صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 252

موضوع: خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من مدارک پیش دانشگاهی و ریز نمراتشون ترجمه نکردم صرفا لیسانس و فوق رو به بخش فرهنگی دادم در اون زمان هنوز نیاز به اپلود کردن در سایت نبود و وقتی بردم از من نخواستن میتونید از بخش فرهنگی مجددا سوال کنید
    از استادتون یک نامه بگیرین که دوره شما به زبان انگلیسی هست و اپلود کنید حتما
    همون مدرک تافل رو اپلود کنید اگر موسسه زبان هم رفتید بهشون مراجعه کنید و یک نامه مبنی بر اینکه تسلط به زبان انگلیسی دارید بگیرید و اپلود کنید
    در ضمن مصاحبه شما به زبان انگلیسی خواهد بود و غالبا یکسری سوالات روتین از شما میپرسن ...
    لول شما هم دکترا هست
    لول مستر هم میشه (bac (+4+2
    ممنون آناستازیای عزیز،
    لول دکترا تو گزینه ها نیست از Bac-2 هست تا Bac+10. کدومش معادل دکترا میشه که من انتخاب کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط HPC نمایش پست ها
    ممنون آناستازیای عزیز،
    لول دکترا تو گزینه ها نیست از Bac-2 هست تا Bac+10. کدومش معادل دکترا میشه که من انتخاب کنم؟
    سلام برای شما شماره همراه خودم رو پیام فرستادم خوشحال میشم با هم یک صحبتی داشته باشیم
    ولی در کل دکترا اصولا 3 ساله هست شما باید ببینی دکترای شما چند سالست و بر اساس اون انتخاب کنی ....
    بهترین مرجع هم همون سایت دانشگاه خودتون هست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nargess_rz نمایش پست ها
    ماهرخ جان مطمینی؟؟ مگه میشه پس چه پولی دارن میدن اونا؟؟؟ از یکی بپرس.۶۰۰یورو خرج یک ماهه!!! اوووم... یکم عجیبه... نباید اینطور میبود اگه معدلت خوبه برای سال بعد ایفل اقدام کن،ولی با اینم حدود ۳۰میلیون باید بدی اگه با این موسسات بیای،گر چه که روال فرانسه کلا اینطوری شده که با موسسات فقط دانشجو میگیره،،، اوووم. نمیدونم،ولی دوباره بخون.شاید منظورش اینه که از بورست باید این مقدار بدی هر ماه..، اخه عجیبه اینی که میگی...
    گفتن هزینه تحصیلت سالانه 8000 یورو هست ما سالانه 4000 یوروشو میدیم. بقیشو خودت بده. از طرفی گفتن ماهانه هم 600 یورو هزینه زندگیته. بعدم گفتن هزینه رفت و آمد و برنامه هایی ک این بورس در کشورهای مختلف برگزار میکنه با خودته!!!امسال اراسموس موندوس افتضتح کرد با این برنامش من انقد عجیب بود که نامه رو به چند نفر فرستادم حتی استادم که این بورسو معرفی کرد!! اما همه متعجب و حیرت زده بودن... ایشا... سال دیگه واسه بقیه کشورها اقدام میکنم. اینجور فایده نداره!!

Junior Member

سلاامم.
    من سوال دارم.
    Financial proof که سفارت میخواد رو چطور تهیه میکنند؟ گردش حساب پدر رو ببرم ترجمه کنم یعنی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

