صفحه 7 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 244

موضوع: یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

دوستانی که برای KTH Accomodation اقدام کردن و مدارک و پول رو دادن ، آیا میلی از طرف KTH دریافت کردن که مدارک و پول دریافت شد ؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_aliz
    دوستانی که برای KTH Accomodation اقدام کردن و مدارک و پول رو دادن ، آیا میلی از طرف KTH دریافت کردن که مدارک و پول دریافت شد ؟
    مرسی
    من که ایمیل زدم و گفتم که فرمها رو فرستادم اینو جواب داد.

Dear,
    Ok, I’ll contact you if there’s a problem. When we have registered it you will get a confirmation e-mail sent to the address you stated in your application. This might take 1-2 weeks due to a lot of applications right now.
    سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

Junior Member

من KTH پذیرش گرفتم الانم دنبال هم اتاقی می گردم کسی هست که اونجا پذیرش گرفته باشه؟ ???

Junior Member

سلام

من نیما هستم ومنم تو kth پذیرش گرفتم.

ایمیلم nimadani59@gmail.com هستش.

میخوام برای جا از طریق دانشگه توی هفته آینده پول بریزم. اگه خواستی یه ایمیل بهم بزن تا کارارو باهم انجام بدیم.

f.ostad
    Guest

سلام

من KTH,kistaپذیرش گرفتم. دنبال یه هم اتاقی برای خوابگاه می گردم. اگر کسی هست به من میل بزنه. f.ostad@yahoo.com

Junior Member

من امروز يه ايميل از KTH دريافت كردم كه مدارك accommodation رو دريافت كردن و اواخر july نتيجه رو اعلام ميكنن
    كه خوابگاه رسيد يا نه!!!!
    خدا كنه خوابگاه برسه بهمون وگر نه هيچي!!!!
    من آن مرغ سخندانم كه گر خاكم بر افشانند ; هنوز آواز مي آيد كه سعدي در گلستان است

بچه ها کسی هست تو sssb كردیت بالایی داشته باشه بتونیم برای خونه مشترک اقدام کنیم ؟؟ کردیت بالاتر از 400 مثلا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_aliz
    مرسی
    بله من یه ایمیل Confirmation گرفتم که توش نوشته ما مدارک و پولت رو کامل دریافت کردیم و در July هم Confirmation اصلی واست میاد. اگه کسی تمایل داره می تونم براش Forward کنم این ایمیل رو. البته حداقل دو سه بار زنگ زدم تا بالاخره این ایمیل رو زدن. نمی دونم او زنگ زدن ها تاثیری داشت یا نه.

Junior Member

سلام به همه

بچه ها من برای september میرم KTH. رشتم Electrical Engineering هست و پذیرشم برای PhD
    اگه کسی مایل هست که با هم یه آپارتمان یا از اینجور چیزا رو share کنیم به من پیغام بده.
    دم همتون گرم
    taghia

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    من هم موافقم
    پيشنهاد مي كنم دوستاني كه عازم استكهلم هستند و قصد گرفتن خونه رو دارند يك روز جمع بشيم؛ هم آشنا بشيم و هم بتونيم درباره اينكه با هم خونه بگيريم يا نه تصميم بگيريم.
    بهر حال خصوصيت ها فرق مي كنه؛ اميدوارم همه كارها رو به روز آخر واگذار نكنيم
    هر كس موافق بود براي من پيغام خصوصي با عنوان خانه در استكهلم بزنه؛ هماهنگي اش رو انجام مي دم
    That is a great job. I was the one who gathered all the KTH students last year in Tehran and all of us enjoyed it. But when choosing someone to live with you, please pay attention to each other's character. Great friendships destroyed here while total strangers became good friends. Living in one room is not a trivial thing. You are going to share most of your time and kitchen together. So please choose one who is relatively close to your social class (proper usage of this word?) and preferably live with people who are easy going but are responsible and flexible.

If you want to set an appointment, please choose one of yourself who is active, then announce your preferred times. The place can be a coffee shop where all of you can sit and talk to each other while speaking. Since our current sociopolitical state is a little bit sensitive to a gathering of youth, I recommend choosing a place which is not a hotspot like special parks. Park Mellat for example is not a good place.

Please cooperate to choose a place and organize your friends and be sure that it will pay back! You will have a much simpler life if you know people like yourself

Goodluck
    h

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)