صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 73

موضوع: PhD هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PhD هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli_Kiani نمایش پست ها
    هنر روزانه رو بعد از علم و صنعت شبانه انتخاب می کنید؟!! می دونستید طراحی صنعتی الزهرا از دانشگاه های دیگه قوی تره؟ یا اقلاً چیزی از دانشگاه تهران کم نداره. جای علم و صنعت روزانه کجاست؟!! من نمی دونستم امیر کبیر هم این رشته رو ارائه میده. بیشتر دقت کنید اون رشته ای که انتظار دارید باشه. علم و صنعت از قدیم یک سال در میون این رشته رو می ذاشته ولی برای امیر کبیر فکر می کنم خیلی جدید باشه که به نظر ریسکش بالاست.

دوست عزیز، ما توی این انجمن قصد داریم به اونهایی که قصد ادامه ی تحصیل در خارج از کشور رو دارن کمک کنیم!
    عرض کردم برای پذیرش دکترا گرفتن این سوال رو پرسیدم. من دانشگاه هنر رو به همه شون ترجیح می دم ولی اونور اسمی ازش نیست. الزهرا هم برای رفتن اعتبار نداره. علم و صنعت امسال برای روزانه فقط آقایون رو پذیرش می کنه و 2 نفر خانم برای شبانه می گیره. فرق شبانه و روزانه فقط پولیه که باید بدی وگرنه کلاس ها که یکیه و تو مدرک هم قید نمی شه روزانه یا شبانه بودی. امیرکبیر سه ساله پذیرش ارشد طراحی صنعتی داره. یه سری از سیلابس های درسی رو تغییر داده و مدرک مهندسی می ده! کلاس ها هم تو دانشکده فنی برگزار می شه. قصد من از ارشد خوندن رفتنه وگرنه با همون لیسانس دارم کار می کنم و می دونم ارشد طراحی صنعتی خبری توش نیست. می خوام ببینم اونور اوضاع چطوره؟ برای رشته های هنری هم همین رنکینگی که تو همین سایت هم بود صدق می کنه؟
    ویرایش توسط znoori : May 28th, 2011 در ساعت 12:22 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

نقل قول نوشته اصلی توسط znoori نمایش پست ها
    عرض کردم برای پذیرش دکترا گرفتن این سوال رو پرسیدم. من دانشگاه هنر رو به همه شون ترجیح می دم ولی اونور اسمی ازش نیست. الزهرا هم برای رفتن اعتبار نداره. ......
    کی گفته الزهرا اعتبار نداره؟! پس چطوری من از 3 تا اپلای، 3 تا پذیرش گرفتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_j نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشدِ نقاشی دارم
    می خوام اقدام کنم برای پی-اچ-دی تو رشته ی fine art.... کانادا
    هیچ تجربه اب برای apply ندارم
    و راستش کمی در موردش نگرانم
    به نظرتون از موسسات اعزام دانشجو کمک بگیرم؟
    کسی آقای صفایی نعمت اللهی را میشناسه؟
    ممنون....

سلام
    اگر قصدتون فقط دکترا در fine arts هست که انتخاب زیادی ندارید. من توصیه می کنم حتما دانشگاه concordia در مونترال را اقدام کنید یک رشته جدید داره که به قول خودشون میان رشته ای هست، این هم لینکش
    http://graduatestudies.concordia.ca/SIP/
    به نظر من اگر زبان انگلیسی خوب (IBT 100) و رزومه قوی هم دارید این دو تا دانشگاه در آمریکا رو هم نگاه کنید، این ها به GRE نیاز نداره. اما باید طرح یک پروژه هنری رو در 3 - 4 صفحه براشون بفرستید.
    DXArts (Digital Arts and Experimental Media) -----> University of Washington -------> Seattle, Washington
    Electronic Arts -----> Rensselaer Polythechnic Institute -----> Troy, New York

در کل باید بگم گرفتن پذیرش برای دکتری هنر (به جز معماری) از آمریکا و کانادا کار خیلی سختیه، بویژه اگر دنبال فاند هم باشید. من توصیه می کنم اگه براتون امکانش هست دوباره برای گرفتن مستر اقدام کنید. چون کسانی که دنبال PHD هنر می رن فقط باید به شغل آکادمیک فکر کنن (البته این نظر شخصی من).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد گرافیک-ارتباط تصویری

نقل قول نوشته اصلی توسط znoori نمایش پست ها
    عرض کردم برای پذیرش دکترا گرفتن این سوال رو پرسیدم. من دانشگاه هنر رو به همه شون ترجیح می دم ولی اونور اسمی ازش نیست. الزهرا هم برای رفتن اعتبار نداره. علم و صنعت امسال برای روزانه فقط آقایون رو پذیرش می کنه و 2 نفر خانم برای شبانه می گیره. فرق شبانه و روزانه فقط پولیه که باید بدی وگرنه کلاس ها که یکیه و تو مدرک هم قید نمی شه روزانه یا شبانه بودی. امیرکبیر سه ساله پذیرش ارشد طراحی صنعتی داره. یه سری از سیلابس های درسی رو تغییر داده و مدرک مهندسی می ده! کلاس ها هم تو دانشکده فنی برگزار می شه. قصد من از ارشد خوندن رفتنه وگرنه با همون لیسانس دارم کار می کنم و می دونم ارشد طراحی صنعتی خبری توش نیست. می خوام ببینم اونور اوضاع چطوره؟ برای رشته های هنری هم همین رنکینگی که تو همین سایت هم بود صدق می کنه؟

