صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 252

موضوع: خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    امروز بخش فرهنگی سفارت به من ایمیل زد و گفت داشتن مدرک زبان فرانسه واجب نیس اما خب شانس پذیرش رو پایین میاره.مگر اینکه یه دلیلی چیزی بیارید که قانع بشن
    ولی تو سایت بخش مدرک زبان وجود داره و اجباری هست. تا نفرستین مدارکتون کامل نمیشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ellize نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم در پر کردن فرم ها از اساس مشکل دارم. چون تهران نیستم نمی تونم جلسات راهنمایی پر کردن پرونده که دپارتمان گذاشته شرکت کنم. اگر کسی می تونه یا جلسات دپارتمان رو رفته راهنمایی کنه لطفن. مرسی.
    من در بخش دوم که مربوط به تحصیلات هست و بخش سوم برای انتخاب رشته و دانشگاه شدیدا مشکل دارم
    من مدارکمو فرستادم. خیلی سخت نبود. اگه سوالی بود که جوابشو میدونستم در خدمتم.
    درضمن صندوق دریافتتتون رو خالی کنین که پیامی بهتون ارسال نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    مدارک لازم جهت روز مصاحبهروند جدید پذیرشپس از بررسی و تایید پرونده داوطلب توسط دفتر کامپوس فرانس، جهت انجام مصاحبه به داوطلب وقت مصاحبه داده میشود.در روز و ساعت مقرر جهت انجام مصاحبه، داوطلب باید مدارک زیر را به همراه داشته باشد :

• اصل همه مدارک به زبان فارسی (یک سری)
    • کپی از ترجمه فرانسه همه مدارک (یک سری)
    • هزینه تشکیل و بررسی پرونده : 90 یورو

با آرزوی موفقیت
    سلام
    خواهش می کنم به من جواب بدید الان 1 هفته است تمام اینترنت و شماره های که در ارتباط با سفارت هست را گشتم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم .
    من نامه پذیرشم آمده برای همین رفتم تو بخش I am accepted بعد پر کردم و مدارک را اپلود و فرستادم ولی یک دنیا سوال دارم بعد از فرستادن مدارک ایمیل آمد که لطفا اون مدارک را به ادرس زیر بفرستید ولی تو خود صفحه یک اپشن داره به اسم وقت ملاقات ,بعد که می یای تو سایت خود سفارت را می خونی می گه برای وقت ملاقات فقط تلفنی خوب حالا من باید منتظر بمونم تا خودشون به من وقت بدنن یا تلفنی باید وقت بگیرم واصلا یم چیز عجیبیه من قبل از اپلای برای فرانسه تمام اطلاعات را جمع کرده بودم حالا که خودم اقدام می کنم می بینم همه چیز فرق کرده پس کی مدرک مالی را می خوان ؟ پس کی باید رزرو بلیط ببریم؟ رزومه کی می دیم؟ لطفا خواهشن اگه اطلاعاتی داری به من بدید یک دنیا ممنون می شم.
    یک سوال مهم دیگه هم داشتم من لیسانس و فوقم را ایران نخواندم و دانشگاه انگلیسی زبان بودم و پذیرش هم در تولوز به زبان اینگلیسی گرفتم و تمام مدارکم را که با زبان انگلیسی بود اپلود کردم آیا می دونید که من باید ببرم ترجمه کنم به زبان فرانسه یا نه لزومی نداره اخه پذیرشم و رشتم به زبان انگلیسی می باشد.
    تمام عمرم را سپاسگذار خواهم بود اگه تو همه موارد من را راهنمایی کنید .
    سپاس فراوانننننننننننننننننننن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beirut نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم به من جواب بدید الان 1 هفته است تمام اینترنت و شماره های که در ارتباط با سفارت هست را گشتم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم .
    من نامه پذیرشم آمده برای همین رفتم تو بخش I am accepted بعد پر کردم و مدارک را اپلود و فرستادم ولی یک دنیا سوال دارم بعد از فرستادن مدارک ایمیل آمد که لطفا اون مدارک را به ادرس زیر بفرستید ولی تو خود صفحه یک اپشن داره به اسم وقت ملاقات ,بعد که می یای تو سایت خود سفارت را می خونی می گه برای وقت ملاقات فقط تلفنی خوب حالا من باید منتظر بمونم تا خودشون به من وقت بدنن یا تلفنی باید وقت بگیرم واصلا یم چیز عجیبیه من قبل از اپلای برای فرانسه تمام اطلاعات را جمع کرده بودم حالا که خودم اقدام می کنم می بینم همه چیز فرق کرده پس کی مدرک مالی را می خوان ؟ پس کی باید رزرو بلیط ببریم؟ رزومه کی می دیم؟ لطفا خواهشن اگه اطلاعاتی داری به من بدید یک دنیا ممنون می شم.
    یک سوال مهم دیگه هم داشتم من لیسانس و فوقم را ایران نخواندم و دانشگاه انگلیسی زبان بودم و پذیرش هم در تولوز به زبان اینگلیسی گرفتم و تمام مدارکم را که با زبان انگلیسی بود اپلود کردم آیا می دونید که من باید ببرم ترجمه کنم به زبان فرانسه یا نه لزومی نداره اخه پذیرشم و رشتم به زبان انگلیسی می باشد.
    تمام عمرم را سپاسگذار خواهم بود اگه تو همه موارد من را راهنمایی کنید .
    سپاس فراوانننننننننننننننننننن

