صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 94 , از مجموع 94

موضوع: چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها آسان تره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها آسان تره؟

با سلام،

من هنوز دانشگاه خاصى براى پذيرش اقدام نكردم، فقط اينكه رشته مهندسى مواد و يا احتمالا MBA ميخوام پذيرش بگيرم، اينطور كه جستجو كردم بايد GRE General شركت كنم.
    حالا ميخواستم بدونم دانشگاهها بين GRE Peper Based و GRE Computer تفاوتى قائل ميشوند؟

Banned

پیش فرض پاسخ : چه تفاوتی بین Paper و Computer در GRE هست ؟ کدام برای ایرانی ها آسان تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miranfard نمایش پست ها
    با سلام،

من هنوز دانشگاه خاصى براى پذيرش اقدام نكردم، فقط اينكه رشته مهندسى مواد و يا احتمالا MBA ميخوام پذيرش بگيرم، اينطور كه جستجو كردم بايد GRE General شركت كنم.
    حالا ميخواستم بدونم دانشگاهها بين GRE Peper Based و GRE Computer تفاوتى قائل ميشوند؟
    سلام

خیر

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان،
    در مورد ازمون CBT، یکی از سکشن هایی که گفتید حذف میشه، به صورت رندوم انتخاب میشه؟ یا اون سکشنی که بین 3تا سکشن، کمترین نمره رو گرفتید حذف میشه؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eL2rado نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در مورد ازمون CBT، یکی از سکشن هایی که گفتید حذف میشه، به صورت رندوم انتخاب میشه؟ یا اون سکشنی که بین 3تا سکشن، کمترین نمره رو گرفتید حذف میشه؟
    معلوم نیست کدوم سکشن حذف میشه!
    شما بهترین عملکردتون رو نشون بدین و به اینکه کدوم سکشن قراره حذف شه توجه نکنید

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)