صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 252

موضوع: خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم (فقط پایان نامه مونده )
    دو روز پبش نامه پذیرشم برای دوره زبان فرانسه defle در دانشگاه Université Bordeaux Montaigne یا همون (Universite bordeaux III) اومده. آیا منم باید این پرونده آنلاین رو تشکیل بدم ؟ یا فقط زنگ بزنم وقت بگیرم ؟
    و اینکه آیا به ریز نمرات لیسانس و گواهی اشتغال به تحصیل ارشد و ریز نمراتشم نیاز هست یا نه ؟
    و من دکتری هم اینحا قبول شدم . آیا به گواهی قبوای دکتری در ایران هم نیازی هست یا خیر ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام دوست عزیز
    برای خوابگاه شما باید حتما پرونده انلاین در سایت crous شهر مورد پذیرش برای خودتون ایجاد کنید و بسیار دقت کنید که حتما خوابگاه ای رو انتخاب کنید که international باشه تا شانس اعطا خوابگاه بیشتر بشه ( این خوابگاه ها دولتی هستند و مقرون به صرفه ) البته از اقامتگاه های خصوصی هم میتونید استفاده کنید که باید هزینه بیشتری رو تقبل کنید . (نیاز به کارت برای پرداخت هزینه خواهید داشت که در ایران بعضی از افراد با پرداخت حق الزحمه این کار رئ برای شما انجام میدهند )
    در خصوص مراحل گرفتن ویزا هم به سایت
    http://www.iran.campusfrance.org/fa
    مراجعه کنید و یک پرونده برای گرفتن وقت ویزا از بخش دانشجویی باز کنید . (در صورتی که در پذیرش دکترا دارید )
    به نظرم در صورتی که اینجا دکتری قبول شدید به بخش دانشجوی اعلام نکنید چون غالبا یکی از پرسش هایی که از شما میشه در این خصوص هست که چرا دکترا رو در ایران ادامه نمیدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

مرسی نرگس جان اما مسئله اینجاست که سایتی مثل CROUS نتایج گرفتن خوابگاه یا رد شدن رو تا اوایل June نمیزنه چون تا اواخر May ددلاین داره. حرف ضد و نقیض زیاد میشنوم که یکی میگه CROUS رو فقط اگر Scholarship از ذولت داشته باشی بهت میدنو اینا...
    از اینور میترسم دیر بشه برای اقدام برای گرقتن ویزا. دانشگاه هم چیزی برای من نزده که خوابگاه میخوای یا نه؟!!! با استادم که مکاتبه کردم گفت خودت بایستی دنبال خونه بگردی!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uci نمایش پست ها
    مرسی نرگس جان اما مسئله اینجاست که سایتی مثل CROUS نتایج گرفتن خوابگاه یا رد شدن رو تا اوایل June نمیزنه چون تا اواخر May ددلاین داره. حرف ضد و نقیض زیاد میشنوم که یکی میگه CROUS رو فقط اگر Scholarship از ذولت داشته باشی بهت میدنو اینا...
    از اینور میترسم دیر بشه برای اقدام برای گرقتن ویزا. دانشگاه هم چیزی برای من نزده که خوابگاه میخوای یا نه؟!!! با استادم که مکاتبه کردم گفت خودت بایستی دنبال خونه بگردی!
    سلام
    شما درست میفرمایید اگر بورس داشته باشید crous شما رو در الویت قرار میده و به نکته دیگه ای هم باید توجه داشت که خوابگاه های کروس غیر از اینترنشنال رزیدانس متعلق به دانشجویان زیر 28 سال هست
    همچنین کف هم در صورت داشتن کروس غالبا مبلغی رو اختصاص نمیده و شاید بهتر باشه که به دنبال استودیو بود و برای گرفتن ویزا هم رزرو هتل بصورت انلاین برای یک ماه گرفت که میشه به سایت هتل های ibis برای نمونه مراجعه کرد
    به طور متوسط پولی که به شما کف پرداخت میکنه بعنوان کمک هزینه مسکن اگر مجرد باشید 200 یورو و اگر متاهل باشید حدود 380 یورو هست .
    امیدوارم موفق باشید .

Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=uci;1949541]مرسی نرگس جان اما مسئله اینجاست که سایتی مثل CROUS نتایج گرفتن خوابگاه یا رد شدن رو تا اوایل June نمیزنه چون تا اواخر May ددلاین داره. حرف ضد و نقیض زیاد میشنوم که یکی میگه CROUS رو فقط اگر Scholarship از ذولت داشته باشی بهت میدنو اینا...
    از اینور میترسم دیر بشه برای اقدام برای گرقتن ویزا. دانشگاه هم چیزی برای من نزده که خوابگاه میخوای یا نه؟!!! با استادم که مکاتبه کردم گفت خودت بایستی دنبال خونه بگردی![/QUOTE

سایت زیر را ملاحظه کنید
    http://www.crous-grenoble.fr/demande...international/
    در پیام خصوصی شماره همراهم رو حدمت شما فرستادم در نیاز به اطلاعات بیشتر در خدمت هستم

Junior Member

حقیقتا من بورس شدم.اصلا ازم نخواستن برای خوابگاه چیزی بدم بهشون، به استادمم گفتم مدرکی بهم بدین،گفتن نمیخواد اینجا خوابگاهت حاضره... ولی من شنیده بودم کروس باید رزرو شه و پول حواله شه...
    من قبلا که دنبال خونه میگشتم، سرچ که کردم، تو سایت ها وضعیت خوابگاها و جای خالیشون مشخصه، بنظرم اگه تا اخر می هست وقتتون ببینید میشه ادرس خونه ی یکی رو بدین .البته دردسر نشه اونجا براتون که نتونین خونه پیدا کنین...

دوستمون anastiya ولی اطلاعاتش بیشتره،من معاف بودم از این کروز اطلاعات اجاره اینام قدیمیه! موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

متشکرم نرگس جان. آره دارم میگردم توی سایت CROUS و ADELE.
    Anastiya عزیز هم خیلی بهم کمک کردن در این مورد :-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای خوابگاه شما باید حتما پرونده انلاین در سایت crous شهر مورد پذیرش برای خودتون ایجاد کنید و بسیار دقت کنید که حتما خوابگاه ای رو انتخاب کنید که international باشه تا شانس اعطا خوابگاه بیشتر بشه ( این خوابگاه ها دولتی هستند و مقرون به صرفه ) البته از اقامتگاه های خصوصی هم میتونید استفاده کنید که باید هزینه بیشتری رو تقبل کنید . (نیاز به کارت برای پرداخت هزینه خواهید داشت که در ایران بعضی از افراد با پرداخت حق الزحمه این کار رئ برای شما انجام میدهند )
    در خصوص مراحل گرفتن ویزا هم به سایت
    http://www.iran.campusfrance.org/fa
    مراجعه کنید و یک پرونده برای گرفتن وقت ویزا از بخش دانشجویی باز کنید . (در صورتی که در پذیرش دکترا دارید )
    به نظرم در صورتی که اینجا دکتری قبول شدید به بخش دانشجوی اعلام نکنید چون غالبا یکی از پرسش هایی که از شما میشه در این خصوص هست که چرا دکترا رو در ایران ادامه نمیدید.
    سلام آناستياي عزيز . ممنون إز وقتي كه گذاشتي و راهنماييم كردي.
    من ديروز من ديروز كه به بخش فرهنگي زنگ زدم ، گفتن دوره هاي زبان ديگه به ما مربوط نميشه و مستقيما با سفارت با آقاي مول كارا تماس بگيريد . گفتم اينجا بگم ، شايد برأي كس ديگه هم سوْال شده باشه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تصویربرداری سلولی - دانشگاه Rouen

سلام،
    بچه ها بعد از پر کردن فرم آنلاین ثبت نام دانشگاهها، باید منتظر بخش فرهنگی باشیم که تاریخ مصاحبه بهمون بده؟ یا باید خودم هم زنگ بزنم اعلام کنم؟ من 9م فرمم رو سابمیت کردم. تا الان بهم چیزی نزدن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط faezemo نمایش پست ها
    سلام،
    بچه ها بعد از پر کردن فرم آنلاین ثبت نام دانشگاهها، باید منتظر بخش فرهنگی باشیم که تاریخ مصاحبه بهمون بده؟ یا باید خودم هم زنگ بزنم اعلام کنم؟ من 9م فرمم رو سابمیت کردم. تا الان بهم چیزی نزدن.
    با سلام در صورتی که مدارکتون کامل باشه یک نامه از طریق کامپوس فرانس برای شما میل میشه
    همچنین لازم هست به پرونده خودتون سر بزنید همون جا هم به شما پیام میده .
    پیروز باشید .

Junior Member

عزیزم یه نامه با چه محتوایی؟ اخه بعد submit یه میل میاد که میگه مدارکتو اماده کن. ولی تو سایت زده در حال بررسی... منتظر بمونیم یعنی؟ یک ایمیل جدید میاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)