دوست عزیز بهترین کار اینه که به خود بخش فرهنگی - دفتر کمپوس فرانس زنگ بزنین تا راهنمایی کنن.
    ولی روندش اینطوریه که مدارکتونو اپلود میکنید و بعد از وریفای کردن وقت میگیرین که مدارک رو حضوری هم تحویل بدین. اطلاعات مالی و بلیط و ... برای گرفتن ویزا هستش. این فرایند پذیرشه. قاطی نکن این دو موضوع رو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali739 نمایش پست ها
    دوست عزیز بهترین کار اینه که به خود بخش فرهنگی - دفتر کمپوس فرانس زنگ بزنین تا راهنمایی کنن.
    ولی روندش اینطوریه که مدارکتونو اپلود میکنید و بعد از وریفای کردن وقت میگیرین که مدارک رو حضوری هم تحویل بدین. اطلاعات مالی و بلیط و ... برای گرفتن ویزا هستش. این فرایند پذیرشه. قاطی نکن این دو موضوع رو.

ممنون از پاسخ شما ولی من دقیقا دارم درباره ویزا می پرسم چون نامه پذیرشم که آمده . برای گرفتم ویزا می خوام اقدام کنم که تو سایت مدارکم را آپلود کردم ولی برای گرفتم وقت سفارت و دیگر سوالاتی که کردم مشکل داشتم. بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beirut نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ولی من دقیقا دارم درباره ویزا می پرسم چون نامه پذیرشم که آمده . برای گرفتم ویزا می خوام اقدام کنم که تو سایت مدارکم را آپلود کردم ولی برای گرفتم وقت سفارت و دیگر سوالاتی که کردم مشکل داشتم. بازم ممنون
    عزیزم شماره کلاس زبان سفارت با داخلی ۳بگیری ، جوابگو هستند،از ۱۱-۱۳ هر روز.
    بازم سوال کن،چون من قضیم فرق داره،فک کنم مدارک اینا لازم نیس دیگه،ولی تو سایت هم روند جدید تحویل مدارک هست، که برای بچه هایی که پذیرش ندارند هنوز. من اینطور متوجه شدم.کسایی که بورس دارن و پذیرش،نه مصحبه دارند نه ۹۰یورو... بازم زنگ بزن به همون شماره ی زبانش، جوابتو میدن. خلاصه گفتند به من که نگران نباشم روندش خیلی راحت و سریع شده. شما هم استرس نداشته باش. تولوز کدوم دانشگاش قبول شدین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nargess_rz نمایش پست ها
    عزیزم شماره کلاس زبان سفارت با داخلی ۳بگیری ، جوابگو هستند،از ۱۱-۱۳ هر روز.
    بازم سوال کن،چون من قضیم فرق داره،فک کنم مدارک اینا لازم نیس دیگه،ولی تو سایت هم روند جدید تحویل مدارک هست، که برای بچه هایی که پذیرش ندارند هنوز. من اینطور متوجه شدم.کسایی که بورس دارن و پذیرش،نه مصحبه دارند نه ۹۰یورو... بازم زنگ بزن به همون شماره ی زبانش، جوابتو میدن. خلاصه گفتند به من که نگران نباشم روندش خیلی راحت و سریع شده. شما هم استرس نداشته باش. تولوز کدوم دانشگاش قبول شدین؟

ممنون نرگس جان چشم ،شنبه تماس می گیرم ، خبرشو می دم.
    یک دنیا ممنون
    Université Toulouse III

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

سلام دوستان عزیز

لطفا یکی از دوستان که وارده من رو راهنمایی کنه
    پذیرش مستر من از فرانسه اومده. رشته من کلا به انگلیسیه. یکی از مدارکی که سفارت نیاز داره داشتن خونه یا خوابگاه در اون شهره. من دانشگاهم در شهر Grenoble حالا سایت CROUS رو هم هرچی نگاه میکنم چیزی سر در نمیارم. کسی از دوستان میتونه به من کمک کنه. ممنون میشم. خود گرفتن خونه قبل از اینکه اونجا باشی داره برای من دردسر ساز میشه.
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم (فقط پایان نامه مونده )
    دو روز پبش نامه پذیرشم برای دوره زبان فرانسه defle در دانشگاه Université Bordeaux Montaigne یا همون (Universite bordeaux III) اومده. آیا منم باید این پرونده آنلاین رو تشکیل بدم ؟ یا فقط زنگ بزنم وقت بگیرم ؟
    و اینکه آیا به ریز نمرات لیسانس و گواهی اشتغال به تحصیل ارشد و ریز نمراتشم نیاز هست یا نه ؟
    و من دکتری هم اینحا قبول شدم . آیا به گواهی قبوای دکتری در ایران هم نیازی هست یا خیر ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

عزیزم گوگل کن خوابگاهای شهرتو میاره، باید باز پول حواله کنی.سریعتر انجام بده.دانشگاه تقبل نکرده؟
    هر کسی که پذیرش داره باید اول از طریق سایت ثبت نام کنه . مدارکشو اپلود کنه
    گواهی قبولی دکتری""؟ نه اشتغال به تحصیل ارشدتو بگیر.من خودم ریز نمرات ارشدمو ندادم. میتونی بفرستی. ببین ولیییی تو سایت من ندیدم جایی برای ریزنمرات باشه،البته من خیلی سطحی نگاه کردم،باز خودت ببین، دو تا مقطع رو یادمه باید وارد کنی،من پیش دانشگاهی و لیسانس وارد کردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)