صفحه 8 از 25 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 244

موضوع: یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای يا هم اتاقي در استکهلم

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia
    سلام به همه

بچه ها من برای september میرم KTH. رشتم Electrical Engineering هست و پذیرشم برای PhD
    اگه کسی مایل هست که با هم یه آپارتمان یا از اینجور چیزا رو share کنیم به من پیغام بده.
    دم همتون گرم
    taghia
    شما اگه هنوز فرم خوابگاه KTH رو نفرستادید میتونیم با هم بفرستیم ... بقیه بحث رو از طریق پیغام خصوصی بریم ...

Junior Member

من امروز ایمیل تایید رسیدن مدارک و پول رو گرفتم. آخه سه شنبه پیش فرستاده بودم. فقط یه چیز کوچیکی نگرانم کرد. اونم اینه که یه طوری در مورد تضمین شده نبودن محل اقامت صحبت کرده بود که من فکر کردم مثلا امسال با بقیه سالها فرق داره و وضعیت مشکلتره. برای همین به طرف ایمیل زدم. اگه کسی چیزی دراینباره میدونه لطفا بگه. منم هر موقع جواب گرفتم میگم.

آره منم احساس کردم. متن اینه:
    Unfortunately we cannot guarantee all applying students accommodation this coming autumn semester so please make sure that you immediately get in the SSSB queue which is the largest student housing company (http://www.sssb.se/index.php?page=home_eng )

سلام. من فرم Accommodation و مبلغ Deposite را برای KTH فرستاده بودم. دیروز تاییدش برام اومد. یه ایمیل واسه هم اتاقی براشون زدم جواب دادند که اگه خودتون 2 نفری با هم اقدام کنید احتمال دادن اتاق بیشتره و گفته بود اینو با ایمیل خبر بدید. اگه کسی هست که مدارکشو فرستاده و مایله که اتاق اشتراکی داشته یاشیم واسه من پیام بذاره.

Junior Member

سلام.
    امروز یه میل از KTH اومد که اتاق به ما دادن، تو خوابگاه Hanstavägen. برای اتاقهای Shared مبلغ اجاره رو که می نویسه به ازای هر نفر هستش، درسته ؟
    مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hokhanaki
    دوستان
    من هنوز برای خونه و یا خوابگاه اقدام نکرده ام. تمایل دارم اگر دو نفر پیدا کنم باهاشون یه خونه سه اتاقه اجاره کنم. اگه کسی هست لطفا پیغام بذاره.
    Hi, Check your private messages

Junior Member

سلام
    اگه از خانمها کسی دنبال هم اتاقی می گرده پیغام بگذاره -

من دانشگاه KTH می رم .

با تشکر
    سارا

83_negin
    Guest

سلام، من یه فلت گرفتم که می‌خوام با یه دختر خانوم تقسیمش کنم ،یک آپارتمنت نو ساز دست اول ۲۴ متری، کلش ۴۰۰۰ کرون در ماه که پول آب واو برق و اینترنت هم شامل می‌شه.یعنی‌ نفری ۲۰۰۰ کرون.فاصله ش هم تا kth با مترو می‌شه ۵۰ دقیقه.اگر دختر خانمی تمایل داره به من پیغام بده .

sharareh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط 83_negin
    سلام، من یه فلت گرفتم که می‌خوام با یه دختر خانوم تقسیمش کنم ،یک آپارتمنت نو ساز دست اول ۲۴ متری، کلش ۴۰۰۰ کرون در ماه که پول آب واو برق و اینترنت هم شامل می‌شه.یعنی‌ نفری ۲۰۰۰ کرون.فاصله ش هم تا kth با مترو می‌شه ۵۰ دقیقه.اگر دختر خانمی تمایل داره به من پیغام بده .
    سلام نگین جان.
    من نزدیک به 7 ماه هست که توی وب سایت های مختلف واسه خونه رجیستر کردم و توی این چند ماه خیلی دنبال خونه گشتم ولی متاسفانه هنوز اسمم واسه هیچ خونه ای در نیومده و راستش دیگه دارم ناامید میشم ....
    تو سایت blocket هم خیلی search کردم ولی انگار به این راحتی اونجا هم نمیشه خونه یا اتاق اجاره کرد و منم ترجیح میدم با یک دختر ایرانی همخونه شم.میخواستم اگه ممکنه برام بیشتر در مورد خونت و شرایطتت واسه همخونه شدن توضیح بدی.
    مرسی

83_negin
    Guest

سلام دوباره به همگی دوستان!

تعداد درخواست ها برای هم خانه ای خیلی زیاد بود و من از اینکه نتونستم به تک تک درخواست ها جواب بدم، معذرت میخوام . من به اولین کسی که درخواستش رو فرستاده بود، قرار داد بستم و امیدوارم شما هم بتونید به زودی خونه پیدا کنید. خیلی هم دنبال خونه های نزدیک دانشگاه نباشید، مهم اینه که خونتون نزدیک به ایستگاه مترو باشه و مهم تر از همه امیدوار باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)