صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا، اروپا، کانادا و آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا، اروپا، کانادا و آمریکا

سلام، من سوالی داشتم که توی تاپیک دیگه هم مطرح کردم اما کسی پاسخ نداد. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    لیسانس نرم افزار با معدل پایین و فوق لیسانس فناوری اطلاعات با معدل 17 هستم. سابقه پژوهشی بدی ندارم اما برگ برنده ام سابقه کار قویمه. حدود 9 سال سابقه کار مرتبط و مناسب دارم. تصمیم قطعی نگرفتم برای ادامه تحصیل اما اگر هم بخوام برای ادامه تحصیل اقدام کنم قطعا به قصد خروج از کشو و اقامت گرفتنه. هدف اصلیم کار کردن و اقامت در کشوری هست که آرامش و رفاهیات معقولی داشته باشه.
    زبان انگلیسیم بالاتر از سطح متوسط محسوب میشه.
    نمیدونم چطور شروع کنم و از کجا و برای کجا اقدام کنم. از جهتی میگن آلمان مهندسین فنی رو به راحتی جذب میکنه و کشور خیلی خوبیه، اما مشکل اصلی زبانشونه. استرلیا رو دوست دارم اما بازار کارش خیلی مناسب نیست. دانمارک هم پیشنهاد دادن که اونجا هم باز به نوعی مشکل زبان هست.
    لطفا راهنماییم کنید تا بدونم اصوللا با شرایط من که متاهل هستم، اصولا کدوم کشور بازار کار و ثبات اقتصادی بهتری داره و اینکه کلا چه کنم

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط p0oya نمایش پست ها
    سلام، من سوالی داشتم که توی تاپیک دیگه هم مطرح کردم اما کسی پاسخ نداد. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    لیسانس نرم افزار با معدل پایین و فوق لیسانس فناوری اطلاعات با معدل 17 هستم. سابقه پژوهشی بدی ندارم اما برگ برنده ام سابقه کار قویمه. حدود 9 سال سابقه کار مرتبط و مناسب دارم. تصمیم قطعی نگرفتم برای ادامه تحصیل اما اگر هم بخوام برای ادامه تحصیل اقدام کنم قطعا به قصد خروج از کشو و اقامت گرفتنه. هدف اصلیم کار کردن و اقامت در کشوری هست که آرامش و رفاهیات معقولی داشته باشه.
    نمیدونم چطور شروع کنم و از کجا و برای کجا اقدام کنم. از جهتی میگن آلمان مهندسین فنی رو به راحتی جذب میکنه و کشور خیلی خوبیه، اما مشکل اصلی زبانشونه. استرلیا رو دوست دارم اما بازار کارش خیلی مناسب نیست. دانمارک هم پیشنهاد دادن که اونجا هم باز به نوعی مشکل زبان هست.
    لطفا راهنماییم کنید تا بدونم اصوللا با شرایط من که متاهل هستم، اصولا کدوم کشور بازار کار و ثبات اقتصادی بهتری داره و اینکه کلا چه کنم
    دوست عزیز
    مستقیم برای کار اقدام کردن مشکله.
    توصیه میشه اگه علاقه دارین برای دکتری اقدام کنین به شرط فاند و کمک هزینه. در نتیحه راحت تر هست و فرصت دارنی که برای اینده بهتر فکر کنین و در کشور مورد نظر خودتون رو پیدا کنین.

موفق باشید

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeheh نمایش پست ها
    سلام ، وقت بخیر من و همسرم به تازگی تصمیم به مهاجرت گرفتیم ولی واقعا بین کانادا و استرالیا موندیم که برای کدوم کشور اقدام کنیم از طرفی ما در ابتدا برای زندگی و کار می خواییم مهاجرت کنیم و شاید در آینده خواستیم اونجا ادامه تحصیل بدیم و یه دختر 9 ساله هم داربم به نظر شما کدوم کشور برای پیشرفت و زندگی بهتر می تونه باشه و آیا میشه امیدوار بود که کار در این کشور پیدا میشه؟ یه سوال دیگه هزینه تحصیل دخترم در صورتی که بتونیم اقامت دائم اون کشور رو بگیریم آیا رایگان است یا خیر؟ ممنون اگر اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید
    دوست عزیز واقعا مشکله کسی بخواد به شما اینطوری توصیه کنه کجا برین. این تصیمیم هست که شما خودتون باید بگیرین منتهی وقتی که اطلاعاتتون کافی و کامل باشه.
    از نظر کار و این چیزها خیلی فرقی بینشون نیست. فاصله تا ایران هم مثل هم هستن. اما آب و هوای کانادا اصلا خوب نیست. و استرالیا خیلی آب و هوای بهتری داره.
    تاپیک های مربوط به این دو کشور رو مطالعه کنین.

