صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای همراه/ پيوست به همسر (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

Thumbs up اعلام نتیجه درخواست ویزای همراه/ پيوست به همسر (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

سلام
    به پیشنهاد یکی از دوستان و با توجه به اینکه براورد زمان انتظار برای ویزای همراه برای خیلی از افراد ممکنه حیاتی باشه، بد نیست دوستانی که به صورت همراه (پیوست به همسر) اقدام کردند نتایج درخواست ویزای پیوست به همسرشون رو اینجا بگذارند تا بقیه دوستان هم بتونند از این اطلاعات استفاده کنند.
    دوستمون قالب زیر رو پیشنهاد دادند. لطفاً همین قالب رو رعایت کنید و اگر به نکته مهمی برخورد کرده بودید در قسمت توضیحات قید فرمایید. با تشکر

1) تاريخ مصاحبه:
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا:
    3) تاريخ اعتراض:
    4) تاريخ پاسخ به اعتراض:
    5) علت ريجکت:
    6) آخرين مدرک تحصيلی:
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...):
    8) نام شهر مقصد:
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant:
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...):
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant:
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟
    13) آيا تا بحال به کشورهای اتحاديه اروپا يا حوزه شنگن سفر داشته ايد؟
    14) ساير توضيحات:
    ویرایش توسط sepidehreg : January 12th, 2015 در ساعت 10:39 PM
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزای همراه/ پيوست به همسر (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع

چون خیلی وقته گذشته دقیق شاید نتونم ذکر کنم.

1) تاريخ مصاحبه: اواخر خرداد 93
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: اوایل مهر 93 + Accepted
    3) تاريخ اعتراض: -
    4) تاريخ پاسخ به اعتراض: -
    5) علت ريجکت: -
    6) آخرين مدرک تحصيلی: کارشناسی
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): هیچ چیز
    8) نام شهر مقصد: توبینگن
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: قرارداد کاری همسر
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...): دانشجویی
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant: حدود 3 ماه
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ -
    13) آيا تا بحال به کشورهای اتحاديه اروپا يا حوزه شنگن سفر داشته ايد؟ خیر
    14) ساير توضيحات: من و همسرم با هم اقدام کرده بودیم. من یک ماه زودتر سفارت رفتم ولی ویزای هر دو با هم اومد.
    ویرایش توسط sepidehreg : January 13th, 2015 در ساعت 06:29 PM
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزای همراه/ پيوست به همسر (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع

1) تاريخ مصاحبه: 28 مرداد
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: Accepted اواسط مهر
    6) آخرين مدرک تحصيلی: کارشناسی ارشد
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): آیلتس
    8) نام شهر مقصد: اشتوتگارت
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant:بورسیه
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...): همراه با اجازه کار و تحصیل
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant: ایشون یک ماه و نیم بعد من اقدام کردند ولی ویزای جفتمون با هم اومد و من هم دکترا بودم و تمام این سه ماه مدارکم دست چک امنیتی بود.
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ یکی دوبار بی نتیجه
    13) آيا تا بحال به کشورهای اتحاديه اروپا يا حوزه شنگن سفر داشته ايد؟ من بله ولی همسر خیر

ویرایش توسط sepidehreg : February 23rd, 2015 در ساعت 03:12 AM

1) تاريخ مصاحبه: ٢١ دي ٩٣
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: ٣٠ بهمن ٩٣
    Accepted
    3) تاريخ اعتراض:
    4) تاريخ پاسخ به اعتراض:
    5) علت ريجکت:
    6) آخرين مدرک تحصيلی: ليسانس
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): ب٢ آلمانى
    8) نام شهر مقصد: كوتبوس ايالت براندنبورگ
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: به عهده خود شخص
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...):دانشجويى فوق ليسانس
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant: دريافت ويزاي دانشجويي مرداد ٩٣ اقدام ٥ ماه بعد در دي ماه ٩٣
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ بله - چند بار مستقيم به اداره مهاجرت رفتم و روند پرونده رو پرس وجو كردم
    13) آيا تا بحال به کشورهای اتحاديه اروپا يا حوزه شنگن سفر داشته ايد؟ خير
    14) ساير توضيحات: ريجكتي ويزاي دانشجويي در تابستان ٩٣ و ريجكتي نامه اعتراض به همان درخواست دانشجويي.
    ویرایش توسط sepidehreg : February 23rd, 2015 در ساعت 03:13 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Duisburg- Essen

