صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: Master Card بانك ملي

پیش فرض پاسخ : Master Card بانك ملي + TOEFL report نياز به كمك فوري

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    يعني دريافت كننده كارت هم بايد پزشك باشه يا اينكه اگر يك پزشك معرفي كنه كافيه ؟
    همونطور که Roger توضیح داد اگر پزشک یا هیئت علمی دانشگاه باشه بجای 2000 یورو ودیعه، فقط 200 تورو میگیرند. اما اگر هیچکدوم نباشید فقط کافی 2000 یورو برای ضمانت تو حسابتون داشته باشید.
    البته در مورد اینکه به صرفه هست این کار یا نه، به نظر من هست. چون اگر پذیرش بگیرید، بهترین راه برای انتقال پول از ایرانه، چون برداشتش رو از یه حساب سیبا تو ایران انجام میدن (یا حساب ارزی مرتبط با کارت)
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    يعني دريافت كننده كارت هم بايد پزشك باشه يا اينكه اگر يك پزشك معرفي كنه كافيه ؟
    بله حتما باید پزشک باشه.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    این کارت توسط یک بانک در قبرس صادر میشه و MasterCard هست. یعنی میشه هم برای خرید آنلاین، هم از عابربانک و هم هر جای دیگه ای که بشه از MasterCard استفاده کرد، ازش استفاده کنید. من سه ماهه دارم، برای خرید آنلاین، TOEFL و GRE ازش استفاده کردم و مشکلی نداشتم. اگر کسی اطلاعات بیشتری خواست بگه تا بنویسم.
    mehdi جان ميشه بگي واسه دريافت اين كارت سراغ كدوم شعبه بانك ملي بايد رفت؟ لطفا جزئيات رو ذكر كنيد.

هر کدوم از شعب ارزی که برید جزئیات رو براتون میگن. در ضمن من فروم رو مرتب چک میکنم. نیازی به پیغام خصوصی برای یاداوری جواب دادن نیست.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    این کارت توسط یک بانک در قبرس صادر میشه و MasterCard هست. یعنی میشه هم برای خرید آنلاین، هم از عابربانک و هم هر جای دیگه ای که بشه از MasterCard استفاده کرد، ازش استفاده کنید. من سه ماهه دارم، برای خرید آنلاین، TOEFL و GRE ازش استفاده کردم و مشکلی نداشتم. اگر کسی اطلاعات بیشتری خواست بگه تا بنویسم.
    mehdi جان ميشه بگي واسه دريافت اين كارت سراغ كدوم شعبه بانك ملي بايد رفت؟ لطفا جزئيات رو ذكر كنيد.
    هر شعبه ارزی بانک ملی که به شما نزدیک تره . من از بانک شعبه سهیل (پایین ونک) گرفتم که هم نزدیک و هم خلوت بود و من اولین نفری بودم که از اون بانک گرفتم. دنبال بانک اسکان هم نرید که یه علت شلوغی نمی ده دیگه.
    The things you own end up owning you

Junior Member

به خاطر تحریم این کارت دیگه توسط بانک ملی صادر نمیشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    kermanshah

پیش فرض پاسخ : Master Card بانك ملي

سلام
    خواهشا یکی لطف کنه شرایط دریافت این کارت رو به صورت جامع و مفصل برای یه دانشجو بنویسه و اگه لطف کنه برای یه غیر دانشجو هم بنویسیه ممنون میشم. چون اگه خودم شرایطشو نداشتم برا پدرم بگیرم و ازش استفاده کنم.
    پروفسور حسابی:
    جهان سوم جایی است که اگر بخواهی مملکتت را آباد کنی باید خانه ات را ویران کنی و اگر بخواهی خانه ات را آباد کنی باید مملکتت را ویران کنی.

Exclamation فوري Master Card بانك ملي

سلام
    آيا هنوز Master Card از طريق بانك ملي دريافت مي توان نمود ؟ يا طبق ست بالا تحريم اين امر را نابود نموده است؟
    دوستناي كه مي دونند لطفا حتما نظر بديد

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : Master Card بانك ملي

خیر. این کارت دیگر توسط بانک ملی ارائه نمی شود.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : فوري Master Card بانك ملي

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    آيا هنوز Master Card از طريق بانك ملي دريافت مي توان نمود ؟ يا طبق ست بالا تحريم اين امر را نابود نموده است؟
    دوستناي كه مي دونند لطفا حتما نظر بديد
    سلام

دوباره صدور مستر کارد شروع شده. من هفته پیش پرسیدم از بانک. تقریبا شرایطش مثل قبله. 2000 یورو باید حداقل بذارین تو بانک تا 1000 یورو ماهی می تونید استفاده کنید. (البته 4000-2000 هم داره). این 1000 یورو تا زمانی که کارت را دارید تو بانک می مونه. هر وقت هم بخواید پس بگیرید، 3-4 ماه بعد پس می دن.

200 یورو هم بابت صدور کارت و افتتاح حساب می گیرند. 50-60 روز صدور کارت طول می کشه. برای اطلاعات بیشتر به بانکهای ملی که واحد ارزی دارند مراجعه کنید

من به نظرم اومد برای فرستادن هزینه APPLY همین کارتهای موقت بخرم به صرفه تره..انقدر هم دردسر نداره

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)