الزهرا اعتبار نداره یعنی چی! مگه شما تا حالا الزهرا اومدی که اینطور محکم درموردش اظهار نظر میکنید؟!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه هنر.دانشگاه علامه طباطبایی

سلام.من فوق لیسانس رشته فلسفه هنر از دانشگاه علامه طباطبایی رو دارم و قصد ادامه تحصیل همین رشته یا تاریخ هنردر اروپا،گانادا یا استرالیا رو دارم.آیا کسی میدونه چه دانشگاه هایی توی این رشته وجود دارند؟با نهایت سپاس.

سلام دوستان
    امیدوارم احوالات همه خوب باشه من تازه عضو شدم ودر حال تحقیق در مورد مهاجرت و پذیرش و... بودم که به سایت شما رسیدم . حالا هم شرایطمون رو میگم اگه کسی تونست که کمکمون کنه ممنون میشم : ( جای دیگه هم پرسیدم )

همسر من دارای معدل 19 در کارشناسی هنر ( نقاشی)
    فوق لیسانس تقریبا 19 در نقاشی
    نمره پروژه 19.5
    دارای 2 تالیف کتاب ( منظور ارائه طرح نقاشی در کتاب های درسی دوره راهنمائی اموزش و پرورش هست که اسمش اول کتاب هست )
    2 سال سابقه کار ( تدریس )
    برگزاری چند نمایشگاه ( یکی در هند )
    زبان در حد متوسط که در حال خواندن میباشد . الان حدود 5

خواستم بدونم توی پذیرش گرفتن و بورس شدن امکان بورس شدنش چقدره ( اخه شنیدم تو فرنگ به هنر خیلی بهاء میدن )

و کجا ها میتونه اقدام کنه وبهتره

Junior Member

سلام

من کارشناسی ارشد گرافیک میخونم دارام برایPHD دانشگاههای آلمان برای Art Historyیا
    Art, Art Theory in general
    اقدام میکنم توی سایت DAAd اطلاعاتی پیدا کردم اما اگر دوستان عزیز اطلاعات بیشتری دراین مورد دارند سپاسگزارمیشم برای ازدست ندادن وقت دارم مطالب روجمع میکنم شماهم اگرمیتونید راهنمایی بیشتری کنید چون همه این کارا ازاستادپیدا کردن و مقدمات بورس خودش کلی زمان میخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معماری و کارشناس ارشد کارگردانی نمایش دانشگاه هن

سلام. من کارشناس معماری هستم و کارشناس ارشد کارگردانی نمایش. نمره پایان نامه ام A بوده و پایان نامه برتر سال دانشکده شد الان هم آماده چاپه اگه مجوز ارشادش بیاد.. یه نمایشنامه هم چاپ کرده ام که برنده جایزه جشنواره بوده. خلاصه الان نمی دونم که بهتره ادامه تحصیل بدم و پی ایچ دی اپلای کنم یا باز واسه ام ای اقدام کنم(واسه رشته نمایش). لطفا هر جور اطلاعات یا پیشنهاد مفیدتون رو برام بنویسید.

سلام . من لیسانس طراحی فرش با معدل ممتاز و فوق لیسانس صنایع دستی ،گرایش طراحی و ساخت جواهرات از دانشگاه هنر اصفهان هستم. نزدیک به 2 سال سابقه تدریس هنر تو دانشگاه رو دارم. معدل فوق لیسانسم 18.56 هست..... واسه phd که دارای گرایش عملی باشه( نه مثل تاریخ یافلسفه ) می تونید منو راهنمایی کنید؟....من حتما باید بورس پیدا کنم چون نمی تونم خودم هزینه هاشو بدم...ممنون. فکر میکنید شانسی داشته باشم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت

سلام
    لیسانس شیمی محض دانشگاه کرمان، معدل12/5
    فوق لیسانس پژوهش هنر پیام نور تهران،معدل17/5
    آیلتس 6/5
    1 ISI
    آیا شانسی برای گرفتن فاند برای دکترا از دانشگاه های نیوزلند در رشته تاریخ هنر وجود دارد؟
    اگر شانسی وجود ندارد،چه کشوری مناسب تر است؟
    در ضمن به دلیل نا مرتبط بودن رشته لیسانس و فوق لیسانس ،من 27 واحد پیش نیاز از دروس هنر، گذرانده ام.
    ممنون
    لطفا پاسخ دهید.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)