صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 244

موضوع: یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

Senior Member

پیش فرض یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

سلام،
    یکی از دوستان قبلاً یه سایت برای خونه دانشجوها در استکهلم معرفی کرده بود که باید در اون عضو می شدیم و امکان پیدا کردن خونه ها رو به همراه یه سری امکان دیگه می داد. سایت خوبی بود، اما وقتی عضو شدم فراموش کردم Bookmark کنم و الان دیگه آدرس اون رو ندارم. اسم سایت چیزی شبیه به ssses بود، (مخفف یه جمله ای به Swedish) اما هر چی گشتم نتیجه ای نداشت.

ممنون می شم اگر کسی آدرس اون سایت رو داره اینجا بذاره.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

به Rent.com هم سر بزنید، شاید کمکی کنه بهتون.

سلام....sssb.se...

سلام . ما قصد داریم یک آپارتمان 3 خوابه در استکهلم اجاره کنیم در حال حاضر برای دو اتاق متقاضی وجود دارد و ما دنبال یک نفر دیگر برای اتاق سوم می گردیم . با توجه به تقسیم شدن اجاره بر 3 هزینه ها مناسب خواهد بود .لطفا در صورت تمایل هر چه سریعتر با ایمیل من تماس بگیرید. sarahsoltani@gmail.com

Junior Member

ُسلام

دوستان من EMIS قبول شدم و در Kista هستم.با توجه به اينكه درخواست اتاق تك نفره مورد قبول واقع نشده از دوستاني كه تمايل دارند به صورت مشترك و دو نفرهShare room با بنده هم اتاقي بشن تقاضا دارم تا مشخصات و وضعيت خودشون رو به آدرس ايميل زير ارسال كنند.

sallaneh"gmail.com

ممنون

Junior Member

سلام
    من موقعی رفتنم به سوئد قطعی شد که deadline خوابگاه گذشته بود. تو سایت ای که گفتین هم یک ماه و نیم هست عضو شدم ولی هم قیمت زیاده هم فکر نمی کنم هنوز بتونم rent کنم...کسی مشکل مشابه نداره؟ راه حل پیشنهاذی ندارین؟ خونه گرفتن چطوریه و چنده؟ اگه دو نفر باشیم چی؟ خیلی ممنون می شم راهنمایی کنین.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

سلام
    من از دانشگاه KTH واسه ژانویه2009 پذیرش گرفتم...متاهلم و برای گرفتن خونه مشکل دارم چون اگر بخوام از طریق internet این کارو انجام بدم خیلی طول میکشه.
    راهی به ذهنتون میرسه؟
    شاد باشید
    اگه بخوای می تونی!

سلام
    من مصطفی پاینده هستم منم KTH رشته شما قبول شدم. مشکلی نیست توی فرم دانشگاه که به میلت آمده Single Room را انتخاب کن بگو متاهلی برات اتاق بزرگتر پیدا می کنند

ashi
    Guest

سلام
    من از kth برای فوق لیسانس مواد برای ژانویه 2009 پذیرش گرفتم.کسی هست که نیاز به هم اتاقی داشته باشه؟
    ضمنا من چند تا خونه سراغ دارم که اگه هم تاقی پیدا شه می تونیم ok کنیم
    ویرایش توسط Apdentist : April 25th, 2012 در ساعت 09:07 AM دلیل: Tel number

من پاییز 2009 KTH قبول شدم.
    دانشگاه گفته باید فرم پر کنین و 350 یورو هم پیش پرداخت بدین تازه شاید اتاق جور کنیم براتون.
    من خودم هنوز نمیدونم باید چیکار کنم.

خلاصه اگه کسی دنبال همخونه ای (با اتاق مجزا) میگرده یا ایده ی خاصی داره، خوشحال میشم بدونم.
    در ضمن من تو sssb هم حدود 270 تا کردیت دارم. اما با این کردیت ها به جایی نمیشه رسید. همه رزرو ها بالای 500 تا کردیت دارند...

:'( :'(

صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)