بزن و به استاد بگو شرایط رو، 95 ذرصد قبول میکنن!
    اصلا خیلی از دانشگاه میگن، برای ورود به دکتری، فلان و فلان و مستر بای ریسرچ و/یا شرایط پژوهشی برابر!

خودشون تو سیدنی و خیلی جاهای دیگه، دانشجوی لیسانس رو برای دکتری قبول میکنن!
    شما مقاله هاتون سطحش چیه؟ Q1, Q2 ,Q3 ؟
    شما حتما حتما برو جلو با استاد و براش دو خط بنویس من قلان مقاله ها رو دارم و ... صدرصد قبول میکنن! شما یه چندتا ایمیل بفرست و نظ استاد رو جلب کن اون موقع!
    پذیرش یعنی اکی دادن استاد 90 درصد!

شما به نظرم امریکا رو فعلا بیخیال شو (بحث ویزا)! گرچه بهت بگم 312 هم نمره بدی نیست و خیلی باهاش پذیرش گرفتن از دانشگاههای خوب غیر امریکایی و معمولی امریکایی. حتی بسته به شانس و شرایط از خوباشم پذیرش گرفتن. طرف با جی ار ای 304 و یه مقاله از دانشگاه درکسل به خاطر دوتا مقاله داشتن و نظر + استادش پذیرش گرفت! اونم برای فایننس!
    ولی میگم شما در حالت کلی و جنرال شرایط بدی نداری! و حتی خوبم هست!

به نظرم اگر ک دنبال استاد شدن و/یا کار هستی، الزامی نیست حتما بری استرالیا! یه بنده خدایی بود،
    لیسانس رو ازاد شهر قدس خوند
    فوق رو دانشگاه مانیپال هند
    دکتری رو دانشگاه فک کنم پیزا ایتالیا
    پست دکتری یه ساله رو دانشگاه درکسل
    الان امریکاست! مسیرشو ببین!

مثلا یه دانشجوی چینی بود، ایشون لیسانس رو چین مهندسی خوند، یه سر رفت دکتری دانشگاه هنک کنگ و بعدش رفت بهترین دانشگاهها برای تدریس
    اعم از روتردام هلند، تینبرگن و ... الان دانشیار تو دیکین استرالیاست!
    اسمش Mike Mao هستش ک اگر با deakin university سرچ کنی، میتونی رزومشو تو نت پیدا کنی!
    خیلیا از HEC PARIS فارغ تحصیل میشن نمیتونن برن اراسموس روتردام درس بدن ...

