صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: تحصيل در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سوئد

سلام
    هزینه تحصیل تو سوئد چه جوریه؟
    به دانشجوهای Phd پول نمی‌دهند؟ از fund خبری نیست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

با سلام
    اپلاي كردن واسه دانشگاه هاي سوئد با دانشگاه هاي آمريكه و كانادا خيلي متفاوته؟
    من تو سايت دانشگاه chalmers تونستم محور هاي تحقيقاتي دانشكده مورد نظرم رو پيدا كنم اما در پروفايل اساتيد چيزي در مورد محورهاي مورد علاقه اون ها نبود فقط آدرس ميل و شماره تلفن!
    چطور مي تونم استاد مورد نظرمو انتخاب كنم؟؟ :-\
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran

اگه برای فوق می خوای اپلای کنی یه راست برو سراغ studera.nu و هیچ کاری هم با استاد و اینا نداری.
    اگه واسه دکتراست، اینجاها رو یه نگاه بنداز:

http://studyinsweden.se/templates/cs...e____4964.aspx

و

http://www.doktorandhandboken.nu/2.4...800056276.html
    (منوهای بالای صفحه رو بین، احتمالا جواب سوالاتت رو بتونی پیدا کنی)

موفق باشی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

پیش فرض پاسخ : بیمه حین تحصیل

دوستان
    این link یک فایل pdf است که حاوی اطلاعات مفید برای شرایط بیمه شما حین تحصیل در swed است.
    http://www.kammarkollegiet.se/forsak...udentineng.pdf

Junior Member

apply برای PhD در سوئد معمولا این جوریه که موقعیت های دکتری خالی رو تو سایت دانشگاه مربوطه تو قسمت vacancies یا چیزی شبیه به اون می زنند و بعد شما موقعیت رو می بینی و مدارکت رو می فرستی. مثلا اینجا یه لیست از موقعیت های دکترای Chalmers رو داره:
    http://www.chalmers.se/en/sections/news/vacancies

دانشگاه های دیگه هم وب سایتشون رو بگردید پیدا می کنید.

بعد هم به دانشجو phd البته که پول می دن! دانشجو ها دکترا در استخدام دانشگاهن و حقوق می گیرن از دانشگاه و مبلغ با اینکه حقوقشون هم رشته به رشته و دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه معمولا چیزی حدود 14000 تا 16000 کرون (دو ملیون تا دو ملیون و نیم) پس از کم کردن مالیات ها هست که پول خیلی خوبیه.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

درباره موسسات که اعزام دانشجو میکنن بعضی از اونا میگن ما با دانشگاه ارتباط داریمو بهتر پذیرش میدن به ما و از این حرفا !
    بنظر شما فرقی داره بین اینکه یه موسسه واستون پذیرش رو بگیره یا خودتون ، تو درصد احتمال پذیرش فرقی میکنه ؟!
    امضا

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    درباره موسسات که اعزام دانشجو میکنن بعضی از اونا میگن ما با دانشگاه ارتباط داریمو بهتر پذیرش میدن به ما و از این حرفا !
    بنظر شما فرقی داره بین اینکه یه موسسه واستون پذیرش رو بگیره یا خودتون ، تو درصد احتمال پذیرش فرقی میکنه ؟!
    یعنی این ایرانی ها اونجا هم میخوان پارتی بازی کنن؟!!! آی ایهالناس پول الکی به این موسسات ندید! حداقل برای سوئد که به این راحتی میتونید خودتون همه کاراتونو بکنید؛سراغ دارم کسانی رو که با این حرفا گول خوردن ؛ حتی خیلی از این موسسات پسورد پروفایل خوتون رو بهتون نمیدن و برای دیدن نتیجه باید التماس اونها کنید! این کار رو به دست اینا ندید که جز پشیمونی چیزی براتون نخواهد داشت. من و بقیه دوستان توی این فروم شب و روز میاییم اینجا که به کسانی که فکر میکنن نمیتونن، کمک کنیم تا اطلاعاتشون رو ببرن بالا تا همه کارهای اپلای رو خودشون یاد بگیرن و انجام بدن و به دیگران هم یاد بدن.
    البته دانشگاه بوروس Borås (که دانشگاه سطح بالایی نیست) رو دیدم که فردی به نام ناجی زاده پذیرش میگیره و ادعا میکنه که اگر کسی از طریق ایشون اقدام کنه بهتر پذیرفته میشه. در این مورد اطلاع دقیقی ندارم اما در مورد اقدام از طریق سایت مرکزی studera.nu این موسسات کار بجز همین کاری که همه بچه های این فروم انجام دادن ، انجام نخواهند داد.

دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    من هم با Spiro موافقم اصلا گول تبلیغات این مووسسات را نخورید اون برای کسانی خوبه که هم اطلاعاتشون برای پروسه اپلای کمه هم وقت ندارند وگرنه کار اضافه ای نمی تونند بکنند مثل این می مونه که شما وقت نداری یه کاری رو بکنی به یه نفر وکالت میدی اون دنبال کنه ..
    به نظر من اگه این فروم Applyabroad رو به دقت مطالعه کنی جواب همه سوالات رو پیدا می کنی هیچ مشکلی هم پیدا نمی کنی خوشبختانه اینجا بچه های با تجربه ای هستند که کارشون خیلی بهتر از این موسسات که فقط میخوان سرکیسه کنن ... ولی این بچه ها بی هیچ چشم داشتی فقط به انگیزه کمک اینجا هستند
    موفق باشید
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m1362
    اين موسسه كارش گرفتن پذيرش براي دانشجوها توي كشورهاي مختلفه. ولي در مورد سوئد قويترين موسسه است تا اونجايي كه من ميدونم. بهشون بگو ميخوام مشاوره بشم كه احتمالا يه وقتي بهت ميدن كه قديما رايگان بود. موفق باشي
    ببخشید کدوم موسسه؟!
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Junior Member

درود به همه دوستان
    کسی اطلاع داره که آیا میشه به دانشگاهای سوئد انتقالی گرفت؟
    من در حال حاضر تو DTU دارم درس می خونم اما به خاطر اینکه اینجا شهریه سنگینی داره به فکرسوئد هستم.

مرسی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)