صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 252

موضوع: خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط nargess_rz نمایش پست ها
    عزیزم یه نامه با چه محتوایی؟ اخه بعد submit یه میل میاد که میگه مدارکتو اماده کن. ولی تو سایت زده در حال بررسی... منتظر بمونیم یعنی؟ یک ایمیل جدید میاد؟
    نامه میاد که پروندتون ارسال شد و منتظر باشید بررسی میشه و اگر پرونده کامل باشه و یا ناقص ایمیل میاد جهت تصحیح یا اعلام کامل بودن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    نامه میاد که پروندتون ارسال شد و منتظر باشید بررسی میشه و اگر پرونده کامل باشه و یا ناقص ایمیل میاد جهت تصحیح یا اعلام کامل بودن.
    مرسییی.. پس منتظر باشیم فعلا... متشکرممم... یک سوال دیگه،من هنوز پذیرش اصلیم نرسیده دستم.اگه جواب سفارت اومد با conditional admission برم ؟ اشکالی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

مرسییی.. پس منتظر باشیم فعلا... متشکرممم... یک سوال دیگه،من هنوز پذیرش اصلیم نرسیده دستم.اگه جواب سفارت اومد با conditional admission برم ؟ اشکالی نداره؟
    سلام نرگس جان
    ببین نمیدونم قضیه Conditional admission تو چیه دقیقا اما من برام همین مسئله سوال شده بود زنگ زدم بخش فرهنگی سفارت و گفتم من نامه ادمیشن رو بهم ایمیل کردن اما با پست چیزی دستم نرسیده هنوز. گفتم واسه سفارت چیکار کنم اگر 1 در 1000 نرسه دستم چی؟
    ازم پرسید که نامه ای که شما دارید سربرگ دانشگاه و مهر و امضا رو داره گفتم آره گفت مشکلی نیست کپی همون هم قابل قبوله. حالا اگر نامه قبولی شما همونه که ایمیل کردن نگران نباش وگرنه اگه Conditional هست و با نامه ای که باید به سفارت نشون بدی فرق میکنه حتما با دانشگاه مکاتبه کن و بپرس که کی فرستادند و به چه آدرسی. به دفتر فرهنگی هم زنگ بزن و جریان رو توضیح بده ببین چی میگن. ولی فک نکنم مشکلی پیش بیاد نگران نباش دوست من =)

Junior Member

Talking پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط uci نمایش پست ها
    سلام نرگس جان
    ببین نمیدونم قضیه Conditional admission تو چیه دقیقا اما من برام همین مسئله سوال شده بود زنگ زدم بخش فرهنگی سفارت و گفتم من نامه ادمیشن رو بهم ایمیل کردن اما با پست چیزی دستم نرسیده هنوز. گفتم واسه سفارت چیکار کنم اگر 1 در 1000 نرسه دستم چی؟
    ازم پرسید که نامه ای که شما دارید سربرگ دانشگاه و مهر و امضا رو داره گفتم آره گفت مشکلی نیست کپی همون هم قابل قبوله. حالا اگر نامه قبولی شما همونه که ایمیل کردن نگران نباش وگرنه اگه Conditional هست و با نامه ای که باید به سفارت نشون بدی فرق میکنه حتما با دانشگاه مکاتبه کن و بپرس که کی فرستادند و به چه آدرسی. به دفتر فرهنگی هم زنگ بزن و جریان رو توضیح بده ببین چی میگن. ولی فک نکنم مشکلی پیش بیاد نگران نباش دوست من =)
    سلام مرسییی عزیزمممم.. فقط یه چیزی چند روز این پروسه طول میکشه.،. من هنوز در حال بررسی ام.. همونه نامم... من با nplusi اقدام کردم. خیلی کند پیش میرن دستشون درد نکنه،نمیدونن چقدر استرس دارن بچها...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