سلاامم.
    من سوال دارم.
    Financial proof که سفارت میخواد رو چطور تهیه میکنند؟ گردش حساب پدر رو ببرم ترجمه کنم یعنی؟
    سلام
    تا اونجایی که من خاطرم هست شما FULL FUND بودید و دیگر نیازی به تهیه Financial Proof ندارید همون نامه Scholarship از دانشگاه یا موسسه رو ببرید برای سفارت کفایت میکنه اما اگر Partial Fund هستید یا بهر حال مبلغ کل Scholarship شما کمتر از 7,500 یورو در سال است شما بایستی به سفارت نشون بدید که مابقی پول رو میتونید خودتون بدید برای این کار به بانک پدرتون یا یکی از وابستگان درجه 1 (خواهر برادر پدربزرگ مادربزرگ عمو عمه دایی یا خاله) رفته و Bank Statement اونها رو بگیرید توجه داشته باشید که حساب بانکی بایستی حداقل 3 ماه قدمت داشته باشه. ار بانک بخواهید که Bank Statement به فارسی باشه چون مترجمان امین سفارت نمیتونن مدرک رو از انگلیسی به فرانسه تبدیل کنن. بعد به یکی از دفاتر اسناد رسمی میرید بهمراه ضامن و ایشون فرمی رو پر میکنن که متعهد میشن شما رو از لحاظ مالی ساپورت میکنن. در انتها Bank Statement و تعهد نامه محضری رو پیش یکی از مترجمان امین سفارت که تو خود سایت سفارت مشخص شده میبرید و ترجمه میکنید. یک چیزی بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشه ترجمه.
    سعی کردم کل روند رو کامل توضیح بدم امیدوارم جواب سوالتونو گرفته باشید.
    سربلند باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uci نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که من خاطرم هست شما FULL FUND بودید و دیگر نیازی به تهیه Financial Proof ندارید همون نامه Scholarship از دانشگاه یا موسسه رو ببرید برای سفارت کفایت میکنه اما اگر Partial Fund هستید یا بهر حال مبلغ کل Scholarship شما کمتر از 7,500 یورو در سال است شما بایستی به سفارت نشون بدید که مابقی پول رو میتونید خودتون بدید برای این کار به بانک پدرتون یا یکی از وابستگان درجه 1 (خواهر برادر پدربزرگ مادربزرگ عمو عمه دایی یا خاله) رفته و Bank Statement اونها رو بگیرید توجه داشته باشید که حساب بانکی بایستی حداقل 3 ماه قدمت داشته باشه. ار بانک بخواهید که Bank Statement به فارسی باشه چون مترجمان امین سفارت نمیتونن مدرک رو از انگلیسی به فرانسه تبدیل کنن. بعد به یکی از دفاتر اسناد رسمی میرید بهمراه ضامن و ایشون فرمی رو پر میکنن که متعهد میشن شما رو از لحاظ مالی ساپورت میکنن. در انتها Bank Statement و تعهد نامه محضری رو پیش یکی از مترجمان امین سفارت که تو خود سایت سفارت مشخص شده میبرید و ترجمه میکنید. یک چیزی بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشه ترجمه.
    سعی کردم کل روند رو کامل توضیح بدم امیدوارم جواب سوالتونو گرفته باشید.
    سربلند باشید

مرسیییی،سلام،فکر کردم ممکن موسسه ان پلوس ای بخواد که نخواست...انشالله که نخواد یعنی.چه سخته این روندش، مرسی ممنون..

Junior Member

من سوال دارم باز.مدارک رو برای تایید بدون وقت ببرم کنسولی؟ کنسولی کجا هست اون وقت؟

Junior Member

من سوال دارم باز.مدارک رو برای تایید بدون وقت ببرم کنسولی؟ کنسولی کجا هست اون وقت؟
    سلام
    واسه تایید مدارک نیاز به گرفتن وقت نیست. دوشنبه ها صبح میتونید ببرید خیابان نوفل لوشاتو به همون آدرس سفارت.

Junior Member

مرسیییی..
    همه ی مدارکمو بدم؟ چیا باید اضافی برای فرانسه بگیرم. نسانس یا شناسناممو دیدم توی پست های قبلی نیاز میشه، دیگه هیچی نمیخواد؟
    بسیار متشکرم

Junior Member

مرسیییی..
    همه ی مدارکمو بدم؟ چیا باید اضافی برای فرانسه بگیرم. نسانس یا شناسناممو دیدم توی پست های قبلی نیاز میشه، دیگه هیچی نمیخواد؟
    بسیار متشکرم
    اگه مدارکتون توسط مترجمان امین سفارت ترجمه شده باشه فقط آخرین مدرک تحصیلی رو باید به تایید برسونید، در غیر اینصورت همه مدارک را باید به تایید برسونید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)