صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 612

موضوع: نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

پیش فرض پاسخ : نکات کلی برای پذیرش دکترا در بیزنس اسکول های آمریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام،

بستگی داره به اینکه کجا میخواید اپلای کنین و مقالاتتون در چه سطحی و چه ژورنال هایی چاپ میشن. امریکا و کانادا که تاثیرش کمه، اروپا تاثیر داره ولی استرالیا تاثیرش زیاده. اگر بهم بگین که مقالاتتون توی کدوم ژورنال ها تحت داوری هستن و موضوعشون چی هست بهتر می شه کمکتون کرد.
    مقالع اي كه ريجكت شد براي ژورنال psychology and marketing بود
    كه فرستادم به marketing letters
    دو تا ديگه هم دارم كه هنوز دست اديتور هستش
    European journal of marketing
    Journal of social marketing

مقاله هام يكي درباره بازاريابي اجتماعي و سلامت هستش.. يكي هم ادبيات مروري هستش تو اين زمينه literature review
    و اين آخري هم درباره رقابت در بازاريابي هستش

Junior Member

سلام من معدل ارشدم 15.17 هست.چن درصد احتمال گرفتن فاند در دکترا دارم یا کلا این فاند حتمیه؟ باتوجه باینکه من واسه دانشگاههای رنک پایین میخوام اقدام کنم.

ممنون

Junior Member

سلام من سال دوم حسابداری هستم با معدل 19 میخواستم بدونم به فرض اگر جی مت 700 و تافل 100 داشته باشم و سابقه کار چقدر شانس برای گرفتن بورسیه برای فوق لیسانس فایننس دارم؟
    یه سوال دیگه اینکه بیزینس اسکولی هست که فقط gre قبول کنه و جی مت قبول نکنه؟

Junior Member

سلام.
    1. ایا برای گرفتن پذیرش از بیزینس اسکول های کانادا نیازی به مکاتبه با استاد قبل از پذیر هست؟ نظرها در این رابطه متفاوته. بعضیا میگن ایمیل بزنی بد نیست. خیلیا هم بدون مکاتبه پذیرش گرفتن.
    2. آیا زمان اپلای مهمه برای بیزینس اسکول مهمه؟ چون یکسری از دوستان میگن نزارین به ددلاین برسه. هرچه سریعتر اپلای کنین، احتمال پذیرش بیشتره. ایا این موضوع برای بیزنس اسکول هم صادقه؟
    با سپاس

ApplyAbroad Superstar

سلام ارتباط با استاد هیچ وقت ضرر ندارد و البته در بسیاری از موارد از اساس ضروری است.

من نمیدانم برای کدام دانشگاه قصد دریافت پذیرش دارید ولی دانشگاه هدفتان چه به صورت خیلی متمرکز توسط کمیته پذیرش یا با توصیه استاد کار کند داشتن یک ارتباط کاری و تایید یک استاد برای قبول کردن سوپروایزری شما همیشه مفید است.

من فکر نمیکنم ترتیب زمانی زودتر برای پذیرش اثر چندانی داشته باشد با اینحال اگر مدارک و کارهایتان آماده است خوب مناسب است به توصیه دوستانی که میگویند تقاضا را زودتر بفرستید عمل بفرمایید و در شروع بازه اقدام کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaniha نمایش پست ها
    سلام.
    1. ایا برای گرفتن پذیرش از بیزینس اسکول های کانادا نیازی به مکاتبه با استاد قبل از پذیر هست؟ نظرها در این رابطه متفاوته. بعضیا میگن ایمیل بزنی بد نیست. خیلیا هم بدون مکاتبه پذیرش گرفتن.
    2. آیا زمان اپلای مهمه برای بیزینس اسکول مهمه؟ چون یکسری از دوستان میگن نزارین به ددلاین برسه. هرچه سریعتر اپلای کنین، احتمال پذیرش بیشتره. ایا این موضوع برای بیزنس اسکول هم صادقه؟
    با سپاس

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    من خيلي وقته دنبال يه جواب واضح و روشن براي سوالم ميگردم. ولي هميشه به غير از يكسري جوابهاي كلي چيزي دريافت نكردم. من و دوستم هردو فوق ليسانس مالي داريم از دانشگاه تهران با معدل بالاي شونزده. هر دو ايلتس هفت داريم و داريم براي آزمون جي آر اي هم آماده ميشيم. يك مقاله مشترك هم داريم در زمينه مالي رفتاري. ميشه لطفا به طور دقيق ما رو راهنمايي كنيد كه چطور ميتونيم هر دو از يك دانشگاه مشتركا پذيرش بگيريم.حالا چه در آمريكا و كاندا و چه در كشورهاي اروپايي مثل هلند؟
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض PhD Position in Business Technology Management (BTM, previously MIS) at Haskayne School of Business, University of Calgary