1) تاريخ مصاحبه: اواخر مهرماه
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: اوایل اسفند Accepted
    5) علت ريجکت: نگفتن
    6) آخرين مدرک تحصيلی: ليسانس
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): A1 آلمانى- تافل IBT
    8) نام شهر مقصد: کمپ- لینتفورت
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: به عهده خود شخص
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...):دانشجويى- ليسانس
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant: همزمان درخواست دادیم.
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ بله - چند بار همسرم مستقيم به اداره مهاجرت رفتند و پرس وجو کردند. منم از سفارت اینجا پیگیر بودم.
    14) ساير توضيحات: اینطور که اداره مهاجرت شهر به ما گفت، تا زمانیکه همسرم کارت اقامتشون رو نگیرند، پروسه بررسی ویزای من استارت نمیخوره. 1 هفته بعد از اینکه کارت اقامت همسرم اومد، از سفارت تماس گرفتند که ویزام اومده.
    روزی که همسرم برای دریافت کارت اقامتشوت رفته بودند، ادمیشنی که تو این مدت از دانشگاه گرفته بودم، به آفیسر اونجا نشون دادن که روند صدور ویزام رو تسریع کرد!

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نتیجه ویزای همسرم

1) تاريخ مصاحبه: 22 ژانويه 2015
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: 1 مارچ 2015 Accepted
    6) آخرين مدرک تحصيلی: فوق ليسانس
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): A1
    8) نام شهر مقصد: ماگدبورگ
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: هزينه شخصی
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...): دانشجويی، فوق ليسانس
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant: پنج ماه
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ بله، تقريباً هر هفته از اداره مهاجرت پيگيری کردم
    14) ساير توضيحات: دو هفته بعد از مصاحبه اطلاعات پرونده به اداره مهاجرت ماگدبورگ ارسال شد و 10 روز بعد هم خود پرونده رسيد. نامه های بيمه و بانک رو همون روز گرفتم و مدارک رو تکميل کردم. آفيسر هم همونجا بهم گفت از نظر ما اوکی هستش و جواب رو همون روز برای سفارت فرستادند. يک هفته بعد از اون هم بهمون زنگ زدند و گفتند جواب مثبت ويزا اومده. يک نکته مهم این بود که روی مدرک A1 خيلی تأکيد داشتند. روز مصاحبه هم هيچ فرم امنيتی به همسرم ندادند.
    ویرایش توسط sepidehreg : March 5th, 2015 در ساعت 04:36 PM
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

1) تاريخ مصاحبه:
    17 سپتامبر 2015
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: 20 مارچ 2015 Accepted
    6) آخرين مدرک تحصيلی: فوق ليسانس
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): تافل
    8) نام شهر مقصد: ارلانگن
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: هزينه شخصی
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...): دانشجويی، قرارداد کار دکترا
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با دريافت ويزا توسط main applicant: چهار هفته
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ خیر
    14) ساير توضيحات: روزی که به همسرم ززنگ زدن ویزاش خاضر بود به من زنگ زدن گفتن CV تو بیار بعد 4 هفته هم ویزام اومد.

