صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 252

موضوع: خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

با سلام دوستان!
    خیلی فوریه!
    لطفا کسایی که از طریق کمپوس فرانس ثبت نام کردن راهنماییم کنن.
    اون قسمت که باید نمرات دانشگاهو برای هر سال وارد کنیم، آیا باید نمرات فقط همون سالو وارد کنیم یا ریزنمرات کلیو برای همه سالها آپلود کنیم؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر جديد و مهم : روند جدید دریافت پذیرش از موسسات آموزش عالی فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط hbp نمایش پست ها
    با سلام دوستان!
    خیلی فوریه!
    اون قسمت که باید نمرات دانشگاهو برای هر سال وارد کنیم، آیا باید نمرات فقط همون سالو وارد کنیم یا ریزنمرات کلیو برای همه سالها آپلود کنیم؟
    ممنون
    من کلی وارد کردم،ولی من accepted بودم.ثبت نامیارو نمیدونم،نمرات ترجمه شدرو با هم اپلود کردم

Junior Member

ممنون نرگس جان

نقل قول نوشته اصلی توسط hbp نمایش پست ها
    با سلام دوستان!
    خیلی فوریه!
    ممنون
    فقط برای همان سال... سریع ارسال کنید که آخرین مهلت فردا 27 اردیبهشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    با سلام
    همونطور که دوستمون گفتن هر سال نمرات همون سال رو وارد کنید
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان اگه من بخوام برای رشته پزشکی از فرانسه اقدام کنم؟کنکور اینجا دقیقا در چه سطحیه؟یعنی خیلی سخته و امکان رد شدن خیلی زیاده؟شهریه دانشگاه پزشکی چنده؟و هزینه زندگی تو یه شهر که دانشگاه پزشکی داشته باشه البته به غیر از پاریس ماهی چند دلار میشه؟در کل ممنون میشم یکم من رو درمورد تحصیل پزشکی تو فرانسه راهنمایی کنید...ممنون

nargess جان

متن ایمیلشون اینه:
    We have the pleasure to inform you that the EDAMUS selection committee for Round 1 (Erasmus Mundus Scholarships) accepted you on main list!

Your final admission with an Erasmus Mundus scholarship will depend on the acceptation by the European Union that will be communicated to the co-ordinator in May.

Final admission letters for Round 1 will be sent in May, after acceptation by the European Union.
    If you need a visa, this letter will enable you to start your visa application in your country.
    بعدم گفتن 13 جولای که تیرماه میشه باید برای کلاس زبان فرانست بیای فرانسه تا شهریور که ترم درسیت شروع میشه!!
    با خانم زندیه در سفارت که حرف زدم گفتن تا نامه ی اصلی نیومده سابمیت نکن. اما نگران ویزام هستم
    شما هم اراسموس هستین؟؟؟ این ایمیل رو دریافت کردین؟؟؟
    ویرایش توسط mahrokh_jshd : May 17th, 2015 در ساعت 07:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    برای چه کسانی فردا آخرین مهلت ارسال اطلاعاته؟؟؟ به من ک گفتن هروقت نامه نهاییت اومد اقدام کن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh_jshd نمایش پست ها
    برای چه کسانی فردا آخرین مهلت ارسال اطلاعاته؟؟؟ به من ک گفتن هروقت نامه نهاییت اومد اقدام کن!!!
    فقط برای کسانی که از طریق سفارت و تکمیل پرونده آنلاین برای گرفتن پذیرش از دانشگاه ها اقدام می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh_jshd نمایش پست ها
    nargess جان

متن ایمیلشون اینه:
    We have the pleasure to inform you that the EDAMUS selection committee for Round 1 (Erasmus Mundus Scholarships) accepted you on main list!

Your final admission with an Erasmus Mundus scholarship will depend on the acceptation by the European Union that will be communicated to the co-ordinator in May.

Final admission letters for Round 1 will be sent in May, after acceptation by the European Union.
    If you need a visa, this letter will enable you to start your visa application in your country.
    بعدم گفتن 13 جولای که تیرماه میشه باید برای کلاس زبان فرانست بیای فرانسه تا شهریور که ترم درسیت شروع میشه!!
    با خانم زندیه در سفارت که حرف زدم گفتن تا نامه ی اصلی نیومده سابمیت نکن. اما نگران ویزام هستم
    شما هم اراسموس هستین؟؟؟ این ایمیل رو دریافت کردین؟؟؟

نه نه نه.این نامه ی بورسته... من بورس ایفلم. یه همچین متی البته مختصر تر داره تازه برای من اسم دانشگاه قبول شدمم اومده،ولی نه اینا نیست. یک پذیرش از دانشگاه گرفتی، یک نامه برات ایمیل میکنند، اون نامه رو میتونی برای ویزا استفاده کنی به همراه این نامه که مشخص میکنه ساپورت مالیت از طرف بورسه... من از طریق ان پلوس ای مجبور بودم اقدام کنم،اونا برام کاندیشنال ادمیژن فرستادن،ولی مدارک اصلی با پست فرستاده میشن که به گفته ی بچه های قبلی میره بخش فرهنگی باید بگیریم.اونو میدیم تایید میکنن و مراحل بعدی... بازم دوستان دیگه هر جا اشتباه کردم بگند که منم اشتباه نکنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)