صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تجدید ویزا از طریق کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

پیش فرض تجدید ویزا از طریق کانادا

از اونجایی که تجدید ویزا از طریق یکی از ویزا آفیس های کانادا مثل تورنتو، اتاوا، ونکور و ... یکی از گزینه های اصلی و مظرح برای دانشجویان مشغول به تحصیل در آمریکاست، هدف این تاپیک انتقال و اشتراک تجارب در این راستا از جمله مدت زمان لازم و نحوه ی درخواست ویزای کانادا، مدت زمان لازم برای اقامت در کانادا برای دریافت ویزا (در صورت اپروو شدن در زمان مصاحبه) ، مدت زمان احتمالی کلیرنس و ... خواهد بود.
    ویرایش توسط s.m.h.sh : January 25th, 2015 در ساعت 03:12 AM
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تجدید ویزا از طریق کانادا

با یه چرخی تو cic.gc.ca به این نتایچ رسیدم..دوستانی که تجربه دارن بگن یا من را تصحیح کنن !
    کلا نیاز به مرجعه حضوری به نزدیکترین مرکز VAC داریم ما ایرانی ها..واسه انگشت نگاری وعکس و اینا. ( تو هر ایالتی هست ظاهرا )
    همه پرونده ویزاها بطوراتوماتیک وار واسه ویزا مالتی در نظر گرفته میشه که اعتبارش تا یک ماه مونده به انقضا پاسپورته (شاید واسه پاسپورت ایرانی فرق کنه قضیه) و 100 دلار کانادا هم هزینه داره. (میشه تا شش ماه پیوسته موند کانادا ظاهرا)
    تو این سایت همه چی نایس و راحت بنظر میرسه ! ایشالا.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

یکی از سوالات من درباره ی نوع ویزای درخواستی کاناداست؛ ویزیت، توریستی؟ کلا purpose of visit چی باید گفته بشه و در چه کتگوری قرار میگیره؟ ویزیت؟ توریستی؟ و این که مدارکی مثل دعوت نامه یا وقت سفارت آمریکا یا شرکت در کنفرانس لازمه برای گرفتن ویزای کانادا؟
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Hero

باید درخواست Visitor Visa داد ... من به کنسولگری کانادا تو آتلانتا ایمیل زدم .اینا جواب داد :
    Unfortunately, we cannot answer your questions because we do not have a visa section at this office. Please visit the Citizenship & Immigration Canada website at http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/missions.asp for a list of locations where you may apply for a Canadian visa.

گفتن واسه امور مربوط به ویزا فقط باید از طریق کنسولگریها تو نیویورک یا لس آنجلس اقدام کنی..
    البته خب آنلاین هست اقدام . و اینکه باید Biometrics داد که اونا تقریبا تو هر ایالتی میشه انجام داد .
    مساله زمان اماده شدن ویزا هست ..که خب اون واسم سواله...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering Masters's Student at The University of Houston

سلام دوستان. من برای تجدید ویزا می خوام از کانادا apply کنم. اگر کسی از وقت های موجود سفارت برای student visa برای اواخر May یا اوایل June خبر داره، ممنون می شم اطلاع بده. و اینکه معمولا از کانادا چقد احتمال هست کلیرنس بخوره؟
    ممنون

Junior Member

اقا جواد مرسی از اطلاعاتت. ایا اطلاعات جدیدی از مدت زمان حاظر شدن ویزا دستگیرت شده؟ ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط virtual نمایش پست ها
    اقا جواد مرسی از اطلاعاتت. ایا اطلاعات جدیدی از مدت زمان حاظر شدن ویزا دستگیرت شده؟ ممنون
    خواهش میکنم. راجع به ویزا کانادا منظورته ؟ فک کنم باید مثلا رو دو ماه حساب کرد . راجع به ویزا آمریکا از داخل کانادا: نه والا. کیس ها متفاوته. شاید مزیت کانادا رفتن اینه که تو ماه های شلوغه(مث می , جون وجولای) سفارتهای دور و بر ایران مثل آنکارا, ایران,دوبی, کانادا قطعا خیلی خلوت تره و بنظرم نسبت تقریبا مستقیمی هست بین زمان آماده شدن ویزا و تعداد اپلیکنتها ! البته فعلا من که دیگه برنامه برگشت ندارم متاسفانه واسه همین بیشتر سرچ نکردم.

Junior Member

سلام. من دانشجو در امریکا هستم و قصد دارم برای یک کنفرانس به مونترال سفر کنم و در کانادا برای مصاحبه ویزای امریکا اقدام کنم. کسی تا به حال در کانادا برای امریکا مصاحبه کرده؟ زمان clearance چقدره؟

سلام دوستان
    من و همسرم در آمریکا دانشجو هستیم (فوق و دکتری مکانیک) و با ویزای سینگل اومدیم. درس هر دومون هنوز تموم نشده و می خوایم برای تابستون بریم کانادا و از سفارت آمریکا در تورنتو وقت بگیریم واسه ویزا آمریکا. ولی هیچ اطلاعی از نحوه کار سفارت آمریکا در کانادا نداریم. ممنون میشم اگه ما رو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dimmu نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم در آمریکا دانشجو هستیم (فوق و دکتری مکانیک) و با ویزای سینگل اومدیم. درس هر دومون هنوز تموم نشده و می خوایم برای تابستون بریم کانادا و از سفارت آمریکا در تورنتو وقت بگیریم واسه ویزا آمریکا. ولی هیچ اطلاعی از نحوه کار سفارت آمریکا در کانادا نداریم. ممنون میشم اگه ما رو راهنمایی کنید.
    این سوال منهم هست
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)