Junior Member

1) تاريخ مصاحبه: 2015.03.23
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا:
    2015.07.23 Accepted
    3) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...):A1
    4) نام شهر مقصد: Berlin
    5) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: قرارداد کاری
    6) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...): پاس آلمانی

Junior Member

چون همسرم پروفایل نداره من بجاش می نویسم

1) تاريخ مصاحبه: 26 آگوست ۲۰۱۵
    2) تاريخ اعلام نتيجه ويزا: ۱۲ اکتبر ۲۰۱۵ Accepted
    6) آخرين مدرک تحصيلی: کارشناسی ارشد - دانشجوی ترم آخر دکترا
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت (آلمانی، انگليسی ...): آیلتس ۶ (البته ۲ سالش گذشته بود و منقضی شده بود)
    8) نام شهر مقصد: گوتینگن
    9) چگونگی تأمين مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: قرارداد کاری همسر
    10) نوع ويزای همسر (دانشجويی، کاری، ...): دانشجویی-کاری
    11) فاصله زمانی اقدام برای ويزای پيوست با زمان اقدام/دريافت ويزا توسط main applicant: یک هفته قبل از دریافت ویزای خودم که ایمیل موفقیت آمیز بودنش اومد همسرم اقدام کرد. من که رفتم ۲ هفته از تاریخ مصاحبه همسرم گذشته بود.
    12) آيا در طول انتظار برای ويزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنيت/ سفارت داشته ايد؟ من یک بار به اداره مهاجرت گوتینگن رفتم که برای کارت اقامت اقدام کنم . همون موقع پرسیدم که گفتن ۱ هفته دیگه جوابو می فرستیم سفارت
    13) آيا تا بحال به کشورهای اتحاديه اروپا يا حوزه شنگن سفر داشته ايد؟ خیر
    14) ساير توضيحات: ویزای من به دلیل اینکه امنیت خورد حدود ۵ ماه و نیم طول کشید ولی برای همسرم زیر یک ماه و نیم اومد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تربیت مدرس

با سلام،
    من دانشجوی دکتری داخل هستم و برای فرصت مطالعاتی اومدم آلمان و خانومم و دخترم برای ویزای پیوست به خانواده اقدام کردن.

1) تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر 2015 / 2 شهریور 1394
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 1 نوامبر 2015 / 10 آبان 1394 (68 روز) Accepted
    3) تاریخ اعتراض: --------
    4) تاریخ پاسخ به اعتراض: --------
    5) علت ریجکت: -------
    6) آخرین مدرک تحصیلی: لیسانس / دانشجوی کارشناسی ارشد
    7) نوع مدرک زبان ارائه شده به سفارت: مدرک لیسانس خانومم رو در اداره اقامت معادل سازی کردن و نیازی به ارائه مدرک زبان نشد.
    8) نام شهر مقصد: کنستانس / Konstanz
    9) چگونگی تامین مخارج در مدت اقامت توسط main applicant: بورس وزارت علوم و هزینه شخصی به میزان محاسبه شده توسط اداره اقامت برای خانواده سه نفره.
    10) نوع ویزای همسر: ویزای اقامت
    11) فاصله زمانی اقدام برای ویزای پیوست با زمان اقدام / دریافت ویزا توسط main applicant: زمان مصاحبه خانومم حدود یک ماه و نیم بعد از مصاحبه خودم بود. تقریبا یک هفته بعد از مصاحبه خانومم ویزای من اومد.
    12) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت / اداره امنیت / سفارت داشته اید؟ وقتی که ایران بودم از طریق دانشگاه پیگیری کردم و گفتن پرونده خانواده ت رسیده اداره اقامت و اطلاعات دیگه ای نداریم. وقتی خودم اومدم آلمان از طریق رابط دانشگاه با اداره مهاجرت به طور مداوم پیگیر کار بودم.
    13) آیا تا به حال به کشورهای اتحادیه اروپا سفر داشته اید؟ خیر
    14) سایر توضیحات: پرونده ما به دلایل مختلف پیچیدگی های زیادی داشت اما خدارو شکر با پیگیری مداوم خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکردیم ویزای خانواده ام اومد و الان اینجان. اگر سوالی بود من در خدمت هستم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)