صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 112

موضوع: اجاره خانه و مسائل مربوط به آن

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه و مسائل مربوط به آن

نقل قول نوشته اصلی توسط pary1 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی تاحالا خودش از سایتoead خوابگاه رزرو کرده ؟ من میخوام این کارو انجام بدم ولی نمیدونم چجوری و از کدوم قسمت. کسی میتونه کمکم کنه؟؟

بچه ها اینم بگم که تو شهر لئوبن میخوام خوابگاه بگیرم.
    کاری نداره. شما اول می ری تو سایت یه یخشی داره به اسم application. فرم اپلیکشن رو پر می کنید طبق اطلاعات دقیق. بعد تو همون فرم سه گروه خوابگاه ار نظر شرایطی می تونید انتخاب کنید. وقتی می فرستید، شرکت ظرف 1-2 روز ایمیلی می ده که چه مبلغی رو باید تو چه مدت زمانی برای کجا واریز کنی. این اطلاعات رو شما پرینت می گیری می بری صرافی. صرافی اون مبلغ و براتون حواله می کنه با کارمزد. یه رسید بهتون می ده. از زمان حواله تا رسید هم 1-2 روز طول می کشه. رسید و که گرفتید همونو اسکن کنید و برای شرکت ایمیل کنید. شرکت بهتون میگه هنوز این مبلغ تو حساب ننشسته و زمانی که پول تو حساب شرکت بیاد یه رسید از طرف خود خوابگاه براتون ایمیل میشه. اصل قضیه از اینجا شروع میشه که بسته به نوع تعداد نفرات، اجاره، شرایط خوابگاه ها ببینن اون چیزی که شما خواستید و می تونن براتون پیدا کنن یا نه. معمولا 10-15 روز طول می کشه. گاهی مواقع بیشتر و کمتر هم داره. خوابگاه و که اوکی کردید، یه قرارداد براتون می فرسته که همون قرارداد و برای سفارت باید ببرید.

والسلام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    کاری نداره. شما اول می ری تو سایت یه یخشی داره به اسم application. فرم اپلیکشن رو پر می کنید طبق اطلاعات دقیق. بعد تو همون فرم سه گروه خوابگاه ار نظر شرایطی می تونید انتخاب کنید. وقتی می فرستید، شرکت ظرف 1-2 روز ایمیلی می ده که چه مبلغی رو باید تو چه مدت زمانی برای کجا واریز کنی. این اطلاعات رو شما پرینت می گیری می بری صرافی. صرافی اون مبلغ و براتون حواله می کنه با کارمزد. یه رسید بهتون می ده. از زمان حواله تا رسید هم 1-2 روز طول می کشه. رسید و که گرفتید همونو اسکن کنید و برای شرکت ایمیل کنید. شرکت بهتون میگه هنوز این مبلغ تو حساب ننشسته و زمانی که پول تو حساب شرکت بیاد یه رسید از طرف خود خوابگاه براتون ایمیل میشه. اصل قضیه از اینجا شروع میشه که بسته به نوع تعداد نفرات، اجاره، شرایط خوابگاه ها ببینن اون چیزی که شما خواستید و می تونن براتون پیدا کنن یا نه. معمولا 10-15 روز طول می کشه. گاهی مواقع بیشتر و کمتر هم داره. خوابگاه و که اوکی کردید، یه قرارداد براتون می فرسته که همون قرارداد و برای سفارت باید ببرید.

والسلام
    خیلی ممنون از راهنمایی و کمکت دوست عزیز. من شنیدم که میگن لئوبن خوابگاه نداره یاخیلی کمه.خودمم oeadسرچ کردم برای لئوبن چیزی نمیاره . حالانمیدونم این درسته که خوابگاه نداره لئوبن؟ من نمیدونم چیکاربایدکنم؟ خیلی کمک میخوام. 11/01/2016هم وقت سفارتمه بهم زوددادن وقت.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

خیلی ممنون از راهنمایی و کمکت دوست عزیز. من شنیدم که میگن لئوبن خوابگاه نداره یاخیلی کمه.خودمم oeadسرچ کردم برای لئوبن چیزی نمیاره . حالانمیدونم این درسته که خوابگاه نداره لئوبن؟ من نمیدونم چیکاربایدکنم؟ خیلی کمک میخوام. 11/01/2016هم وقت سفارتمه بهم زوددادن وقت.
    تو سایت oead خوابگاه برای لئوبن نیست
    بهتره سایت akademihilfe رو نیگا کنی
    هرچند پر و جا نداره
    باید WG بگیری
    باشد که رستگار شویم...‌‌

Senior Member Austrian آواتار ها

به این لینک در همین تاپیک مراجعه کنید و شهر لئوبن رو ببینید که کدوم شرکت ها ارائه می کنند.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2158908

Senior Member

اواد بیشتر از اون چیزی که تو سایتش میزنه مورد داره.بنظرم باهاشون مکاتبه کن.چون احتمالا همین اواد اخرین راهته.بقیه شرکتها معمولا جا ندارن.