موفق باشید

Junior Member

تو یکی دو صفحه اول دیدم راجع به استرالیا خیلی تعریف کردند... من تا جایی که دیدم و شنیدم، استرالیایی ها خیلی با دید منفی به ایرانی ها نگاه میکنن...

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط b.sh نمایش پست ها
    تو یکی دو صفحه اول دیدم راجع به استرالیا خیلی تعریف کردند... من تا جایی که دیدم و شنیدم، استرالیایی ها خیلی با دید منفی به ایرانی ها نگاه میکنن...
    تجربیات ما محدود به زاویه دید ماست، نمی شه به این راحتی و بر حسب تجربه شخصی و یا شنیده های چند دوست یه موضوع رو تعمیم داد.
    چند تا از آشنایان من، از جمله برادر، فامیل و دوستان من هم سالهاست که استرالیان و از شهروندان خوشنام اونجا هستن و زندگی راحتی هم دارن، و از طرفی دوستان و همکاران استرالیایی زیادی هم دارن. من نه می تونم به این راحتی و تنها صرف تجربیات اونها بگم همه استرالیایی ها انسانهای متمدن و مبادی آداب و ایرانی دوستن، و نه می تونم نقض کنم. حتی اگه خودم هم سالها اونجا زندگی کرده باشم باز هم تجربیاتم محدوده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط b.sh نمایش پست ها
    کجای دنیا به ایرانیها به دید مثبت نگاه میکنند که استرالیا دومیش باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Candidate Behavioral Science Thailand

چرا آسیا رو هم به این لیست اضافه نمی کنید؟

Junior Member

دوستان قوانین کانادا و امریکا مثل هم دیگه ست؟ بنظرم کانادا نسبت به کشورهای اروپایی بهتره . و نزدیک تر به امریکا.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط p0oya نمایش پست ها
    خب چرا به امریکا یا کانادا فکر نمیکنید؟
    آلمان هم جای مناسبیه اما به قول خودتون مشکل زبان داره از طرفی مشکل اقامت هم داره چون جدیدا پناهنده خیلی میگیره و من سایت های خارجیو که مطالعه می کردم (تو سایتای خودمونم بازتاب داشته) کشورهایی که پناهنده میگرفتن دارن شرط تعیین میکنند یعنی کلا اقامت دادن سخت شده... (المان و امثالهم) از طرفی اگر هم بده چندین سال طول میکشه و سختیش مثل امریکاس (مثل کانادا نیستن، کانادا اسون تره) هدف اصلی شما که اینه و شما که اینهمه سالو میتونی المان صبر کنی خب برو امریکا صبر کن؟؟ بهرحال امریکا امریکاست چه اسمون بریم و چه زمین بیایم... با هیچ جای دیگه ام نمیشه از هیچ جهتی مقایسش کرد... اگرم مخالف سرسخت امریکایین کانادا رو پیشنهاد میکنم که مردمش واقعا رفاه دارند... یا اگر دیگه اینم نخواستید و تمرکزتون روی اروپاست از نظر سطح زندگی کشورهای اسکاندیناویایی گزینه مناسبی اند و کشوری مثل سوئیس هم واقعا خوبه
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme66 نمایش پست ها
    دوستان قوانین کانادا و امریکا مثل هم دیگه ست؟ بنظرم کانادا نسبت به کشورهای اروپایی بهتره . و نزدیک تر به امریکا.
    قوانین که فقط یکی دوتا نیست... بستگی داره منظور و هدف شما از قوانین چی باشه مثلا قانون اعدام تو کشورهایی مثل چین و کره و ایران و امریکا رواج داره ولی خیلی کشورهای دیگه مثل کانادا خیلی وقته مجازات اعدام دیگه تو سیستمشون نیست!
    اینکه کانادا بهتر باشه نسبت به کشور های اروپایی اولا یه تناسب خیلی اشتباهه دوما بستگی داره ملاک و معیار مدنظر مورد مقایسه چی باشه! شاید یکی عمممرا نتونه تو اب و هوا و شرایط جوی کانادا زندگی کنه پس صد در صد اروپا براش بهتره یا یکی میخواد تو مهد تمدن باشه و تاریخ شناسی کنه نمیاد بره کانادا میره ایتالیا میره انگلیس/ ولی یکی شاید مهندسی نفت میخونه و اینجور چیزا پس میره کانادا یا براش درمان کم هزینه و کم جمعیتی کشور و محیط زیست بهتر مهمتره اصلا به اروپا فکر هم نمیکنه کانادا میشه گزینه اولش!
    و نزدیک تر به امریکا؟ اینو خودتون معنی کنید(امریکا و کانادا: طولانی ترین مرز کنترل نشده جهان)
    موفق باشید
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)