صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73

موضوع: PhD هنر

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

پیش فرض پاسخ : PhD هنر

سلام
    اگر می خواهید آمریکا و کانادا اقدام کنید به این سایت سر بزنید http://www.collegeart.org/directories/
    The College Art Association یک موسسه معتبر هست که اطلاعاتی بسیار کامل و جامع در مورد تمام رشته های هنری ارئه شده در دانشگاهای آمریکای شمالی رو در کتابی که در آدرس بالا اومده چاپ کرده من خودم از همون سایت بالا یه جایی رو پیدا کردم که می شد بدون خریدن کتاب توش سرچ کرد ولی الان هرچی گشتم پیدا نکردم شما بگردید شاید تونستید پیدا کنید این سایت رو استادی از آمریکا بهم معرفی کرد وقتی گفتم به فلان موضوع علاقه دارم گفت برو تو این کتاب بگرد ببین اصلا تو آمریکا و کانادا کسی رو این موضوع کار می کنه یا نه؟
    شما برای اپلای باید وب سایت تمام دانشگاه ها رو بگردید ببینید به اون موضوعی که علاقه دارید کسی روش کار می کنه یا نه؟ بعد یه ایمیل به طرف بزنید و با ارئه یه مقاله یا خلاصه پایان نامه یا سابقه معتبر کاری یه جوری به طرف ثابت کنید که به اون موضوع علاقه دارید. این خیلی وقت می بره من برای تقریبا نزدیک به 70 دانشگاه در آمریکای شمالی ایمیل زدم!!! باور کنید، در عرض 2 ماه کارم از صبح تا شب ایمیل بود بعد 12 تا شون بهم جواب دادند و برای 8 تاشون می خوام اپلای کنم. در رشته هنر شما باید برای مقطع دکتراد نظری مثل تاریخ هنر تقریبا بدونید که می خواهید روی چی کار کنید و در sop بعد از اینکه با استاد هماهنگ شدید اسمش رو به عنوان استاد راهنمای اولیه ببرید. دکترای نظری هنر خیلی سخت تر از رشته های دیگه هست باید نمره زبانتون بیشتر از بچه های مهندسی باشه به دانستن فرانسه و حتی آلمانی هم نیاز دارید و تمام دانشگاهای آمریکا gre هم می خواد و لی تا اونجا که من تحقیق کردم بیشتر اون 70 دانشگاه در ترم اول خودشون زبان فرانسه و آلمانی رو ارائه می کنند که اگه پاس کردید اجازه ادامه را به شما می دهند.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member Davidiyya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cinematography And Film/video Production

نقل قول نوشته اصلی توسط hamebi نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد سینما می خونم. می خوام تو آلمان دکتری فیلمسازی بخونم. شنیدم یه دانشگاهی تو آلمان، دکتری فیلمسازی می ده. کسی هس که بتونه بهم در موردش اطلاعات بده؟

ممنونم.
    سلام دوست عزیز
    من هم به دنبال دانشگاهی هستم که دکتری تولید فیلم رو ارائه بده ... با اکثر دانشگاه های آلمان تماس گرفتم، ظاهرا" در آلمان مقطع دکتری فقط برای مطالعات فیلم و مطالعات مدیا ارائه میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

نقل قول نوشته اصلی توسط tootam نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ارشد ادبیات نمایشی هستم ،برای دکترا می خوام اقدام کنم به کشور چک تو همین رشته ، کسی اطلاعی داره از شرایط و دانشگاها ؟
    مایل به همکاری در همین رشته برای مقاله ISI هستید؟ من هم از دانشگاه سوره هستم

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام

این یک لینک خوب و معتبر هست در مورد دانشگاهای هنر در آمریکا:

http://grad-schools.usnews.rankingsa...arts-schools+y

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام

این یک لینک خوب و معتبر هست در مورد دانشگاهای هنر در آمریکا:

http://grad-schools.usnews.rankingsa...arts-schools+y
    فکر می کنم برای فیلم / سینما / ویدئو، رنکینگ ها متفاوت از بخش Arts باشد، درسته؟

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Iverson نمایش پست ها
    فکر می کنم برای فیلم / سینما / ویدئو، رنکینگ ها متفاوت از بخش Arts باشد، درسته؟
    اینو نمی دونم باید چک کرد ولی این یه سایت معتبر در مورد رنک دانشگاها در آمریکا هست.

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

خطاب به fano که می خواد برای دکترای تاریخ هنر اقدام کنه و الان هم صندوقش دیگه جا نداره!!! پس من جواب سئوالش رو مجبورم اینجا بگذارم:

من خودم یه مدتی دروس کنکور ارشد هنر درس می دادم وقتی شما تونستید تو اون کنکور موفق بشید (چیزی که هزارتا کتاب رو می خونی روز امتحان از کره مریخ سوال می دن) جی آر ای رو هم وقت بگذارید می تونید، جی آر ای وحشتناک سخت هست ولی فضایی نیست.

Junior Member

سلام. من فوق لیسانس در رشته ی پژوهش هنر دارم. سابقه ی کار مطبوعاتی و مقاله ی پژوهشی هم دارم، ایاتس 5.5، می خواهم در یکی از دانشگاه های اروپا دکترا بگیرم با ادامه ی موضوع پایان نامه ی ارشدم در ارتباط با پاپ موزیک ایران. مشکلم زبان انگلیسی و ایلتس پایین هست. مایلم اگر بشه در یک کشور اروپایی زبان آن کشور را خوانده و دکترا خود را در جامعه شناسی هنر یا مطالعات رسانه ای بگیرم . لطفا اگر تجربه ای دارید راهنمایی بفرمایی.
    با سپاس

با سلام
    من كارشناسى و كارشناسى ارشد عكاسى از دانشگاه هنر تهران دارم.
    علاقمند به خواندن در مقطع دكترا، مشكل اول هزينه هاى تحصيل در خارج از ايران و دوم زبان در حد متوسط رو دارم.
    چون خواهرم در كانادا زندگى مى كنه فقط به كانادا فكر مى كنم اما نمى دونم، چه دانشگاهى و چه رشته اى مى تونم ادامه بدم.
    در بيشتر مطالبى كه خوندم توصيه شده دوباره از ارشد شروع كردن راحت تر است اما خوب براى من هم زمان بر و هم هزينه بر است و ترس ادامه تحصيل در مقطع دكترا برام خيلى زياده چون فكر مى كنم خيلى زمانى نيست براى تقويت زبان و شما بايد در سطح عالى باشيد.
    حالا نمى دونم با همچين شرايطى امكان ادامه تحصيل در كانادا هست و آيا شانسى براى گرفتن كمك هزينه تحصيلى دارم؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايم كنيد.

Junior Member

دوستانی که اطلاعات در مورد ادامه ی تحصیل در رشته های تاریخ هنر و هنر اسلامی در مقطع دکترا دارند ممنون می شم راهنمایی کنند. فکر کنم خیلی از بچه های پژوهش هنر، هنر اسلامی و صنایع دستی به همچین اطلاعاتی نیاز داشته باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)