صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: Pick Up ویزا آمریکا از باکو - 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Pick Up ویزا آمریکا از باکو - 2015

فعلا که از ویزای کسی خبدی نیستو اگه کلیر شدیم و تاریخ ها با هم جور بود همه با هم هماهنگ میکنیم. شما چه تاریحی مصاحبه داشتی؟ رشتتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsamavatian نمایش پست ها
    سلام بر همگی. من هنوز ویزام نیومده با توجه به تاریخ I20 و پرواز به محض اینکه ویزام بیاد (اگه بیاد) باید خودم واسه پیکاپ برم و نمیتونم بدم به آژانس ها چون ده روز طول میدن (اگه خودم برم 2 روزه برمیگردم:-)). اگر کسی قصد سفر داره به باگو یا پیکاپ میخواد بکنه به من اطلاع بده تا با هم در ارتباط باشیم. اگر قصد سفر دارین که باهم بریم برای تعدیل هزینه ها به قول بچه ها و اگر میخواد پیکاپ کنه و عجله داره بازم میتونه برای تعدیل هزینه های من، من واسش بگیرم :-).

Junior Member

لطفا برای پیکاپ به من هم اطلاع بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsamavatian نمایش پست ها
    سلام بر همگی. من هنوز ویزام نیومده با توجه به تاریخ I20 و پرواز به محض اینکه ویزام بیاد (اگه بیاد) باید خودم واسه پیکاپ برم و نمیتونم بدم به آژانس ها چون ده روز طول میدن (اگه خودم برم 2 روزه برمیگردم:-)). اگر کسی قصد سفر داره به باگو یا پیکاپ میخواد بکنه به من اطلاع بده تا با هم در ارتباط باشیم. اگر قصد سفر دارین که باهم بریم برای تعدیل هزینه ها به قول بچه ها و اگر میخواد پیکاپ کنه و عجله داره بازم میتونه برای تعدیل هزینه های من، من واسش بگیرم :-).

Junior Member

دوستان ما قصد داریم که ویزامون رو بدیم برای پیکاپ. اگر توی یکی دو هفته آینده کسی هست که اون هم بخواد پیکاپ کنه و یا وقت مصاحبه داره لطفا به من پیام خصوصی یده.
    ممنونم

دوستان ما قصد داریم که ویزامون رو بدیم برای پیکاپ. اگر توی چند روز آینده کسی هست که اون هم بخواد پیکاپ کنه و یا وقت مصاحبه داره لطفا به من پیام خصوصی یده.
    ممنونم

Junior Member

بچه ها من 30 جولای مصاحبه داشتم و امیدوارم دیگه به زودی قبل از ترم جدید کلیر بشم. می خواستم ببینم کسی هست که بخواد برای سفر/پیک اپ باکو بره؟ چون خود من فقط یک بار خروج از کشور دارم و نمی تونم برم.
    ممنون می شم پیام بدین بهم

Junior Member

سلام دوستان، ویزای همسر من آماده شده ، کسی هست که تا یک یا دو هفته آینده بره باکو؟ ممنون میشم اگه پیغام بدین بهم

Junior Member

سلام ویزای من هم روز آخر سال 2015 آماده شده . آیا کسی هست که بخواد برای پیک آپ یا مصاحبه باکو بره در آینده خیلی نزدیک؟ مثلا تا 10 ژانویه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aasiaeet نمایش پست ها
    سلام ویزای من هم روز آخر سال 2015 آماده شده . آیا کسی هست که بخواد برای پیک آپ یا مصاحبه باکو بره در آینده خیلی نزدیک؟ مثلا تا 10 ژانویه؟
    ممنون

سلام. من 30 دسامبر برام ایمیل اومد که آماده س. اما تو اون سایتی که روز مصاحبه اعلام کردن تغییری تو وضعیت من ایجاد نشده. خواستم ببینم برای شما هم همینطوره؟ در ضمن بنده به احتمال زیاد نمیرسم دیگه به این ترم. چون سفارت که بستس تا 4 ژانویه. منم که باید 6 ژانویه دانشگاه باشم والا بورسم از دست میره. اگر در این مورزم اطلاعاتی دارید درخدمتم. در ضمن برای پیکاپ روی منم حساب کنید در هر حال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davood2000 نمایش پست ها
    سلام. من 30 دسامبر برام ایمیل اومد که آماده س. اما تو اون سایتی که روز مصاحبه اعلام کردن تغییری تو وضعیت من ایجاد نشده. خواستم ببینم برای شما هم همینطوره؟ در ضمن بنده به احتمال زیاد نمیرسم دیگه به این ترم. چون سفارت که بستس تا 4 ژانویه. منم که باید 6 ژانویه دانشگاه باشم والا بورسم از دست میره. اگر در این مورزم اطلاعاتی دارید درخدمتم. در ضمن برای پیکاپ روی منم حساب کنید در هر حال
    سلام، من از Department of State پرسیدم، و جوابی که شنیدم این بود که تا زمانی که ویزا تو پاسپورت نخوره معمولا سایت آپدیت نمیشه، اگر ایمیل زدن یعنی اینکه ویزا آماده شده، در مورد دانشگاه ها هم من خودم Case Western Reserve University درس خوندم، و الان هم MIT هستم، تا حالا ندیدم که به خاطر چند روز تاخیر ایرادی پیش بیاد برای بورسیه ، حتا مورد هایی دیدم که یک تا دو ماه در شروع کردن ولی مشکلی پیش نیومده، ممنون میشم اگه شماره تماس یا آدرس ایمیلتون رو بهم مسیج بدین که بتونم برای پیک آپ باهاتون هماهنگ کنم،

Junior Member

سلام تو سایت برای من هم تغییر نکرده بود تا دیروز 7 ژانویه که پاسپورت ها تحویل سفارت شده ولی قبول نزده بلکه فقط آپدیت شده.
    برای پیک آپ هم من به اولدوز گشت شرق دادم قیمتش منطقی تر بود (تا 4 تا پاسپورت 120 دلار) باقی دونه ای 100 می گرفتن و می گفتن دو هفته کاری این گفت یک هفته.
    برای حضور در دانشگاه هم یک هفته دو هفته با هماهنگی مشکلی نباید پیش بیاره. خود من قراره یک هفته دیر برم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)