Junior Member

دوستان بزرگوار سلام
    کسی میدونه در قبال دادن پول پیش واسه خونه چه قدر از اجاره به چه نسبتی کم میشه حدودا ؟
    چون من میخوام با همسرم برم و در نهایت بعد از چند ماه باید احتمالا خونه کرایه کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan94 نمایش پست ها
    دوستان بزرگوار سلام
    کسی میدونه در قبال دادن پول پیش واسه خونه چه قدر از اجاره به چه نسبتی کم میشه حدودا ؟
    چون من میخوام با همسرم برم و در نهایت بعد از چند ماه باید احتمالا خونه کرایه کنیم
    اتریش مثل ایران نیست که شما هرچی پول پیش بیشتری بدید اجاره ماهیانه کم بشه
    اینجا معمولا معادل 3 ماه اجاره رو به عنوان پول پیش میگیرند برای امنیت پرداختی از طرف شما.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

سلام
    اول یه تشکر و قدردانی بابت راهنمایی های دوستان و وقتی که میزارن می کنم
    و بعد یه چنتا سوال داشتم که متاسفانه جوابشونو نتونستم بین جوابایی که خوندم پیدا کنم, ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    یکی اینکه این مبلغ دپو که گرفته میشه, مثل سیستم خودمون آیا بعد از اتمام قرارداد برگردونده میشه؟
    آیا میشه اجاره ی ماه اول رو در صورتی که نتونستیم به موقع برسیم از همون دپو کم کنن؟ و اگه نشد اجاره تا 10 روز شروع قرارداد پرداخت بشه چه اتفاقی میفته,قرارداد فسخ میشه یا چی؟
    تو این گزینه هایی که معرفی میکنن از کجا بدونیم همون اجاره امکانات آب و برق و گاز و اینترنت رو هم شامل میشه یا به عهده خودمونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amintbz نمایش پست ها
    سلام
    اول یه تشکر و قدردانی بابت راهنمایی های دوستان و وقتی که میزارن می کنم
    و بعد یه چنتا سوال داشتم که متاسفانه جوابشونو نتونستم بین جوابایی که خوندم پیدا کنم, ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    یکی اینکه این مبلغ دپو که گرفته میشه, مثل سیستم خودمون آیا بعد از اتمام قرارداد برگردونده میشه؟
    آیا میشه اجاره ی ماه اول رو در صورتی که نتونستیم به موقع برسیم از همون دپو کم کنن؟ و اگه نشد اجاره تا 10 روز شروع قرارداد پرداخت بشه چه اتفاقی میفته,قرارداد فسخ میشه یا چی؟
    تو این گزینه هایی که معرفی میکنن از کجا بدونیم همون اجاره امکانات آب و برق و گاز و اینترنت رو هم شامل میشه یا به عهده خودمونه؟
    بله آخر دوره اجاره یا در زمان فسخ می تونید دریافت کنید که البته برای خوابگاه هابلافاصله بر نمی گردونند و چیزی بین 1 تا دو ماه طول می کشه
    نه نمیشه ازاون پول بردارند اجاره اول رو ولی میشه باهاشون مکاتبه کرد که در هنگام حضور اجاره 2 ماه رو یگجا پرداخت کنید.
    اگه مبلغ اجاره دیر پرداخت بشه معمولا جریمه میشید ولی میتونید با مسئول خوابگاه مکاتبه کنید و بهتون مهلت میدن
    توی پیش قرارداد ذکر میشه ، معمولا پول برق + اینترنت + گرما هم داخل قرارداد هست ( البته داخل خوابگاه )
    آب که تقربا رایگانه و گاز هم که نداریم ( آب گرم در خانه ها پولیه که معمولا روی اجاره است )
    ولی در برخی موارد برای خوابگاه ها مابه التفاوت استفاده خیلی زیاد از برق و آب گرم گرفته میشه که تو قرارداد هست
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member

میخوام خوابگاهمو برا چندماه اجاره بدم.تو چه سایتی بزارم اطلاعاتشو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)