Posting on behalf of Haskayne School of Business:
    Haskayne School of Business at University of Calgary is looking for high-quality PhD applicants in the Business Technology Management (BTM, previously Management Information Systems: https://haskayne.ucalgary.ca/faculty...eas/management) area. Strong quantitative skills are required, and knowledge of economics is an asset. Applicants are expected to have a general interest in the area, as well as the ability to do top-tier research. For more information on requirements and application process, links, and contacts, please refer to the attached advertisement.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط s69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خيلي وقته دنبال يه جواب واضح و روشن براي سوالم ميگردم. ولي هميشه به غير از يكسري جوابهاي كلي چيزي دريافت نكردم. من و دوستم هردو فوق ليسانس مالي داريم از دانشگاه تهران با معدل بالاي شونزده. هر دو ايلتس هفت داريم و داريم براي آزمون جي آر اي هم آماده ميشيم. يك مقاله مشترك هم داريم در زمينه مالي رفتاري. ميشه لطفا به طور دقيق ما رو راهنمايي كنيد كه چطور ميتونيم هر دو از يك دانشگاه مشتركا پذيرش بگيريم.حالا چه در آمريكا و كاندا و چه در كشورهاي اروپايي مثل هلند؟
    ممنون
    سوال شما عین این میمونه من بپرسم ، میشه بگین من چطوری میتونم لامبورگینی بخرم؟

مردم تو ایران دنبال یه پذیرش دکتری مدیریت سالها تلاش میکنن حالا شما شرط های سخت تر دارین (هر دو از یه دانشگاه !!)
    کلا مگه یه دانشگاه چندتا پذیرش دکتری مالی (رفتاری) میده که حالا یهو بیاد دوتا بده اونم هردو با یه پروفایل مشابه؟
    شما باشی تمام تخم مرغ هات رو میذاری توی یه سبد؟

با دانشگاه های کنکوردیا و کارلتون کانادا تماس بگیرین ببینین میشه؟
    انگلستان رو هم چک کنین ، مثلا دانشگاه Edinburgh
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت : معدل 13.83
    ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) دانشگاه تهران : معدل 15.85
    در حال حاضر دانشجوی ترم یک مقطع دکتری رشته مدیریت راهبردی دانشگاه تهران
    هیچ مقاله ای ندارم . نمره زبان در حال حاضر ندارم و درحال خوندن هستم . بین مستر مجدد مهندسی صنابع یا MBA ، و PHD رشته مدیریت برای ادامه تحصیل مردد هستم . اولویت بنده برای انتخاب دانشگاه و کشور دردرجه اول وجود پوزیشن برای کار و در درجه دوم شرایط اقامت و زندگی هست . با توجه به شرایط بنده چه راهی رو پیشنهاد می کنید که کمترین هزینه و ترجیحا فاند داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید .

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3560 نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت : معدل 13.83
    ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) دانشگاه تهران : معدل 15.85
    در حال حاضر دانشجوی ترم یک مقطع دکتری رشته مدیریت راهبردی دانشگاه تهران
    هیچ مقاله ای ندارم . نمره زبان در حال حاضر ندارم و درحال خوندن هستم . بین مستر مجدد مهندسی صنابع یا MBA ، و PHD رشته مدیریت برای ادامه تحصیل مردد هستم . اولویت بنده برای انتخاب دانشگاه و کشور دردرجه اول وجود پوزیشن برای کار و در درجه دوم شرایط اقامت و زندگی هست . با توجه به شرایط بنده چه راهی رو پیشنهاد می کنید که کمترین هزینه و ترجیحا فاند داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید .
    هیچ کدوم !
    صنایع خیلی جالب نیست.
    خوندن MBA هزینه وحشتناک داره و بورس و این چیزها ازش خبری نیست مگه اینکه یه دانشگاه الکی برین.
    دکتری خوندن هم کلا یه داستان 5-6 سال تو دانشگاه بودن هست که با هدف کار کردن شما تناقض داره.

به نظرم برای مستر یه رشته کوانت اپلای کنین
    مثلا
    Risk management
    Financial Engineering
    یه چیزی تو این مایه ها که بازار کار داره و احتمالا بورس هم داره و هم به مهندسی صنایع شما نزدیک هست

یا اینکه سرچ کنین برای رشته هایی مثل
    Business Analytics
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)