صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: Master Card بانك ملي

پیش فرض Master Card بانك ملي

سلام دوستان كسي در مورد Master Card بانك ملي به نام ملي تراست و شرايط صدور و اينكه مي شه با اون براي TOEFL ، GRE ، GMAT پرداخت كرد اطلاعاتي دارد؟ شما از چه راهي واسه پرداخت report ها تون استفاده مي كنين؟

پیش فرض پاسخ : Master Card بانك ملي + TOEFL report نياز به كمك فوري

يکی از دوستان من دو سال پيش از طريق بانک ملی يک کارت اعتباری گرفت که يکی دو هفته بعدش به دلايل سياسی پولهاشون بلوکه شد.... من پيشنهاد می کنم از جاهای غير دولتی اقدام کنيد که دچار چنين مشکلاتی نشويد.
    می تونيد سايت Farsifile.com رو چک کنيد. من از 5-6 حای مختلف کارت اعتباری گرفته ام ولی از مال اين سايت از همه راضی تر بوده ام. چون Panel داره و سريعتر از همه ( حدود يک ساعته) هميشه بهم رسونده کارت اعتباری رو.

Junior Member

سلام Haniehmoshki

من Mastercard دارم و از بانك ملي گرفتم . البته اين نوع Mastercard از قبرس صادر ميشه و صدور آن حدود 5/1

ماه طول مي كشه . لازمه بگم كه من كليه هزينه ها و حتي يكسري از هزينه ها در خارج از كشور را از طريق اين كارت

پرداخت كردم و هيچگونه مشكلي هم نداشتم.

موفق باشي

تا اونجایی که من میدونم اعتبار کارتهای بانک ملی و بانکهای دولتی از شرکتهای خصوصی بیشتره. یکی از دوستان دو ساله که از یکی از این کارتها استفاده میکنه و تاحالا مشکلی نداشته. ملی تراست هم کاملاً اعتباریه، بلوکه کردن پول رو متوجه نمیشم. اول خرید میکنید بعد پرداخت. همه جا هم میشه ازش استفاده کرد.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

من هم چندین ماه قبل می خواستم به یک مستر کارت در خارج از کشور پول واریز کنم که همونطور که میدونین این کار commission charge می خواد و تازه زیر 1000 پوند هم برای ایران قدغن هست. از یکی از شعبه های بانک ملی در خیابون وزرا شنیدم که گفت master cart رو همونطور که دوستان هم گفتن از قبرس صادر میکنه و 1.5-2 ماه طول میکشه و شما باید در ابتدا 2000 یورو در حساب بذارین! و بعد دو ماه میتونین 1000 تاش رو بردارین. و در این مدت بهش سود هم تعلق میگیره.برای این کار باید فرم پر کنین حتما پاسپورت ببرین و اونا استعلام میکنن و... البته خود من برا این کار اقدامی نکردم! و با بانک تجارت پولمو واریز کردم چون تجارت از این لحاظ up to date تره نسبت به ملی!...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

البته دوستانی که این کارت رو تهیه کردن لطفا بگن که این کارتشون همون مستر کارت واقعی و اورجینال که مثلا Natwest میده هست؟( که بعید می دونم اینجوری باشه) ویا اینکه یک حد واسط از طرف بانک ملی و Natwest هست که فقط واریز کردن پول رو به صورت شبکه ای امکان پذیر میکنه؟ اسپانسر بانکی این کارت کجا هست؟Natwest یا بانک ملی؟ ( ملی تراست؟؟؟؟؟)

این کارت توسط یک بانک در قبرس صادر میشه و MasterCard هست. یعنی میشه هم برای خرید آنلاین، هم از عابربانک و هم هر جای دیگه ای که بشه از MasterCard استفاده کرد، ازش استفاده کنید. من سه ماهه دارم، برای خرید آنلاین، TOEFL و GRE ازش استفاده کردم و مشکلی نداشتم. اگر کسی اطلاعات بیشتری خواست بگه تا بنویسم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

تا جایی که می دانم با معرفی نظام پزشکی و برخی جاهای دیگر بانک ملی مستر کارتی با نام ملی تراست صادر می کند. 200 یورو پول می گیرد و 2000 یورو اعتبار می دهد البته ضامن هم می خواهد. با این کارت همه ی اون کارها رو میشه انجام داد. فقط اگر برای همین کارهای معمولی اپلای می خواهید اصلا سراغش نروید که صرفه ندارد چرا که :

1- 50 یورو (حدود هفتاد هزار تومان) بابت صدور کارت فیزیکی می گیرند
    2- هر سال به گمانم 20 یورو بابت شارژ سالیانه می گیرند

این کارت برای کسانی که زیاد سفر خارج دارند و می خواهند از دستگاه های ATN استفاده کنند مقرون به صرفه است.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

سلام
    من این کارت رو دارم.
    رو ش گرفتنش این طوریه که هرکسی می تونه بگیره ولی شما باید در بانک اعتبار ایجاد کنین. این اعتبار از دو طریقه:
    1- 2000 یورو سرمایه در یک حساب
    2- گرفتن یک معرفی نامه از سازمانی معتبر(براشون تعریف شده)

من از معرفی نامه نظام پزشکی استفاده کردم. برای داشتن این معرفی نامه باید یه نفر پزشک که حق عضویتش رو پرداخته ضمانت فرد دریافت کننده کارت (که اونم حق عضویت رو داده) رو بکنه.این معرفی نامه +200 یورو برای دریافت کارت کافیه. یک ماهه هم کارت رو بهتون میدن. سقف استفاده از این کارت ماهی 1000 یورو هست.

من تمام هزینه های اپلای +تافل رو با همین کارت داده م و ازش برا یخرید کتاب و مقاله هم استفاده کردم. و هیچ مشکلی وجود نداشت.

يعني دريافت كننده كارت هم بايد پزشك باشه يا اينكه اگر يك پزشك معرفي كنه كافيه ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)