سلام مرسییی عزیزمممم.. فقط یه چیزی چند روز این پروسه طول میکشه.،. من هنوز در حال بررسی ام.. همونه نامم... من با nplusi اقدام کردم. خیلی کند پیش میرن دستشون درد نکنه،نمیدونن چقدر استرس دارن بچها...
    خواهش میکنم =)
    خوب برای چی استرس داری؟ یادمه تو گفتی که Full Fund ای. تو دیگه برای چی استرس داری؟!!!
    اینام سرشون شلوغه الان تو تنها نیستی یکی دیگه از دوستای منم اقدام کرده ولی هنوز خبری برای اون نشده.
    الکی به خودت استرس نده =)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uci نمایش پست ها
    خواهش میکنم =)
    خوب برای چی استرس داری؟ یادمه تو گفتی که Full Fund ای. تو دیگه برای چی استرس داری؟!!!
    اینام سرشون شلوغه الان تو تنها نیستی یکی دیگه از دوستای منم اقدام کرده ولی هنوز خبری برای اون نشده.
    الکی به خودت استرس نده =)

بلی بلی.نمیدونم.استرس استرسه،دست ادم نیست که... اخه منم یکی از دوستام ۶روزه بهش گفتن مدارکش اشکال داره، اوووممم!!!

UCI عزیز
    سلام. منم تو دانشگاه grenoble پذیرش دوره انگلیسی گرفتم.
    فک می کنم شما تو روند گرفتن ویزا چند قدمی جلوتر از من باشی. ازت ممنون میشم اگه بتونی تو این روند کمکم کنی.
    شمارمو تو پیام خصوصی برات گذاشتم.

Junior Member

ببخشید تا الان کسی تونسته ویزا شو با سیستم جدید بگیره؟ میخوام بدونم چقدر طول میکشه. برای اونایی که باید تیر اونجا باشن یا سپتامبر با هم میاد یا تقدم تاخر وجود داره ایا...

سلام دوستان. من هم بورسیه گرفتم از فرانسه. بورس اراسموس موندوس هستم. اما بهم یک ایمیل دادن ک با این ایمیل پروسه ویزا رو شروع کن. همه ی مدارکم هم آماده هستن اما با سفارت که حرف میزدم میگفتن تا نامه ی نهایی نیاد مدارکت رو سابمیت نکن!!! من باید تیر فرانسه باشم. خیلی نگرانم که ویزام تا اون موقع نیاد. از طرفی بهم گفتن نامه ی اتحادیه تا 12 روزه دیگه میاد و من نمیتونم زودتر از این سابمیت کنم. حالا به نظرتون باید چکار کرد؟ اصلا ویزای تحصیلی چند روزه میاد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh_jshd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هم بورسیه گرفتم از فرانسه. بورس اراسموس موندوس هستم. اما بهم یک ایمیل دادن ک با این ایمیل پروسه ویزا رو شروع کن. همه ی مدارکم هم آماده هستن اما با سفارت که حرف میزدم میگفتن تا نامه ی نهایی نیاد مدارکت رو سابمیت نکن!!! من باید تیر فرانسه باشم. خیلی نگرانم که ویزام تا اون موقع نیاد. از طرفی بهم گفتن نامه ی اتحادیه تا 12 روزه دیگه میاد و من نمیتونم زودتر از این سابمیت کنم. حالا به نظرتون باید چکار کرد؟ اصلا ویزای تحصیلی چند روزه میاد؟؟
    عزیزم نامت محتوی چیه؟ منم مثل توام ،یک نامه ی پذیرش اولیه به نام conditional admission برام اومده به اضافه ی بورسم که باید تیر اونجا باشم،با همونا اقدام کردم.ولی هنوز جواب اینکه حتی کمبود داره مدارکم نیومده،فک کنم که اگه همونه سابمیت کن، من زنگ زدم بهم گفتن که نگران نباش شما هر وقت بفرستی مدارکو کاراتو زود میکنن، ولی فعلا که خبری نیس ولی انشالله مشکلی پیش نمیاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)