صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 112

موضوع: اجاره خانه و مسائل مربوط به آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه و مسائل مربوط به آن

سلام دوستای خوبم. من برای رزرو خوابگاه اقدام کردم و از طریق یه صرافی تو مالزی دیپازیت را پرداخت کردم و اسکن رسید را هم فرستادم اماOEADمیگه نمیتونن مشخص کنن واریزیم از کجا بوده و فعلا نمیتونم تایید کنم و اون صرافی هم میگه سالهاست برای بقیه هم به همین روال انجام شده و با رسید واریزی کارشون انجام شده .الان مشکل کجاست من الان خیلی نگرانم تا حالا کسی بوده که باOEADبه همچین مشکلی بر خورده باشه؟ اگه میشه راهنماییم کنید. ازتون خیلی ممنونم.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pary1 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم. من برای رزرو خوابگاه اقدام کردم و از طریق یه صرافی تو مالزی دیپازیت را پرداخت کردم و اسکن رسید را هم فرستادم اماOEADمیگه نمیتونن مشخص کنن واریزیم از کجا بوده و فعلا نمیتونم تایید کنم و اون صرافی هم میگه سالهاست برای بقیه هم به همین روال انجام شده و با رسید واریزی کارشون انجام شده .الان مشکل کجاست من الان خیلی نگرانم تا حالا کسی بوده که باOEADبه همچین مشکلی بر خورده باشه؟ اگه میشه راهنماییم کنید. ازتون خیلی ممنونم.
    اشکال اینجاست که صرافی داخل reference یا comment اسم و فامیل شما رو ننوشته و صرفا با داشتن یه رسید نمیشه اثبات کرد که شما واریز کننده هستید این مثل این می مونه که شما فیش پرداختی من به بانکی ایرانی رو بردارید و برید یه ارگان دولتی ایرانی بگید این واریزی بنده است ، طبیعتا کسی ازتون قبول نمی کنه.
    الان یا باید صبر کنید یا باید از صرافی بخواید اگه با نام صرافی واریز شده براتون یه تاییدیه با مهر و سربرگ صرافی صادر کنند که بتونید برای OEAD بفرستید.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    اشکال اینجاست که صرافی داخل reference یا comment اسم و فامیل شما رو ننوشته و صرفا با داشتن یه رسید نمیشه اثبات کرد که شما واریز کننده هستید این مثل این می مونه که شما فیش پرداختی من به بانکی ایرانی رو بردارید و برید یه ارگان دولتی ایرانی بگید این واریزی بنده است ، طبیعتا کسی ازتون قبول نمی کنه.
    الان یا باید صبر کنید یا باید از صرافی بخواید اگه با نام صرافی واریز شده براتون یه تاییدیه با مهر و سربرگ صرافی صادر کنند که بتونید برای OEAD بفرستید.

مرسی دوست عزیزم

ولیOEAD میگه اونم نمیتونه اثبات کنه باید یه کد بدی و روی اون رسید کلی کد هست من نمیدونم چه کدی میخواد. بازم از را هننمااییت خیلی ممنونم

مرسی دوست عزیزم

ولیOEAD میگه اونم نمیتونه اثبات کنه باید یه کد بدی و روی اون رسید کلی کد هست من نمیدونم چه کدی میخواد. بازم از را هننمااییت خیلی ممنونم
    خواهش می کنم، اگه دوست دارید رسید رو یا اینجا بذارید یا برای من ارسال کنید به همراه چیزی که Oead خواسته تا شاید کسی بتونه کمکتون کنه
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member

اوااد یه کد میده که مخصوص شخصه.حتی هر دفعه که واریز میکنین فرق میکنه.شما اون رسیدی که صرافی بهتون داده رو براشون بفرستین.خودشون پیدا میکنن.تا جاییکه یادم میاد اینطوری بود

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    اوااد یه کد میده که مخصوص شخصه.حتی هر دفعه که واریز میکنین فرق میکنه.شما اون رسیدی که صرافی بهتون داده رو براشون بفرستین.خودشون پیدا میکنن.تا جاییکه یادم میاد اینطوری بود
    تو کامنت اول گفتند که رسید رو برای Oead فرستادند ولی قبول نکرده اند.

Senior Member

تو فیس بوک سرچ کن mieten wohnungen in wien.چندتا گرون میاد مخصوص همین کار.خیلی هم خوب جواب میده و حسابی شلوغه.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام من دنبال اتاق یا سوئیت در وین به مدت یکماه برای اواسط ماه می هستم ، ممنون میشم اگر جایی رو سراغ دارید کامنت بگذارید

Junior Member

سلام

مناسفانه کارها تو oead کمی بینظم هست، گاها یک ایمیل که بهشون زده میشه رو چند نفر جوابهای مختلف میدن یا ،،،، ولی متاسفانه وقتی از ایران اقدام میکنیم تنها انتخابمون هست. به نظرم به دفتر شون دوباره ایمیل بزنین و ایمیل های قبلی رو هم زمینه کنید.

Junior Member

سلام دوستان.من يك خوابگاه گرفتم از تاريخ ٢٠١٦/٨/١ تا ٢٠١٧/٢/١ و باز از تاريخ ٢٠١٧/٢/١ تا ٢٠١٧/٨/١ يك خوابگاه ديگه.تازه اينم به بدختي جور كردم.ولي من دپازيت يك خوابگاه رو پرداخت كردم كه واسه من و همسرم شد١٩٠٠ يورو.حالا ميخوام بدونم واسه سفارت مشكلي پيش نمياد و اينكه اونجا واسه تمديد كارت اقامت مشكلي ايجاد نميشه؟؟؟چون ما تصميم داريم وقتي به وين اومديم بعد از ٢ ماه خوابگاه تحويل بديم و خونه اجاره كنيم.(اجاره ماهيانه خوابگاه :٧٨٠ يورو) و سوال اخر اينكه اگر ما بخواهيم خوابگاه فسخ كنيم چه مقدار از دپازيت ما كم ميشه؟؟؟با تشكر خيلي فراوان از دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)