نقل قول نوشته اصلی توسط znoori نمایش پست ها
سلام.
من فارغ التحصیل کارشناسی طراحی صنعتی ام. الان برای انتخاب رشته ارشد گیج شدم. رنکینگ دانشگاههای ایران رو که دیدم دانشگاه تهران بالاتر از بقیه بود. می خواستم ببینم دانشکده هنرهای زیبا هم شاملش می شه یا فقط برای رشته های فنیه. دانشگاه هنر تهران رو اونور قبول دارن یا نه؟ دانشگاه امیرکبیر ارشد طراحی صنعتی می گیره و mastre of science میده به جای masster of art! اگه امیرکبیر بخونم و مدرک مهندسی طراحی صنعتی بگیرم برای پذیرش دکترا بهتره یا اگه دانشگاه تهران یا علم و صنعت بخونم؟ در کل این انتخاب رشته خوبه؟
1- دانشگاه تهران روزانه 2- دانشگاه امیرکبیر روزانه 3- دانشگاه تهران شبانه 4- دانشگاه امیرکبیر شبانه 5- دانشگاه علم و صنعت شبانه 6- دانشگاه هنر تهران روزانه 7- دانشگاه هنر تهران شبانه 8- دانشگاه الزهرا روزانه 9- دانشگاه الزهرا شبانه
مرسی
من اگر جای شما بودم روی دانشگاه هنر به عنوان اولین گزینه تمرکز میکردم و دانشگاه های امیرکبیر و تهران هم به ترتیب به عنوان آخرین گرینه ها! هیچگدوم از دانشگاه های ایران برای اساتید خارج از ایران شناخته شده نیست و معمولا نام دانشگاه رو ملاک قرار نمیدن. بنابر این روی دانشگاهی تمرکز کنید که برای شما سودمند تر خواهد بود.