تو اروپا اینجاها پوزیشن میزنن،
    www.academictransfer.com
    https://academicpositions.eu/
    findaphd
    الان ددلاینا برای دورهای عادی دکتری ک پوزیشن نیستن تقریبا تموم شده، ولی پوزیشن بحثش جداست.
    به نظرم با چشمان باز و البته یه مقدار انعطاف میتونی همین امسال یکی از این پوزیشنها رو بری.
    من این کیسی را که معرفی کردید را دقیقا نمیشناسم ولی دوتا ایرانی دیگه موناش میشناسم که یکی اش بدون مقاله رفته ولی معدلش بالای 19.5 بود و دانشگاه تهران خونده بود (البته MBA نبوده)
    موناش سیدنی ملبورن و UNSW خیلی روی معدل و اسم دانشگاه حساس هستند. و مهم است که کی رفتن... الان شرایط رقابتی با چندسال قبل فرق داره
    من مقاله هایم تو لیست ABCD استرالیا : 2 تا B و 2 تا C هست.
    یه پذیرش با فاند هم از تایوان دارم و منتظر جواب نهایی یه پوزیشن هستم (هرچند بنظرم نمیشه روی پوژیشن های اروپا حساب کرد حتی اگر استاد بهت قویترین جواب را داده باشه، تجربه اینا بهم ثابت کرده) ولی باز مرددم که برای استرالیا باز بمونم یا اوکی کنم.
    یه مورد دیگه هم که بهم پیشنهاد دادن دوستان این بود که همین پذیرش تایوان را برم و بعدش اگر استرالیا جواب مثبت از پذیرش هام گرفتم از اونجا جابجا بشم ...ولی نمیدونم اخلاقیه این کار!!!! خصوصا وقتی استادم اینهمه هواما داشته....
    برای اون ایمیل زدن هم که فرمودید هر استادی میل زدم بعضی هاشون اول از رزومه تعریف کردن بعدش گفتن کمیته و باید افشیال اپلای کرد و میل را فوروارد کردن دپارتمان ... بعضی ها هم بدون هیچی حرفی مستقیم فوروارد اکردن.... استرالیا هم مثل امریکا کمیته محوره و خیلی استاد مکاتبه داشتن تاثیری نداره (حداقل دانشگاه هایی که من مکاتبه کردم اینجوری بود).
    توی سایت دانشگاه ها تو ریکوایرمنت ها کاملا واضح گفتن 25 درصد مستر قبلت باید ریسرچ باشه... که با توجه یا چارت درسی ایران نمیشه....
    برای جی ار ای هم برای منابع انسانی گفتن باید وربال بالایی داشته باشی که من وربالم بالا نیست (147) و این باعث شده من امریکا موردی اپلای نکنم.
    در مجموع ممنون میشم نظرتونا راجب اینکه بمونم یا برم این پوزیشن فعلی را با تلاش برای جابجایی؟
    تایوان هم اسم دانشگاه را بگم (national Sun-Yet Sen)... من اصلا نمیخاستم تایوان اپلای کنم چون انگلیسی زبان نبود .. اصرار یکی از دوستان تو این دانشگاه باعث شد من همینجوری مکاتبه کنم و اوکی بگیرم.. یعنی بغیر از این دانشگاه جای دیگه اپلای نکردم (که البته پشیمونم چون فکر میکنم رنک های بهتر تایوان شانس داشتم).
    ممنونم از راهنمایی تون.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    من این کیسی را که معرفی کردید را دقیقا نمیشناسم ولی دوتا ایرانی دیگه موناش میشناسم که یکی اش بدون مقاله رفته ولی معدلش بالای 19.5 بود و دانشگاه تهران خونده بود (البته MBA نبوده)
    موناش سیدنی ملبورن و UNSW خیلی روی معدل و اسم دانشگاه حساس هستند. و مهم است که کی رفتن... الان شرایط رقابتی با چندسال قبل فرق داره
    من مقاله هایم تو لیست ABCD استرالیا : 2 تا B و 2 تا C هست.
    یه پذیرش با فاند هم از تایوان دارم و منتظر جواب نهایی یه پوزیشن هستم (هرچند بنظرم نمیشه روی پوژیشن های اروپا حساب کرد حتی اگر استاد بهت قویترین جواب را داده باشه، تجربه اینا بهم ثابت کرده) ولی باز مرددم که برای استرالیا باز بمونم یا اوکی کنم.
    یه مورد دیگه هم که بهم پیشنهاد دادن دوستان این بود که همین پذیرش تایوان را برم و بعدش اگر استرالیا جواب مثبت از پذیرش هام گرفتم از اونجا جابجا بشم ...ولی نمیدونم اخلاقیه این کار!!!! خصوصا وقتی استادم اینهمه هواما داشته....
    برای اون ایمیل زدن هم که فرمودید هر استادی میل زدم بعضی هاشون اول از رزومه تعریف کردن بعدش گفتن کمیته و باید افشیال اپلای کرد و میل را فوروارد کردن دپارتمان ... بعضی ها هم بدون هیچی حرفی مستقیم فوروارد اکردن.... استرالیا هم مثل امریکا کمیته محوره و خیلی استاد مکاتبه داشتن تاثیری نداره (حداقل دانشگاه هایی که من مکاتبه کردم اینجوری بود).
    توی سایت دانشگاه ها تو ریکوایرمنت ها کاملا واضح گفتن 25 درصد مستر قبلت باید ریسرچ باشه... که با توجه یا چارت درسی ایران نمیشه....
    برای جی ار ای هم برای منابع انسانی گفتن باید وربال بالایی داشته باشی که من وربالم بالا نیست (147) و این باعث شده من امریکا موردی اپلای نکنم.
    در مجموع ممنون میشم نظرتونا راجب اینکه بمونم یا برم این پوزیشن فعلی را با تلاش برای جابجایی؟
    تایوان هم اسم دانشگاه را بگم (national Sun-Yet Sen)... من اصلا نمیخاستم تایوان اپلای کنم چون انگلیسی زبان نبود .. اصرار یکی از دوستان تو این دانشگاه باعث شد من همینجوری مکاتبه کنم و اوکی بگیرم.. یعنی بغیر از این دانشگاه جای دیگه اپلای نکردم (که البته پشیمونم چون فکر میکنم رنک های بهتر تایوان شانس داشتم).
    ممنونم از راهنمایی تون.
    این حرف درصد و اینا الکی هستش! زیاد توجه نکن! مخصوصا برای کیس شما!
    شما برای کدوم دانشگاه های استرالیا اپلای کردید؟ نتیجه ش چی بوده تا الان؟
    دانشگاه university of western australia ک دانشگاه رنکش 80 هستش، برای دکتری اقتصادش مثلا دوتا ایرانی داره ک دانشگاه ازاد درس خونده فوق رو!
    من توصیه اینه ک شما تا میتونید اپلای کنید یکیش بگیره!
    این تایوانه هم بدرد نمیخوره! و اینده علمی و غیر علمی نداره!
    شما همون استرالیا رو پیش برید نتیجه میگیرید! یه سری دانشگاهها مقاله محور هستن، مثل کوئینزلندی ها UQ, UTQ, Griffith و ...
    وضعیتتون پژوهشیتون عالیه ولی نمیدونم چرا نتوستید یه پوزیشن پیدا کنید!
    شما رو حوزه های دیگع مثل سلامت، بهداشت، روشهای کوانت، تصمیم گیری و .... هم زوم کنید حتما!
    همین دانشگاههای استرالیایی یه بخش پروژه دارن ک پروژه استاد رو نشون میده، خیلی هاشون باز هستن، بگرد همه رو! یه روز کار!
    انقدر ایمیل بزن و بگرد ک تهش یه نتیجه بگیری!
    شما زیاد گیر نباش ک کشور انگلیسی زبان باشع، حالا نه دیگه تایوان ولی هنگ کنگ، ژاپن، سنگاپور و ... و کشورهای اروپایی خیلیاشون به راحتی میتونن شما رو به مقصدتون ک یه کشور انگلیسی زبان باشه میرسونن، البته با تلاش بیشتر برای چاپ مقاله در طول دکتری.

مثلا همین ک شما چندین مقاله انگلیسی دارید، تو خیلی از دانشگاهها از داشتن نمره تافل معاف میشید! اینو دانشگاهها نمیزنن رو سایت ولی شما با پرسیدن و پرسجو بدست میارید!

نمیدونم مشکل سربازی دارید ک میخاید برید تایلند ؟؟
    اگر نه ک تایوان اون دانشگاهی ک گفتید اصلا خوب نیست! و من بودم نمیرفتم یا برای ارشد مجدد تو کانادا یا ... اپلای میکردم و بعدش یه لقمه بزرگتر برمیداشتم!
    و اینکع اپلای کنید برای تمام دانشگاههای اقیانوسیه.
    به قول یک استاد، دو یا سه تا ریسرچ پروپوزال بنویس تو حوزههای ک الان باب هستن! این بحثم ک تخصص خودتونه با این تعداد مقاله!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام خسته نباشد
    من قصد اپلای در رشته مارکتینگ دارم ولی الان خیلی نمیدونم امریکا بهتره واسم و میتونم درخواست بدم یا کانادا.
    معدل فوق لیسانسم نزدیک 19 هستش از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات
    تافل قبلا دادم شده بودم 105 اما باطل شده و چند وقت دیگه باز امتحان دارم
    نمره GRE هم وربال 165، کونات 167، رایتینگ هم 5: 332 که معادل 750 جی مت میشه
    مقاله هم سه تا مقاله نوشتم دو تا به صورت کمی و یکی هم ادبیات مروری(Literature review) اما مقاله ادبیاتیم فعلا ایراد نوشتاری داشت اصلاح کردم دوباره در دست بررسی هستش. دو تا مقاله کمی هم فرتادم ژورنال هنوز reviewer selection هستش
    در کل سابقه تحقیقاتی دارم اما فعلا چاپ نشده
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    بنظر شما دانشگاه های امریکا برای شرایط من مناسب تره یا کانادا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)